REKLAMA
REKLAMA

Jakie meble do salonu

11.04.2017 14:43 #sss222
Zastanawiam się nad meblami do salonu, wpadły mi w oko takie, we francuskim stylu
https://milemaison.pl/seria-verona Są wykonane z drewna brzozowego. Co o nich sądzicie?
13.04.2017 08:52 daria.d
Ja do salonu jeśli już coś potrzebuję, to staram się zwracać uwagę przede wszystkim na jakość. Doskonałe meble i dodatki często znajduję tutaj http://www.exceleo.pl/ Mają naprawdę świetne jakościowo produkty i wykonane są solidnie i starannie. Na salonie nie ma co oszczędzać, to w końcu pomieszczenie reprezentacyjne ;)
Przejrzyj. Może i Tobie coś wpadnie w oko.
19.04.2017 10:27 #kryszta
Masz rację, salon to w pewnym stopniu wizytówka domu i powinno sie zadbać aby wyglądał ładnie i był funkcjonalny. Nasz urządzamy w nowoczesnym stylu, niedawno kupiliśmy oryginalnie wyglądający stół ze szklanym blatem ale musimy wymienić krzesła. Bardzo podobają się nam w Mebluj Dom takie patchworkowe krzesło Simon w bieli i szarościach, więc idealnie będą współgrać z meblami i oczywiście stołem. Chyba jednak sie na nie zdecydujemy, sa naprawdę nieszablonowe i mają ten swój urok.
20.04.2017 12:13 gu-gusia
A to fakt - salon musi się pięknie prezentować. W końcu tam wszystkich zapraszamy.
25.04.2017 09:32 #warszawka
Mój salon jest bardzo jasny, biłae ściany i jasne meble, narożnik mam jasny szary i musztardowy fotel, w podobnym kolorze dodatki. Mebel kupiliśmy w agacie, tam jedynie podobały się nam narożniki i fotele z podnóżkiem :)
27.04.2017 12:43 #laurkkka
Ja z kolei lubię taki styl klasyczny, ale też dość surowy. Swoje meble do salonu mam marki Vieri Divani , tak samo kanapę. Meble proste, tak pod telewizor. A kanapa szara i duża, żeby cała rodzina się mieściła bez problemu.
10.05.2017 12:38 #sabixxx
Jakoś pół roku kupowaliśmy meble do siebie do mieszkania i całym zamówieniem zajęła się marka Solarz. Specjalizują się w kuchniach, ale myśmy u nich jeszcze meble do salonu i łazienki zamawiali. Wysoka jakość, nowoczesny design, i też kontakt z firmą był od początku bardzo jasny, uczciwy, nie oszukiwali na kosztach, nie cięli też na materiale. Jeśli miały być porządne, wysokogatunkowe fronty to takie wstawiali, nie inaczej było z zawiasami, czy systemami jezdnymi w szufladach.
11.05.2017 11:30 #olka33
Dla mnie podstawą w salonie jest kominek. Myślę, że warto o tym pomyśleć. Bardzo duży wybór najróżniejszych kominków i pieców znajdziecie w sklepie http://sklep.kominki-vector.pl/. Moim zdaniem kominek nadaje w domu wyjątkowego klimatu.
15.05.2017 13:09 #aldona H
Niestety nie każdy ma najzwyczajniej miejsce na kominek, w kawalerce i tak jest problem z ustawieniem wszystkiego, więc nawet nie myślę o kominku. Powoli zbliżamy się do końca urządzania pokoju, zapewne dziś zamówimy na domizdrowie.pl ta meblościankę i stolik kawowy. Musimy tylko zdecydować się na któryś wariant, bo kolor na pewno będzie biały i to połysk.
09.06.2017 15:34 #monikka
Bardzo ciekawe propozycje mają Italmeble czyli salon Domoteka www.italmeblewarszawa.pl/oferta/meble Można tam znaleźć perełki włoskiego designu, ja po prostu uwielbiam ich styl, Włosi znają się na rzeczy.
12.06.2017 09:36 #uuuuuu
skąd wy sie kufa wszyscy bierzecie ? szeptane kufa słoje
14.06.2017 10:43 gu-gusia
Ja mam oczywiście większość mebli z Ikea. Lubię ich design.
17.06.2017 09:05 #marika 331
Propozycje, propozycjami, ale meble to nie ciuszki, które kupuje sie co sezon. Warto zwrócić uwagę na jakość takich mebli. Pamietam jak my zaczynaliśmy kupować w sieci najpierw trochę się poczytało i dopiero można było kupować. Nam sie to opłaciło bo w Meble Hot faktycznie kupujemy nie dość, że ładne i eleganckie meble to mamy równie ż w dobrej cenie tą jakość. Przynajmniej nie żałujemy wydanych pieniędzy. Latem mamy w planach remont sypialni i na pewno zgłosimy sie do nich po meble.
26.06.2017 10:29 #Zuzia1987
#marika 331 napisał(a) 17.06.2017 09:05

Propozycje, propozycjami, ale meble to nie ciuszki, które kupuje sie co sezon. Warto zwrócić uwagę na jakość takich mebli. Pamietam jak my zaczynaliśmy kupować w sieci najpierw trochę się poczytało i dopiero można było kupować. Nam sie to opłaciło bo w Meble Hot faktycznie kupujemy nie dość, że ładne i eleganckie meble to mamy równie ż w dobrej cenie tą jakość. Przynajmniej nie żałujemy wydanych pieniędzy. Latem mamy w planach remont sypialni i na pewno zgłosimy sie do nich po meble.
Zgadzam się. Co więcej, ja ciuszki również staram się kupować markowe, aby służyły na lata. A jeśli chodzi o meble, to bardzo lubię propozycje tych mebli z Kalwarii. Po prostu wiem, że to nie byle co, tylko sprzęt na lata :)

15/339 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie