REKLAMA
REKLAMA

Jakie rolety

21.03.2017 03:22 #JanekMa
Jakie rolety od południowej trony domu.
22.03.2017 05:41 #Krysia78
Od południowej strony domu zwykle jest najwięcej słońca. Ja bym takie przesłoniła tzw. roletami dzień noc z http://www.guliwer-rolety.pl Te rolety w ciągu dnia skutecznie zmniejszają nasłonecznienie pomieszczenia, a nocą zastąpią zasłonę i firankę.
23.03.2017 10:47 kowalikov
Ja podobnie jak wyżej polecam zasłony okienne kt łatwo można manipulować wpadającym słonce do mieszkania, w zależności od preferencji: rolety dzień i noc, żaluzje czy verticale: okna-koncept.pl
20.04.2017 19:54 kasia3535
najlepiej aby rolety nie tylko zacieniały nasze mieszkanie ale również zabezpieczały przed włamaniem. Dlatego najlepiej wybrać antywłamaniowe rolety zewnętrzne. A dodatkowo zamontowała bym w nich automaty które pozwolą nam na otwieranie i zamykanie rolet jednym przyciskiem pilota. A takie automaty znajdziecie w tym sklepie http://www.nice.pl/
21.04.2017 15:48 #PiotrekSamoraj5
Ja polecam rolety od Kawexu .
23.04.2017 20:19 #waldi1
Najlepsze rolety moim zdaniem ma Roletex. Firma oferuje ciekawe rozwiązania i ma niskie ceny. Mają zarówno rolety wewnętrzna jak również zewnętrzne. Oferta jest konkretna
26.04.2017 17:48 #Denis32
Jeżeli chodzi o rolety zewnętrzne to największy wybór najlepszych producentów znajdziesz na http://www.plusprojekt.eu/kp1/rolety
29.06.2017 18:48 #klaudyna
Zdecydowanie Roletex. Profesjonalnie podchodzą do sprawy i mają rolety wysokiej jakości.
25.09.2017 12:11 #Angela
Ja zamiast rolet wolę zasłony pokojowe aranżacje, od nich brałam http://www.ardeko.pl i bardzo mi się podobają.
25.09.2017 12:48 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
25.09.2017 13:11 Damazy1
Ciekawe wskazówki na temat rolet, mega opcja !
---
przedawnienie należności
25.09.2017 13:26 #syfiasssta reklama

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....
25.09.2017 18:53 millionreasons
Ja mam rolety rzymskie i jestem zadowolona.
25.09.2017 21:09 #syfiasssta reklama

masakra, co za poziom.....
22.10.2017 11:41 #siwa
Mam dzień i noc z Roletexa i się sprawdzają. Innych marek nie znam
22.10.2017 20:15 #Zostawer
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

357/2677 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 01. A+ Chwilówka na KILIK - od 1 złotówki dziennie: WWW.GET-MONEY.PL/CHWILOWKI

Oddam za darmo
 Dobry dzień, Uzyskaj szybką i łatwą pożyczkę o 3% oprocentowaniu bez stresu i zabezpieczeń, jest to zgodne z prawem i przestrzegane są odpowiednie protokoły. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: Dzięki.

Zdrowie i Uroda
 Nowo otwarty gabinet fizjoterapii indywidualnej i masażu zaprasza na konsultacje oraz zabiegi rehabilitacji. Oferuję: - pracę indywidualną z pacjentem - taping - masaż, - igłoterapię - masaż w tym masaż miodem i bańką chińską. Pacjent płaci nie za czas ani za wizytę tylko za skuteczność więc jeśli nie ma postawionej diagnozy w czasie konsultacji lub jeśli nie ma spodziewanego efektu terapeutycznego to pacjent nie płaci. Więcej informacji znajdziecie Państwo na Facebooku wpisując Fizjosprint. Telefon 574 063 030 Zapraszam

Usługi transportowe
 Przeprowadzki 24h wywóz starych mebli z mieszkań piwnic 663-833-288

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie