REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jakie suplementy jeść po treningu

15.06.2017 17:09 #Mareg
Jakie suplementy jeść po treningu
15.06.2017 20:52 #Uszynski
Ja myślę, że po treningu dobrze byłoby suplementować aminokwasy. Czytałem o dobrych i niedrogich aminokwasach z http://www.energypharm.pl/
25.06.2017 12:52 mamut
A suplementowaliście kiedyś stack kreatynowy. Czy widzieliście efekty? Jak na was działał?
26.06.2017 20:08 #rocco16
o treningach, zdrowym żywieniu, odchudzaniu i oczywiście suplementacji dużo pożytecznych rzeczy dowiesz się ze strony Adamed.Expert - sam dzięki wiedzy tutaj zdobytej zmieniłem nawyki zywieniowe ze zlych na dobre i przy pomocy porad schudlem ponad 10kg. Da sie? Da sie!
26.06.2017 23:59 #Gabryel
Dla mnie po treningu, najważniejsze są odżywki białkowe. Próbowałam różnych i wydaje się, że najlepszą cenę mają białkowe odżywki http://www.energypharm.pl Mają też ciekawy smak, czego zwykle te tańsze odżywki nie mają.
REKLAMA
18.07.2017 16:24 alpaka
Ja kupuję suplementy w DSO. Ostatnio zobaczyłam też u nich pas sauna solution/ Ma ktoś doświadczenie z czymś takim?
wpis modyfikowany 1 raz, 18.07.2017 16:24 
29.11.2017 12:38 tony
Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem odpowiednich odżywek i suplementów, polecam wam się udać do Elite Sport Food. Uzyskałem tam profesjonalną pomoc przy doborze odpowiednich suplementów. Mają bardzo szeroką ofertę, więc jest w czym wybierać.
29.11.2017 13:06 #syf.reklama...
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
29.11.2017 20:21 #Oko
Po co tak siejesz hejtem w co drugim temacie? Kto Ci płaci i za co?
REKLAMA
06.12.2017 09:54 #Jolafdhs
Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener :) Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego :) Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe
I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć :)
06.12.2017 10:38 #syfiassssta reklama
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
15.01.2018 11:20 MaksMan
Suplementów jest sporo, a każdy z nich ma nieco inne zastosowanie. Duży wybór ma hurtownia suplementów diety, z której sam korzystam. Znajdziesz tam wszystko to, czego potrzebujesz.
30.03.2018 03:40 #Antek56
Na pewno ci, którzy dużo ćwiczą powinni brać magnez. Nie muszą łykać tabletek, bo jest magnez w olejku do ciała do wcierania, a przez skórę szybciej się wchłania. Są też inne kosmetyki z magnezem - warto zerknąć na http://zechsal.pl/.
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
22.05.2018 12:24 #nivk
Ja pomoc w dobraniu odpowiednich suplementów diety otrzymałem w sklepie www.elitesportfood.pl Jeden z ich punktów znajduje się w Warszawie w galerii północnej. Polecam wam tam zajrzeć.
22.05.2018 12:57 #syfff reklamaaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
28.05.2018 14:49 #Gerwazzzy
Ja totalnie rezygnuje z suplementacji. Stram się szukać jak najlepszych diet na blogach takich jak polskichlopak.com.pl/cwiczenia-i-dieta/ tak by nie było okazji nic brać...
28.05.2018 16:44 #kaszanaaaaa
super, wspaniała historia
04.07.2018 13:05 #beverly
Hej, polecam zainteresować się efedryną, jest to środek często używany przez sportowców, który przyczynia się do budowania sylwetki opartej na mięśniach a nie na tłuszczu. Zamówiłam od dziewczyny z internetu Kasi (kom.739 202 359 i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło. Polecam
04.07.2018 14:27 #syfiassta reeklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
18.10.2018 14:21 #zdrowotna30
Pamiętajmy iż niedobór witaminy d jest w wypadku treningu bardzo istotny - warto zawsze to poprawić

225/3282 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 Nowy 3*** HOTEL EUREKA w Sopocie przy samej plaży zaprasza na imprezę Andrzejkową 30.11.2018. Przygotowaliśmy wyśmienitą ofertę bogatego menu, znanego Dj-a, czarującej wróżki. A po imprezie noc w bardzo ładnych, wygodnych, pachnących świeżością pokojach. Cena pakietu 2 dniowego 350 zł / osoby. ZAPRASZAMY! Eureka Sopot *** ul. Emilii Plater 7/9/11, 81-777 Sopot Tel: +48 504 996 130 www.eurekasopot.pl www.facebook.com/sopoteureka

Finanse
 Oddajemy do Panstwa dyspozycji pozyczke od 6000 do 480.000.000 PLN na bardzo prostych warunkach. Realizujemy równiez inwestycje i pozyczki miedzy osobami róznego rodzaju, oferujemy kredyty w krótkim, srednim i dlugim okresie, we wspólpracy z naszym prawnikiem. Nie wiemy o Twoich zastosowaniach, a nasze transfery sa dostarczane przez bank w celu zabezpieczenia transakcji. Dla wszystkich twoich wniosków skladaj propozycje dotyczace stawek i rat platnosci. Wreszcie dla lepszego zrozumienia prosze o kontakt mail: capitalfinance73@gmail.com

Inne do wynajęcia
 Do wynajęcia garaż murowany o powierzchni 16m2 znajdujący się przy ul. Radiowej 33 (nieopodal Fortu Radiowo). Wymiary garażu to 5,7m długości i 2,8m szerokości, natomiast wjazd ma 2,4m szerokości oraz 1,95m wysokości. Garaż jest świeżo po generalnym remoncie: nowe pokrycie dachowe, wymienione rynny oraz jest całkowicie odmalowany zarówno w środku jak i na zewnątrz. Założona brama segmentowa jest dodatkowo ocieplana pianką poliuretanową. Zamontowane są dwa zabezpieczenia na kłódki oraz zamek patentowy. W środku i na zewnątrz zamontowane oświetlenie ledowe (brak prądu sieciowego). Podjazd przed garażem utwardzony asfaltem. Garaż znajduje się na terenie zamkniętym. Miesięczny koszt wynajmu bez dodatkowych opłat to 420zł. Wystawiamy fakturę zwolnioną z VAT. Tel. Kontaktowy: 511 121 112

Komputery
 Serwis komputerów i laptopów. Szybkie i tanie naprawy u Klienta Tel. 502 372 348

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA