REKLAMA
REKLAMA

Jakie płytki do łazienki

23.08.2016 07:07 #mirili
hej, jestem na etapie urządzania nowego mieszkania i chciałbym się dowiedzieć jakie płytki polecacie? jest tego sporo od tubadzina, cerstanit itd
Może ma ktos z was wiadomosci na temat tego jakie maja byc czy polyskujace czy matowe, czy czarne sie brudzą czy bardziej białe? bo podobno na czarnych strasznie widac kamien a na bialych cala reszte ;) no i moze znacie jakies programy do zrobienia projektu najlepij darmowo?
23.08.2016 07:46 #kek39
Popularne w ostatnim czasie są większe płytki do lazienki. Pasuja nawet do miejszych pomieszczeń bo optycznie je powiekszają ( oczywiście jeśli zdecydujsz się na jakiś jasny kolorek a nie na ciemne płytki, których nie polecam bo widać na nich praktycznie każdą kropelkę wody).

Zerknij sobie do katalogu płytek od Kwadroceramiki:
http://www.kwadroceramika.com/

Są naprawdę ok, nie są drogie, wybór róznych kolekcji jest spory. Płytki są dobrze wykonane. Kupowaliśmy właśnie od nich płytki do łazienki.
16.09.2016 13:29 #Anka 88
Osobiście skłąniam się ku tego typu wzorom. Najbardziej podoba mi się połączenie czerwieni i szarości.
19.09.2016 14:53 hhuberte26
Ja u siebie mam płytki antypoślizgowe, dzięki temu łazienka jest dużo bezpieczniejsza. O takim rozwiązaniu powinny pomyśleć przede wszystkim osoby starsze.
18.12.2016 10:06 #koster
Mi sie białe podobają
REKLAMA
20.12.2016 06:52 #anna7583
Mi równiez białe płytki się podobają. Panuje błędne przekonanie, że białe płytki są problematycznze w czyszczeniu. Nie jest to prawda ponieważ nie widać na nich kropelek wody. O wiele większy problem jest w przypadku ciemnych płytek.
Białe płytki nie muszą być również nudne. Zobaczcie sobie na to jakie różne faktury mają płytki z kolekcji All in White od firmy Tubądzin:
http://www.tubadzin.pl/collection/495

Są białe, ale nie można absolutnie powiedzizeć,że są nudne.
04.07.2017 10:35 dominika17
Ja do łazienki wybrałam płytki tubądzin ze strony ilazienki24.com.pl :)
13.09.2017 09:31 #sylwia88
Jeśli Warszawa to tylko Mirad (peła oferta tutaj - http://mirad.pl/plytki-ceramiczne. Są na Bartyckiej 26 i na Alejach Jerozolimskich. Mają też magazyn na Nadwiślańskiej. Bardzo duży wybór płytek, chyba jeden z największych w Polsce
13.09.2017 10:22 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. . .

1069/2894 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Kupię 2-3 pok., bezpośrednio, na Bemowie. T. 600-381-377

Budowlane
 ! a Montaż Mebli pokojowe kuchenne biurowe profesjonalne narzędzia duże doświadczenie Warszawa i okolice TEL 503901700 serwis-domowy.com

4-pokojowe sprzedam
 Śliczny przytulny dom dla rodziny, idealny odpowiednik dużego mieszkania i do tego tańszy w utrzymaniu. Bezpieczne, zielone osiedle. Dom na osiedlu niskich domków szeregowych zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Osiedle zadrzewione, bliziutko przystanek autobusowy (dojazd do metra Marymont - 10 min). Osiedle niedaleko trasy Toruńskiej. Dobry dojazd do pobliskiej szkoły, na basen, do centrum handlowego. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem (dwa pokoje w tym jeden z garderobą i łazienka). Parter to oddzielna kuchnia, salon, duża łazienka i dwa pokoje. Na życzenie kupującego mogą zostać w domu meble. Dom ciepły, ogrzewanie własne gazowe, kanalizacja miejska, niskie koszty utrzymania. Zagospodarowany zielenią ogród, przed domem również zadbana zieleń. Na osiedlu auta stawiane są na podjazdach lub na wspólnym parkingu. Zapraszam do obejrzenia i rozmów - proszę dzwonić: Ewa 792233000 WWW.VANILLAHOME.EU

Różne
 # Firma DTR Compressor oficjalny dystrybutor kompresorów BERICO oferuje sprzedaż montaż i naprawę kompresorów do wydmuchu, w ofercie Betico GHH Drum Siloking CVS Blackmer Mouwex Hori , Bratsch holmes. Serwis i montaz na terenie Europy. Kontakt: www.dtr-compressor.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.