REKLAMA
REKLAMA

Jakie soczewki kontaktowe?

03.03.2017 13:24 #Izabela212
Cześć,

zastanawiam się nad zakupem soczewek kontaktowych - macie jakiś pomysł na to, z jakich korzystać?
03.03.2017 13:42 Kopernik111
Ja korzystam z tych, które są dostępne na http://acuvue.pl/ - moim zdaniem są najlepsze, w miarę tanie i w przystępnej cenie. Wcześniej skocz jednak do okulisty - nie każdy może nosić soczewki. Jeśli już wybierzesz - zamów je przez internet - w ten sposób zaoszczędzisz sporo pieniędzy :)
16.05.2017 12:06 #Ala2
Zamów sobie soczewki w internecie, na przykład na stronie https://optiland.pl/. Wybór jest bardzo duży, na pewno coś dla siebie znajdziesz. Co do używania to nie jest to żadna filozofia - rano zakładasz a wieczorem zdejmujesz :) Spróbuj, na pewno szybko się do nich przekonasz.
22.05.2017 09:52 Jaska
Kiedys się zastanawiałam nad kolorowymi, co myślicie?
10.01.2018 15:31 anna2e
Sama zastanawiam się nad kolorowymi czy zamówić na próbę. Na co dzień noszę soczewki kontaktowe z racji wady wzroku, które kupuję w https://www.bezokularow.pl/. Oczywiście najpierw musisz wybrac się do okulisty lub optyka aby dobrał Ci odpowiednie soczewki. Ja zaczynałam od jedniodniowych aby sprawdzić jak moje oczy zareagują.
10.01.2018 15:53 #przyykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .... b

99/2859 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 W trudnych sytuacjach finansowych, pomagamy skutecznie zadłużonym. Kancelaria, al. Jerozolimskie 6/300, Warszawa, tel. 501 286 776

Nieruchomości poszukuję
 Kupię nieruchomości z lokatorami, trudny stan prawny (z problemem), domy, mieszkania na terenie Warszawy i okolic. Również nieruchomości z dożywociem oraz służebnością. Płatność gotówką- od ręki.

Sprzedam
 .Oferujemy Państwu przyczepy o najwyższej jakości wykonania. Zajmujemy się również wykończeniem wnętrza. Produkujemy następujące rodzaje przyczep: - Przyczepy gastronomiczne i handlowe - Kontenery bagażowe mini cargo - Mobilny stragan - Mini camping - Kontenery sklejkowe - Kontenery izolowane - Kontenery izotermy - Kontenery do przewozu psów www.totu.pl

Nauka
 Francuski (nauka, korepetycje, konwersatorium, pomoc) z nauczycielem po studiach we Francji. tel. 662.143.192

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.