REKLAMA
REKLAMA

jakie tusze do drukarki?

19.06.2017 17:07 #gizmo
jakie polecacie zamienniki do druarki? które będą niedrogie ale też w sensownej jakosi?
13.10.2017 15:07 #bernon
Hmm... zamienników do kupienia jest sporo i generalnie na wielu stronach kupisz. Ja swoje zamienniki kupuje w sklepie DobreTonery.pl i w sumie polecam, bo dobre jakosciowo, wysylka szybka no i nigdy jeszcze mi zaden zamiennik nie wysechł itp :P
23.01.2018 13:44 #Bill
Nie kupuj zamienników. Psują drukarkę. A jak już popsują to nie uznają Ci gwarancji... Na prawdę warto kupować oryginały, wiadomo, że są dość drogie, ale jak się poszpera po necie to można znaleźć sklepy gdzie sprzedają je w lepszych cenach, ja znalazłem taką http://www.toner-tusz.pl/ i na razie jestem z niej bardzo zadowolony
23.01.2018 15:22 #syf syf
syfff
14.05.2018 18:45 melkasoo
A które oryginały są najbardziej wydajne?
REKLAMA
14.05.2018 20:42 #Volturi777
Spadaj spamerze

62/3067 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 Wypoczynek za granica w okolicach Wezuwiusza w prywatnym mieszkaniu skladajacym sie z: w pelni wyposazonej kuchni z salonem, dwòch sypialni, lazienki, dwòch balkonòw, max ilosc poslan 6 , miejsce spokojne i ekskluzywne stanowni doskonala baze do urzadzania jednodniowych wycieczek do slynntych wykopalisk Pompejòw i Herculanum, Paestum, a takze na wybrzeze Amalfi. Parkowanie pod domem darmo,wniez nowootwarta plaza z parkietem. Dom nowy, antysejsmiczny. Ceny pozywienia w miescie bardzo dobre, parkowanie oraz miejska plaza darmo. Przewodnik na zadanie, jak ròwniez osoba, ktòra moze pobyt ten zorganizowac, ceny za sam pobyt od 20 euro za osobe i noc,albertosponza@yahoo.it

Kupię mieszkanie
 Dwupokojowe 511-642-709

3-pokojowe sprzedam
 Możesz teraz pożyczyć od nas do 5 000 000 000 euro, aby rozpocząć pracę, płacić rachunki i wiele innych. skontaktuj się z nami za pośrednictwem magleauxloanfirm@gmail.com lub odwiedź naszą stronę internetową (magleauxloanfirmcom.widezone.net), aby rozpocząć. zauważ, że jest to 3% stopa procentowa. Jesteśmy legalnymi pożyczkodawcami.

Nieruchomości
 Otrzymałeś spadek/udział który generuje koszty? Odziedziczyłeś tylko część nieruchomości? Odkupimy Twój udział we współwłasności: - mieszkania, - domu, - działki Masz problem z porozumieniem się z innymi współwłaścicielami? Załatwimy wszelkie formalności. Skontaktuj się z nami: Tel: 571-360-354 www.citihaus.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.