REKLAMA
REKLAMA

Jakie płytki do łazienki

23.08.2016 07:07 #mirili
hej, jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i chciałbym się dowiedzieć jakie płytki polecacie? jest tego sporo od tubadzina, cerstanit itd
Może ma ktos z was wiadomosci na temat tego jakie maja byc czy polyskujace czy matowe, czy czarne sie brudzą czy bardziej białe? bo podobno na czarnych strasznie widac kamien a na bialych cala reszte ;) no i moze znacie jakies programy do zrobienia projektu najlepij darmowo?
23.08.2016 07:46 #kek39
Popularne w ostatnim czasie są większe płytki do lazienki. Pasuja nawet do miejszych pomieszczeń bo optycznie je powiekszają ( oczywiście jeśli zdecydujsz się na jakiś jasny kolorek a nie na ciemne płytki, których nie polecam bo widać na nich praktycznie każdą kropelkę wody).

Zerknij sobie do katalogu płytek od Kwadroceramiki:
http://www.kwadroceramika.com/

Są naprawdę ok, nie są drogie, wybór róznych kolekcji jest spory. Płytki są dobrze wykonane. Kupowaliśmy właśnie od nich płytki do łazienki.
16.09.2016 13:29 #Anka 88
Osobiście skłąniam się ku tego typu wzorom. Najbardziej podoba mi się połączenie czerwieni i szarości.
19.09.2016 14:53 hhuberte26
Ja u siebie mam płytki antypoślizgowe, dzięki temu łazienka jest dużo bezpieczniejsza. O takim rozwiązaniu powinny pomyśleć przede wszystkim osoby starsze.
18.12.2016 10:06 #koster
Mi sie białe podobają
20.12.2016 06:52 #anna7583
Mi równiez białe płytki się podobają. Panuje błędne przekonanie, że białe płytki są problematycznze w czyszczeniu. Nie jest to prawda ponieważ nie widać na nich kropelek wody. O wiele większy problem jest w przypadku ciemnych płytek.
Białe płytki nie muszą być również nudne. Zobaczcie sobie na to jakie różne faktury mają płytki z kolekcji All in White od firmy Tubądzin:
http://www.tubadzin.pl/collection/495

Są białe, ale nie można absolutnie powiedzizeć,że są nudne.
04.07.2017 10:35 dominika17
Ja do łazienki wybrałam płytki tubądzin ze strony ilazienki24.com.pl :)
13.09.2017 09:31 #sylwia88
Jeśli Warszawa to tylko Mirad (peła oferta tutaj - http://mirad.pl/plytki-ceramiczne. Są na Bartyckiej 26 i na Alejach Jerozolimskich. Mają też magazyn na Nadwiślańskiej. Bardzo duży wybór płytek, chyba jeden z największych w Polsce
13.09.2017 10:22 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. . .

145/2523 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Transport Przeprowadzki z Włoch do Polski lub z Polski do Włoch Wykonujemy przewóz towarów i kompleksowe przeprowadzki w pełnym zakresie usług: załadunek, rozładunek, demontaż, montaż, pakowanie, zabezpieczenie. Posiadamy różne auta, takie jak chłodnie, plandeki, blaszaki, kontenery, firanki, izotermy do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy staranne zabezpieczenie przewożonego mienia i ubezpieczenie na czas przejazdu. Ładunek odbieramy z/do każdego miejsca w Polsce/Włoszech. Zapewniamy fachową obsługę oraz doradztwo a grono stałych zadowolonych klientów świadczy o solidności wykonywanych przez nas usług. Zachęcamy do skorzystania z usługi transport przeprowadzki z Włoch do Polski, transport przeprowadzki z Polski do Włoch oraz pomiędzy Włochami a innymi państwami Europy. Kontakt: Tel. +48 696-126-142 Tel. +48 506-525-960 e-mail: jupiter.transport@wp.pl www.jupiter-transport.pl

Kupię działkę
 Kupię działkę Łomianki i okolice tel. 606-664-487

Szukam pracy
 Szukam pracy do opieki nad dzieckiem lub osoba starszą,.Jestem na emeryturze, posiadam prawo jazdy kat B. TEL 793 866 932

Usługi motoryzacyjne
 **SKUP AUT WARSZAWA * * KUPIĘ KAŻDE AUTO** tel. 502-501-757 Kupimy samochody osobowe i dostawcze każdej marki w każdym stanie. Kilkanaście lat doświadczenia , Obsługujemy obszar Warszawy i okolic, Oferujemy : Darmowy dojazd i wycenę auta, w razie konieczności odbiór lawetą, Płatność gotówką, Umowa kupna sprzedaży, Kupujemy samochody w każdym stanie : uszkodzone mechanicznie lub blacharsko, auta bez ważnego przeglądu czy ubezpieczenia, a także ładne zadbane niezniszczone.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie