REKLAMA
REKLAMA

jakie schody do domu jednorodzinnego - antresola

30.05.2016 14:37 olaf
Mam zamiar dobudować w jednym z pokoi antresole, pytanie tylko jakie schody są do tego najodpowiedniejsze czy schody drewniane czy metalowe, kręcone czy proste? Prośba o pomoc, może ktoś z was ma w domu antresolę i może coś doradzić?
30.05.2016 15:29 iga14
Witaj,

ja mam w domu antresolę całą z drewna także schody są drewniane - kręcone. Wiadomo nie są bardzo wygodne ale zajmują mało miejsca, pytanie czy będą po nich chodzić dzieci bo jeśli tak to chyba proste byłyby lepsze. Nasze wykonała firma http://otoschody.pl/ i jestem bardzo zadowolona.
01.06.2016 14:13 #jneczka
Schody drewniane wyglądają bardzo pięknie, szczególnie wewnętrzne nadają domu przytulności i ciepłych barw. U nas wykonanie schodów zleciliśmy stolarzowi który wykonał schody drewniane Gdańsk na wymiar. Wybraliśmy swoje ulubione gatunki drewna i wszystko wyszło naprawdę dobrze. Stolarz prócz schodów drewnianych wykonuje meble z drewna na wymiar, meble ogrodowe także miał doświadczenie w wykonywaniu mebli z drewna.
02.07.2016 17:18 #Miroshh
Jeśli jest sporo miejsca to samonoścne mogą być schody, a jeśli ne ma to takie
02.07.2016 17:19 #Miroshh
Jeśli jest sporo miejsca to samonoścne mogą być schody, a jeśli ne ma to takie przyklejone do ściany. Podstawa wybrać projekt. Ja mam właśnie drewniane samonośne, mega eleganckie robiła firma Kuhn z Brwinowa, rok temu. To ci powiem ,że schody francja elegancja, może niezbyt tanie, ale efekt wow!
06.07.2016 11:37 #IrekWarszawa
Chyba pytasz o schody samonośne, zerknij tutaj http://www.podlogidrewniane.pl/ w menu produkty wybierz schody drewniane masz tam nawet przykłady fajnych realizacji, działają tez na terenie Warszawy ja mam od nich sporo rzeczy w domu.
16.08.2016 13:06 #drewnorrr
Jeżeli chcesz coś na lata to poelca m schody kamienne warszawa super sprawa, szerokie możliwości aranżacyjne i do tego też elegancja.
27.08.2016 18:42 #hodorski
Drewniane są fajne, ale jednak nie az tak trwałe jak kamienne. My postawiliśmy na kamień, na granit z www.lotowski.pl/schody-granit-marmur i wyszło bardzo fajnie, schody wyglądają elegancko i solidnie a o taki efekt nam chodziło.
07.09.2016 11:21 #darol
Schody od firmy Prudlik, zdecydowanie polecam. Raczej w takiej cenie niczego lepszego nie znajdziecie, chociaż to kwestia budżetu jaki macie. Ogólnie okazji nie brakuje - kwestia oceny budżetu, dopasowania odpowiedniego drewna, kolorystyki, balustrad i tyle. Popatrzcie po fotkach na ich stronie - przecież można odnaleźć genialne motywy.
15.09.2016 10:41 compfin
Ze swojej strony polecam http://schodydywanowe.pl/ najlepiej bukowe, proste ze szklaną balustradą.
20.09.2016 06:54 #sherina
Wszystko zależy od danego mieszkania. My mamy schody okrągłe bo mieszkanie jest niewielkie, schody tradycyjne zajmowały zbyt dużo powierzchni. Schody okrągłe oszczędzają o wiele więcej miejsca. Firma jaka wykonywała nam schody to firma Perfectschody, pozwolę sobie tutaj dać do nich kontakt:
http://www.perfectschody.com/o-firmie/

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych przez nich prac. Schody są porządne, wytrzymałe i prezentują się bardzo dobrze.
17.10.2016 15:23 #Demdinos
schody kamienne warszawa są najpiękniejsze. Zobaczcie sobie na galerię realizacji.
20.10.2016 13:46 #Wiola 26
Schody to droga sprawa. Koleżanki mama zrobiła w domu drewniane schody z elementami z kamienia. Wiem, że sporo to kosztowało, ale efekt był niesamowity... z tego co wiem to wzięli pożyczkę na nie, szukali oferty na https://loando.pl/ i znaleźli taką, która była bez dodatkowych opłat
28.11.2016 10:29 #tercia
my mamy taki kręcone schody ale i tak zastanawiam sie czy nie kupić takich nakładek http://www.nakladkinaschody.com.pl/ pomim że nie powinny być to schody nie dość że strome to jeszcze są śliskie - a mamy w domu teraz 1,5 roczne dziecko i boję się, że spadnie z nich :(
30.11.2016 13:55 #annnr
http://www.kotwicki.com.pl/ zrobił nam antresolę schody w ścianie z oparciem oraz delikatną poręczą bo to zawsze jednak bezpieczniej i bardzo na to naciskaliśmy żeby była
23.01.2017 22:03 #Maria Leska
Mnie najbardziej podobają się schody drewniane, szczególnie zaś takie, jak te w ofercie baront. Wyglądają niesamowicie, przy czym jest na nich pięknie zarysowana struktura drewna i na pewno, jeżeli tylko będę mogła, sprawie sobie takie schody do domu:)
27.04.2017 11:16 #Natalia21
Mi się bardzo podobają schody drewniane, a najlepiej to schody okrągłe. Są po prostu śliczne. Fakt, że mój mąż nie chce się zgodzić, ale może w końcu go namówię :) Moja inspiracja schody okragłe
30.04.2017 21:54 Romina
My kupiliśmy gotowe schody wewnętrzne w Leroy Merlin www.leroymerlin.pl . Co ciekawe znajomi myślą że były robione na zamówienie. Z resztą trudno się z tym nie zgodzić bo w sklepie podaliśmy wymiar i tak je dla nas przygotował producent. Tyle że odbiór był za pośrednictwem sklepu. Obawiam się ze gdybyśmy zamawiali bezpośrednio u producenta cena by była dużo wyższa. A tak skorzystaliśmy z ceny promocyjnej przygotowanej dla marketu.
19.06.2017 08:22 #gosc
Schody od firmy Prudlik z Częstochowy. Nie patrzcie na miasto, tylko na jakość wykonania. Chodzi tutaj o to, żeby te schody świetnie wyglądały, dawały jakość i trwałość. Drewno? Zależy od budżetu. Drogie jest drewno egzotyczne, ale jednak też zdecydowanie najdroższe. I jeśli kupujecie schody drewniane to jednak lepiej zainwestować w coś wyższej jakości, bo wtedy na dłużej będziecie mieli święty spokój. I właśnie takie kwestie mają kluczowe znaczenie.
29.08.2017 10:29 #hoski
Co do Prudlik - również polecam. Mają rzeczywiście genialne schody drewniane, szczególnie te wstęgowe. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu, ale w praktyce jednak naprawdę łatwo można dopasować niesamowicie wyglądające schody. Najważniejsze to nie stawiać na byle co. Sensowne schody znajdziecie za normalne pieniądze, ale pamiętajcie, że rozwiązanie kupujecie na lata.
29.08.2017 13:01 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
31.08.2017 15:43 #PiotrWal
U siebie mam schody kamienne przed domem od http://dario-stone.pl/. Świetnie mi zrobili, już tyle zim przeżyły bez żadnych popękań.
31.08.2017 23:18 #Dtu
To syf, nie czaruj, wtopiłeś
05.09.2017 12:51 Semyo
Witam, ja proponuje schodu drewniane ładnie obrobione z szklaną balustradą, sam robiłem takie coś u siebie w domu zamawiałem z http://avglass.pl/ i jestem zadowolony, przejrzyj oferte ceny uwierz ze jak ma cały dom zrobiony w nowoczesnym stylu to te schody wygladają szałowo.
05.09.2017 12:59 #szmata szeptana
To praca dla ciebie !!!
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,
06.09.2017 15:27 #Ewandias
Polecam sprawdzić ten sklep: http://stepbystep-schody.pl mają naprawdę dobrą ofertę i zajmują się od wielu lat produkcją schodów, dla domów jednorodzinnych też mają duży wybór.
06.09.2017 15:48 #szmata szeptana
To praca dla ciebie !!!
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,
13.09.2017 09:50 dekordom
Ja polecam ze swojej strony schody drewniane warszawa. Mam takie u siebie i jestem bardzo zadowolony.
13.09.2017 10:21 #szmata szeptana
To praca dla ciebie !!!
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. . .

8/498 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Tel. 505-406-361 e-mail: albert.plich@wp.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 GOTÓWKA NATYCHMIAST OD RĘKI CO KUPUJEMY? *ROCZNIKI 1997-2017 *WSZYSTKIE MODELE I MARKI *AUTA NADAJĄCE SIĘ DO DALSZEJ ODSPRZEDAŻY *NOWSZE I ZADBANE *STARSZE DO REMONTU *FLOTY OD FIRM *LEKKO USZKODZONE DO NAPRAWY *AUTA Z KIEROWNICĄ PO PRAWEJ STRONIE TZW ANGLIKI (Skup Anglików) CENA DO 25,000 zł UWAGA! -NIE KUPUJEMY AUT NA ZŁOM I ROZBIÓRKĘ -NIE SKUPUJEMY AUT DOSTAWCZYCH Chcesz jeszcze dziś sprzedać swój wóz? Nie czekaj dłużej Zadzwoń! tel. 698-737-227 SZYBKI DOJAZD UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY OD RĘKI

Nauka
 Lekcje keyboard fortepian nauczycielka 502-935-459

Sprzedam samochód
 Skup aut japońskich koreańskich niemieckich 1987 do 2016 Auta firmowe i prywatne z terenu całego kraju Osobowe,dostawcze,ciężarowe,vany,pickupy itd. HYUNDAI H100,Kia PREGIO i inne Mercedes 190,Sprinter,Kaczor i inne dostawcze i ciężarowe Toyota Corolla,Avensis,Hiace,Hilux,Rav4,Land-Cruiser,Carina,Camry,Dyna,Yaris,Verso i inne Mazda e2200,e2000 Nissan Urvan,Navara Mitsubishi L200,l300,canter OGŁOSZENIE ZAWSZE AKTUALNE,ZAPISZ NUMER TELEFONU !! 603-411-333 Auta w każdym stanie Zapewniamy wszystkie dokumenty do wyrejestrowania auta !!! Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h Proszę o telefon lub SMS oddzwonimy 60-34-11-333 Zapraszamy

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie