REKLAMA
REKLAMA

Jakie meble do salonu

11.04.2017 14:43 #sss222
Zastanawiam się nad meblami do salonu, wpadły mi w oko takie, we francuskim stylu
https://milemaison.pl/seria-verona Są wykonane z drewna brzozowego. Co o nich sądzicie?
13.04.2017 08:52 daria.d
Ja do salonu jeśli już coś potrzebuję, to staram się zwracać uwagę przede wszystkim na jakość. Doskonałe meble i dodatki często znajduję tutaj http://www.exceleo.pl/ Mają naprawdę świetne jakościowo produkty i wykonane są solidnie i starannie. Na salonie nie ma co oszczędzać, to w końcu pomieszczenie reprezentacyjne ;)
Przejrzyj. Może i Tobie coś wpadnie w oko.
19.04.2017 10:27 #kryszta
Masz rację, salon to w pewnym stopniu wizytówka domu i powinno sie zadbać aby wyglądał ładnie i był funkcjonalny. Nasz urządzamy w nowoczesnym stylu, niedawno kupiliśmy oryginalnie wyglądający stół ze szklanym blatem ale musimy wymienić krzesła. Bardzo podobają się nam w Mebluj Dom takie patchworkowe krzesło Simon w bieli i szarościach, więc idealnie będą współgrać z meblami i oczywiście stołem. Chyba jednak sie na nie zdecydujemy, sa naprawdę nieszablonowe i mają ten swój urok.
20.04.2017 12:13 gu-gusia
A to fakt - salon musi się pięknie prezentować. W końcu tam wszystkich zapraszamy.
25.04.2017 09:32 #warszawka
Mój salon jest bardzo jasny, biłae ściany i jasne meble, narożnik mam jasny szary i musztardowy fotel, w podobnym kolorze dodatki. Mebel kupiliśmy w agacie, tam jedynie podobały się nam narożniki i fotele z podnóżkiem :)
27.04.2017 12:43 #laurkkka
Ja z kolei lubię taki styl klasyczny, ale też dość surowy. Swoje meble do salonu mam marki Vieri Divani , tak samo kanapę. Meble proste, tak pod telewizor. A kanapa szara i duża, żeby cała rodzina się mieściła bez problemu.
10.05.2017 12:38 #sabixxx
Jakoś pół roku kupowaliśmy meble do siebie do mieszkania i całym zamówieniem zajęła się marka Solarz. Specjalizują się w kuchniach, ale myśmy u nich jeszcze meble do salonu i łazienki zamawiali. Wysoka jakość, nowoczesny design, i też kontakt z firmą był od początku bardzo jasny, uczciwy, nie oszukiwali na kosztach, nie cięli też na materiale. Jeśli miały być porządne, wysokogatunkowe fronty to takie wstawiali, nie inaczej było z zawiasami, czy systemami jezdnymi w szufladach.
11.05.2017 11:30 #olka33
Dla mnie podstawą w salonie jest kominek. Myślę, że warto o tym pomyśleć. Bardzo duży wybór najróżniejszych kominków i pieców znajdziecie w sklepie http://sklep.kominki-vector.pl/. Moim zdaniem kominek nadaje w domu wyjątkowego klimatu.
15.05.2017 13:09 #aldona H
Niestety nie każdy ma najzwyczajniej miejsce na kominek, w kawalerce i tak jest problem z ustawieniem wszystkiego, więc nawet nie myślę o kominku. Powoli zbliżamy się do końca urządzania pokoju, zapewne dziś zamówimy na domizdrowie.pl ta meblościankę i stolik kawowy. Musimy tylko zdecydować się na któryś wariant, bo kolor na pewno będzie biały i to połysk.
09.06.2017 15:34 #monikka
Bardzo ciekawe propozycje mają Italmeble czyli salon Domoteka www.italmeblewarszawa.pl/oferta/meble Można tam znaleźć perełki włoskiego designu, ja po prostu uwielbiam ich styl, Włosi znają się na rzeczy.
12.06.2017 09:36 #uuuuuu
skąd wy sie kufa wszyscy bierzecie ? szeptane kufa słoje
14.06.2017 10:43 gu-gusia
Ja mam oczywiście większość mebli z Ikea. Lubię ich design.
17.06.2017 09:05 #marika 331
Propozycje, propozycjami, ale meble to nie ciuszki, które kupuje sie co sezon. Warto zwrócić uwagę na jakość takich mebli. Pamietam jak my zaczynaliśmy kupować w sieci najpierw trochę się poczytało i dopiero można było kupować. Nam sie to opłaciło bo w Meble Hot faktycznie kupujemy nie dość, że ładne i eleganckie meble to mamy równie ż w dobrej cenie tą jakość. Przynajmniej nie żałujemy wydanych pieniędzy. Latem mamy w planach remont sypialni i na pewno zgłosimy sie do nich po meble.
26.06.2017 10:29 #Zuzia1987
#marika 331 napisał(a) 17.06.2017 09:05

Propozycje, propozycjami, ale meble to nie ciuszki, które kupuje sie co sezon. Warto zwrócić uwagę na jakość takich mebli. Pamietam jak my zaczynaliśmy kupować w sieci najpierw trochę się poczytało i dopiero można było kupować. Nam sie to opłaciło bo w Meble Hot faktycznie kupujemy nie dość, że ładne i eleganckie meble to mamy równie ż w dobrej cenie tą jakość. Przynajmniej nie żałujemy wydanych pieniędzy. Latem mamy w planach remont sypialni i na pewno zgłosimy sie do nich po meble.
Zgadzam się. Co więcej, ja ciuszki również staram się kupować markowe, aby służyły na lata. A jeśli chodzi o meble, to bardzo lubię propozycje tych mebli z Kalwarii. Po prostu wiem, że to nie byle co, tylko sprzęt na lata :)
30.06.2017 13:02 #marioo
Ja bym postawił na meble na wymiar, gdzie idealnie zaplanujemy jakie wymiar, dopasujemy dokładnie do naszego pomieszczenia. Sam zamawiałem podobne tutaj http://fukima.eu/ i to jest najlepsze wyjście. Sami sobie zaplanujemy :)
03.07.2017 10:30 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."
18.07.2017 14:36 #monia h
O ja też kupowałam kilka razy meble w Meble Hot. Kiedyć koleżanka nam ich poleciła i tak już zostało, zapewne dlatego nie szukamy nic innego bo faktycznie te meble od nich sa nie dość, że ładne i elegancko wyglądają to ta jakość jest kompletnie nieporównywalna do tych sieciowych salonów, gdzie na dodatek wszystko wygląda identycznie.
20.07.2017 09:03 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."... ..
09.08.2017 14:59 #petrona
My zastanawiamy się nad zakupem meblościanki, ale takiej bardziej nowoczesnej. Jest jedna na domizdrowie.pl która bardzo mi się podoba. Biała w połysku i ma takie efektownie wyglądające podświetlenia przeszkleń. W sumie to by nam i idealnie pasowała, ale obawiam się tego białego koloru, niby czytałam, że ten połysk świetnie się czyści, ale jeszcze się zastanowię. Może jednak zdecydujemy się na taką samą ale czarną?

23/358 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie