REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Jakie polecacie firmy przeprowadzkowe w Warszawie?

 TomaszKapusta

06.03.2018 11:26

Jakie Polecacie firmy przeprowadzkowe w Warszawie ?

# Moczkałowski

06.03.2018 18:40

Tomasz Kapusta głowa pusta. Pomyliłeś fora geniuszu.

# milena

22.10.2018 12:38

Polecam firmę Wiki transport prywatny :) Sama korzystałam z ich usług z polecenia znajomej.

REKLAMA

# ponotro

20.11.2018 22:14

A kojarzycie firmę Japa&Co. Oni są naprawdę dobrzy, jeżeli chodzi o przeprowadzki. Nawet kartony Ci załatwią, jak będziesz potrzebować. Ogólnie są przygotowani na wszystko ;)

# srapa japa

21.11.2018 09:51

ogólnie są przygotowani, żeby cię maksymalnie wydoić z kasy, nie polecam nikomu

# zientek33

31.01.2019 17:43

#milena napisał(a) 22.10.2018 12:38
Polecam firmę Wiki transport prywatny :) Sama korzystałam z ich usług z polecenia znajomej.
bardzo profesjonalna firma, byłem zadowolony z ich usług

REKLAMA

# porrto

26.07.2019 11:03

Nie wierzę, że ktoś jest niezadowolony z usług firmy Japa&Co. Działają mega profesjonalnie i są zawsze przygotowani. No i wcale nie mają wysokich cen, także nie wiem na co tu narzekać.

# ywonna

26.07.2019 11:51

ogólnie są przygotowani, żeby cię maksymalnie wydoić z kasy, nie polecam nikomu

# kafca

19.11.2019 11:01

No co Ty! Japa&Co to jedna z lepszych firm, a przecież przed przeprowadzką podają Ci dokładną wycenę, to od początku wiesz, ile musisz zapłacisz.

REKLAMA

# Nikkor

20.01.2020 14:48

Kafca zgadzam się z Tobą. Jeszcze teraz do końca lutego maja super promocję. Zamów usługę do końca lutego a dostaniesz -20% rabatu. Także super okazja, jeśli potrzebujesz firmy do przeprowadzki to to jest dobry moment ;)

# kotalo

27.04.2020 10:27

Patrzcie tutaj - adexim.com.pl
Pewniacy. U nas organizowali dużą przeprowadzkę i wszystko obyło się bez jakichkolwiek komplikacji. Realizacja na czas, punktualnie, bez szkód, wszystko w takim samym stanie, jakie wyszło z biura, trafiło do nowego. A koszty to zależą od wielu kwestii, więc nie ma co się nastawiać, że to kosztuje tyle i tyle.

# depots

30.07.2020 10:17

Adexim - na pewno pomogą i powinni wszystko ogarnąć. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, z jakiego piętra przenoszone są rzeczy, czy jest winda, ile tych rzeczy, czy wymagają zabezpieczania i tak dalej. Generalnie odradzam samodzielne organizowanie przeprowadzek, bo to jest naprawdę trudne.

REKLAMA

# perdita

18.08.2020 23:41

Ja polecam firmę Japa&Co. Nie ma lepszych na rynku. Wszystko zrobią za Ciebie i to za nieduże pieniądze. Mają wieloletnie doświadczenie, także można mieć pewność, że wszystko odpowiednio zabezpieczą i dowiozą bezpiecznie w wyznaczone miejsce.

# kogiel

05.11.2020 10:18

Adexim - potwierdzam, bo odwalili naprawdę kawał dobrej roboty. Ogromna ilość rzeczy, w dodatku 4 piętro bez windy. W tym również meble ze szkłem. Wszystko odbyło się jednego dnia - to była duża przeprowadzka, a mimo to się wyrobili. Jak dla mnie wykonali kawał naprawdę dobrej roboty.

# doks

24.02.2021 10:12

Z Adeximem wszystko załatwialiśmy. Poszło wzorcowo, bez opóźnień, tak, jak chcieliśmy. Ogólnie przy przeprowadzce jest tyle pracy do wykonania, że nie wyobrażam sobie zrobienia tego samodzielnie. Ogólnie - poszło wzorcowo. A im większa przeprowadzka, tym więcej może być przy niej problemów. Nie polecam tego.

REKLAMA

# dopet

28.05.2021 10:28

Adexim - wszystko w porządku. Przeprowadzka duża, ale mimo to udało się całość zorganizować bez opóźnień, a tym bardziej uszkodzeń czegokolwiek. Docelowo poszło to naprawdę zgodnie z oczekiwaniami. A organizowania takich tematów na własną rękę to ja nikomu nie życzę. Ciężko temat, tym bardziej w przypadku braku windy.

# dorociex

19.07.2021 12:54

Ja polecam serdecznie Japa & Co firma na medal. Wszystkim się zajmą, z nimi nie ma żadnego problemu, zawsze służą pomocą. Przeprowadzałem firmę, kartonów było co nie miara. A oni spakowali to wszystko w jeden samochód i dwa wielkie kartony. Nie naciągali na kolejne kursy. https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/

# kudla

21.09.2021 23:09

To prawda, firma Japa&Co nie ma sobie równych jeżeli chodzi o przeprowadzki. Zawsze przygotowani, uśmiechnięci i bardzo pomocni. Bez względu na rodzaj przeprowadzki, poradzą sobie ze wszystkim bez żadnego problemu. Oby było więcej takich firm.

REKLAMA

# takens

08.11.2021 10:13

Adexim - działa to wzorcowo, nie ma żadnych problemów, lepiej zlecać takie tematy niż bawić się w to samodzielnie. Wiem, z własnego doświadczenia, jak to wygląda i jakie pojawiają się przy tym problemy. A co wy o tym myślicie? Dla mnie organizowanie przeprowadzki na własną rękę to głupota.

# Igylla

18.01.2022 09:34

Ja mogę również polecić firmę Japa&Co. Są solidni, zawsze przygotowani i potrafią wszystko szybko ogarnąć. Są po prostu najlepsi :)

# tanita

23.03.2022 13:07

Tutaj znajdziecie dobrą firmę od przeprowadzek: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Moim zdaniem nie ma lepszych na rynku, niż oni. Są super pomocni, sympatyczni i dzięki nim, nie ma tej nerwowej atmosfery.

REKLAMA

# andria

19.07.2022 09:10

Faktycznie najlepszym wyborem będzie Japa&Co. Wystrczy zapytać tych, którzy z nimi współpracowali. Myślę, że każdy będzie ich polecał, co są profesjonalistami w każdym calu.

# mamasita

21.02.2023 16:44

No jasne, że Japa&co! Nie ma lepszej firmy od nich. Chłopaki pomogą od A do Z. Bez większych problemów czy opłat nie wiadomo za co. Ja bym się już nie przeprowadzała z nikim innym.

# segmenta

14.08.2023 14:06

Serio nie jest łatwo znaleźć firmę od przeprowadzek, która pomoże wszystkim i nie będzie kosztować majątku. Dlatego tym bardziej każdy doceni firmę Japa&Co. Bo oni są serio profesjonalistami w każdym calu. Właśnie tak powinna wyglądać współpraca z firmą przeprowadzkową, bo u nich to wygląda wzorowo.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy