REKLAMA
REKLAMA

Jakie lampy kupić?

10.09.2016 09:46 damiann4
Jaki lampy do pokoju będą w dzisiejszych czasacj najbardziej praktyczne ? Co byście konkretnego polecili ? Osobiście bardzo do gustu mi przypadły lampy stołowe niesamowicie się prezentują i w sklepie internetowym lightcenter można je zamówić w niezłych cenach !
11.09.2016 09:42 #klaraaa
Lampy stołowe, jak sama nazwa wskazuje, stawiasz na stole lub innym meblu. To nie jest główne źródło światła, a już na pewno nie najbardziej praktyczne :) Zajrzyj na stronę http://behome.pl - to jest sklep internetowy z meblami i dodatkami, mają duży wybór lamp. Myślę, że powinieneś zacząć opd standardowych lamp sufitowych, stołowe to jedynie dodatek moim zdaniem.
07.12.2016 16:30 niewczas
Zobacz na stronie http://interioranatomy-shop.com . Kupiłam u nich ostatnio piękną lampę do salonu. Jest nietuzinkowa. Wiele osób pytało mnie, gdzie ją kupiłam. Faktycznie, wygląda dużo lepiej niż większość lamp z sieciówek :) Jest nietuzinkowa.
14.03.2017 09:02 Kendra
Bardzo duży wybór lamp do różnych pomieszczeń można znaleźć w Galerii Wnętrz Krakowska 31, która mieści się we Wrocławiu. Sama tam kupowałam lampy do salonu, z których jestem bardzo zadowolona. Zobacz zresztą samemu: http://krakowska31.pl/
15.03.2017 11:34 #radosnaa
Jeśli chodzi o wybór lamp to ja od siebie mogę szczerze polecić lampy 3 D activejet, pięknie wyglądają.
REKLAMA
23.03.2017 22:29 #hissa
A słyszeliście o oświetleniu inteligentnym? Philips wymyślił coś co się nazywa HUE, można je obejrzeć tutaj: https://iluve.com i to są lampy inteligentne reagujące na ruch i zmieniające kąt wyświetlenia. A do tego fajnie wyglądają :) Mnie się szczególnie podoba ta niebieska seria LED i myślę nad tym, czy nie kupić sobie takiej do sypialni, bo mamy ją urządzoną w stylu nowoczesnym. Lampy są w o ogóle fajnym dodatkiem aranżacyjnym, mogą naprawdę zmienić wystrój całego pomieszczenia.
14.04.2017 16:16 kasia89
A co powiecie na takie lampki na kablu http://www.sklep.imindesign.pl? Ja jestem nimi zauroczona. A jaki styl Wam się podoba?
18.04.2017 17:44 #gabiii
Wszystko zależy jaki styl mieszkania, bez tych informacji trudno wytypować, ale te designerskie kinkiety activejet z obi są świetne
16.06.2017 13:28 #bossz
Ja mam w swoim pokoju żarówki Led activejet i jestem z nich niezwykle zadowolony.
23.06.2017 15:13 #mikisz
Designerskie lampy, abażury i żarówki mają Kolorowe Kable http://kolorowekable.pl/26-lampy Jak ktoś lubi styl loftowy albo skandynawski to miejsce jest idealne. Mają też kable w oplocie. Same kable w mocnych kolorach już robią wrażenie.
11.09.2017 13:52 #oskall
wybór lampy to jedno, drugie to dobór odpowiedniego oświetlenia do lampy ja używam ledów active jet, ze względu na ich naturalną barwę światła i oszczędności na rachunkach
11.09.2017 13:54 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
20.11.2017 14:19 #poldik
uważam, że kinkiety activejet to dobre rozwiązanie, bo znajdą wiele zastosowań w mieszkaniu, uważam że odpowiednie oświetlenie to podstawa w mieszkaniu.
20.11.2017 14:36 #syfiasssta reklama.
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
02.01.2018 19:58 #kikria
Jeżeli lubicie designerskie lampy to świetnie sprawdzą się te z activejet. Mam takie w swoim domu i zdają egzamin znakomicie.
REKLAMA
03.01.2018 12:54 #baardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
03.01.2018 14:47 melkasoo
Jak znajdę jakiś fajny przykład to podeślę link, ale moim zdaniem ważne jest to żeby mieć ładnie. Nie przejmuj się aż tak bardzo jakie będą i są modne. Liczy się Twoje zadowolenie.
03.01.2018 15:07 #baardzo przykre
ja tesz poszukam i wysle link, dzięki za pomoc i rze tu jesteście sze.p.tane szm.attt.y
10.01.2018 12:00 #DarekGie
To też zależy od wystroju wnętrza :) Jak jest bardziej nowoczesne, to wtedy warto zdecydować się na lampy o ciekawym i niecodziennym kształcie. Pamiętaj, żeby dobrze rozlokować punkty świecące, żeby później nie okazało się, że w którymś miejscu jest za ciemno. Co do kupna lamp, to poszukaj w internecie. Jest ogromny wybór. Ja sam kupowałem do siebie na https://el12.pl/
10.01.2018 12:01 #gość
To też zależy od wystroju wnętrza :) Jak jest bardziej nowoczesne, to wtedy warto zdecydować się na lampy o ciekawym i niecodziennym kształcie. Pamiętaj, żeby dobrze rozlokować punkty świecące, żeby później nie okazało się, że w którymś miejscu jest za ciemno. Co do kupna lamp, to poszukaj w internecie. Jest ogromny wybór. Ja sam kupowałem do siebie na https://el12.pl/
10.01.2018 12:01 Aligru
10.01.2018 13:32 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. ,,
10.01.2018 13:32 #bbardzo przykre
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. ,,.
16.01.2018 11:29 #olgasmi
Mam w sypialni kinkiet dekoracyjny activejet, który ma włącznik zaraz przy drzwiach. To bardzo wygodne rozwiązanie.
15.02.2018 17:28 #pullaem
Wszystko zależy od tego jaki chcemy stworzyć nastrój w domu. Ważna jest barwa światła. Polecam naturalną barwę activejetów, są bardzo przyjazne i zdrowe dla oczu.
15.02.2018 21:40 #nigdy
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
14.03.2018 12:07 Ekotechnik24
Czasami bardzo trudno jest dobrać właściwą lampę. Szczególnie problem ten może dotyczyć kinkietów w przypadku kiedy po długich poszukiwaniach nie możemy znaleźć takiego o odpowiedniej pasującej nam długości. Rozwiązaniem problemy jest zamówienie kinkietu na wymiar. Tutaj znajdziecie możliwość zamówienia kinkietu LED idealnie dopasowanego do Waszych oczekiwań: Kinkiety LED na wymiar
14.03.2018 12:52 #taki jeden
Jeden gość na tym forum ma niezły ubaw z pomagającym sobie ludzi...fajnie tak anonimowo działać? przedstaw się jeśli coś ci nie pasuję. Paranoja, zajmij się czymś pożytecznym w domu, idź na spacer itp
14.03.2018 13:30 #drugi taki
stfu, ja tez mam dość tej nachalnej reklamy spamerów

kto tu komu pomaga, o jakiej pomocy piszesz anonimowy (taki jeden)

opłacane trolle wciskają kit o wspaniałych usługach itp, piszą sami ze sobą, odpowiadaja na własne posty
19.03.2018 14:27 #żorżyk
U nas na ścianie wisi duże lustro a po obu stronach kinkiety active jet o białej barwie światła
20.03.2018 09:24 #MichalProsty
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
23.03.2018 11:50 #Janko
Tylko lampy Led http://www.oswietlenieled.info
Oświetlenie led pozwala sporo zaoszczędzić na prądzie.
23.03.2018 14:10 #witek.Rozkpoter
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
02.05.2018 14:59 #olos
a interesuje Was naturalne i zdrowe światło? To może zdecydujecie się na lampy activejet. W ofercie h maja naprawdę spory wybór. Myślę, ze godny uwag
02.05.2018 22:27 #Syf reklamaa
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
08.05.2018 11:57 #StudentSGGW
Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!

Link do ankiety na Google Forms
12.05.2018 14:56 #kingsajz
Odpowiednie oświetlenie jest naprawdę ważną sprawą przy wielogodzinnej pracy przed komputerem. Ja kupowałem lampki biurowe LED w OBI.
14.05.2018 12:44 #syf reklama
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
15.05.2018 08:49 #pela
jak to łatwo być okrutnym i chamskim, a swoją drogą to nie kilka srebrników tylko całkiem niezły zarobek około średniej krajowej :)
15.05.2018 10:35 #rakoczy2
szkoda tylko, że w zamian musisz takie bzdury wszędzie wypisywać,

108/3079 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 / KT SERVICE - firma zajmująca się sprzedażą części do silników niemieckiej marki Deutz. Jesteśmy importerem oryginalnych części firmy Deutz AG oraz zamienników tel 697698096 www.ktservice.com.pl

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Firma Archeion oferuje Państwu wynajem sal zlokalizowanych w ścisłym centrum Warszawy. Gwarantujemy miłą obsługę, szeroki wybór sal oraz niskie ceny. Ceny wynajmu sal rozpoczynają się już od 39 zł netto za godzinę najmu! W naszej ofercie znajdą Państwo sale różnej wielkości; rozpoczynając od małych - idealnych na spotkania biznesowe, coachingowe czy kameralne warsztaty - po sale średniej wielkości, które sprawdzą się na szkolenia, konferencje czy imprezy większego formatu. Standardowe wyposażenie sal: - ekran projekcyjny, - rzutnik multimedialny - flipchart W ramach dodatkowego wyposażenia oferujemy nagłośnienie, tablice suchościeralne czy też rzutniki pisma. W trakcie szkoleń oferujemy obsługę cateringową w formie przerwy/serwisu kawowego oraz obiadu, których to ofertę mogą Państwo dowolnie rozszerzać. Pełną ofertę mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://warszawa.wynajemsal.com ZAPRASZAMY! Email: warszawa@wynajemsal.com Telefon stacjonarny: (22) 535 34 37

Różne
 PIELĘGNACJA GROBÓW W WARSZAWIE TANIO I SOLIDNIE

Działkę budowlaną sprzedam
 Sprzedam dzialke 961 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi i malym domkiem calorocznym w Wygledach miedzy Babicami a Lesznem. Cicha, spokojna okolica.Cena do negocjacji Tel 501957099

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.