REKLAMA
REKLAMA

Jakie rolety

21.03.2017 03:22 #JanekMa
Jakie rolety od południowej trony domu.
22.03.2017 05:41 #Krysia78
Od południowej strony domu zwykle jest najwięcej słońca. Ja bym takie przesłoniła tzw. roletami dzień noc z http://www.guliwer-rolety.pl Te rolety w ciągu dnia skutecznie zmniejszają nasłonecznienie pomieszczenia, a nocą zastąpią zasłonę i firankę.
23.03.2017 10:47 kowalikov
Ja podobnie jak wyżej polecam zasłony okienne kt łatwo można manipulować wpadającym słonce do mieszkania, w zależności od preferencji: rolety dzień i noc, żaluzje czy verticale: okna-koncept.pl
20.04.2017 19:54 kasia3535
najlepiej aby rolety nie tylko zacieniały nasze mieszkanie ale również zabezpieczały przed włamaniem. Dlatego najlepiej wybrać antywłamaniowe rolety zewnętrzne. A dodatkowo zamontowała bym w nich automaty które pozwolą nam na otwieranie i zamykanie rolet jednym przyciskiem pilota. A takie automaty znajdziecie w tym sklepie http://www.nice.pl/
21.04.2017 15:48 #PiotrekSamoraj5
Ja polecam rolety od Kawexu .
23.04.2017 20:19 #waldi1
Najlepsze rolety moim zdaniem ma Roletex. Firma oferuje ciekawe rozwiązania i ma niskie ceny. Mają zarówno rolety wewnętrzna jak również zewnętrzne. Oferta jest konkretna
26.04.2017 17:48 #Denis32
Jeżeli chodzi o rolety zewnętrzne to największy wybór najlepszych producentów znajdziesz na http://www.plusprojekt.eu/kp1/rolety
29.06.2017 18:48 #klaudyna
Zdecydowanie Roletex. Profesjonalnie podchodzą do sprawy i mają rolety wysokiej jakości.
25.09.2017 12:11 #Angela
Ja zamiast rolet wolę zasłony pokojowe aranżacje, od nich brałam http://www.ardeko.pl i bardzo mi się podobają.
25.09.2017 12:48 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
25.09.2017 13:11 Damazy1
Ciekawe wskazówki na temat rolet, mega opcja !
---
przedawnienie należności
25.09.2017 13:26 #syfiasssta reklama

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....
25.09.2017 18:53 millionreasons
Ja mam rolety rzymskie i jestem zadowolona.
25.09.2017 21:09 #syfiasssta reklama

masakra, co za poziom.....
22.10.2017 11:41 #siwa
Mam dzień i noc z Roletexa i się sprawdzają. Innych marek nie znam
22.10.2017 20:15 #Zostawer
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
10.01.2018 13:58 #timy
Szeroki wybór rolet i żaluzji w dobrych cenach ma w swojej ofercie firma Marol z Warszawy. Sam zdecydowałem się zakupić rolety elektryczne na dzień i noc od nich, więc mogę potwierdzić wysoką jakość oferowanych przez nich produktów.
10.01.2018 14:00 #bbardzo przykre
SPV43M20EU
10.01.2018 14:00 #bbardzo przykre
polecam, fajna zmywarka
10.01.2018 14:01 #bbardzo przykre
do prania gownianych rolet

87/2855 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Księgowa-PITy-od 39,99 PLN Świadczymy usługi księgowo-podatkowe dla różnych podmiotów. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Załatwiamy formalności związane z zakładaniem i rozwiązywaniem działalności gospodarczej. Oferujemy pomoc w zakresie przygotowywania rocznych deklaracji podatkowych (PIT), podpowiadamy najkorzystniejsze systemy. Rozliczamy w zakresie opodatkowanie podatkiem CIT, VAT i przygotowujemy i wysyłamy pliki JPK. Zapraszamy do kontaktu http://www.furmanek-biuro.letnet.pl biurorach.furmanek@gmail.com 603931116

Kursy, szkolenia
 Zawód podany na talerzu! Sprawdź! Konsultant ds. żywienia to kierunek który powstał na fali rosnącego zainteresowania zdrowym trybem życia i wyglądem. Po nauce na tym kierunku Twoja praca będzie polegać głównie na przygotowywaniu diety oraz dodatkowych zaleceń dla klientów, ale będziesz zajmować się także badaniem produktów żywnościowych, oceną ich jakości, a nawet analizą procesu przygotowywania potraw, m.in. pod kątem utraty cennych wartości odżywczych w trakcie przetwarzania. ZAREZERWUJ MIEJSCE ONLINE: ** www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online ** ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( II piętro ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00, Sobota: 9:00 - 14:00

Grunt sprzedam
 Mazury Stare Juchy/Ełk sprzedam Grunty 8,43 ha zrobiony projekt podziału na 26 działek po 3000m cena 35-45 zł m2 nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod budowę domów, siedliska turystykę, kemping inne działka posiada warunki zabudowy dojazd do działki drogą asfaltową transformator na działce. Działka posiada duże pokłady żwiru i piasku. Jezioro Garbas jest jeziorem 1 kl. czystości Gm. Stare Juchy jest gminą turystyczną położona na trasie Ełk-Giżycko..........schodzi się 150m przez wyciętą aleję do jeziora od końca działki-- 8,43ha 28złm--2 tel 502646398

Sprzedam
 .Oferujemy Państwu przyczepy o najwyższej jakości wykonania. Zajmujemy się również wykończeniem wnętrza. Produkujemy następujące rodzaje przyczep: - Przyczepy gastronomiczne i handlowe - Kontenery bagażowe mini cargo - Mobilny stragan - Mini camping - Kontenery sklejkowe - Kontenery izolowane - Kontenery izotermy - Kontenery do przewozu psów www.totu.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.