REKLAMA
REKLAMA

Jakie studia?

09.07.2015 15:05 foremka
Na jakie studia polecalibyście sie wybrac aby kierunek nie był bardzo oblegany ale też był przyszłościowym rozwiązaniem?? http://www.wsb.pl/chorzow /kandydaci/studia-i-stopnia
Jest tu tyle kierunków, że sama nie wiem:( Pomyślałam o logistyce ale obawiam sie, że trzeba na niej znać co najmniej 2 języki a ja znam jeden i to słabo. Ci wy studiowaliście i co polecacie?Jakie wrażenia?
19.07.2015 00:59 liwia
W przypadku logistyki rzeczywiście warto znać języki, przynajmniej angielski. Ale to nie jest wymóg konieczny do rozpoczęcia studiów, poza tym język zawsze można podszkolić w trakcie studiowania. Myślę, że warto rozważyć ten kierunek, jest dosyć ciekawy, poza tym raczej nie będziesz mieć po jego ukończeniu problemów ze znalezieniem pracy. O wsb słyszałam wiele dobrych opinii, także, jeżeli dysponujesz odpowiednim budżetem myślę, że warto zdecydować się na tę uczelnię, sama zastanawiam się nad studiami MBA - http://studiamba.wsb.pl/ oferta-studiow/ poznan/ korzysci-emba :)
22.07.2015 09:27 #Marcela
Jeśli chodzi o logistykę w stolicy to wybrałam się na UTH, tzn. złożyłam dokumenty, zostałam przyjęta i od października zaczynam, dokładnie na logistyce międzynarodowej. Angielski i niemiecki znam biegle, natomiast mam nadzieje, że nauczę się również hiszpańskiego albo francuskiego - mam głowę do języków :D, ale nie chciałam iść na filologie, wolałam bardziej przyszłościowy kierunek, stąd właśnie logistyka międzynarodowa. Zobacz sobie może i Tobie oferta uczelni się spodoba. Ja zebrałam dużo opinii zanim złożyłam tam dokumenty no i ta uczelnia była na szycie w moim rankingu :D.
26.07.2015 16:34 #kita
Spójrzcie sobie na ofertę studiów WSEiZ w Warszawie. Tutaj się ona znajduje www.wseiz.pl. Jest tam wiele ciekawych kierunków. Poza tym fajna uczelnia i pewnie każdy to potwierdzi. Warto tam iść na studia, bo można się wiele nauczyć.
06.08.2015 22:54 #Burza
Ja studiowałem na WSB Finanse i Rachunkowość. Bardzo sobie chwalę tę uczelnię. To były dobrze spędzone trzy lata na studiach pierwszego stopnia.
10.08.2015 11:40 Marta_Mok
Wszyscy skarżą się na studia humanistyczne, ale ja mogę powiedzieć, że są to studia dla osób mądrych i wiedzących czego chcą. Są to najcześciej bardzo ciekawe i przyjemne studia (nie mylić z "zawsze łatwe"). Jeśli ktoś czuje się humanistą i chce "z rozumu" pójść na politechnikę bo pieniądze i pewna praca po studiach, to dla mnie to nie ma sensu. Bo na byciu humanistą też można dobrze zarabiać, ale jak wszędzie trzeba być dobrym specjalistą bądź dobrym w swoim fachu. Ludzie by chcieli zdać studia i z urzędu dostać pracę, to świadczy o naszym lenistwie. Zdać, aby zdać, a później siedzieć na etacie i zgarniać kasę.
10.08.2015 19:10 annecckka29
ważniejszy od studiów jest ich kierunek na nim się skup !
12.08.2015 20:02 onlineekspertwsb
Witam! Studia w oddziałach Wyższych Szkół Bankowych to okazja do zdobycia dobrego poziomu wykształcenia, które w przyszłości z pewnością przyda się w poszukiwaniu dobrej pracy. Studia na naszych uczelniach można podjąć w wielu miastach w kraju (m.in. Poznań, Wrocław czy Gdańsk). Dodam, że obecnie dla naszych przyszłych studentów przygotowaliśmy specjalną promocję zniżkową dzięki której można zaoszczędzić aż 700zł. Szczegóły naszej oferty dostępne są na naszej stornie internetowej wsb.pl

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam
Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia
19.08.2015 09:09 andrzej1456
Ja studiowałem bezpieczeństwo wewnętrzne i jestem zadowolony:). Myślę, że był to dobrze spędzony czas.
19.08.2015 10:10 Arkadiusz
Na prawdę chcesz podjąć jedną z najważniejszych decyzji na podstawie wpisów w internecie? Oczywiście może to być jakaś informacja, ale musisz sobie sama baaardzo dokladnie wszystko przemyslec. Ja studiowałem Dziennikarstwo. Teoretycznie nie jest to dobry wybór, bo na te studia idzie straasznie dużo osób, a pracy dla wszystkich nie starczy. ALE jeśli jest się zaangażowanym i dobrym w tym, co się robi to po każdym kierunku (albo i bez studiów) da się odnieść sukces. Ja pracuje w zawodzie (stacja radiowa), więc jak się chce to można ;)
24.08.2015 12:27 #Papira2
ważne aby wybrać to co chce się robić a nie to co ludzie powiedzą. ja nie patrzyłam ze wszyscy idą na studia na jakieś "prestiżowe" kierunki. poszłam do szkoły policealnej educatio na technika rachunkowości. uważam że to mi wystarczy. nauczę się tego co potrzebuje, praca dobra będzie i nie będę tracić czasu na "obowiązkowe" studia.
pomyśl co chcesz zrobić ze sobą i później w życiu.
26.08.2015 23:07 #Burza
Jeśli ktoś ma wątpliwości w co zainwestować swój czas i pieniądze to na pewno w języki. Można np. pójść na dwa kierunki, choćby filologię a drugi kierunek bardziej praktyczny. Niby mówi się o tym, że wszyscy znają angielski, ale uwierzcie mi, że to nie jest wcale takie oczywiste u wielu pracodawców, żeby pracownicy znali choćby dobrze angielski w mowie i piśmie. Ale tu znowu sprowadzamy się do tego co chce się robić w życiu. Ja jestem zadowolony po finansach i rachunkowości na WSB.
30.08.2015 22:59 ewkaa
Na pewno warto zastanowić się nad jakimś kierunkiem technicznym, na WSEIZ dużym zainteresowaniem cieszy się np. mechanika i budowa maszyn: www.wseiz.pl/pl/studia/, popularne jest także budownictwo, inżynieria produkcji, architektura. Oczywiście nie każdy będzie się nadawał na takie studia, w każdym razie takie kierunki są przyszłościowe.
30.08.2015 23:10 #drimlajner
co roku powtórka tego samego tematu. jakie ? nijakie. w obecnych czasach studia to tylko gra z czasem, przedłużenie nastolatkości, przecież po studiach i tak dla absolwentów w Polsce dobrze płatnej pracy brak.
31.08.2015 09:40 #kasiakasia
Ja może trochę w innym kierunku bo wybrałem Architekturę, jak się jest dobrym w tym co się robi to każdy kierunek jest dobry
14.09.2015 12:11 #wiosna
Wniosek zróbcie szkołę policealną w zawodzie, który obecnie jest poszukiwany i macie pracę na kilka minimum lat. Wiadomo, że przez całe życie to trzeba będzie pracować w kilku zawodach nie w jednym jak kiedyś. Wszystko się zmienia.
28.09.2015 07:28 #gastalos
Beauty lux i szkolenia zawodowe, tam się wszystkiego nauczyłam, tam się rozwijałam. Bardzo pozytywne doświadczenie. Wcale nie trzeba robić studiów - one nie dadzą nic poza papierkiem, więc na dobrą sprawę - po co wam one? Róbcie sobie konkretne kwalifikacje i umiejętności!
03.10.2015 09:24 virt104495
Ja wybrałam dziennikarstwo i też jestem super zadowolona, wcale nie są to studia dla osób, które nie wiedzą czego chcą w życiu, jeśli chcesz sprówać wielu rzeczy to jest to świetne rozwiązanie :)

Najlepsze - Tarasy kompozytowe
Polecam - Nauka jazdy Tarnów
19.10.2015 20:13 #blondi1
po 5 latach studiów zarządzania, wiedziałem nie wiele więcej jak bym wiedział bez nich... bez praktyki studia nie mają sensu... dlatego zmobilizowałem się i postanowiłem coś zmienić w swoim życiu, zapisałem się na kurs trenera personalnego i rok później jestem w dużo lepszej sytuacji jak po 5 latach studiów, bo mam świetną pracę, uwielbiam aktywność fizyczną i pracę z ludźmi, po raz pierwszy w życiu robię to co lubię i mam z tego korzyści, polecam kurs w Warszawie http://www.fit-academy.pl
22.10.2015 14:09 Wiktor8
wybierz studia dający konkretny praktyczny zawód. znam filozofa, który sprzedaje ksiązki w empiku :)
23.10.2015 10:52 #karolina_marek
Był ktoś z Was w ramach praktyk studenckich na wyjeździe z Aiesec? Myślę, że warto rozważyć taką opcję - http://aiesec.pl - co myślicie?
26.11.2015 10:22 #katarzyna_wa
Właśnie rozpoczynam drugi rok finansów i rachunkowości na sanie w Warszawie. Jest to kontynuacja moich studiów licencjackich. Interesują mnie tematy poruszane na zajęciach. Moim zdaniem jest to jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków: możliwość znalezienia pracy w banku, agencji ubezpieczeniowej czy instytucjach związanych z etyki zawodowej, to jedynie garstka spośród całej masy możliwości. Ja obecnie dorabiam w biurze rachunkowym, gdzie po uzyskaniu tytułu magistra mam zapewnioną dobrze płatną posadę. Uczę się, tego co mnie interesuje i spędzam czas w miłym towarzystwie - to krótkie podsumowanie moich studiów.
29.11.2015 12:44 Vega
Idź na robotykę, tu jest największa przyszłość
03.12.2015 12:32 #AndrzejewskiM
Tak, to prawda, zawody inżynierskie mają przyszłość, ale również potrzeba będzie dużo specjalistów do pracy w instytucjach pozarządowych czy europejskich, przecież jesteśmy w UE. Ja skończyłem stosunki międzynarodowe, teraz zastanawiam się nad studiami podyplomowymi w Kolegium Europejskim w Natolinie. Jeden z moich znajomych je skończył i teraz pracuje w jednej z instytucji pozarządowych. Studia są tak pomyślane, żeby właśnie zdobyć dużo wiedzy i móc spotkać się np. z dobrymi wykładowcami.
12.01.2016 07:24 #kserus
Beauty lux i szkolenia zawodowe. To oni rzeczywiście pozwolili mi się rozwinąć i osiągnąć cokolwiek w zawodzie. Przychodzą do nas dziewczyny po studiach, ale one absolutnie nie mają konkretnych umiejętności. Sama teoria, zero praktycznego rozwoju, więc po co to komu?
11.02.2016 09:47 maciek233
Ja mogę ci polecić kierunek administracja na WSP we Wrocławiu http://www.prawowroclaw.edu...nistracja/ i podoba mi się uczelnia oraz kierunek. Wybrałem ten kierunek ponieważ jest powiązany z moimi zainteresowaniami. Myślę, że widzę się w zawodzie powiązanym z moim kierunkiem.
11.02.2016 11:48 lukbrudniak
Wybieraj w zgodzie z własnymi talentami i zainteresowaniami - i obmyśl karierę w tym kierunku.
11.02.2016 23:32 astezja
Nie wiem, czy logistyka to dobry kierunek. moja koleżanka skończyła kilka lat temu w warszawie i nie mogla znalezc pracy w zawodzie
25.02.2016 14:29 #Vewko
Mam dwóch znajomych, którzy skończyli właśnie Kolegium Europejskie w Natolinie. Oboje mieli wysokie stypendia, dzięki czemu mogli swobodnie się rozwijać i studiować. Z tego co wiem, to teraz można dostać nawet 23 tysiące euro stypendium, więc warto się starać. Co do samej uczelni: moim zdaniem ma wiele zalet, a do głównej należy międzynarodowe środowisko akademickie.
07.03.2016 15:03 majowka54
Nie ma czegoś takiego jak przyszłościowe studia jak dla mnie. Dziś może być na nie popyt a jutro już nie. Nie zawsze też te, które teoretycznie są przyszłościowe lub modne w danym momencie są akurat dla nas. Bardziej bym się tutaj sugerowała jednak zainteresowaniami. Ja akurat studiowałam tutaj: wsb.pl/szczecin/
ale wybór był przemyślany i celowy. Nie sugerowałam się moda czy trendami wśród studentów i też Wam nie radzę:)
08.03.2016 14:50 ania199
Najlepiej wybierz kierunek zgodny z Twoimi oczekiwaniami, a nie to co jest na topie, bo później będziesz się męczyć.
29.03.2016 13:09 #Argamenon
Przyszłościowy kierunek? Bardzo trudne pytanie, bo można skończyć najlepszą uczelnię i trudny kierunek i nie znaleźć zatrudnienia w zawodzie, a może skończyć oblegany kierunek typu zarządzanie nie przykładając się za bardzo do nauki, a dzięki zdolnościom interpersonalnym znaleźć swietną pracę w zawodzie. Studia niczego nie gwarantują i to jest prawda. Moj przykład: chciałem iśc na anglistykę, zawaliłem maturę, nie dostałem się na studia dzienne, wybrałem niepubliczną uczelnię SAN w Warszawie, skończyłem studia bez zbędnej spiny, mając wiele czasu na tzw. przyjemne studiowanie a nie zakuwanie na czas. Efekt? Od razu dostałem dobrze płatna pracę jako tłumacz w korpo, a mój kolega z ławki po anglistyce na uniwerku już rok szuka pracy w zawodzie. Ilu ludzi, tyle historii po studiach :)
30.03.2016 15:32 #EwaBingee
Ja jestem po europeistyce, teraz się zastanawiam nad podyplomowymi, rozważam Kolegium Europejskie w Natolinie, sporo słyszałem dobrego o tej uczelni. Zawsze mnie interesowała taka właśnie tematyka, więc myślę, że to dla mnie odpowiednie miejsce.
09.04.2016 18:32 #Ania_P
Ja właśnie stoję przed wyborem, myślę nad Gdańskiem ale kierunku do końca jeszcze nie podjęłam, studiuję ktos na WSB?
13.04.2016 10:05 #rikitiki
Logistyka to jest dobry pomysł, fakt że tam przydają się 2 języki ale prawda jest taka, że to przyda nam się wszędzie. A tak naprawdę to najczęściej wystarczy jeden na dobrym poziomie i drugi na podstawowym. A jeszcze jak znajdziesz uczelnię gdzie są podstawy obsługi systemu SAP to w ogóle nie powinno być problemów z pracą. Zobaczcie sobie chociażby tutaj ile jest ofery pracy dla konsultantów SAP w dużych firmach wdrożeniowych.
14.04.2016 10:30 #kamyk
Idź na informatykę! jak będziesz studiował w dobrej uczelni to praca gwarantowana. Sam zobacz, np na gowork: praca informatyk
18.04.2016 22:05 onlineekspertwsb
#Ania_P napisał(a) 09.04.2016 18:32

Ja właśnie stoję przed wyborem, myślę nad Gdańskiem ale kierunku do końca jeszcze nie podjęłam, studiuję ktos na WSB?
Witam! Serdecznie zapraszam na studia właśnie do tego oddziału Wyższej Szkoły Bankowej. Studia na naszych uczelniach to doskonała okazja na zdobycie dobrego poziomu wykształcenia i zdobycie doświadczenia na praktykach, które oferujemy. Wszelkie szczegóły naszej oferty dostępne są na naszej stronie internetowej http://www.wsb.pl. Dodam także, że zapisując się do 30 kwietnia, można oszczędzić aż 1000zł: na czesnym, które wynosi od 195zł (zamiast 245zł) miesięcznie na pierwszym roku studiów oraz na darmowym wpisowym.

Pozdrawiam, Renata Mazur
19.04.2016 14:58 #Ania_P
Rozumiem, a jak zdecyduję się po 30 kwietnia to już nie będzie takiej promocji?
20.04.2016 11:45 bobik89
Wybierz studia zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Pragmatyką nie warto się kierować - rozejrzyj się, ilu kolegów po prawie albo po ekonomii robi... nic. No, chyba że wybierzesz informatykę i pójdziesz na programistę - na rynku są gigantyczne niedobory pracowników.
24.04.2016 17:35 #kierunekrozwoju.pl
Witam! Bobik89 studia warto wybierać zgodnie z aktualną sytuacją na rynku pracy (ilość dostępnych ofert, wynagrodzenie) czy właśnie tez przez pryzmat zainteresowań. Zachęcam z tego miejsca do wykonania testu predyspozycji zawodowych, dzięki któremu można otrzymać opis swojego typu zainteresowań, preferencji i osobowości, a także wskazówki jaki kierunek studiów wybrać. Test dostępny jest na stronie kierunekrozwoju.pl i składa się z dwóch części: testu zainteresowań i preferencji, który zawiera 12 pytań oraz testu osobowości, który zawiera 20 pytań. Zapraszam!

Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju
25.04.2016 09:58 urszula
Może w podejmowaniu decyzji o kierunku studiów pomoże wam ten artykuł zawód W poradniku pracownika znajduje się wiele ciekawych artykułów. Podane są też zawody i np wynagrodzenie jakie można otrzymać. bardzo przydatna strona nie tylko dla pracowników.
25.04.2016 16:30 warsaw_girl
A musisz iść na jakieś studia? Bo wszyscy idą? Tak wynika z Twojego zapytania. "Mało oblegane i przyszłościowe". Otóż moim zdaniem przyszłość wcale nie tkwi w studiach. Często lepiej jest wybrać jakiś opłacalny zawód.
26.04.2016 14:57 #Enemefff
Ktoś wyżej wspomniał o Kolegium Europejskim w Natolinie. Moim zdaniem takie studia podyplomowe są super rozwiązaniem dla osób, które ukończyły prawo, stosunki międzynarodowe itym pokrewne kierunki. Jest szansa, żeby rozwinąć swoje umiejętności i to w fajny sposób.
01.05.2016 23:53 #bates
A wpisowe w maju ile kosztuje?
06.05.2016 22:02 onlineekspertwsb
#bates napisał(a) 01.05.2016 23:53

A wpisowe w maju ile kosztuje?
Witam ponownie! Do końca maja wpisowe nadal wynosi 0zł, a ceny studiów rozpoczynają się od 195zł. Pełna oferta cenowa dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam, Renata Mazur
08.05.2016 10:38 #Marta93
Bardzo zachęcające są takie promocje, ja mieszkam w Gdańsku i bez zastanowienia wybrałam WSB bo akurat też niedaleko mieszkam a i dobre opinię od starszych koleżanek słyszałam.
08.05.2016 18:58 #endrju
tak zwłaszcza że WSB ma odpowiednio atrakcyjne stawki wpisowe 0 do 31 maja i niewysokie czesne a to sie liczy dla nas studentów.
11.05.2016 22:11 #Marta93
Dokładnie, dla nas liczy się każdy grosz ;) dlatego że są takie promocję to super.
20.05.2016 15:21 #Nika89
Czy na WSB na studia II stopnia obowiązują te same promocję?
20.05.2016 15:51 Procvertino
Jeśli chcecie iśc na studia, to wybierajcie albo uczelnie państwowe, albo te najlepsze prywatne. Nic nie da Wam papier z kiepskiej uczelni prywatnej i nie zdobędziecie też tam umiejętności.
24.05.2016 18:54 oewsb
#Nika89 napisał(a) 20.05.2016 15:21

Czy na WSB na studia II stopnia obowiązują te same promocję?
Witam! Nika89 na studia II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej obowiązuje promocja, w ramach której zapisując się na studia można oszczędzić 1000zł (czesne od 235zł zamiast 260zł, wpisowe 0zł zamiast 400zł). Zapraszam zatem na nasza stronę internetową wsb.pl, aby zapoznać się z pełna nasza ofertą.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
25.05.2016 10:06 #Ibra
Cześć, skończyłem magisterkę w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie z Finansów i rachunkowości. Uważam, że to był naprawdę dobry wybór - obecnie pracuję w dziale księgowości w hurtowni papierniczej. Z racji tego, że wybrałem uczelnię niepubliczną nie miałem problemu z dostosowaniem do swojej "studenckiej" pracy zajęć w szkole. Jak wiadomo na Uniwersytecie nie udałoby mi się to tak łatwo. Poziom w sanie jest wysoki, a i lokalizacja uczelni świetna. Finanse to też furtka do wielu innych zawodów i uwierzcie mi, życie z takim wykształceniem wcale nie musi być nudne :) Pozdrawiam!
27.05.2016 17:28 #Nika89
Czy jest możliwość zapisania się online?
28.05.2016 19:02 oewsb
#Nika89 napisał(a) 27.05.2016 17:28

Czy jest możliwość zapisania się online?
Witam! Na studia w Wyższej Szkole Bankowej można zapisać się online, ale tylko na jeden kierunek studiów. Wystarczy, że klikniesz taka opcję przy wybranym kierunku studiów.

Online Ekspert WSB
29.05.2016 16:34 #Nika89
Super, dziękuje za informacje, popatrze co i jak.
30.05.2016 16:08 #milosz
#Ibra napisał(a) 25.05.2016 10:06

Cześć, skończyłem magisterkę w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie z Finansów i rachunkowości. Uważam, że to był naprawdę dobry wybór - obecnie pracuję w dziale księgowości w hurtowni papierniczej. Z racji tego, że wybrałem uczelnię niepubliczną nie miałem problemu z dostosowaniem do swojej "studenckiej" pracy zajęć w szkole. Jak wiadomo na Uniwersytecie nie udałoby mi się to tak łatwo. Poziom w sanie jest wysoki, a i lokalizacja uczelni świetna. Finanse to też furtka do wielu innych zawodów i uwierzcie mi, życie z takim wykształceniem wcale nie musi być nudne :) Pozdrawiam!
W sumie potwierdzam. Pierwszy rok na SAN był trochę trudniejszy, ale mnie przynajmniej to odpowiadało. Zwłaszcze, że grupy są niewielkie, przez co można się wspierać przy zaliczaniu sesji. No i potem imprezy po zaliczonych egzaminach. :) Stolica też mnie miło zaskoczyła, bałem się, że się nie odnajdę, ale jakoś łatwo poszło.
30.05.2016 18:02 #senca
Warto też wybrać takie studia, które oprócz tego, że będą przyszłościowe to również w jakimś stopniu będą Cię interesowały. Inaczej to wszystko będzie mijało się z celem.
31.05.2016 12:11 #Nika89
I jeszcze jedno czy ocena z licencjatu jest ważna przy rekrutacji na studia II stopnia?
02.06.2016 19:51 oewsb
#Nika89 napisał(a) 31.05.2016 12:11

I jeszcze jedno czy ocena z licencjatu jest ważna przy rekrutacji na studia II stopnia?
Nie. Studentem studiów II stopnia (magisterskich) w Wyższej Szkole Bankowej może zostać każda osoba z wykształceniem wyższym. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń. Dodam również, że do 15 lipca została przedłużona nasza promocja zniżkowa, dzięki której można oszczędzić nawet 1000zł.

Online Ekspert WSB

Online Ekspert WSB
06.06.2016 14:00 #Wojciech741
Ja idę na tą samą uczelnie co moja siostra, czyli Lingwistyczną Szkołę Wyższą, zauważ, że w każdej naszej przyszłej pracy liczy się język, teraz korporacje sami uczą zawodu, ale wymagają znajomości przynajmniej jednego języka obcego, tu znajdziesz więcej info http://lingwistyka.edu.pl
10.06.2016 15:48 #Madziula
Ile czeka się na wyniki rekrutacji na WSB II stopnia?
10.06.2016 16:37 #dariusz
ja też zamierzam złożyć dokumenty na WSB maja interesujący kierunek Kryminologia i kryminalistyka no i do tego promocje za opłaty jak dla mnie to duże ułatwienie.
13.06.2016 12:29 onlineekspertwsb
#dariusz napisał(a) 10.06.2016 16:37

ja też zamierzam złożyć dokumenty na WSB maja interesujący kierunek Kryminologia i kryminalistyka no i do tego promocje za opłaty jak dla mnie to duże ułatwienie.
Witam ponownie! Dariuszu cieszę się, że wybrałeś studia właśnie na naszej uczelni. Dodam, że do 15 lipca można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 195zł miesięcznie na pierwszym roku studiów.

Pozdrawiam, Renata Mazur
17.06.2016 11:53 #Kessi
Dla tych co nie wiedzą co wybrać, a nie mają głowy do informatyki: zróbcie jak ja. Zrobiłem najlepszy wybór życia. Stwierdziłem, że chce się usamodzielnić więc chce gdzieś dalej w polskę pojechać na studia. No i pojechałem na hotelarstwo na wste do suchej beskidzkiej. A później jeszcze dalej bo wysłali mnie na praktyki. Robię to co lubię na tych praktykach a dodatkowo zarabiaj więcej od swojej mamy
18.06.2016 13:59 oewsb
#Madziula napisał(a) 10.06.2016 15:48

Ile czeka się na wyniki rekrutacji na WSB II stopnia?
Wyniki rekrutacji możesz sprawdzić na bieżąco na stronie wsb.pl/rekrutacja/stan_rekrutacji

Online Ekspert WSB
23.06.2016 18:48 markus128
Ja studiuje na WSB w Toruniu finanse i rachunkowość. Myślę, że studia warte zauważenia. Niedługo będę się bronił, a już mam propozycje pracy ;) Różnie to z innymi egzotycznymi kierunkami bywa, a wiadomo że finanse, bankowość etc. zawsze istnieć będą, tak że Wam polecam ;)
24.06.2016 15:56 #alka
To masz szczęście rzeczywiście, mi też takie kierunki odpowiadają, a chodzi o studia I czy II stopnia?
27.06.2016 10:25 #Argamenon
Nie zgadzam się z opiniami typu chcesz iśc na studia wybierz uczelnię państwową lub najlepsza prywatną (czyt. najdroższą, najbardziej reklamowaną). Na uczelni państwowej liczba miejsc jest mocno ograniczona, a dobrze wiecie, że świetne wyniki z matury nie świadcza o poziomie wiedzy i umiejętności. Podobnie było w moim przypadku, ja wybrałem sobie społeczną akademię nauk bo nie była droga i wiedziałem od znajomych, że poziom nauczania jest solidny. To mi wystarczyło, żeby się przebic na rynku pracy. Oczywiście wyboru uczelni niepublicznej trzeba wykonywac ostrożnie - najlepiej postawic na doświadczoną, a nie nową, o której mało co wiadomo.
27.06.2016 12:40 czyzyk
Co byś nie studiowała, nie przyda ci się to w życiu :D Wybierz coś, co będzie Cię interesować i studiuj dla samorozwoju. A co będziesz robić w życiu, to się dopiero wyklaruje.
27.06.2016 15:33 #Amela
Dużo osób wogóle robi co innego niż studiowało, mnie interesuję praca w banku dlatego zdecydowałam się na bankowość na wsb.
30.06.2016 09:28 #asanka87
a czy ktoś z was chodził moze do takiej szkoły policealnej policealna.gowork.pl/oddzial/wroclaw ? zastanawiam się nad wyborem wrocławia bo tam mam rodzinę i nie wiem czy po takiej szkole można łatwo znaleźć pracę?
30.06.2016 11:21 #karolina8
Jeżeli ktoś poszukuje dobrych, ale niedrogich studiów podyplomowych, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.ckp-lodz.pl. Centrum Kształcenia Podyplomowego przy AHE w Łodzi ma różnorodną ofertę dopasowaną do potrzeb studentów. Warto zerknąć sobie na ich stronę i poczytać.
04.07.2016 14:57 #aleksm
turystyka i rekreacja na http://www.wste.edu.pl/studia#lic myslę że może być dobrym wyjściem, szkoła jest bardzo dobra, sama tu studiuje, zajęcia ciekawe, można robić sobie dodatkowe kursy, np. na pilota wycieczek
10.07.2016 13:15 #Niki
Jestem na drugim roku bankowości na wsb, i wiem ze dobrze wybrałam, poziom dobry i ogólnie bardzo fajna uczelnia, kto studiował tam ten wie.
27.07.2016 19:23 #arko
WSB z tego co mi wiadomo ma bardzo dobra kadrę wykładowczą a jak dla mnie tegorocznego maturzysty jest to waż do tego maja promocję cenową także kilkaset złotych mogę zaoszczędzić
27.07.2016 19:26 arko
WSB z tego co mi wiadomo ma bardzo dobra kadrę wykładowczą a jak dla mnie tegorocznego maturzysty jest to waż do tego maja promocję cenową także kilkaset złotych mogę zaoszczędzić
01.08.2016 10:46 #kortes
Zaczynam kosmetologię za 2 miesiące, u nich - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Dlaczego? Z kilku względów. Dobra lokalizacja, porządny program, prowadzący, którzy mają konkretne pojęcie o temacie - to przede wszystkim. A fakty są takie, że w tym momencie ciężko o dobre szkoły - tą wybrałam po rozmowach z wieloma osobami i zakładam, że będzie w porządku.
02.08.2016 12:39 #Ada001
Polecam biznes.edu.pl Super studia!
07.08.2016 13:57 #Luizka
Skusiłam się na wsb fajnymi promocjami ale przede wszystkim znajomi polecali, więc i ja spróbuję tam swoich sił.
09.08.2016 21:00 onlineekspertwsb
Luizka miło czytać, że wybrałaś właśnie studia na naszej uczelni. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do aplikacji na studia do 10 sierpnia. Do tego czasu można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB).

Pozdrawiam, Renata Mazur
13.08.2016 20:33 #iwona2
Ciekawą ofertę w tym zakresie ma Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna. Zajrzyjcie sobie tutaj http://eust.pl . Jest tam wiele kierunków studiów, które są gwarantem dobrej pracy. Poza tym uczelnia ma dobrą renomę, a to też jest ważne.
18.08.2016 20:58 #janka222
a na czym dokładniej na WSB polega biuro karier pytam bo jestem ciekawa jak to działa ?
19.08.2016 14:50 #studd
Warto brać udział w kursach i szkoleniach, to inwestowanie w siebie. Niedługo rozpoczyna się bardzo dobry kurs prowadzony przez Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU i przygotowuje do samodzielnego prowadzenia psychoterapii zaburzeń psychicznych. Rekrutacja trwa tylko do końca sierpnia.
4-letni kurs
19.08.2016 18:03 onlineekspertwsb
#janka222 napisał(a) 18.08.2016 20:58

a na czym dokładniej na WSB polega biuro karier pytam bo jestem ciekawa jak to działa ?
Janka wszelkie szczegóły odnośnie naszych Biur Karier znajdziesz na stronie wsb.pl/kandydaci/biuro-karier Dodam także, że do 19 września można skorzystać z promocji i zyskać darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł miesięcznie na pierwszym roku studiów (w zależności od wybranego oddziału WSB).

Pozdrawiam, Renata Mazur
21.08.2016 16:47 #Elinia
Zastanawiam się właśnie jeszcze nad kierunkiem bo dalej nie podjęłam decyzji ale wybrałam wsb, zawsze chciałam tu mieszkać i studiować.
24.08.2016 07:13 #kserus
Po prostu zrób sobie zawodowe szkolenie w Beauty lux - to was zdecydowanie do zawodu przygotuje. Tutaj mowa akurat i pracy kosmetyczki, a robienie studiów jakichkolwiek, tylko dla papierka, jest totalnie poronionym pomysłem. Po co to wam? Nie traćcie czasu.
09.09.2016 07:58 kolak
myślę że obecnie warto uczyć się języków obcy myślę o pracy tłumacza i planuje naukę w Lingwistycznej Szkole Wyższej w Warszawie
12.09.2016 10:35 #Mańka
Jakie języki obce dostępne są na wsb I stopnia w Gdańsku?
12.09.2016 21:20 onlineekspertwsb
#Mańka napisał(a) 12.09.2016 10:35

Jakie języki obce dostępne są na wsb I stopnia w Gdańsku?
Na kierunku filologia można podjąć naukę na kierunkach: angielski, hiszpański lub niemiecki (do wyboru) w biznesie oraz tłumaczenia

Pozdrawiam, Renata Mazur
wpis modyfikowany 1 raz, 12.09.2016 21:20 
23.09.2016 15:47 #Wiola02
Jakieś zniżki dalej są?
23.09.2016 18:50 onlineekspertwsb
#Wiola02 napisał(a) 23.09.2016 15:47

Jakieś zniżki dalej są?
Promocja zniżkowa trwa nadal, aż do 30 września i jest taka sama jak do tej pory - darmowe wpisowe oraz czesne już od 220zł na pierwszym roku studiów. Zapraszam do aplikacji na studia!

Pozdrawiam, Renata Mazur
26.09.2016 20:29 #Wiola02
Dziękuję za informacje, darmowe wpisowe we wszystkich kierunkach czy jakiś wybranych?
27.09.2016 19:32 #makos
WSB ma bardzo dobra promocje cenową jak dla mnie tegorocznego maturzysty jest to idealna oferta jeszcze zastanawiam się nad wyborem kierunku.
29.09.2016 17:41 onlineekspertwsb
#Wiola02 napisał(a) 26.09.2016 20:29

Dziękuję za informacje, darmowe wpisowe we wszystkich kierunkach czy jakiś wybranych?
Promocja dotyczy wszystkich kierunków oferowanych w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej! Zapraszam do aplikacji do jutra i skorzystania z niej!

Pozdrawiam, Renata Mazur
07.10.2016 00:53 #eda
W tej kwestii już sama musisz podjąć decyzję. Nie powinnaś się sugerować opinią innych, jeśli chodzi o wybór kierunku. Musimy sami wiedzieć, co chcemy robić w życiu i co nas interesuje. Ja poszłabym z chęcią na wzornictwo - http://www.wseiz.pl/pl/ale tak jak mówię, każdy lubi coś innego.
09.10.2016 22:40 #nata
Na pewno przyszłościowym kierunkiem jest polityka społeczna. Jeszcze nie jest bardzo oblegana, ale przypuszczam, że to ostatni dzwonek, ponieważ brakuje specjalistów z tej dziedziny, a zapotrzebowanie na nich coraz większe. Obserwuję ogłoszenia o pracę w sektorze pozarządowym i z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Wiem, że uczelnia, na której studiowałam pedagogikę (WSP im. J. Korczaka) słynie właśnie ze znakomitych studiów na kierunku polityka społeczna. Tam pracują najlepsi w kraju eksperci od polityki społecznej.
10.10.2016 12:46 #Karina88
Przyszłościowe nie znaczy dla każdego, ja poszłam na zarządzanie na wsb bo w tym się widze, to jest indywidualna sprawa.
14.10.2016 21:18 #Sandra
A czy można na WSB na I semestrze studiów licencjackich zmienić kierunek bez jakichkolwiek opłat ?
14.10.2016 22:01 #Baciura
Proponuję Wyższą Szkołę Gotowania na Gazie.
16.10.2016 21:11 onlineekspertwsb
#Sandra napisał(a) 14.10.2016 21:18

A czy można na WSB na I semestrze studiów licencjackich zmienić kierunek bez jakichkolwiek opłat ?
Zachęcam do kontaktu z wybranym oddziałem Wyższej Szkoły Bankowej. Tam uzyskasz pełna informację w tym zakresie. Zachęcam także do zapisu na ostatnie wolne miejsca na studiach I stopnia.

Pozdrawiam, Renata Mazur
16.10.2016 21:49 #akwarium
onlineekspertwsb napisała 16.10.2016 21:11

Zachęcam do kontaktu z wybranym oddziałem Wyższej Szkoły Bankowej. Tam uzyskasz pełna informację w tym zakresie. Zachęcam także do zapisu na ostatnie wolne miejsca na studiach I stopnia.

Pozdrawiam, Renata Mazur
Szkoda kasy na takie studia. Jedynie SGH, UW, SGGW, PW daje realną szanse na dobre wykształcenie. Wszystkie prywatne tfory to wywalanie kasy w błoto.
22.10.2016 22:13 #jula7
Warto sobie będąc na studiach założyć konto. Świetnie się sprawdza takie rozwiązanie, ponieważ z powodzeniem można kontrolować swoje wydatki. Tutaj http://www.konto-studenckie.pl można znaleźć konto dopasowane do swoich potrzeb. Warto tam zerknąć.
22.10.2016 22:53 #Dywan
#jula7 napisał(a) 22.10.2016 22:13

Warto sobie będąc na studiach założyć konto. Świetnie się sprawdza takie rozwiązanie, ponieważ z powodzeniem można kontrolować swoje wydatki. Tutaj http://www.konto-studenckie.pl można znaleźć konto dopasowane do swoich potrzeb. Warto tam zerknąć.
Po co klepiesz bez sensu i wklejasz linki za które ci płacą.
Temat jest o studiach a nie o banksterach wykorzystujących naiwność młodych ludzi.
Napisz, ile ci płacą za spam w necie ? 2zł os linka czy 3 zł. ???
23.10.2016 12:05 #Olaf67
W tym roku to moze już nie ale w przyszłym napewno skorzystam z oferty wsb, mam nadzieję że będą takie fajne promocje jak w tym roku.
24.10.2016 10:35 #korter
Tutaj macie http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Prawda jest taka, że te najbardziej renomowane szkoły, przynajmniej w teorii renomowane, są przereklamowane. Odwiedziłam kilka miejsc szukając dietetyki na bardzo dobrym poziomie. I co? U Mydłowskiej konkretniejsza kadra, praktyczniejszy program, konkretna podyplomówka. Nie utwierdzajcie się w przekonaniu, że znana uczelnia to od razu świetny poziom. Może być do tego daleko.
27.10.2016 14:43 paulina211
Na pewno zgodzę się z Wami, kierunków studiów jest tak dużo, że ciężko zdecydować się na jeden konkretny. Ja też sporo zastanawiałam się zanim wybrałam studia dla siebie, a obecnie jestem na pierwszym roku na zarządzaniu bezpieczeństwem państwa na UTH Chodkowskiej w Warszawie. Minął dopiero miesiąc studiów, ale zdążyłam już się wkręcić w studiowanie, podoba mi się tutaj i mam nadzieję, że mój zapał szybko nie minie :D
28.10.2016 12:24 #Morelka
To ja tak jak niektóry tu studiuje na WSB. Jest na studiach II stopnia na rachunkowości i finansach. Ale zastanawiałam się tez mocno nad zarządzaniem. Prawda jest taka, ze jeden i drugi kierunke jest dla mnie mega przyszłościowy. Ale to też ma znaczenie w jakim zawodzie chcemy działac.
30.10.2016 15:14 #Julka90
Brat studiował właśnie na wsb i bardzo chwalił więc po zdanej maturze nie ma opcji że tam nie pójdę.
30.10.2016 21:58 #RAPHEAL JEFFREY
Czy jesteś w potrzebie jakiegokolwiek kredytu?
Czy potrzebujesz pożyczki osobiste?
Potrzeb biznesowych pożyczki?
Chcesz płacić rachunki?
Chcesz być stabilna finansowo?

E-mail: jeffreyrapheal1@gmail.com
Wypełnij formularz zgłoszeniowy. 1) Imię i nazwisko: 2) Kraj: 3) Status: 4) Adres: 5) Płeć: 6) Zawód: 7) Kwota potrzebna: 8) Czas trwania kredytu: 9) Celem pożyczki: 10)
Telefon: 11) Miesięczny dochód:

30.10.2016 21:59 #RAPHEAL JEFFREY
rapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyrapheal jeffreyCzy jesteś w potrzebie jakiegokolwiek kredytu?
Czy potrzebujesz pożyczki osobiste?
Potrzeb biznesowych pożyczki?
Chcesz płacić rachunki?
Chcesz być stabilna finansowo?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. 1) Imię i nazwisko: 2) Kraj: 3) Status: 4) Adres: 5) Płeć: 6) Zawód: 7) Kwota potrzebna: 8) Czas trwania kredytu: 9) Celem pożyczki: 10)
Telefon: 11) Miesięczny dochód:

31.10.2016 07:15 #metkas
Wszystko zrobiłam przez beauty lux i szkolenia zawodowe. Szkołę należy dobierać tak, aby dawała kwalifikacje, umiejętności, przygotowała do pracy. Nie działa to na zasadzie róbmy papier i to wszystko. Coś takiego kompletnie nic nie daje.
31.10.2016 17:29 Tadzik
Jestem bardzo ciekawy czy poziom na studiach WSB zaocznych i dziennych jest taki sam?
31.10.2016 21:44 ArturGolny
Zapewne tak.
02.11.2016 11:50 zuza213
Myślę, że studia związane z przemysłem spożywczym/dietetyką/żywieniem są bardzo przyszłościowe. Ja sama takie wybrałam, jestem na IV roku i jestem bardzo zadowolona.
10.11.2016 12:47 Piotrowska
Mnie interesuje kierunek budowanie mostów , od zawsze mnie to interesowało, sporo czytam o inżynieryjnych tematach tutaj http://www.inzynieria.com ale trochę się boję czy dam radę...
22.11.2016 10:34 #korter
Trzymajcie namiary - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Pewna szkoła, kilka kierunków, a nie masówka i właśnie szukajcie takiego miejsca, gdzie te zajęcia prowadzone są przez fachowców z doświadczeniem, gdzie program jest naprawdę solidny, bo tylko takim można zawierzyć. Całkowicie odradzam uczelnie prowadzące masową naukę - kompletnie nic z nich nie wynika.
22.11.2016 16:06 Jolla
Nauka języka chińskiego to jest strzał w 10.
22.11.2016 23:28 #Minori88
Na pewno język chiński to ciekawa opcja, ale niestety nie każdy jest w stanie nauczyć się dobrze nim posługiwać. Moim zdaniem jeżeli chcemy studiować z przyjemnością, przede wszystkim powinniśmy wybrać taki kierunek, który przynajmniej w jakimś stopniu będzie powiązany z naszymi zainteresowaniami. Sama gdybym miała po raz drugi wybrać, postawiłabym na pedagogikę na http://warszawa.wspkorczak.eu/ . Po pierwsze powiem sam kierunek jako taki daje nam wiele możliwości w zakresie znalezienia pracy, a poza tym jest bardzo ciekawy.
02.02.2017 10:39 #kapitel
Szkoła Mydłowskiej - zdecydowanie polecam, przede wszystkim ze względu na niewielką ilość kierunków, programy i kadrę. Niech do was dojdzie, że nie wszystkie uczelnie opierają się na nepotyźmie i przyznawaniu papierków. Z uczelni można faktycznie powrócić z konkretną wiedzą i umiejętnościami. Trzeba tylko mieć odpowiednie podejście do tematu i dacie sobie radę. Szkoła ma nie być przedłużeniem młodości, tylko sposobem na lepszą przyszłość.
06.02.2017 10:46 #adamf
Mówi Wam coś Szkoła Mydłowskiej? To właśnie w stolicy, mowa dokładnie o tym - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Jedno z miejsc, gdzie faktycznie przygotowują do zawodu i nie działa to na zasadzie zdobywania papierka. Przede wszystkim konkretny, szeroki program. Do tego odpowiednia kadra i macie miejsc, gdzie jest sens się uczyć. A studia dla zdobycia papierka? Raczej strata czasu.
07.02.2017 08:56 Colt
Najlepiej wybrać kierunek, który byłby zgodny z naszymi zainteresowaniami, tak by móc znaleźć pracę, która byłaby dla nas satysfakcjonująca.
08.02.2017 11:48 mariuszfoto
Jeśli zdecyduje się ktoś na studia, bądź kursy fotograficzne, serdecznie zapraszam na mojego bloga, gdzie znajduje się spora porcja informacji na temat fotografii - http://fotografia-blog.pl/
21.02.2017 15:59 #Klara555
Tak naprawdę nie ma co kierować sie opiniami w internecie, tylko wybrać to, co jest zgodne z naszymi zainteresowaniami. Pozwoli to nam na rozwój. A obecnie uczelnie mają takie szerokie ofeeeerty, że bez wątpienia każdy na coś trafi. Chociaż czasem trzeba mieć i dobry pieniądz na to ;) Ostatnio trafiłam na ranking najdroższych studiów w Warszawie: ranking najdroższych studiów w Warszawie niektóre kwoty...imponujące;) ale chętnych pewnie nie brakuje.
21.02.2017 16:03 #Klara555
nie wiem czy link mi wszedł, chodzi oczywiście o ranking https://youtu.be/SBnFWpZUtOI?t=25s
24.02.2017 12:15 katee
Ja wylądowałam na prawie :D Ale mówiąc tak całkiem poważnie to jestem zadowolona z mojego wyboru. Od początku liceum wiedziałam, ze chcę iść na ten kierunek, matura poszła mi całkiem dobrze i zaczęłam studiować w innym mieście, we Wrocławiu na WSP Chodkowskiej. Teraz jestem już w połowie trzeciego roku, jeszcze dwa lata przede mną, bo to jednolite magisterskie ;)
24.02.2017 17:37 agacia91
Ja polecam controlling na SGH :) bardzo przyszłościowy kierunek
06.03.2017 10:40 #metkas
Wiele zależy od danego przypadku, ale ogólnie uczelnia powinna być dopasowana pod kierunek jaki was interesuje i na zasadzie miejsca, które faktycznie pozwala się praktycznie rozwijać. Zobaczcie choćby to - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ czyli szkołę, w której robię dietetykę. Udało się znaleźć miejsce, gdzie program faktycznie składa się z konkretów. Nie ma bzdur, zbędnej teorii, przerabiają program tak, że faktycznie już na studiach masz szansę na zdobycie pracy. Pogadajcie z innymi studentami - wiele to wyjaśnia.
08.03.2017 11:04 #bostak
Znam Szkołę Mydłowskiej, bo sama tam chodzę na kosmetologię. Mogę potwierdzić to co piszecie. Też poświęciłam mnóstwo czasu na szukanie odpowiedniej uczelni, ale ją znalazłam. Wybór był prawidłowy - owszem, nauki jest bardzo dużo, ciągle coś się dzieje, dużo konkretów, prowadzący zajęcia obeznani w branży, ale przynajmniej nie jestem na studiach, które się zalicza referatem i nic się z nich nie wynosi.
31.03.2017 08:53 #arnii
Powiem Wam,że sam jestem zadowolony ze swoich studiów. Chociaż jakbym miał coś zmienić w mojej wcześniejszej edukacji to na pewno uczyłbym się więcej języków. Kiedyś olewałem sobie naukę ( wiadomo,że w liceum i na studiach sie nie chciało) Obecnie jednak widzę,ze był to błąd ponieważ języki bardo się jednak przydają. I w podróżach i w biznesie. Jak zna sie biegle jezyk to od razu mozna liczyć na wyższą pensję i lepsza posadkę.
Aktualnie chodze na taki kurs angielskiego: https://speak-up.pl/ . I powiem Wam,ze całkiem całkiem. Jakoś drogo nie jest, a jednak jest to wygodne poniewaz można dopasować sobie zajęcia do terminów jakie Wam pasują.
12.04.2017 19:45 #bartoszek
wiem że akurat teraz WSB na II stopniu ma bardzo dobra ofertę dla nowych jak i studiujących możemy zaoszczędzić 1000 PLN zapisując się do 29 kwietnia jest wiele ciekawych kierunków ja akurat skorzystam z oferty i składam dokumenty na kierunek Zarządzanie w opcji online
13.04.2017 00:59 miodot
Parę lat temu skończyłem kulturoznawstwo i jeśli jeszcze nie wiesz do końca co chcesz robić to mogę Ci ten kierunek polecić. Nie tyle daje pewny zawód co pomaga Cię nakierować na zawodową drogę związaną z pasją.
13.04.2017 10:46 #jaktos
Robię administrację w Szkole Mydłowskiej. Moi rodzice pracują w państwówce, chcę robić to samo. Szkołę wybierałem mega starannie, zwracałem uwagę na szereg kwestii, szczególnie na poziom i sądzę, że udało mi się doskonale trafić. Zresztą jestem tutaj ponad pół roku. Widzę, że uczą nie ludzie, którzy naczytali się książek, tylko osoby, które mają faktycznie na ten temat pojęcie.
17.04.2017 18:45 oewsb
#bartoszek napisał(a) 12.04.2017 19:45

wiem że akurat teraz WSB na II stopniu ma bardzo dobra ofertę dla nowych jak i studiujących możemy zaoszczędzić 1000 PLN zapisując się do 29 kwietnia jest wiele ciekawych kierunków ja akurat skorzystam z oferty i składam dokumenty na kierunek Zarządzanie w opcji online
Witam! Tak, do końca kwietnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej trwa promocja, dzięki której można zaoszczędzić aż 1000zł: 600 zł zniżki w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł jako zwolnienie z opłaty wpisowej. Dodatkowo oferujemy czesne już od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Całą nasza ofertę można poznać na stronie wsb.pl - zapraszam!

Online Ekspert WSB
18.04.2017 01:23 #Halina Kuna
Dla samych promocji raczej nie wybiera się kierunków studiów. Ja po studiach pierwszego stopnia chce się dalej rozwijać, więc wyszukuję studiów podyplomowych. Znalazłam ciekawe kierunki w Łodzi na http://ckp-lodz.pl/
03.05.2017 21:26 #Amadaaa
Ja właśnie jestem na II stoniu na WSB , już co prawda kończę więc aplikowałam bez promocji ale bez wątpienia polecam. Wykładowcy, przekazywanie wiedzy no i cała atmosfera dużo lepsza niż na uniwerkach, wiem bo kończyłam tam I stopień.
07.05.2017 11:15 #dana58
a koleżanka Amadaa jaki kierunek kończyła na WSB ?
07.05.2017 11:16 #dana58
a koleżanka Amadaaa jaki kierunek kończyła na WSB ?
07.05.2017 11:16 #dana285
a koleżanka Amadaa jaki kierunek kończyła na WSB ?
08.05.2017 20:23 oewsb
Witam! W Wyższej Szkole Bankowej trwa właśnie rekrutacja na studia II stopnia (w normalnym trybie, online oraz w połączeniu ze studiami podyplomowymi). Pełna oferta dostępnych kierunków oraz specjalności znajduje się na stronie wsb.pl Studia można podjąć w kilku lokalizacjach, m.n. w Gdańsku, Poznaniu czy Wrocławiu. Dodam, że warto szybko podjąć decyzję i aplikować na studia do 31 maja. Do tego czasu można zaoszczędzić aż 1000 zł: 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Można także liczyć na czesne od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Zapraszam!

Online Ekspert WSB
11.05.2017 13:54 #kaia
Według mnie najlepszą opcją są studia, które przyuczają do zawodu, na który jest zawsze zapotrzebowanie. Osobiście wybrałam pielęgniarstwo na Akademii Polonijnej i śmiało mogę polecić ;) Studia pielęgniarstwo w Polsce
11.05.2017 19:53 #barbra _8_
Hej, orientujecie się czy to prawda, że teraz WSB ma promocję i nie ma opłaty wpisowej ?
12.05.2017 08:47 ewa.el
Aktualnie zdaję maturę. Jestem raczej humanistką niż ścisłym umysłem. Zastanawiam się nad wyborem tego kierunku. Czy ktoś mógł mi wytłumaczyć na czym to polega od takiej praktycznej strony?
12.05.2017 08:49 nomono
Komunikacja wizerunkowa zaczyna się przede wszystkim od zrozumienia misji i wartości marki. Kiedy już jesteśmy świadomi marki, której promocją się zajmujemy, przystępujemy do pracy nad kampanią wizerunkową. Po tych studiach możesz pracować w różnych agencjach kreatywnych czy reklamowych i pomgać firmom budować ich wizerunek na rynku. Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy na czym to polega zapraszam na naszą stronę http://www.nomono.eu/ , na której znajdują się nasze realizacje.
12.05.2017 14:08 #Amanda 566
barbra_8_
Tak , możesz zaoszczędzić 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty, wiem bo sama skorzystałam :P
17.05.2017 23:56 #NowackaKaja
Dla samych promocji raczej nie wybiera się kierunków studiów. Ja po studiach pierwszego stopnia chce się dalej rozwijać, więc wyszukuję studiów podyplomowych. Znalazłam ciekawe kierunki w Łodzi na studia podyplomowe w centrum Kształcenia Podyplomowego.
21.05.2017 13:02 oewsb
#barbra _8_ napisał(a) 11.05.2017 19:53

Hej, orientujecie się czy to prawda, że teraz WSB ma promocję i nie ma opłaty wpisowej ?
Tak jak napisałem wyżej aplikując na studia II stopnia opłata wpisowa została obniżona z 400 zł na 0 zł.

Online Ekspert WSB
24.05.2017 19:26 #kKkO
Hej, jestem teraz po licencjacie i pracuje , chciałem zrobić dodatkowo magistra, czy ktoś mi coś poleci ? Interesują mnie finanse , rachunkowość etc.
25.05.2017 10:11 #mariannka
A ile jest potem opłaty na semestr lub na miesiąc?
25.05.2017 22:52 NoVa
Ostatnio słyszałam, że Europeistyka jest bardzo ciekawym kierunkiem. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć gdzie można po tym pracować:( Teraz to jest tak, że nawet po dobrych studiach możesz pracy nie znaleźć.
27.05.2017 10:45 oewsb
#mariannka napisał(a) 25.05.2017 10:11

A ile jest potem opłaty na semestr lub na miesiąc?
Opłaty za studia można wnieść z góry za cały roku lub w 2,10 czy 12 ratach.

Online Ekspert WSB
29.05.2017 17:20 #nati
a czy wysokość opłat w WSB będzie taka sama dla rat 2,10 czy 12 ?
29.05.2017 21:08 #Kiniek2
ja studiuję pielęgniarstwo na Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie. Jestem zadowolona. Dojazd jest dobry, w dziekanacie tez spoko wszystko załatwisz, a i opinie uczelnia ma dobre.
29.05.2017 21:26 #Darwintsun
Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us through http://www.darwintsun.com at any time.
31.05.2017 12:46 #poleczka
Czytałam, że WSB ma jednocześnie studia II stopnia i podyplomowe. Na czym to konkretnie polega?
31.05.2017 19:38 #87uu88
A jak wygląda z opłacaniem studiów na WSB w systemie ratalnym ? Czy jest to wgl możliwe ?
08.06.2017 19:12 oewsb
87uu88 jak wspomniałem wyżej jest taka możliwość. Nati płacą z góry za rok, w 2 oraz 10 ratach opłata za studia jest taka sama. Płacąc za studia w 12 ratach oplata będzie troszkę wyższa.

Online Ekspert WSB
08.06.2017 19:15 oewsb
#poleczka napisał(a) 31.05.2017 12:46

Czytałam, że WSB ma jednocześnie studia II stopnia i podyplomowe. Na czym to konkretnie polega?
W skrócie oznacza to, że jest możliwość podjęcia standardowych studiów II stopnia lub takich studiów w połączeniu ze studiami podyplomowymi. Na ich koniec uzyskasz tytuł magistra oraz dyplom studiów podyplomowych.

Online Ekspert WSB
15.06.2017 21:48 #poleczka
Dzieje się to na WSB jednocześnie, a jak wyglądają koszta? No i czy mogłabym sobie rozłożyć to na raty?
15.06.2017 23:51 #polanka
Mają raty z tego, co wiem. No i dodatkowo trwa jakaś promocja, że nie mają wpisowego.
18.06.2017 22:09 #Kalarepa
Na WSB są promocje zawsze jakieś dla rozpoczynających. Ale i dla studentów mają. Teraz np jest konkurs fotograficzny Zostań Twarzą WSB :) Podoba mi się ich inicjatywa, że dbają też o obecnych studentów.
19.06.2017 01:21 Onura
Polecam nauczanie polskiego jako obcego. To coraz popularniejsze studia, zwłaszcza, jeżeli pierwszy kierunkiem była polonistyka, lub neofilologia. Mam nadzieję, że cokolwiek wybierzesz, będzie Ci dobrze służyć :)
20.06.2017 17:24 oewsb
#poleczka napisał(a) 15.06.2017 21:48

Dzieje się to na WSB jednocześnie, a jak wyglądają koszta? No i czy mogłabym sobie rozłożyć to na raty?
Za studia II stopnia można zapłacić jedna wpłata - z góry za cały rok lu w wygodnych ratach: 2,10 lub 12.

Online Ekspert WSB
22.06.2017 18:29 #eren
Osobiście nie wybierałbym tych kierunków, które są teraz najbardziej popularne i oblegane, istnieje duże ryzyko, że absolwentów będzie więcej niż miejsc pracy. Wybrałbym studia perspektywiczne, konkretnie chodzi mi o pracę socjalną i politykę społeczną, np. w Uczelni Korczaka, która słynie z tych kierunków. Na specjalistów z tych dziedzin będzie duży popyt, właściwie to już jest i to w całej UE. Ktoś musi zajmować się problemem uchodźców, polityką rodzinną, opieką społeczną, seniorami, bezrobociem i masą innych problemów społecznych, które narastają.
23.06.2017 01:22 IwoDziwo
Ja bym wybierał kierunek na podstawie własnych zainteresowań. To jedyny sposób warty uwagi. Nie ma co podążać ślepo za modą.
26.06.2017 10:56 #kianka
Ślepo może nie, ale trzeba też patrzeć na to, czy kierunek jest przyszłościowy.
@polanka, do 15 lipca nie mają wpisowego i jakaś zniżka na czesne jest. Łacznie 1000 zł oszczędności na WSB ;)
30.06.2017 19:54 #samotka
Ja mam inny problem. Uczyłam się już na WSB kilka lat temu. Teraz chciałabym wrócić na studia. Czy mogę wrócić do semestru na którym przerwałam?
01.07.2017 21:21 oewsb
#samotka napisał(a) 30.06.2017 19:54

Ja mam inny problem. Uczyłam się już na WSB kilka lat temu. Teraz chciałabym wrócić na studia. Czy mogę wrócić do semestru na którym przerwałam?
Samotka, według zapisów regulaminu o wznowienie studiów może ubiegać się osoba, która je przerwała. Decyzję o wznowieniu wydaje dziekan i wskazuje semestr lub rok od którego może nastąpić wznowienie studiów. Student, któremu wydano zgodę na wznowienie studiów kontynuuje naukę od początku nowego semestru lub roku akademickiego.

Online Ekspert WSB
03.07.2017 21:26 #gosc
a moze wyższa szkoła mazowiecka??? pielęgiarstwo lub fizjoterapia??
05.07.2017 15:07 #Miko
No ja właśnie wybierałem się na fizjoterapię tylko chciałem uciec z Warszawy... gwar i tak bardzo duże miasta nie są dla mnie...
Więc udało mi się znaleźć świetną uczelnie w Częstochowie - Akademię Polonijną.
Już dwa lata studiuje u nich i jestem bardzo zadowolony.
Przede wszystkim bardzo dużo ciekawych zajęć praktycznych, przygotowujących mnie potem do pracy.
www.ap.edu.pl
07.07.2017 17:10 #koti
WSB? Ja słyszałam o WSM
09.07.2017 22:34 #olkaaaa
A słyszeliście o promocji cenowej na WSB ? Podobno wgl nie trzeba p[płacić opłat rekrutacyjnych bo się jest z nich zwolnionym, ale niestety nie wiem czy na dzień dzisiejszy to jeszcze obowiązuje :(
10.07.2017 21:45 #magnumka
#koti napisał(a) 07.07.2017 17:10

WSB? Ja słyszałam o WSM
hmm no WSB to Wyższa Szkoła Bankowa, a co to jest ten drugi skórt to nie wiem. Szukasz szkoły dla siebie?
12.07.2017 09:06 Eryk29
Ja jestem na III roku Logistyki w wsaib i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Magisterkę planuję zrobić na Zarządzaniu. Nie jest trudno, ale może dlatego, że matematyka zawsze była moją mocną stroną.
16.07.2017 20:36 oewsb
#olkaaaa napisał(a) 09.07.2017 22:34

A słyszeliście o promocji cenowej na WSB ? Podobno wgl nie trzeba p[płacić opłat rekrutacyjnych bo się jest z nich zwolnionym, ale niestety nie wiem czy na dzień dzisiejszy to jeszcze obowiązuje :(
Odnośnie promocji zniżkowej, to została ona przedłużona do 10 sierpnia. Zatem na studiach II stopnia można oszczędzić aż 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 150 zł mniej za pierwszy rok studiów i 150 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Online Ekspert WSB
17.07.2017 10:48 #Grelios
Polecam zapoznać się z ciekawostkami na tej stronce:
http://www.szkola.szans.pl sprawdź sobie może tutaj Ci pomogą w wyborze:)
19.07.2017 08:32 #Nastka29x
Moim zdaniem studia to nie zawsze dobry pomysł. Wielu ludzi kończy kierunki po których bardzo ciężko znaleźć pracę i zazwyczaj w swoim zawodzie jej nie znajdują. Lepiej czasami udać się na kursy zawodowe niż iść na studia.
20.07.2017 16:22 #Monikaaa
Studia trzeba mieć, nie ma co się zastanawiać. Z własnego doświadczenia wiem nie można patrze na to co jest dobrze płatne bo może okazać się, że się w tym nie odnajdziesz. Polecam test preferencji zawodowych, zawsze to jakaś wskazówka do trafionego wyboru, http://www.kierunekrozwoju.pl warto sprawdzić tylko dla siebie.

9/2387 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie