REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jakie studia?

 foremka

09.07.2015 15:05

Na jakie studia polecalibyście sie wybrac aby kierunek nie był bardzo oblegany ale też był przyszłościowym rozwiązaniem?? http://www.wsb.pl/chorzow /kandydaci/studia-i-stopnia
Jest tu tyle kierunków, że sama nie wiem:( Pomyślałam o logistyce ale obawiam sie, że trzeba na niej znać co najmniej 2 języki a ja znam jeden i to słabo. Ci wy studiowaliście i co polecacie?Jakie wrażenia?

 liwia

19.07.2015 00:59

W przypadku logistyki rzeczywiście warto znać języki, przynajmniej angielski. Ale to nie jest wymóg konieczny do rozpoczęcia studiów, poza tym język zawsze można podszkolić w trakcie studiowania. Myślę, że warto rozważyć ten kierunek, jest dosyć ciekawy, poza tym raczej nie będziesz mieć po jego ukończeniu problemów ze znalezieniem pracy. O wsb słyszałam wiele dobrych opinii, także, jeżeli dysponujesz odpowiednim budżetem myślę, że warto zdecydować się na tę uczelnię, sama zastanawiam się nad studiami MBA - http://studiamba.wsb.pl/ oferta-studiow/ poznan/ korzysci-emba :)

# Marcela

22.07.2015 09:27

Jeśli chodzi o logistykę w stolicy to wybrałam się na UTH, tzn. złożyłam dokumenty, zostałam przyjęta i od października zaczynam, dokładnie na logistyce międzynarodowej. Angielski i niemiecki znam biegle, natomiast mam nadzieje, że nauczę się również hiszpańskiego albo francuskiego - mam głowę do języków :D, ale nie chciałam iść na filologie, wolałam bardziej przyszłościowy kierunek, stąd właśnie logistyka międzynarodowa. Zobacz sobie może i Tobie oferta uczelni się spodoba. Ja zebrałam dużo opinii zanim złożyłam tam dokumenty no i ta uczelnia była na szycie w moim rankingu :D.

REKLAMA

# kita

26.07.2015 16:34

Spójrzcie sobie na ofertę studiów WSEiZ w Warszawie. Tutaj się ona znajduje http://www.wseiz.pl. Jest tam wiele ciekawych kierunków. Poza tym fajna uczelnia i pewnie każdy to potwierdzi. Warto tam iść na studia, bo można się wiele nauczyć.

# Burza

06.08.2015 22:54

Ja studiowałem na WSB Finanse i Rachunkowość. Bardzo sobie chwalę tę uczelnię. To były dobrze spędzone trzy lata na studiach pierwszego stopnia.

 Marta_Mok

10.08.2015 11:40

Wszyscy skarżą się na studia humanistyczne, ale ja mogę powiedzieć, że są to studia dla osób mądrych i wiedzących czego chcą. Są to najcześciej bardzo ciekawe i przyjemne studia (nie mylić z "zawsze łatwe"). Jeśli ktoś czuje się humanistą i chce "z rozumu" pójść na politechnikę bo pieniądze i pewna praca po studiach, to dla mnie to nie ma sensu. Bo na byciu humanistą też można dobrze zarabiać, ale jak wszędzie trzeba być dobrym specjalistą bądź dobrym w swoim fachu. Ludzie by chcieli zdać studia i z urzędu dostać pracę, to świadczy o naszym lenistwie. Zdać, aby zdać, a później siedzieć na etacie i zgarniać kasę.

REKLAMA

 annecckka29

10.08.2015 19:10

ważniejszy od studiów jest ich kierunek na nim się skup !

 onlineekspertwsb

12.08.2015 20:02

Witam! Studia w oddziałach Wyższych Szkół Bankowych to okazja do zdobycia dobrego poziomu wykształcenia, które w przyszłości z pewnością przyda się w poszukiwaniu dobrej pracy. Studia na naszych uczelniach można podjąć w wielu miastach w kraju (m.in. Poznań, Wrocław czy Gdańsk). Dodam, że obecnie dla naszych przyszłych studentów przygotowaliśmy specjalną promocję zniżkową dzięki której można zaoszczędzić aż 700zł. Szczegóły naszej oferty dostępne są na naszej stornie internetowej wsb.pl
W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam
Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

 andrzej1456

19.08.2015 09:09

Ja studiowałem bezpieczeństwo wewnętrzne i jestem zadowolony:). Myślę, że był to dobrze spędzony czas.

REKLAMA

 Arkadiusz

19.08.2015 10:10

Na prawdę chcesz podjąć jedną z najważniejszych decyzji na podstawie wpisów w internecie? Oczywiście może to być jakaś informacja, ale musisz sobie sama baaardzo dokladnie wszystko przemyslec. Ja studiowałem Dziennikarstwo. Teoretycznie nie jest to dobry wybór, bo na te studia idzie straasznie dużo osób, a pracy dla wszystkich nie starczy. ALE jeśli jest się zaangażowanym i dobrym w tym, co się robi to po każdym kierunku (albo i bez studiów) da się odnieść sukces. Ja pracuje w zawodzie (stacja radiowa), więc jak się chce to można ;)

# Papira2

24.08.2015 12:27

ważne aby wybrać to co chce się robić a nie to co ludzie powiedzą. ja nie patrzyłam ze wszyscy idą na studia na jakieś "prestiżowe" kierunki. poszłam do szkoły policealnej educatio na technika rachunkowości. uważam że to mi wystarczy. nauczę się tego co potrzebuje, praca dobra będzie i nie będę tracić czasu na "obowiązkowe" studia.
pomyśl co chcesz zrobić ze sobą i później w życiu.

# Burza

26.08.2015 23:07

Jeśli ktoś ma wątpliwości w co zainwestować swój czas i pieniądze to na pewno w języki. Można np. pójść na dwa kierunki, choćby filologię a drugi kierunek bardziej praktyczny. Niby mówi się o tym, że wszyscy znają angielski, ale uwierzcie mi, że to nie jest wcale takie oczywiste u wielu pracodawców, żeby pracownicy znali choćby dobrze angielski w mowie i piśmie. Ale tu znowu sprowadzamy się do tego co chce się robić w życiu. Ja jestem zadowolony po finansach i rachunkowości na WSB.

REKLAMA

 ewkaa

30.08.2015 22:59

Na pewno warto zastanowić się nad jakimś kierunkiem technicznym, na WSEIZ dużym zainteresowaniem cieszy się np. mechanika i budowa maszyn: http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/mechanika-i-budowa-maszyn, popularne jest także budownictwo, inżynieria produkcji, architektura. Oczywiście nie każdy będzie się nadawał na takie studia, w każdym razie takie kierunki są przyszłościowe.

# drimlajner

30.08.2015 23:10

co roku powtórka tego samego tematu. jakie ? nijakie. w obecnych czasach studia to tylko gra z czasem, przedłużenie nastolatkości, przecież po studiach i tak dla absolwentów w Polsce dobrze płatnej pracy brak.

# kasiakasia

31.08.2015 09:40

Ja może trochę w innym kierunku bo wybrałem Architekturę, jak się jest http://nowezerniki-or.pl w tym co się robi to każdy kierunek jest dobry

REKLAMA

# wiosna

14.09.2015 12:11

Wniosek zróbcie http://www.szkoly.gowork.pl/oferta-edukacyjna/roczna-szkola-policealna w zawodzie, który obecnie jest poszukiwany i macie pracę na kilka minimum lat. Wiadomo, że przez całe życie to trzeba będzie pracować w kilku zawodach nie w jednym jak kiedyś. Wszystko się zmienia.

# gastalos

28.09.2015 07:28

Beauty lux i szkolenia zawodowe, tam się wszystkiego nauczyłam, tam się rozwijałam. Bardzo pozytywne doświadczenie. Wcale nie trzeba robić studiów - one nie dadzą nic poza papierkiem, więc na dobrą sprawę - po co wam one? Róbcie sobie konkretne kwalifikacje i umiejętności!

 virt104495

03.10.2015 09:24

Ja wybrałam dziennikarstwo i też jestem super zadowolona, wcale nie są to studia dla osób, które nie wiedzą czego chcą w życiu, jeśli chcesz sprówać wielu rzeczy to jest to świetne rozwiązanie :)
http://aj-studio.pl/tarasy-kompozytowe
http://wiraz.mielec.pl

REKLAMA

# blondi1

19.10.2015 20:13

po 5 latach studiów zarządzania, wiedziałem nie wiele więcej jak bym wiedział bez nich... bez praktyki studia nie mają sensu... dlatego zmobilizowałem się i postanowiłem coś zmienić w swoim życiu, zapisałem się na kurs trenera personalnego i rok później jestem w dużo lepszej sytuacji jak po 5 latach studiów, bo mam świetną pracę, uwielbiam aktywność fizyczną i pracę z ludźmi, po raz pierwszy w życiu robię to co lubię i mam z tego korzyści, polecam kurs w Warszawie http://www.fit-academy.pl/

 Wiktor8

22.10.2015 14:09

wybierz studia dający konkretny praktyczny zawód. znam filozofa, który sprzedaje ksiązki w empiku :)

# karolina_marek

23.10.2015 10:52

Był ktoś z Was w ramach praktyk studenckich na wyjeździe z Aiesec? Myślę, że warto rozważyć taką opcję - http://aiesec.pl/dla-studentow/wyjedz-na-praktyke-lub-wolontariat/global-talents/ - co myślicie?

REKLAMA

# katarzyna_wa

26.11.2015 10:22

Właśnie rozpoczynam drugi rok finansów i rachunkowości na sanie w Warszawie. Jest to kontynuacja moich studiów licencjackich. Interesują mnie tematy poruszane na zajęciach. Moim zdaniem jest to jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków: możliwość znalezienia pracy w banku, agencji ubezpieczeniowej czy instytucjach związanych z etyki zawodowej, to jedynie garstka spośród całej masy możliwości. Ja obecnie dorabiam w biurze rachunkowym, gdzie po uzyskaniu tytułu magistra mam zapewnioną dobrze płatną posadę. Uczę się, tego co mnie interesuje i spędzam czas w miłym towarzystwie - to krótkie podsumowanie moich studiów.

 Vega

29.11.2015 12:44

Idź na robotykę, tu jest największa przyszłość

# AndrzejewskiM

03.12.2015 12:32

Tak, to prawda, zawody inżynierskie mają przyszłość, ale również potrzeba będzie dużo specjalistów do pracy w instytucjach pozarządowych czy europejskich, przecież jesteśmy w UE. Ja skończyłem stosunki międzynarodowe, teraz zastanawiam się nad studiami podyplomowymi w Kolegium Europejskim w Natolinie. Jeden z moich znajomych je skończył i teraz pracuje w jednej z instytucji pozarządowych. Studia są tak pomyślane, żeby właśnie zdobyć dużo wiedzy i móc spotkać się np. z dobrymi wykładowcami.

REKLAMA

# kserus

12.01.2016 07:24

Beauty lux i szkolenia zawodowe. To oni rzeczywiście pozwolili mi się rozwinąć i osiągnąć cokolwiek w zawodzie. Przychodzą do nas dziewczyny po studiach, ale one absolutnie nie mają konkretnych umiejętności. Sama teoria, zero praktycznego rozwoju, więc po co to komu?

 maciek233

11.02.2016 09:47

Ja mogę ci polecić kierunek administracja na WSP we Wrocławiu http://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ 3-letnie-studia-administracja/ i podoba mi się uczelnia oraz kierunek. Wybrałem ten kierunek ponieważ jest powiązany z moimi zainteresowaniami. Myślę, że widzę się w zawodzie powiązanym z moim kierunkiem.

 lukbrudniak

11.02.2016 11:48

Wybieraj w zgodzie z własnymi talentami i zainteresowaniami - i obmyśl karierę w tym kierunku.

 astezja

11.02.2016 23:32

Nie wiem, czy logistyka to dobry kierunek. moja koleżanka skończyła kilka lat temu w warszawie i nie mogla znalezc pracy w zawodzie

# Vewko

25.02.2016 14:29

Mam dwóch znajomych, którzy skończyli właśnie Kolegium Europejskie w Natolinie. Oboje mieli wysokie stypendia, dzięki czemu mogli swobodnie się rozwijać i studiować. Z tego co wiem, to teraz można dostać nawet 23 tysiące euro stypendium, więc warto się starać. Co do samej uczelni: moim zdaniem ma wiele zalet, a do głównej należy międzynarodowe środowisko akademickie.

 majowka54

07.03.2016 15:03

Nie ma czegoś takiego jak przyszłościowe studia jak dla mnie. Dziś może być na nie popyt a jutro już nie. Nie zawsze też te, które teoretycznie są przyszłościowe lub modne w danym momencie są akurat dla nas. Bardziej bym się tutaj sugerowała jednak zainteresowaniami. Ja akurat studiowałam tutaj: wsb.pl/szczecin/
ale wybór był przemyślany i celowy. Nie sugerowałam się moda czy trendami wśród studentów i też Wam nie radzę:)

 ania199

08.03.2016 14:50

Najlepiej wybierz kierunek zgodny z Twoimi oczekiwaniami, a nie to co jest na topie, bo później będziesz się męczyć.

# Argamenon

29.03.2016 13:09

Przyszłościowy kierunek? Bardzo trudne pytanie, bo można skończyć najlepszą uczelnię i trudny kierunek i nie znaleźć zatrudnienia w zawodzie, a może skończyć oblegany kierunek typu zarządzanie nie przykładając się za bardzo do nauki, a dzięki zdolnościom interpersonalnym znaleźć swietną pracę w zawodzie. Studia niczego nie gwarantują i to jest prawda. Moj przykład: chciałem iśc na anglistykę, zawaliłem maturę, nie dostałem się na studia dzienne, wybrałem niepubliczną uczelnię SAN w Warszawie, skończyłem studia bez zbędnej spiny, mając wiele czasu na tzw. przyjemne studiowanie a nie zakuwanie na czas. Efekt? Od razu dostałem dobrze płatna pracę jako tłumacz w korpo, a mój kolega z ławki po anglistyce na uniwerku już rok szuka pracy w zawodzie. Ilu ludzi, tyle historii po studiach :)

# EwaBingee

30.03.2016 15:32

Ja jestem po europeistyce, teraz się zastanawiam nad podyplomowymi, rozważam Kolegium Europejskie w Natolinie, sporo słyszałem dobrego o tej uczelni. Zawsze mnie interesowała taka właśnie tematyka, więc myślę, że to dla mnie odpowiednie miejsce.

# Ania_P

09.04.2016 18:32

Ja właśnie stoję przed wyborem, myślę nad Gdańskiem ale kierunku do końca jeszcze nie podjęłam, studiuję ktos na WSB?

# rikitiki

13.04.2016 10:05

Logistyka to jest dobry pomysł, fakt że tam przydają się 2 języki ale prawda jest taka, że to przyda nam się wszędzie. A tak naprawdę to najczęściej wystarczy jeden na dobrym poziomie i drugi na podstawowym. A jeszcze jak znajdziesz uczelnię gdzie są podstawy obsługi systemu SAP to w ogóle nie powinno być problemów z pracą. Zobaczcie sobie chociażby http://itelligencegroup.com/pl/praca/jobs/all-jobs/ ile jest ofery pracy dla konsultantów SAP w dużych firmach wdrożeniowych.

# kamyk

14.04.2016 10:30

Idź na informatykę! jak będziesz studiował w dobrej uczelni to praca gwarantowana. Sam zobacz, np na gowork: http://www.gowork.pl/praca/informatyk;st/wroclaw;l

 onlineekspertwsb

18.04.2016 22:05

#Ania_P napisał(a) 09.04.2016 18:32
Ja właśnie stoję przed wyborem, myślę nad Gdańskiem ale kierunku do końca jeszcze nie podjęłam, studiuję ktos na WSB?

Witam! Serdecznie zapraszam na studia właśnie do tego oddziału Wyższej Szkoły Bankowej. Studia na naszych uczelniach to doskonała okazja na zdobycie dobrego poziomu wykształcenia i zdobycie doświadczenia na praktykach, które oferujemy. Wszelkie szczegóły naszej oferty dostępne są na naszej stronie internetowej http://www.wsb.pl. Dodam także, że zapisując się do 30 kwietnia, można oszczędzić aż 1000zł: na czesnym, które wynosi od 195zł (zamiast 245zł) miesięcznie na pierwszym roku studiów oraz na darmowym wpisowym.
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

# Ania_P

19.04.2016 14:58

Rozumiem, a jak zdecyduję się po 30 kwietnia to już nie będzie takiej promocji?

 bobik89

20.04.2016 11:45

Wybierz studia zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Pragmatyką nie warto się kierować - rozejrzyj się, ilu kolegów po prawie albo po ekonomii robi... nic. No, chyba że wybierzesz informatykę i pójdziesz na programistę - na rynku są gigantyczne niedobory pracowników.

# kierunekrozwoju.pl

24.04.2016 17:35

Witam! Bobik89 studia warto wybierać zgodnie z aktualną sytuacją na rynku pracy (ilość dostępnych ofert, wynagrodzenie) czy właśnie tez przez pryzmat zainteresowań. Zachęcam z tego miejsca do wykonania testu predyspozycji zawodowych, dzięki któremu można otrzymać opis swojego typu zainteresowań, preferencji i osobowości, a także wskazówki jaki kierunek studiów wybrać. Test dostępny jest na stronie kierunekrozwoju.pl i składa się z dwóch części: testu zainteresowań i preferencji, który zawiera 12 pytań oraz testu osobowości, który zawiera 20 pytań. Zapraszam!
Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju

 urszula

25.04.2016 09:58

Może w podejmowaniu decyzji o kierunku studiów pomoże wam ten artykuł http://poradnikpracownika.pl/-zawody-przyszlosci-kogo-bedzie-potrzebowal-rynek-pracy-za-kilka-lat W poradniku pracownika znajduje się wiele ciekawych artykułów. Podane są też zawody i np wynagrodzenie jakie można otrzymać. bardzo przydatna strona nie tylko dla pracowników.

 warsaw_girl

25.04.2016 16:30

A musisz iść na jakieś studia? Bo wszyscy idą? Tak wynika z Twojego zapytania. "Mało oblegane i przyszłościowe". Otóż moim zdaniem przyszłość wcale nie tkwi w studiach. Często lepiej jest wybrać jakiś opłacalny zawód.

# Enemefff

26.04.2016 14:57

Ktoś wyżej wspomniał o Kolegium Europejskim w Natolinie. Moim zdaniem takie studia podyplomowe są super rozwiązaniem dla osób, które ukończyły prawo, stosunki międzynarodowe itym pokrewne kierunki. Jest szansa, żeby rozwinąć swoje umiejętności i to w fajny sposób.

# bates

01.05.2016 23:53

A wpisowe w maju ile kosztuje?

 onlineekspertwsb

06.05.2016 22:02

#bates napisał(a) 01.05.2016 23:53
A wpisowe w maju ile kosztuje?

Witam ponownie! Do końca maja wpisowe nadal wynosi 0zł, a ceny studiów rozpoczynają się od 195zł. Pełna oferta cenowa dostępna jest na naszej stronie internetowej.
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

# Marta93

08.05.2016 10:38

Bardzo zachęcające są takie promocje, ja mieszkam w Gdańsku i bez zastanowienia wybrałam WSB bo akurat też niedaleko mieszkam a i dobre opinię od starszych koleżanek słyszałam.

# endrju

08.05.2016 18:58

tak zwłaszcza że WSB ma odpowiednio atrakcyjne stawki wpisowe 0 do 31 maja i niewysokie czesne a to sie liczy dla nas studentów.

# Marta93

11.05.2016 22:11

Dokładnie, dla nas liczy się każdy grosz ;) dlatego że są takie promocję to super.

# Nika89

20.05.2016 15:21

Czy na WSB na studia II stopnia obowiązują te same promocję?

 Procvertino

20.05.2016 15:51

Jeśli chcecie iśc na studia, to wybierajcie albo uczelnie państwowe, albo te najlepsze prywatne. Nic nie da Wam papier z kiepskiej uczelni prywatnej i nie zdobędziecie też tam umiejętności.

 oewsb

24.05.2016 18:54

#Nika89 napisał(a) 20.05.2016 15:21
Czy na WSB na studia II stopnia obowiązują te same promocję?

Witam! Nika89 na studia II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej obowiązuje promocja, w ramach której zapisując się na studia można oszczędzić 1000zł (czesne od 235zł zamiast 260zł, wpisowe 0zł zamiast 400zł). Zapraszam zatem na nasza stronę internetową wsb.pl, aby zapoznać się z pełna nasza ofertą.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# Ibra

25.05.2016 10:06

Cześć, skończyłem magisterkę w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie z Finansów i rachunkowości. Uważam, że to był naprawdę dobry wybór - obecnie pracuję w dziale księgowości w hurtowni papierniczej. Z racji tego, że wybrałem uczelnię niepubliczną nie miałem problemu z dostosowaniem do swojej "studenckiej" pracy zajęć w szkole. Jak wiadomo na Uniwersytecie nie udałoby mi się to tak łatwo. Poziom w sanie jest wysoki, a i lokalizacja uczelni świetna. Finanse to też furtka do wielu innych zawodów i uwierzcie mi, życie z takim wykształceniem wcale nie musi być nudne :) Pozdrawiam!

# Nika89

27.05.2016 17:28

Czy jest możliwość zapisania się online?

 oewsb

28.05.2016 19:02

#Nika89 napisał(a) 27.05.2016 17:28
Czy jest możliwość zapisania się online?

Witam! Na studia w Wyższej Szkole Bankowej można zapisać się online, ale tylko na jeden kierunek studiów. Wystarczy, że klikniesz taka opcję przy wybranym kierunku studiów.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# Nika89

29.05.2016 16:34

Super, dziękuje za informacje, popatrze co i jak.

# milosz

30.05.2016 16:08

#Ibra napisał(a) 25.05.2016 10:06
Cześć, skończyłem magisterkę w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie z Finansów i rachunkowości. Uważam, że to był naprawdę dobry wybór - obecnie pracuję w dziale księgowości w hurtowni papierniczej. Z racji tego, że wybrałem uczelnię niepubliczną nie miałem problemu z dostosowaniem do swojej "studenckiej" pracy zajęć w szkole. Jak wiadomo na Uniwersytecie nie udałoby mi się to tak łatwo. Poziom w sanie jest wysoki, a i lokalizacja uczelni świetna. Finanse to też furtka do wielu innych zawodów i uwierzcie mi, życie z takim wykształceniem wcale nie musi być nudne :) Pozdrawiam!

W sumie potwierdzam. Pierwszy rok na SAN był trochę trudniejszy, ale mnie przynajmniej to odpowiadało. Zwłaszcze, że grupy są niewielkie, przez co można się wspierać przy zaliczaniu sesji. No i potem imprezy po zaliczonych egzaminach. :) Stolica też mnie miło zaskoczyła, bałem się, że się nie odnajdę, ale jakoś łatwo poszło.

# senca

30.05.2016 18:02

Warto też wybrać takie studia, które oprócz tego, że będą przyszłościowe to również w jakimś stopniu będą Cię interesowały. Inaczej to wszystko będzie mijało się z celem.

# Nika89

31.05.2016 12:11

I jeszcze jedno czy ocena z licencjatu jest ważna przy rekrutacji na studia II stopnia?

 oewsb

02.06.2016 19:51

#Nika89 napisał(a) 31.05.2016 12:11
I jeszcze jedno czy ocena z licencjatu jest ważna przy rekrutacji na studia II stopnia?

Nie. Studentem studiów II stopnia (magisterskich) w Wyższej Szkole Bankowej może zostać każda osoba z wykształceniem wyższym. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Dodam również, że do 15 lipca została przedłużona nasza promocja zniżkowa, dzięki której można oszczędzić nawet 1000zł.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# Wojciech741

06.06.2016 14:00

Ja idę na tą samą uczelnie co moja siostra, czyli Lingwistyczną Szkołę Wyższą, zauważ, że w każdej naszej przyszłej pracy liczy się język, teraz korporacje sami uczą zawodu, ale wymagają znajomości przynajmniej jednego języka obcego, tu znajdziesz więcej info http://lingwistyka.edu.pl

# Madziula

10.06.2016 15:48

Ile czeka się na wyniki rekrutacji na WSB II stopnia?

# dariusz

10.06.2016 16:37

ja też zamierzam złożyć dokumenty na WSB maja interesujący kierunek Kryminologia i kryminalistyka no i do tego promocje za opłaty jak dla mnie to duże ułatwienie.

 onlineekspertwsb

13.06.2016 12:29

#dariusz napisał(a) 10.06.2016 16:37
ja też zamierzam złożyć dokumenty na WSB maja interesujący kierunek Kryminologia i kryminalistyka no i do tego promocje za opłaty jak dla mnie to duże ułatwienie.

Witam ponownie! Dariuszu cieszę się, że wybrałeś studia właśnie na naszej uczelni. Dodam, że do 15 lipca można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 195zł miesięcznie na pierwszym roku studiów.
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

# Kessi

17.06.2016 11:53

Dla tych co nie wiedzą co wybrać, a nie mają głowy do informatyki: zróbcie jak ja. Zrobiłem najlepszy wybór życia. Stwierdziłem, że chce się usamodzielnić więc chce gdzieś dalej w polskę pojechać na studia. No i pojechałem na hotelarstwo na wste do suchej beskidzkiej. A później jeszcze dalej bo wysłali mnie na praktyki. Robię to co lubię na tych praktykach a dodatkowo zarabiaj więcej od swojej mamy

 oewsb

18.06.2016 13:59

#Madziula napisał(a) 10.06.2016 15:48
Ile czeka się na wyniki rekrutacji na WSB II stopnia?

Wyniki rekrutacji możesz sprawdzić na bieżąco na stronie wsb.pl/rekrutacja/stan_rekrutacji
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

 markus128

23.06.2016 18:48

Ja studiuje na WSB w Toruniu finanse i rachunkowość. Myślę, że studia warte zauważenia. Niedługo będę się bronił, a już mam propozycje pracy ;) Różnie to z innymi egzotycznymi kierunkami bywa, a wiadomo że finanse, bankowość etc. zawsze istnieć będą, tak że Wam polecam ;)

# alka

24.06.2016 15:56

To masz szczęście rzeczywiście, mi też takie kierunki odpowiadają, a chodzi o studia I czy II stopnia?

# Argamenon

27.06.2016 10:25

Nie zgadzam się z opiniami typu chcesz iśc na studia wybierz uczelnię państwową lub najlepsza prywatną (czyt. najdroższą, najbardziej reklamowaną). Na uczelni państwowej liczba miejsc jest mocno ograniczona, a dobrze wiecie, że świetne wyniki z matury nie świadcza o poziomie wiedzy i umiejętności. Podobnie było w moim przypadku, ja wybrałem sobie społeczną akademię nauk bo nie była droga i wiedziałem od znajomych, że poziom nauczania jest solidny. To mi wystarczyło, żeby się przebic na rynku pracy. Oczywiście wyboru uczelni niepublicznej trzeba wykonywac ostrożnie - najlepiej postawic na doświadczoną, a nie nową, o której mało co wiadomo.

 czyzyk

27.06.2016 12:40

Co byś nie studiowała, nie przyda ci się to w życiu :D Wybierz coś, co będzie Cię interesować i studiuj dla samorozwoju. A co będziesz robić w życiu, to się dopiero wyklaruje.

# Amela

27.06.2016 15:33

Dużo osób wogóle robi co innego niż studiowało, mnie interesuję praca w banku dlatego zdecydowałam się na bankowość na wsb.

# asanka87

30.06.2016 09:28

a czy ktoś z was chodził moze do takiej szkoły policealnej policealna.gowork.pl/oddzial/wroclaw ? zastanawiam się nad wyborem wrocławia bo tam mam rodzinę i nie wiem czy po takiej szkole można łatwo znaleźć pracę?

# karolina8

30.06.2016 11:21

Jeżeli ktoś poszukuje dobrych, ale niedrogich studiów podyplomowych, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.ckp-lodz.pl. Centrum Kształcenia Podyplomowego przy AHE w Łodzi ma różnorodną ofertę dopasowaną do potrzeb studentów. Warto zerknąć sobie na ich stronę i poczytać.

# aleksm

04.07.2016 14:57

turystyka i rekreacja na http://www.wste.edu.pl/studia#lic myslę że może być dobrym wyjściem, szkoła jest bardzo dobra, sama tu studiuje, zajęcia ciekawe, można robić sobie dodatkowe kursy, np. na pilota wycieczek

# Niki

10.07.2016 13:15

Jestem na drugim roku bankowości na wsb, i wiem ze dobrze wybrałam, poziom dobry i ogólnie bardzo fajna uczelnia, kto studiował tam ten wie.

# arko

27.07.2016 19:23

WSB z tego co mi wiadomo ma bardzo dobra kadrę wykładowczą a jak dla mnie tegorocznego maturzysty jest to waż do tego maja promocję cenową także kilkaset złotych mogę zaoszczędzić

 arko

27.07.2016 19:26

WSB z tego co mi wiadomo ma bardzo dobra kadrę wykładowczą a jak dla mnie tegorocznego maturzysty jest to waż do tego maja promocję cenową także kilkaset złotych mogę zaoszczędzić

# kortes

01.08.2016 10:46

Zaczynam kosmetologię za 2 miesiące, u nich - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Dlaczego? Z kilku względów. Dobra lokalizacja, porządny program, prowadzący, którzy mają konkretne pojęcie o temacie - to przede wszystkim. A fakty są takie, że w tym momencie ciężko o dobre szkoły - tą wybrałam po rozmowach z wieloma osobami i zakładam, że będzie w porządku.

# Ada001

02.08.2016 12:39

Polecam http://www.biznes.edu.pl/executive-mba Super studia!

# Luizka

07.08.2016 13:57

Skusiłam się na wsb fajnymi promocjami ale przede wszystkim znajomi polecali, więc i ja spróbuję tam swoich sił.

 onlineekspertwsb

09.08.2016 21:00

Luizka miło czytać, że wybrałaś właśnie studia na naszej uczelni. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do aplikacji na studia do 10 sierpnia. Do tego czasu można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB).
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

# iwona2

13.08.2016 20:33

Ciekawą ofertę w tym zakresie ma Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna. Zajrzyjcie sobie tutaj http://eust.pl . Jest tam wiele kierunków studiów, które są gwarantem dobrej pracy. Poza tym uczelnia ma dobrą renomę, a to też jest ważne.

# janka222

18.08.2016 20:58

a na czym dokładniej na WSB polega biuro karier pytam bo jestem ciekawa jak to działa ?

# studd

19.08.2016 14:50

Warto brać udział w kursach i szkoleniach, to inwestowanie w siebie. Niedługo rozpoczyna się bardzo dobry kurs prowadzony przez Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU i przygotowuje do samodzielnego prowadzenia psychoterapii zaburzeń psychicznych. Rekrutacja trwa tylko do końca sierpnia.
http://cbt.pl/szkola-psychoterapii/program-kursu/

 onlineekspertwsb

19.08.2016 18:03

#janka222 napisał(a) 18.08.2016 20:58
a na czym dokładniej na WSB polega biuro karier pytam bo jestem ciekawa jak to działa ?

Janka wszelkie szczegóły odnośnie naszych Biur Karier znajdziesz na stronie wsb.pl/kandydaci/biuro-karier Dodam także, że do 19 września można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB).
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

# Elinia

21.08.2016 16:47

Zastanawiam się właśnie jeszcze nad kierunkiem bo dalej nie podjęłam decyzji ale wybrałam wsb, zawsze chciałam tu mieszkać i studiować.

# kserus

24.08.2016 07:13

Po prostu zrób sobie zawodowe szkolenie w Beauty lux - to was zdecydowanie do zawodu przygotuje. Tutaj mowa akurat i pracy kosmetyczki, a robienie studiów jakichkolwiek, tylko dla papierka, jest totalnie poronionym pomysłem. Po co to wam? Nie traćcie czasu.

 kolak

09.09.2016 07:58

myślę że obecnie warto uczyć się języków obcy myślę o pracy tłumacza i planuje naukę w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie

# Mańka

12.09.2016 10:35

Jakie języki obce dostępne są na wsb I stopnia w Gdańsku?

 onlineekspertwsb

12.09.2016 21:20, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 12.09.2016 21:20

#Mańka napisał(a) 12.09.2016 10:35
Jakie języki obce dostępne są na wsb I stopnia w Gdańsku?

Na kierunku filologia można podjąć naukę na kierunkach: angielski, hiszpański lub niemiecki (do wyboru) w biznesie oraz tłumaczenia
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

# Wiola02

23.09.2016 15:47

Jakieś zniżki dalej są?

 onlineekspertwsb

23.09.2016 18:50

#Wiola02 napisał(a) 23.09.2016 15:47
Jakieś zniżki dalej są?

Promocja zniżkowa trwa nadal, aż do 30 września i jest taka sama jak do tej pory - darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł na pierwszym roku studiów. Zapraszam do aplikacji na studia!
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

# makos

27.09.2016 19:32

WSB ma bardzo dobra promocje cenową jak dla mnie tegorocznego maturzysty jest to idealna oferta jeszcze zastanawiam się nad wyborem kierunku.

 onlineekspertwsb

29.09.2016 17:41

#Wiola02 napisał(a) 26.09.2016 20:29
Dziękuję za informacje, darmowe wpisowe we wszystkich kierunkach czy jakiś wybranych?

Promocja dotyczy wszystkich kierunków oferowanych w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej! Zapraszam do aplikacji do jutra i skorzystania z niej!
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

# eda

07.10.2016 00:53

W tej kwestii już sama musisz podjąć decyzję. Nie powinnaś się sugerować opinią innych, jeśli chodzi o wybór kierunku. Musimy sami wiedzieć, co chcemy robić w życiu i co nas interesuje. Ja poszłabym z chęcią na wzornictwo - http://www.wseiz.pl/pl/ale tak jak mówię, każdy lubi coś innego.

# nata

09.10.2016 22:40

Na pewno przyszłościowym kierunkiem jest polityka społeczna. Jeszcze nie jest bardzo oblegana, ale przypuszczam, że to ostatni dzwonek, ponieważ brakuje specjalistów z tej dziedziny, a zapotrzebowanie na nich coraz większe. Obserwuję ogłoszenia o pracę w sektorze pozarządowym i z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Wiem, że uczelnia, na której studiowałam pedagogikę (WSP im. J. Korczaka) słynie właśnie ze znakomitych studiów na kierunku polityka społeczna. Tam pracują najlepsi w kraju eksperci od polityki społecznej.

# Karina88

10.10.2016 12:46

Przyszłościowe nie znaczy dla każdego, ja poszłam na zarządzanie na wsb bo w tym się widze, to jest indywidualna sprawa.

# Sandra

14.10.2016 21:18

A czy można na WSB na I semestrze studiów licencjackich zmienić kierunek bez jakichkolwiek opłat ?

# Baciura

14.10.2016 22:01

Proponuję Wyższą Szkołę Gotowania na Gazie.

 onlineekspertwsb

16.10.2016 21:11

#Sandra napisał(a) 14.10.2016 21:18
A czy można na WSB na I semestrze studiów licencjackich zmienić kierunek bez jakichkolwiek opłat ?

Zachęcam do kontaktu z wybranym oddziałem Wyższej Szkoły Bankowej. Tam uzyskasz pełna informację w tym zakresie. Zachęcam także do zapisu na ostatnie wolne miejsca na studiach I stopnia.
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia

# akwarium

16.10.2016 21:49

onlineekspertwsb napisała 16.10.2016 21:11

Zachęcam do kontaktu z wybranym oddziałem Wyższej Szkoły Bankowej. Tam uzyskasz pełna informację w tym zakresie. Zachęcam także do zapisu na ostatnie wolne miejsca na studiach I stopnia.
Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Szkoda kasy na takie studia. Jedynie SGH, UW, SGGW, PW daje realną szanse na dobre wykształcenie. Wszystkie prywatne tfory to wywalanie kasy w błoto.

# jula7

22.10.2016 22:13

Warto sobie będąc na studiach założyć konto. Świetnie się sprawdza takie rozwiązanie, ponieważ z powodzeniem można kontrolować swoje wydatki. Tutaj http://www.konto-studenckie.pl można znaleźć konto dopasowane do swoich potrzeb. Warto tam zerknąć.

# Dywan

22.10.2016 22:53

#jula7 napisał(a) 22.10.2016 22:13
Warto sobie będąc na studiach założyć konto. Świetnie się sprawdza takie rozwiązanie, ponieważ z powodzeniem można kontrolować swoje wydatki. Tutaj http://www.konto-studenckie.pl można znaleźć konto dopasowane do swoich potrzeb. Warto tam zerknąć.
Po co klepiesz bez sensu i wklejasz linki za które ci płacą.
Temat jest o studiach a nie o banksterach wykorzystujących naiwność młodych ludzi.
Napisz, ile ci płacą za spam w necie ? 2zł os linka czy 3 zł. ???

# Olaf67

23.10.2016 12:05

W tym roku to moze już nie ale w przyszłym napewno skorzystam z oferty wsb, mam nadzieję że będą takie fajne promocje jak w tym roku.

# korter

24.10.2016 10:35

Tutaj macie http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Prawda jest taka, że te najbardziej renomowane szkoły, przynajmniej w teorii renomowane, są przereklamowane. Odwiedziłam kilka miejsc szukając dietetyki na bardzo dobrym poziomie. I co? U Mydłowskiej konkretniejsza kadra, praktyczniejszy program, konkretna podyplomówka. Nie utwierdzajcie się w przekonaniu, że znana uczelnia to od razu świetny poziom. Może być do tego daleko.

 paulina211

27.10.2016 14:43

Na pewno zgodzę się z Wami, kierunków studiów jest tak dużo, że ciężko zdecydować się na jeden konkretny. Ja też sporo zastanawiałam się zanim wybrałam studia dla siebie, a obecnie jestem na pierwszym roku na zarządzaniu bezpieczeństwem państwa na UTH Chodkowskiej w Warszawie. Minął dopiero miesiąc studiów, ale zdążyłam już się wkręcić w studiowanie, podoba mi się tutaj i mam nadzieję, że mój zapał szybko nie minie :D

# Morelka

28.10.2016 12:24

To ja tak jak niektóry tu studiuje na WSB. Jest na studiach II stopnia na rachunkowości i finansach. Ale zastanawiałam się tez mocno nad zarządzaniem. Prawda jest taka, ze jeden i drugi kierunke jest dla mnie mega przyszłościowy. Ale to też ma znaczenie w jakim zawodzie chcemy działac.

# Julka90

30.10.2016 15:14

Brat studiował właśnie na wsb i bardzo chwalił więc po zdanej maturze nie ma opcji że tam nie pójdę.

# RAPHEAL JEFFREY

30.10.2016 21:58

Czy jesteś w potrzebie jakiegokolwiek kredytu?
Czy potrzebujesz pożyczki osobiste?
Potrzeb biznesowych pożyczki?
Chcesz płacić rachunki?
Chcesz być stabilna finansowo?
E-mail: jeffreyrapheal1@gmail.com
Wypełnij formularz zgłoszeniowy. 1) Imię i nazwisko: 2) Kraj: 3) Status: 4) Adres: 5) Płeć: 6) Zawód: 7) Kwota potrzebna: 8) Czas trwania kredytu: 9) Celem pożyczki: 10)
Telefon: 11) Miesięczny dochód:
E-mail: jeffreyrapheal1@gmail.com

# RAPHEAL JEFFREY

30.10.2016 21:59

jefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comjefreyrapheal1@gmail.comCzy jesteś w potrzebie jakiegokolwiek kredytu?
Czy potrzebujesz pożyczki osobiste?
Potrzeb biznesowych pożyczki?
Chcesz płacić rachunki?
Chcesz być stabilna finansowo?
E-mail: jeffreyrapheal1@gmail.com
Wypełnij formularz zgłoszeniowy. 1) Imię i nazwisko: 2) Kraj: 3) Status: 4) Adres: 5) Płeć: 6) Zawód: 7) Kwota potrzebna: 8) Czas trwania kredytu: 9) Celem pożyczki: 10)
Telefon: 11) Miesięczny dochód:
E-mail: jeffreyrapheal1@gmail.com

# metkas

31.10.2016 07:15

Wszystko zrobiłam przez beauty lux i szkolenia zawodowe. Szkołę należy dobierać tak, aby dawała kwalifikacje, umiejętności, przygotowała do pracy. Nie działa to na zasadzie róbmy papier i to wszystko. Coś takiego kompletnie nic nie daje.

 Tadzik

31.10.2016 17:29

Jestem bardzo ciekawy czy poziom na studiach WSB zaocznych i dziennych jest taki sam?

 ArturGolny

31.10.2016 21:44

Zapewne tak.

 zuza213

02.11.2016 11:50

Myślę, że studia związane z przemysłem spożywczym/dietetyką/żywieniem są bardzo przyszłościowe. Ja sama takie wybrałam, jestem na IV roku i jestem bardzo zadowolona.

 Piotrowska

10.11.2016 12:47

Mnie interesuje kierunek budowanie mostów , od zawsze mnie to interesowało, sporo czytam o inżynieryjnych tematach tutaj http://www.inzynieria.com ale trochę się boję czy dam radę...

# korter

22.11.2016 10:34

Trzymajcie namiary - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Pewna szkoła, kilka kierunków, a nie masówka i właśnie szukajcie takiego miejsca, gdzie te zajęcia prowadzone są przez fachowców z doświadczeniem, gdzie program jest naprawdę solidny, bo tylko takim można zawierzyć. Całkowicie odradzam uczelnie prowadzące masową naukę - kompletnie nic z nich nie wynika.

 Jolla

22.11.2016 16:06

Nauka języka chińskiego to jest strzał w 10.

# Minori88

22.11.2016 23:28

Na pewno język chiński to ciekawa opcja, ale niestety nie każdy jest w stanie nauczyć się dobrze nim posługiwać. Moim zdaniem jeżeli chcemy studiować z przyjemnością, przede wszystkim powinniśmy wybrać taki kierunek, który przynajmniej w jakimś stopniu będzie powiązany z naszymi zainteresowaniami. Sama gdybym miała po raz drugi wybrać, postawiłabym na pedagogikę na http://warszawa.wspkorczak.eu/ . Po pierwsze powiem sam kierunek jako taki daje nam wiele możliwości w zakresie znalezienia pracy, a poza tym jest bardzo ciekawy.

# kapitel

02.02.2017 10:39

Szkoła Mydłowskiej - zdecydowanie polecam, przede wszystkim ze względu na niewielką ilość kierunków, programy i kadrę. Niech do was dojdzie, że nie wszystkie uczelnie opierają się na nepotyźmie i przyznawaniu papierków. Z uczelni można faktycznie powrócić z konkretną wiedzą i umiejętnościami. Trzeba tylko mieć odpowiednie podejście do tematu i dacie sobie radę. Szkoła ma nie być przedłużeniem młodości, tylko sposobem na lepszą przyszłość.

# adamf

06.02.2017 10:46

Mówi Wam coś Szkoła Mydłowskiej? To właśnie w stolicy, mowa dokładnie o tym - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Jedno z miejsc, gdzie faktycznie przygotowują do zawodu i nie działa to na zasadzie zdobywania papierka. Przede wszystkim konkretny, szeroki program. Do tego odpowiednia kadra i macie miejsc, gdzie jest sens się uczyć. A studia dla zdobycia papierka? Raczej strata czasu.

 Colt

07.02.2017 08:56

Najlepiej wybrać kierunek, który byłby zgodny z naszymi zainteresowaniami, tak by móc znaleźć pracę, która byłaby dla nas satysfakcjonująca.

 mariuszfoto

08.02.2017 11:48

Jeśli zdecyduje się ktoś na studia, bądź kursy fotograficzne, serdecznie zapraszam na mojego bloga, gdzie znajduje się spora porcja informacji na temat fotografii - http://fotografia-blog.pl/

# Klara555

21.02.2017 15:59

Tak naprawdę nie ma co kierować sie opiniami w internecie, tylko wybrać to, co jest zgodne z naszymi zainteresowaniami. Pozwoli to nam na rozwój. A obecnie uczelnie mają takie szerokie ofeeeerty, że bez wątpienia każdy na coś trafi. Chociaż czasem trzeba mieć i dobry pieniądz na to ;) Ostatnio trafiłam na ranking najdroższych studiów w Warszawie: http://www.youtube.com/watch?v=SBnFWpZUtOI&t=25s niektóre kwoty...imponujące;) ale chętnych pewnie nie brakuje.

# Klara555

21.02.2017 16:03

nie wiem czy link mi wszedł, chodzi oczywiście o ranking https://youtu.be/SBnFWpZUtOI?t=25s

 katee

24.02.2017 12:15

Ja wylądowałam na prawie :D Ale mówiąc tak całkiem poważnie to jestem zadowolona z mojego wyboru. Od początku liceum wiedziałam, ze chcę iść na ten kierunek, matura poszła mi całkiem dobrze i zaczęłam studiować w innym mieście, we Wrocławiu na WSP Chodkowskiej. Teraz jestem już w połowie trzeciego roku, jeszcze dwa lata przede mną, bo to jednolite magisterskie ;)

 agacia91

24.02.2017 17:37

Ja polecam controlling na SGH :) bardzo przyszłościowy kierunek

# metkas

06.03.2017 10:40

Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie uczelnia powinna być dopasowana pod kierunek jaki was interesuje i na zasadzie miejsca, które faktycznie pozwala się praktycznie rozwijać. Zobaczcie choćby to - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ czyli szkołę, w której robię dietetykę. Udało się znaleźć miejsce, gdzie program faktycznie składa się z konkretów. Nie ma bzdur, zbędnej teorii, przerabiają program tak, że faktycznie już na studiach masz szansę na zdobycie pracy. Pogadajcie z innymi studentami - wiele to wyjaśnia.

# bostak

08.03.2017 11:04

Znam Szkołę Mydłowskiej, bo sama tam chodzę na kosmetologię. Mogę potwierdzić to co piszecie. Też poświęciłam mnóstwo czasu na szukanie odpowiedniej uczelni, ale ją znalazłam. Wybór był prawidłowy - owszem, nauki jest bardzo dużo, ciągle coś się dzieje, dużo konkretów, prowadzący zajęcia obeznani w branży, ale przynajmniej nie jestem na studiach, które się zalicza referatem i nic się z nich nie wynosi.

# arnii

31.03.2017 08:53

Powiem Wam,że sam jestem zadowolony ze swoich studiów. Chociaż jakbym miał coś zmienić w mojej wcześniejszej edukacji to na pewno uczyłbym się więcej języków. Kiedyś olewałem sobie naukę ( wiadomo,że w liceum i na studiach sie nie chciało) Obecnie jednak widzę,ze był to błąd ponieważ języki bardo się jednak przydają. I w podróżach i w biznesie. Jak zna sie biegle jezyk to od razu mozna liczyć na wyższą pensję i lepsza posadkę.
Aktualnie chodze na taki kurs angielskiego: https://speak-up.pl/ . I powiem Wam,ze całkiem całkiem. Jakoś drogo nie jest, a jednak jest to wygodne poniewaz można dopasować sobie zajęcia do terminów jakie Wam pasują.

# bartoszek

12.04.2017 19:45

wiem że akurat teraz WSB na II stopniu ma bardzo dobra ofertę dla nowych jak i studiujących możemy zaoszczędzić 1000 PLN zapisując się do 29 kwietnia jest wiele ciekawych kierunków ja akurat skorzystam z oferty i składam dokumenty na kierunek Zarządzanie w opcji online

 miodot

13.04.2017 00:59

Parę lat temu skończyłem kulturoznawstwo i jeśli jeszcze nie wiesz do końca co chcesz robić to mogę Ci ten kierunek polecić. Nie tyle daje pewny zawód co pomaga Cię nakierować na zawodową drogę związaną z pasją.

# jaktos

13.04.2017 10:46

Robię administrację w Szkole Mydłowskiej. Moi rodzice pracują w państwówce, chcę robić to samo. Szkołę wybierałem mega starannie, zwracałem uwagę na szereg kwestii, szczególnie na poziom i sądzę, że udało mi się doskonale trafić. Zresztą jestem tutaj ponad pół roku. Widzę, że uczą nie ludzie, którzy naczytali się książek, tylko osoby, które mają faktycznie na ten temat pojęcie.

 oewsb

17.04.2017 18:45

#bartoszek napisał(a) 12.04.2017 19:45
wiem że akurat teraz WSB na II stopniu ma bardzo dobra ofertę dla nowych jak i studiujących możemy zaoszczędzić 1000 PLN zapisując się do 29 kwietnia jest wiele ciekawych kierunków ja akurat skorzystam z oferty i składam dokumenty na kierunek Zarządzanie w opcji online

Witam! Tak, do końca kwietnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej trwa promocja, dzięki której można zaoszczędzić aż 1000zł: 600 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł jako zwolnienie z opłaty wpisowej. Dodatkowo oferujemy czesne już od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Całą nasza ofertę można poznać na stronie wsb.pl - zapraszam!
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# Halina Kuna

18.04.2017 01:23

Dla samych promocji raczej nie wybiera się kierunków studiów. Ja po studiach pierwszego stopnia chce się dalej rozwijać, więc wyszukuję studiów podyplomowych. Znalazłam ciekawe kierunki w Łodzi na http://ckp-lodz.pl/

# Amadaaa

03.05.2017 21:26

Ja właśnie jestem na II stoniu na WSB , już co prawda kończę więc aplikowałam bez promocji ale bez wątpienia polecam. Wykładowcy, przekazywanie wiedzy no i cała atmosfera dużo lepsza niż na uniwerkach, wiem bo kończyłam tam I stopień.

# dana58

07.05.2017 11:15

a koleżanka Amadaa jaki kierunek kończyła na WSB ?

# dana58

07.05.2017 11:16

a koleżanka Amadaaa jaki kierunek kończyła na WSB ?

# dana285

07.05.2017 11:16

a koleżanka Amadaa jaki kierunek kończyła na WSB ?

 oewsb

08.05.2017 20:23

Witam! W Wyższej Szkole Bankowej trwa właśnie rekrutacja na studia II stopnia (w normalnym trybie, online oraz w połączeniu ze studiami podyplomowymi). Pełna oferta dostępnych kierunków oraz specjalności znajduje się na stronie wsb.pl Studia można podjąć w kilku lokalizacjach, m.n. w Gdańsku, Poznaniu czy Wrocławiu. Dodam, że warto szybko podjąć decyzję i aplikować na studia do 31 maja. Do tego czasu można zaoszczędzić aż 1000 zł: 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Można także liczyć na czesne od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Zapraszam!
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# kaia

11.05.2017 13:54

Według mnie najlepszą opcją są studia, które przyuczają do zawodu, na który jest zawsze zapotrzebowanie. Osobiście wybrałam pielęgniarstwo na Akademii Polonijnej i śmiało mogę polecić ;) http://ap.edu.pl

# barbra _8_

11.05.2017 19:53

Hej, orientujecie się czy to prawda, że teraz WSB ma promocję i nie ma opłaty wpisowej ?

 ewa.el

12.05.2017 08:47

Aktualnie zdaję maturę. Jestem raczej humanistką niż ścisłym umysłem. Zastanawiam się nad wyborem tego kierunku. Czy ktoś mógł mi wytłumaczyć na czym to polega od takiej praktycznej strony?

 nomono

12.05.2017 08:49

Komunikacja wizerunkowa zaczyna się przede wszystkim od zrozumienia misji i wartości marki. Kiedy już jesteśmy świadomi marki, której promocją się zajmujemy, przystępujemy do pracy nad kampanią wizerunkową. Po tych studiach możesz pracować w różnych agencjach kreatywnych czy reklamowych i pomgać firmom budować ich wizerunek na rynku. Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy na czym to polega zapraszam na naszą stronę http://www.nomono.eu/ , na której znajdują się nasze realizacje.

# Amanda 566

12.05.2017 14:08

barbra_8_
Tak , możesz zaoszczędzić 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty, wiem bo sama skorzystałam :P

# NowackaKaja

17.05.2017 23:56

Dla samych promocji raczej nie wybiera się kierunków studiów. Ja po studiach pierwszego stopnia chce się dalej rozwijać, więc wyszukuję studiów podyplomowych. Znalazłam ciekawe kierunki w Łodzi na http://ckp-lodz.pl/ w centrum Kształcenia Podyplomowego.

 oewsb

21.05.2017 13:02

#barbra _8_ napisał(a) 11.05.2017 19:53
Hej, orientujecie się czy to prawda, że teraz WSB ma promocję i nie ma opłaty wpisowej ?

Tak jak napisałem wyżej aplikując na studia II stopnia opłata wpisowa została obniżona z 400 zł na 0 zł.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# kKkO

24.05.2017 19:26

Hej, jestem teraz po licencjacie i pracuje , chciałem zrobić dodatkowo magistra, czy ktoś mi coś poleci ? Interesują mnie finanse , rachunkowość etc.

# mariannka

25.05.2017 10:11

A ile jest potem opłaty na semestr lub na miesiąc?

 NoVa

25.05.2017 22:52

Ostatnio słyszałam, że Europeistyka jest bardzo ciekawym kierunkiem. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć gdzie można po tym pracować:( Teraz to jest tak, że nawet po dobrych studiach możesz pracy nie znaleźć.

 oewsb

27.05.2017 10:45

#mariannka napisał(a) 25.05.2017 10:11
A ile jest potem opłaty na semestr lub na miesiąc?

Opłaty za studia można wnieść z góry za cały roku lub w 2,10 czy 12 ratach.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# nati

29.05.2017 17:20

a czy wysokość opłat w WSB będzie taka sama dla rat 2,10 czy 12 ?

# Kiniek2

29.05.2017 21:08

ja studiuję pielęgniarstwo na Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie. Jestem zadowolona. Dojazd jest dobry, w dziekanacie tez spoko wszystko załatwisz, a i opinie uczelnia ma dobre.

# Darwintsun

29.05.2017 21:26

Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us through http://www.darwintsun.com at any time.

# poleczka

31.05.2017 12:46

Czytałam, że WSB ma jednocześnie studia II stopnia i podyplomowe. Na czym to konkretnie polega?

# 87uu88

31.05.2017 19:38

A jak wygląda z opłacaniem studiów na WSB w systemie ratalnym ? Czy jest to wgl możliwe ?

 oewsb

08.06.2017 19:12

87uu88 jak wspomniałem wyżej jest taka możliwość. Nati płacą z góry za rok, w 2 oraz 10 ratach opłata za studia jest taka sama. Płacąc za studia w 12 ratach oplata będzie troszkę wyższa.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

 oewsb

08.06.2017 19:15

#poleczka napisał(a) 31.05.2017 12:46
Czytałam, że WSB ma jednocześnie studia II stopnia i podyplomowe. Na czym to konkretnie polega?

W skrócie oznacza to, że jest możliwość podjęcia standardowych studiów II stopnia lub takich studiów w połączeniu ze studiami podyplomowymi. Na ich koniec uzyskasz tytuł magistra oraz dyplom studiów podyplomowych.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# poleczka

15.06.2017 21:48

Dzieje się to na WSB jednocześnie, a jak wyglądają koszta? No i czy mogłabym sobie rozłożyć to na raty?

# polanka

15.06.2017 23:51

Mają raty z tego, co wiem. No i dodatkowo trwa jakaś promocja, że nie mają wpisowego.

# Kalarepa

18.06.2017 22:09

Na WSB są promocje zawsze jakieś dla rozpoczynających. Ale i dla studentów mają. Teraz np jest konkurs fotograficzny Zostań Twarzą WSB :) Podoba mi się ich inicjatywa, że dbają też o obecnych studentów.

 Onura

19.06.2017 01:21

Polecam nauczanie polskiego jako obcego. To coraz popularniejsze studia, zwłaszcza, jeżeli pierwszy kierunkiem była polonistyka, lub neofilologia. Mam nadzieję, że cokolwiek wybierzesz, będzie Ci dobrze służyć :)

 oewsb

20.06.2017 17:24

#poleczka napisał(a) 15.06.2017 21:48
Dzieje się to na WSB jednocześnie, a jak wyglądają koszta? No i czy mogłabym sobie rozłożyć to na raty?

Za studia II stopnia można zapłacić jedna wpłata - z góry za cały rok lu w wygodnych ratach: 2,10 lub 12.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# eren

22.06.2017 18:29

Osobiście nie wybierałbym tych kierunków, które są teraz najbardziej popularne i oblegane, istnieje duże ryzyko, że absolwentów będzie więcej niż miejsc pracy. Wybrałbym studia perspektywiczne, konkretnie chodzi mi o pracę socjalną i politykę społeczną, np. w Uczelni Korczaka, która słynie z tych kierunków. Na specjalistów z tych dziedzin będzie duży popyt, właściwie to już jest i to w całej UE. Ktoś musi zajmować się problemem uchodźców, polityką rodzinną, opieką społeczną, seniorami, bezrobociem i masą innych problemów społecznych, które narastają.

 IwoDziwo

23.06.2017 01:22

Ja bym wybierał kierunek na podstawie własnych zainteresowań. To jedyny sposób warty uwagi. Nie ma co podążać ślepo za modą.

# kianka

26.06.2017 10:56

Ślepo może nie, ale trzeba też patrzeć na to, czy kierunek jest przyszłościowy.
@polanka, do 15 lipca nie mają wpisowego i jakaś zniżka na czesne jest. Łacznie 1000 zł oszczędności na WSB ;)

# samotka

30.06.2017 19:54

Ja mam inny problem. Uczyłam się już na WSB kilka lat temu. Teraz chciałabym wrócić na studia. Czy mogę wrócić do semestru na którym przerwałam?

 oewsb

01.07.2017 21:21

#samotka napisał(a) 30.06.2017 19:54
Ja mam inny problem. Uczyłam się już na WSB kilka lat temu. Teraz chciałabym wrócić na studia. Czy mogę wrócić do semestru na którym przerwałam?

Samotka, według zapisów regulaminu o wznowienie studiów może ubiegać się osoba, która je przerwała. Decyzję o wznowieniu wydaje dziekan i wskazuje semestr lub rok od którego może nastąpić wznowienie studiów. Student, któremu wydano zgodę na wznowienie studiów kontynuuje naukę od początku nowego semestru lub roku akademickiego.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# gosc

03.07.2017 21:26

a moze wyższa szkoła mazowiecka??? pielęgiarstwo lub fizjoterapia??

# Miko

05.07.2017 15:07

No ja właśnie wybierałem się na fizjoterapię tylko chciałem uciec z Warszawy... gwar i tak bardzo duże miasta nie są dla mnie...
Więc udało mi się znaleźć świetną uczelnie w Częstochowie - Akademię Polonijną.
Już dwa lata studiuje u nich i jestem bardzo zadowolony.
Przede wszystkim bardzo dużo ciekawych zajęć praktycznych, przygotowujących mnie potem do pracy.
www.ap.edu.pl

# koti

07.07.2017 17:10

WSB? Ja słyszałam o WSM

# olkaaaa

09.07.2017 22:34

A słyszeliście o promocji cenowej na WSB ? Podobno wgl nie trzeba p[płacić opłat rekrutacyjnych bo się jest z nich zwolnionym, ale niestety nie wiem czy na dzień dzisiejszy to jeszcze obowiązuje :(

# magnumka

10.07.2017 21:45

#koti napisał(a) 07.07.2017 17:10
WSB? Ja słyszałam o WSM

hmm no WSB to Wyższa Szkoła Bankowa, a co to jest ten drugi skórt to nie wiem. Szukasz szkoły dla siebie?

 Eryk29

12.07.2017 09:06

Ja jestem na III roku Logistyki w http://wsaib.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/logistyka i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Magisterkę planuję zrobić na Zarządzaniu. Nie jest trudno, ale może dlatego, że matematyka zawsze była moją mocną stroną.

 oewsb

16.07.2017 20:36

#olkaaaa napisał(a) 09.07.2017 22:34
A słyszeliście o promocji cenowej na WSB ? Podobno wgl nie trzeba p[płacić opłat rekrutacyjnych bo się jest z nich zwolnionym, ale niestety nie wiem czy na dzień dzisiejszy to jeszcze obowiązuje :(

Odnośnie promocji zniżkowej, to została ona przedłużona do 10 sierpnia. Zatem na studiach II stopnia można oszczędzić aż 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 150 zł mniej za pierwszy rok studiów i 150 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# Grelios

17.07.2017 10:48

Polecam zapoznać się z ciekawostkami na tej stronce:
http://www.szkola.szans.pl sprawdź sobie może tutaj Ci pomogą w wyborze:)

# Nastka29x

19.07.2017 08:32

Moim zdaniem studia to nie zawsze dobry pomysł. Wielu ludzi kończy kierunki po których bardzo ciężko znaleźć pracę i zazwyczaj w swoim zawodzie jej nie znajdują. Lepiej czasami udać się na http://www.cleanandprint.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-zawodowe-i-kierunki-ksztalcenia/ niż iść na studia.

# Monikaaa

20.07.2017 16:22

Studia trzeba mieć, nie ma co się zastanawiać. Z własnego doświadczenia wiem nie można patrze na to co jest dobrze płatne bo może okazać się, że się w tym nie odnajdziesz. Polecam test preferencji zawodowych, zawsze to jakaś wskazówka do trafionego wyboru, http://www.kierunekrozwoju.pl warto sprawdzić tylko dla siebie.

# jaktos

25.07.2017 10:33

Konkretna uczelnia - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/
A ogólnie to zdecydowanie radzę miejsca, gdzie te zajęcia są prowadzone na kilku kierunkach, profesjonalnie, z odpowiednią kadrą. Nie uderzajcie w masówki, bo nic z tego nie będzie. Studia mają przygotować do pracy, a nie dawać papierek. Szkoda waszego zdrowia.

# masariana

25.07.2017 11:44

Wybierz takie studia, które będą Ci interesować. Może to banał, ale wyobraź sobie, że przez 5 lat będziesz się męczył z przedmiotami, które Cię nie interesują, a potem może i całe życie, jeżeli pójdziesz do pracy związanej z Twoim kierunkiem.

# gruby6

27.07.2017 17:04

A czy biorąc drugi kierunek na WSB, na magistra można liczyć też na promocje cenową ?

# garmol09389

27.07.2017 17:09

Co polecacie na studia II stopnia? Uczelnie państwową czy prywatną, a może coś innego jeszcze. Kończę właśnie zarządzanie na UŚ, i chcę na magistra się przenieść gdzieś indziej. Myślałam nad WSB bo podobno bardzo fajna atmosfera nauki i duże promocje cenowe, ktoś coś wie ? :))

# martelina

29.07.2017 21:47

#garmol09389 napisał(a) 27.07.2017 17:09
Co polecacie na studia II stopnia? Uczelnie państwową czy prywatną, a może coś innego jeszcze. Kończę właśnie zarządzanie na UŚ, i chcę na magistra się przenieść gdzieś indziej. Myślałam nad WSB bo podobno bardzo fajna atmosfera nauki i duże promocje cenowe, ktoś coś wie ? :))
Ja polecam, robiłam u nich licencjat i jestem bardzo zadowolona, teraz po roku przerwy wracam na magisterke. Promocje mają, to fakt, sama skorzystałam :)

# celstyna

31.07.2017 13:08

Ja zastanawiam się nad studiami w tej krakowskiej akademiihttp://akademiamultiart.pl/ patrząc po wykładowcach to musi być naprawdę dobra szkoła! do łodzi nie bardzmi mi po drodze, a w krakowie mam rodzinę więc odpadły by koszty zakwaterowania i wyżywienia. Ewentualnie myślę nad opcją zaoczną, ale wtedy musiałabym w wawie znaleźć pracę w tygodniu, a chcę się skupić tylko na nauce. Jak myślicie które wyjście byłoby lepsze?

# Effa

31.07.2017 21:08

Hejka! Ja polecam Wam studiowanie na magistrze na WSB. Sama dokonałam tego wyboru kilka miesięcy temu i jest to dużo lepszy sposób studiowania niż na innych uniwerkach państwowych. Ze względu na chociażby nawet wykładowców i atmosferę.

 oewsb

01.08.2017 01:26

#gruby6 napisał(a) 27.07.2017 17:04
A czy biorąc drugi kierunek na WSB, na magistra można liczyć też na promocje cenową ?

Gruby6 informacje w tym temacie uzyskasz bezpośrednio w wybranym oddziale uczelni. Zachęcam do kontaktu.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# Garnek12

07.08.2017 10:17

A może postawić na http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/umiejetnosci-osobiste i przyuczyć się do konkretnego zawodu? Nie uważacie, że to dużo ciekawsza alternatywa dla studiów?

# Ewela

05.09.2017 10:59

Ja wybrałam dietetykę w WSP w Warszawie. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości ma akurat ciekawe kierunki, szukałam dobrego miejsca gdzie warto iśc na dietetykę a dużo koleżanek mi polecało właśnie WSP. Idę na studia I stopnia, w rekrutacji wymagają świadectwo maturalne, świadectwo ukończenia szkoły średniej i jeszcze kilka dokumentów, ale taki standard raczej.

# Kujon

26.09.2017 12:27

Ja zdecydowałem się na studia międzynarodowe na http://www.coleuropenatolin.eu/pl i nie żałuje. Bardzo mi się podoba poziom nauczania i niedrogie czesne. Już drugi rok jestem.

# Aneczka

04.10.2017 17:58

Studia trzeba wybrać zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Jeżeli nie lubisz matmy, nie ma co się pchać na politechnikę, tylko dlatego, że jest to opcja na pracę. Ja studiowałam pielęgniarstwo na wyższej szkole mazowieckiej. I chociaż większość moich znajomych wybrała studia inżynierskie, ja się uparłam, bo chciałam zostać pielęgniarką. Dziś pracuję w prywatnej przychodni, jestem bardzo zadowolona ;-)

# kajtek

04.10.2017 19:53

a co polecacie z oferty WSB co jest na czasie na magisterce ?

 oewsb

07.10.2017 14:21

#kajtek napisał(a) 04.10.2017 19:53
a co polecacie z oferty WSB co jest na czasie na magisterce ?

Witaj! Oferta Wyższej Szkoły Bankowej na studiach II stopnia to możliwość studiowania na: standardowych studiach magisterskich, połączonych z podyplomowymi lub online. Pełna oferta dostępna jest na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia na którą z tego miejsca zapraszam.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# Anciakowa

16.10.2017 15:12

Jak jesteś ambitny i chcesz zarabiać naprawdę dobrą kasę to polecam studia międzynarodowe. Ja ukończyłam na http://www.coleuropenatolin.eu/ kierunek historyczny i nie narzekam na pensje. Do tego robię to co zawsze mnie interesowało.

# won tumany od reklamy

17.10.2017 12:33

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

# Artur_WSM

21.11.2017 17:51

Nie polecam wyższej szkoły mazowieckiej. Mówię to z pełną świadomością.
Ja osobiście żałuje, ze tam jestem i zamierzam jak najszybciej zwijać sie stamtąd.
Po pierwsze szkoła mieści się w śmierdzącym blaszanym kontenerze z przeciekającym dachem, po drugie szkoła ma długi i nie płaci wykładowcą wynagrodzenia, boje się że lada dzień przestanie istnieć i będę mieć masę kasy w plecy. A poza tym część wykładowców ( nie będę podawać nazwisk) są niekompetentni i zastanawiam sie za co ja naprawdę place tyle kasy.
Jeśli maturzyści bądź technicy pragną studiować fizjoterapię/pielęgniarstwo odradzam wybierania się do WSM. Jest garstka wykładowców na których zajęciach można wynieść istotne wiadomości.
Wielu prowadzi zajęcia pod swoją specjalizacje, która przebiega obok tematu!
Spóźnienia niektórych wykładowców przekraczają 1,5 godziny. Resztę wykładu prowadzą na temat bezczelnego zachowania studentów, którzy nie czekali na ten wykład (oczywiście nie ma żadnej informacji o spóźnieniu wykładowcy) Na następnym wykładzie oczywiście wejściówka ;)
Pani w dziekanacie nie potrafi wykonywać swojej pracy rzetelnie ani na czas!
Wiele osób, które chcą otrzymać jakieś pisma ze szkoły muszą czekać na nie po kilka miesięcy. Często są z błędami! Ich błędy doprowadzają do sporych problemów, które ich już więcej nie dotyczą i trzeba samemu je rozwiązywać. Nawet jeśli jest się miłym nie można się dogadać i załatwić sprawy bez usłyszenia pretensjonalnego tonu i niegrzecznych docinek w stronę studentów.

 jiren95

21.11.2017 19:11, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 29.11.2017 18:38

Polecam it dobre zarobki :)
---
http://www.cheapestescort.com

# syfiassta reklama.

21.11.2017 19:22

super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy

# Kaumarek

08.01.2018 13:55

Wybór uczelni to doprawdy bardzo poważny problem, zresztą juz wybór szkoły średniej nie należy do najłatwiejszych. Najlepiej skorzystaj z tej strony, uzyskasz pomoc i bedziesz wiedzieć na co sie zdecydować odpowiedniauczelnia.allthingsme.net

# bbardzo przykre

10.01.2018 09:55

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# Janusz D.

18.01.2018 13:31

Nie polecam wyższej szkoły mazowieckiej. Mówię to z pełną świadomością.
Ja osobiście żałuje, ze tam jestem i zamierzam jak najszybciej zwijać się stamtąd.
Po pierwsze szkoła mieści się w śmierdzącym blaszanym kontenerze z przeciekającym dachem, po drugie szkoła ma długi i nie płaci wykładowcom wynagrodzenia, boje się że lada dzień przestanie istnieć i będę mieć masę kasy w plecy. A poza tym część wykładowców ( nie będę podawać nazwisk) jest niekompetentna i zastanawiam się za co ja naprawdę place tyle kasy.
Jeśli maturzyści bądź technicy pragną studiować fizjoterapię/pielęgniarstwo odradzam wybierania się do WSM. Jest garstka wykładowców na których zajęciach można wynieść istotne wiadomości.
Wielu prowadzi zajęcia pod swoją specjalizacje, która przebiega obok tematu!
Spóźnienia niektórych wykładowców przekraczają 1,5 godziny. Resztę wykładu prowadzą na temat bezczelnego zachowania studentów, którzy nie czekali na ten wykład (oczywiście nie ma żadnej informacji o spóźnieniu wykładowcy) Na następnym wykładzie oczywiście wejściówka ;)
Pani w dziekanacie nie potrafi wykonywać swojej pracy rzetelnie ani na czas!
Wiele osób, które chcą otrzymać jakieś pisma ze szkoły muszą czekać na nie po kilka miesięcy. Często są z błędami! Ich błędy doprowadzają do sporych problemów, które ich już więcej nie dotyczą i trzeba samemu je rozwiązywać. Nawet jeśli jest się miłym nie można się dogadać i załatwić sprawy bez usłyszenia pretensjonalnego tonu i niegrzecznych docinek w stronę studentów.

# Janusz D.

18.01.2018 13:32

Nie polecam wyższej szkoły mazowieckiej. Mówię to z pełną świadomością
Ja osobiście żałuje, ze tam jestem i zamierzam jak najszybciej zwijać się stamtąd.
Po pierwsze szkoła mieści się w śmierdzącym blaszanym kontenerze z przeciekającym dachem, po drugie szkoła ma długi i nie płaci wykładowcom wynagrodzenia, boje się że lada dzień przestanie istnieć i będę mieć masę kasy w plecy. A poza tym część wykładowców ( nie będę podawać nazwisk) jest niekompetentna i zastanawiam się za co ja naprawdę place tyle kasy.
Jeśli maturzyści bądź technicy pragną studiować fizjoterapię/pielęgniarstwo odradzam wybierania się do WSM. Jest garstka wykładowców na których zajęciach można wynieść istotne wiadomości.
Wielu prowadzi zajęcia pod swoją specjalizacje, która przebiega obok tematu!
Spóźnienia niektórych wykładowców przekraczają 1,5 godziny. Resztę wykładu prowadzą na temat bezczelnego zachowania studentów, którzy nie czekali na ten wykład (oczywiście nie ma żadnej informacji o spóźnieniu wykładowcy) Na następnym wykładzie oczywiście wejściówka ;)
Pani w dziekanacie nie potrafi wykonywać swojej pracy rzetelnie ani na czas!
Wiele osób, które chcą otrzymać jakieś pisma ze szkoły muszą czekać na nie po kilka miesięcy. Często są z błędami! Ich błędy doprowadzają do sporych problemów, które ich już więcej nie dotyczą i trzeba samemu je rozwiązywać. Nawet jeśli jest się miłym nie można się dogadać i załatwić sprawy bez usłyszenia pretensjonalnego tonu i niegrzecznych docinek w stronę studentów.

 natanka

22.01.2018 20:32

O wyborze studiów można rozmawiać i rozmawiać, ja szczerze się zastanawiam nad tą ofertą https://ibd.pl/ kuszą mnie możliwości jakie dają i to że nie jest to taka zwykła uczelnia, kształcenie tutaj może być ciekawą przygodą i wyzwaniem.

 Colt

23.02.2018 10:14

Każde studia okazać się mogą trafnym wyborem, o ile ma ktoś trochę oleju w głowie. Oczywiście podczas studiowania nie zawsze jest łatwo. Ja szukałem wsparcia w firmach pokroju http://www.prywatnypromotor.org, więc w wieloma problemami poradziłem sobie znacznie łatwiej. ;)

# syf straszny

23.02.2018 13:21

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# alek321

11.05.2018 08:55

obecnie WSB również ma ciekawą ofertę na kierunki studiów magisterskich a ktoś z was chodził tam ? jakie wrażenia ?

# smata.septana

11.05.2018 10:29

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

 oewsb

13.05.2018 12:45

#alek321 napisał(a) 11.05.2018 08:55
obecnie WSB również ma ciekawą ofertę na kierunki studiów magisterskich a ktoś z was chodził tam ? jakie wrażenia ?

Witam! W oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej można podjąć studia II stopnia: standardowe, połączone z podyplomowymi oraz online. Pełna oferta do przejrzenia na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Dodam, że aplikując na studia w terminie do 31 maja można zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

 DominikK

20.06.2018 10:55

Żałuję, że za czasów gdy ja studiowałem nie wiedziałem o kierunku wzornictwo. Polska Designem stoi i jest to bardzo przyszłościowy kierunek. Polecam zobaczyć go tutaj: http://WSEIZ studia Warszawa.

# zając

30.06.2018 23:51

Jakoś ekologia i zarządzanie do mnie nie przemawia. Szkoda , że WSB nie ma jeszcze w Warszawie, ale gdzie jest najbliższa placówka?

 colargol

24.10.2018 12:54

Na Akademii WSB są fajne, ciekawe kierunki http://rekrutacja.wsb.edu.pl/ , może warto wziąć tę uczelnię pod uwagę?

 colargol

24.10.2018 12:55

Na Akademii WSB są fajne, ciekawe kierunki http://rekrutacja.wsb.edu.pl/, może warto wziąć tę uczelnię pod uwagę?

 Mars40

21.02.2019 13:44

Akurat w stolicy nie brakuje dobrych uczelni. Trzeba tylko zdecydować się na taką, w której będziecie mogli najlepiej rozwinąć Wasze zainteresowania. Jeśli mówimy o kierunkach medycznych, to na pewno warto pomyśleć o https://www.wsr.edu.pl/kierunki-studiow/. To renomowana uczelnia, po której nie ma większego problemu ze znalezieniem pracy.

# gosc

26.06.2019 19:10

ja zastanawiam się nad studiami podyplomowymi na WSB ktoś z was chodzi /chodził ta uczelnie ?

# Nitta

01.07.2019 09:53

Ja szukałam podyplomowych . Musze trochę podciągnąć się teoretycznie . Myślę o WSB maja bogatą ofertę i to z kierunkami rozwojowymi

# aggie88

17.07.2019 14:52

Ja zamiast studiów wybrałam szkołę branżową - Szkoła Mistrzów Reklamy. Jest super. Zajęcia są mega ciekawe a od zawsze marzyła mi się w praca w agencji eventowej więc mam nadzieję, że wraz z ukończeniem tej szkoły zacznę spełniać marzenia ;)

# oewsb1

30.07.2019 17:07

Dzień dobry,
Nitta, jeśli interesują Cię studia podyplomowe, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Bankowej. Większość zajęć prowadzona jest w formie warsztatów, wykładowcami są praktycy z wieloletnim doświadczeniem, więc nabyte umiejętności również będą praktycznie - nie tylko suche teoretyczne informacje.
W razie pytań służę pomocą.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
___________________________
Online Ekspert WSB

# leks

02.08.2019 20:03

Do kiedy można się zapisać na studia podyplomowe na WSB?

 nataliaabc

03.08.2019 09:32

Z różnych rankingów wynika, że najlepszą uczelnią jest Uniwersytet Warszawski. Nie tylko w samej stolicy, ale ogólnie w całej Polsce

 oewsb

17.08.2019 00:55

Dzień dobry,
Rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej trwa do połowy października. Oczywiście im szybciej się zapiszesz tym lepiej, można wtedy liczyć na zniżki oferowane przez uczelnię. A także trzeba pamiętać, że w przypadku tego rodzaju studiów o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
W razie pytań służę pomocą.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
___________________________
Online Ekspert WSB

 estetyczna

18.08.2019 09:25, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 18.08.2019 09:25

Wybierz medycynę, to zawsze jest na propsie :) Ostatnio czytałam że ilość pacjentów medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej rośnie lawinowo i nie zmieni się to przez wiele najbliższych lat, a jak wiadomo brakuje lekarzy w całej Polsce tu możesz poczytać i sprawdzić statystyki odnośnie zabiegów w Warszawie http://medycynaestetyczna.waw.pl/

# edo

29.08.2019 17:59

A na jakie zniżki można teraz liczyć zapisując się na podyplomówkę na WSB?

# oewsb1

31.08.2019 12:15

Dzień dobry,
Do 16 września możesz liczyć na zniżkę 600zł - 300 zł zniżki w opłacie wpisowej i 300zł w czesnym.
W razie pytań służę pomocą.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
___________________________
Online Ekspert WSB

# agane

13.09.2019 23:23

A czy za studia można płacić w ratach?

# oewsb1

15.09.2019 21:26

Dzień dobry,
Tak, za studia podyplowe w Wyższej Szkole Bankowej możesz zapłacić w miesięcznych ratach, dwóch ratach lub jednorazowo. Ty decydujesz :)
W razie pytań służę pomocą.
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
___________________________
Online Ekspert WSB

# peradajs

21.09.2019 13:50

A orientuje sie ktoś czy mozna jeszcze zapisac się na studia WSB? Chodzi mi o II stopień.

# nauka zawodu

30.09.2019 12:13

Polecam ogólnopolską szkołę barmanów która znajduje się w Warszawie na ul. Ratuszowej 11 sam jestem po kursie który proponuje ta uczelnia bardzo szeroki wachlarz szkoleń miła i doświadczona kadra wykładowców oraz przystępne ceny sprawiają że aż chce tam wrócić na kolejne szkolenia

# Wokul80

10.10.2019 11:20

Rekrutacja na http://wsm.warszawa.pl/ w Warszawie wciąż trwa. Do wyboru kilkanaście kierunków na studiach I i II stopnia oraz ponad 30 na studiach podyplomowych. Świetna baza dydaktyczna oraz zaplecze sportowo-rekreacyjne - w tym basen i sala gimnastyczna!

# oewsb1

15.10.2019 14:48

#peradajs napisał(a) 21.09.2019 13:50
A orientuje sie ktoś czy mozna jeszcze zapisac się na studia WSB? Chodzi mi o II stopień.
Witaj, peradajs. Do 16 października można wypełnić formularz na stronie, później w terminie 7 dni trzeba dostarczyć dokumenty. Decyduje kolejność zgłoszeń, rekrutacja prowadzona jest do wyczerpania miejsc. W razie pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

# sylwia las

16.10.2019 22:00

Jakie tam studia trzeba wybrać cos innego najlepiej pakiet profesjonalnych szkoleń np. w Horart Horeca Academy Poland gdzie profesjonalne szkolenia są praktycznie gwarantowane bogata oferta i przystępne ceny oraz doświadczona kadra szkoleniowa gwarantują sukces w przyszłym zawodzie

# jurgil

28.10.2019 13:01

Wiadomo kiedy pierwszy zjazd na WSB II stopnia?

# oe wsb

31.10.2019 10:31

#jurgil napisał(a) 28.10.2019 13:01
Wiadomo kiedy pierwszy zjazd na WSB II stopnia?
Witam, terminarz zjazdów jest udostępniony w extranecie (elektroniczny dziekanat) po zapisie na studia.
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB II Stopnia

# Patrycja

04.11.2019 16:35

Moim zdaniem fajna jest administracja, zaczęłam w tym roku na Kolegium Jagiellońskim ale to w Toruniu. Jak nie wiesz do końca jaki kierunek wybrać, to usiądź sobie, weź kartkę i zrób burze mózgów - sam ze sobą, zapisz wszystkie pomysły a potem na pewno coś ci się uda z tego wybrać, chociaż by odrzucając słabe pomysły

 estetyczna.warszawa

10.11.2019 12:25

A może studia medyczne i wtedy np specjalizacja chirurgia albo medycyna estetyczna. Tu czytałam artykuł o zarobkach lekarzy w gabinetach i klinikach https://medycynaestetyczna.waw.pl/ i powiem, że warto się pomęczyć na studiach medycznych

 estetyczna.warszawa

10.11.2019 12:25

estetyczna.warszawa napisała 10.11.2019 12:25
A może studia medyczne i wtedy np specjalizacja chirurgia albo medycyna estetyczna. Tu czytałam artykuł o zarobkach lekarzy w gabinetach i klinikach https://medycynaestetyczna.waw.pl/ i powiem, że warto się pomęczyć na studiach medycznych
https://medycynaestetyczna.waw.pl/

# Bemerie

02.12.2019 10:56

Na nauke nigdy nie jest za pozno. Moja kolezanka skoczyla tutaj studia, po ktorych nic nie mogla znalezc w swoim zawodzie (jest kustoszem sztuki). W zeszlym roku zaczela 3 letnia szkole za pielegniarke. Powinnam jeszcze dodac, ze jest w moim wieku jedyna roznica jest to, ze ma 11-letniego syna. Jesli szkole i praktyki bedziesz miala oplacana, i masz szanse po niej znalezc prace, to nie ma nad czym sie zastanawiac.
Sama ostatnio zastanawiałam się nad zupelnym przekwalifikowaniem się... Mianowicie nad zrobieniem sobie zawodowego kursu kosmetycznego:
http://www.lukomades.pl
Obecnie pracuję w biurze i praca nie sprawia mi przyjemności tak wiec szukam po prostu innych alternatyw dla tego co robie.

# Monia_Kowalska

24.12.2019 11:45

Proponuję zerknąć na https://ocenprace.pl na co jest popyt

 4321ada

25.12.2019 11:00, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 25.12.2019 11:02

Zgadza się, że na naukę nigdy nie jest za późno. Mam już jeden kierunek za sobą, jestem po trzydziestce i dopiero teraz idę na http://vizja.pl/studia-wyzsze/administracja,ws59.html . To będzie mój drugi kierunek, który zawsze chciałam zrobić.

 Raccion

27.02.2020 06:14

To zależy, czy chcesz iść na byle jakie tam studia byle mieć papier ukończenia szkoły wyższej, czy też pomęczyć się i miec lepsze życie. Ja oczywiscie polecam tą drugą opcję.. a najlepiej jakis kierunek typu prawo, albo psychologia. jesli chodzi o uczelnie z mojej strony polecam moja AEH, ma dobra opinie https://vizja.pl/studia-wyzsze,w1.html

# miśka85

11.01.2022 16:28

Jak wspomniano już wyżej. Nie ma sensu studiować kierunków, które Ciebie w żaden sposób nie kręcą. Na szczęście istnieje wiele uczelni, których oferta jest bardzo obszerna. Ja studiuję na AEH w Warszawie i mogę Ci to miejsce polecić z całego serca.

# gawron

13.04.2022 03:13

Ja celowałbym w wąską specjalizację na przykład technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Teraz odnawialne źródła energii cieszą się ogromny zainteresowaniem, także bez wątpienia pracy nie zabraknie. Jakby ktoś był zainteresowany zostawiamy namiary https://www.zawodoze.pl :)

# Maciej25

13.05.2022 10:43

Ja jestem po logistyce na ŁSW w Żarach - www.lsw.edu.pl , i jestem bardzo zadowolony. Studia ciekawie prowadzone, można było faktycznie dużo praktycznej wiedzy nabyć, dzięki temu teraz w pracy odczuwam, że był to dobry wybór.

# Majeczka2000

27.06.2022 16:52

Ja studiuję dietetykę na Warszawskiej Uczelni Medycznej i jestem zadowolona z poziomu nauczania. W przyszłości chce zostać dietetykiem klinicznym. Tu mozna poczytać https://wumed.edu.pl/ Chcę uświadamiać ludzi, że odpowiednie żywienie ma wpływ na wyniki leczenia chorób i tworzyć dla nich indywidualne plany żywienia.

# Nikolka

27.07.2022 13:25

Temat wciąż na czasie, zwłaszcza teraz:). Ja polecam takie kierunki, jak: dietetyka, psychodietetyka, pielęgniarstwo lub raotwnictwo medyczne. One dają naprawdę wiele możliwości. Nie trzeba przy tym iść wcale na uczelnię państwową, bo prywatne też mają coraz lepsze programy.

# Nikokla

27.07.2022 13:27

#miśka85 napisał(a) 11.01.2022 16:28
Jak wspomniano już wyżej. Nie ma sensu studiować kierunków, które Ciebie w żaden sposób nie kręcą. Na szczęście istnieje wiele uczelni, których oferta jest bardzo obszerna. Ja studiuję na AEH w Warszawie i mogę Ci to miejsce polecić z całego serca.
A ja jestem właśnie po AEH ale w Łodzi :)i jestem mega zadowlona. Kończyłam tam psychopedagogikę.

# Wiktoria

27.07.2022 14:33

Temat wciąż aktualny. Ja myślę, że kierunki medyczne lub okołozdrowotne i ekonomiczne mają jakąś przyszłość. Nie mówiąc już o językowych. Ale wybierając się na studia trzeba też trochę uwzględnić swoje zainteresowania i preferencje. Byłam na psychologii - bo to był modny kierunek i polecany. Nie szło mi na nim niestety. Straciłam tym sposobem ponad rok. Złożyłam wreszcie - nie mówiąc nic nikomu - papiery na WUMED fizjoterapia. To mnie zawsze interesowało. I to było TO. Mega duzo zajęć praktycznych i ławty dostęp do materiałów dydaktycznych. Do tego kadra, której zależy na studentach. Czy będzie po nich praca? Jeśli nie w placówce, to na pewno będę odkładała kasę na zakup urządzeń, by otworzyć swój gabinet. Psycholog byłby ze mnie żaden, ale fizjo na pewno dobry :).

# snobka

13.09.2023 15:09

Jesli na przyklad pedagogika, to Uczelnia Korczaka- bardzo fajny poziom nauczania i swietni wykladowcy

# Arletka

28.09.2023 08:03

ZGadza sie, sama slyszalam o tej uczelni wiele dobrego i dlatego wlasnie od pazdziernika zaczynam tam nauke :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break