REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

jakie narzędzia do naprawy rowerów?

# przemek79

17.02.2018 16:18

Cześć. niedługo wiosna i znów się zacznie sezon na rowerowe wycieczki. odkryłem w sobie talent do majsterkowania przy rowerach i chcę się trochę dłużej w to pobawić. jak będzie dobrze szło, to może i się firmę zarejestruje. chwilowo mam mało narzędzi i myślę o bardziej profesjonalnych, ale nie wiem na jaką firmę zwrócić uwagę, jakie narzędzia i gdzie kupić? może ktoś obeznany z tematem udzieli kilka cennych porad? pozdrawiam.

# to syf jest

19.02.2018 13:39

ja sam sobie robiłem narzędzia z papieru i wody

# pawełwawa

21.02.2018 23:10

a ja jestem pod wrażeniem pięknego nicka i pomysłowości al'a pomysłowy dobromir. .. heh... kolejny idiota na forum..

REKLAMA

# Bartek5764

22.02.2018 14:21

Cześć. Nie zły pomysł z tym naprawianiem, bo sam szukałem kiedyś fachowca do centrowanie kół i był z tym nie zły kłopot. po długich poszukiwaniach znalazłem gościa, co ma warsztat w józefowie, ale myślę, że to nie powinna być dla Ciebie konkurencja jak mieszkasz w innej części Warszawy, bo zapotrzebowanie jest naprawdę duże. mogę Ci opisać mniej więcej jego warsztat i jest to przerobiony garaż. Ma specjalne stojaki, haki uchwyty i całkiem sporo narzędzi. nie pamiętam wszystkich jego marek co używa, bo zbytnio się nie przyglądałem, ale podczas rozmowy chwalił firmę Unior. bodajże chodziło o nowe przyrządy do centrowania, które od nich miał. najlepiej jak poszukasz tą firmę w necie i powodzenia w interesach.

# to syf, nie polecam

22.02.2018 14:27

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024