REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jakie studia wybrać?

# konrad

28.04.2017 12:29

Nie mam pojęcie na jakie się wybrać, co Wy studiujecie?

 katte

28.04.2017 12:34

Wielu z nas zdaje sobie sprawę, że studia nie przygotowują nas doskonale do zawodu. Sama zdaję sobie z tego sprawę i dokształcam się: http://academyofbusiness.pl/ Wiele firm wymaga teraz nie lada umiejętności, dlatego warto myśleć nad rozwojem osobistym. Znajdziecie tam zróżnicowaną tematykę szkoleń i kursów, a także studia podyplomowe. Z pewnością dla wielu z Was sektor finansowy oraz zarządzanie to będzie chleb powszedni, dlatego warto się rozwijać. A takie kursy nie są drogie w porównaniu z profitami jakie mogą Wam przynieść. Pozdrawiam :)

 Chudy60

28.04.2017 16:58

Ja tak samo w tym roku będę stał przed wyborem kierunku studiów i nie wiem na co się zdecydować :/

REKLAMA

# zuzkas

31.07.2017 20:25

Najlepiej coś przyszłościowego. Ostatnio patrzyłam oferty na WSB, bo kierunków im nie brakuje i całkiem rozsądne maja promocje. Tylko, że ja już licencjat mam i teraz robiłabym magistra. Ale szkoła warta wzięcia jej pod uwagę.

# Karabinek

08.08.2017 08:32

A czy nie lepiej zamiast w studia, zainwestować w http://szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte.html i pomyśleć o założeniu własnego biznesu?

 katee

23.08.2017 13:11

Nie będę dosyć oryginalna, jak powiem że najlepiej kierować się swoimi zainteresowaniami :) Ja teraz w październiku zacznę drugi rok architektury wnętrz ze specjalnością home design na Chodkowskiej w Warszawie :)

REKLAMA

 klulka

23.08.2017 13:45

Powiem tak: to czego nauczycie się na studiach i tak rzadko kiedy przydaje się w pracy ;) więc warto wybrać kierunek studiów który będę dla CIebie przyjemnością i pozwoli Ci na samorealizację

# szmata szeptana

24.08.2017 09:09

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# Kachaaa90

24.08.2017 19:22

Najlepiej wybierz coś w czym się dobrze czujesz. Ja miałam wątpliwości i nie mogłam zdecydować się na jeden z dwóch kierunków i troszkę zasugerowałam się wynikiem testu predyspozycji zawodowych. Bardzo fajna sprawa, nawet warto aby zaspokoić ciekawość czy faktycznie jest jak myślisz :) Warto sprawdzić http://www.kierunekrozwoju.pl/

REKLAMA

# szmata szeptana

25.08.2017 08:35

szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, to praca dla ciebie.
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy