REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jakie drzwi wejściowe najlepsze ?

28.10.2016 15:56 #kielich
Jakie Drzwi Wejściowe wybrać w dzisiejszych czasach ? Czym się kierować przy wyborze ? Znajomy mi ostatnio polecał firmę Internorm w zakresie drzwi wejściowych, posiadają ciekawe nowoczesne drzwi w swojej ofercie. Pewne bezpieczeństwo przed włamaniem, nie do obejścia, nowoczesny design, niezłą ofertę mają!
10.11.2016 15:40 #handes
Ok, a tak przy okazji jakie do tego klamki wybrać? Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości? Popatrzcie na to http://www.klamki-drzwiowe.pl I co na najbardziej zwracać uwagę, żeby to było opłacalne?
16.11.2016 11:16 #BielunR
Najważniejsze w drzwiach moim zdaniem jest to były solidnie wykonane z dobrej jakości materiałów bo potem można mieć takie przygody jak moja znajoma, kupiła tanie drzwi ze sklepu budowlanego i teraz ma pretensje, że od wilgoci w łazience odkleja się cała okleina. Moim zdaniem warte uwagi w miarę przystępnej cenie są drzwi DRE, sama mam zakupiłam je półtorej roku temu i jestem zadowolona. Zakupu dokonałam w sklepie internetowym http://www.qmam.net/dre gdyż w moim regionie nie mogłam znaleźć w żadnym sklepie budowlanym koloru, który by mnie interesował
27.04.2017 18:46 #Pauli98
Sprawdź ich ofertę http://www.vidok.com/ moim zdaniem nie ma nic lepszego teraz na rynku w takiej cenie.
09.05.2017 10:21 #eliro
Wydaje mi się, że warto założyć drzwi antywłamaniowe tego typu http://www.traktdrzwi.pl/. Zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenia. Według mnie warto dopłacić i czuć się pewnie :)
REKLAMA
28.07.2017 08:25 #EmilSpiewak
Zależy jeszcze na czym CI przede wszystkim zalezy, tym bardziej że powinny Ci się podobać. My swoje drzwi zewnetrzne kupiliśmy w firmie Domega. Zależało nam przede wszystkim na porządnym wykonaniu oraz dobrych właściwościach izolacji termicnzej. Wybór padł na dębowye drzwi, ktore wyróżniają się również designem, czyli Top Design Inox producenta Parmax. Ich ekipa monterska również jest bardzo profesjonalna i dokładna.
31.07.2017 17:01 #marta1
Moim zdaniem tutaj http://www.kapica.pl/ znajdziecie ofertę, która z pewnością spełni wasze oczekiwania. Po pierwsze takie drzwi powinny być wysokiej jakości, po drugie cena powinna być w miarę normalna, a po trzecie powinny świetnie się prezentować. To jest najważniejsze.
07.08.2017 14:26 #bavvass
Sporo drzwi w naszym obiekcie zamawialiśmy przez portal drzwihotelowe.pl. Miła obsługa, wiedzą jak doradzić w temacie wymiarów żeby potem skrzydeł nie trzeba było odsyłać i wymieniać. Wystarczyło jedno zamówienie, jedna dostawa i temat załatwiony. Drzwi mają o podwyższonych parametrach, lepiej chronią przed hałasem niż standardowe i dodatkowo kupowaliśmy też modele z atestem przeciwpożarowym.
09.08.2017 13:56 PannaMaple
Najlepsze są chyba drzwi z Gerdy. Warto sprawdzić tę markę.
31.08.2017 10:23 #warjaa
Dwa lata temu zacząłem zamawiać drzwi i okna w Darmex i póki co współpraca układa się fajnie, nie narzekam. Mam duże zapotrzebowanie zwłaszcza na ich drzwi aluminiowe, także tutaj rzeczywiście tych zamówień robię sporo, bo też szybko schodzą. Robią stolarkę o podwyższonej trwałości i izolacji. Teraz każdy chce, żeby drzwi poza tym, że dobrze wyglądają też żeby chroniły skutecznie przed stratami ciepła i ich modele takie są.
31.08.2017 18:06 #marek30
U siebie w domu mam okna i drzwi z http://http://www.vidok.com . Mają bardzo fajną ofertę i produkty dobrej jakości. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
04.09.2017 11:38 #ferta
Powinni coś dobrać w sklepie na drzwihotelowe.pl. Dla mnie znaleźli idealne drzwi do ośrodka noclegowego który prowadzę. Przerobiłem swój dom na kwatery prywatne i stąd potrzebowałem też odpowiednich, wygłuszających drzwi podobnych do tych co instalują w hotelach. Drzwi są solidne, mam nadzieję, że rzeczywiście trochę mi posłużą, choć na pewno w takim obiekcie jak mój to będą wystawione na intensywną eksploatację przez gości.
08.01.2018 12:11 MaksMan
Przy wyborze swoich drzwi kierowałem się głównie tym, by były one jak najbardziej solidne. Na szczęście udało mi się znaleźć firmę Atos z Lublina, gdzie kupiłem drzwi bardzo wysokiej jakości.
11.01.2018 15:48 #Martika
Ja w domu i w poprzednim mieszkaniu musiałam w końcu wymienić drzwi wejściowe, bo stare nie nadawały się już do niczego... Do tej pory temat stolarki aluminiowej był mi obcy, ale przyszedł czas, żeby poznać i to. I w końcu do domu zamówiłam we Wrocławiu drzwi składające się z dwóch części i wymarzonym szkłem. Są one dość ciężkie, więc myślę, że dobrze będą pełnić swoją funkcję. Do tego wyglądają świetnie! W mieszkaniu niestety nie mogłam aż tak szaleć - tam wybrałam nieco lżejsze drzwi, ale też z aluminiowym wypełnieniem - jak mają tutaj http://www.grodex.pl. Myślę, że podobne modele można też znaleźć w sprawdzonych sklepach w innych miastach. Co do firmy, to moim zdaniem wiele z nich ma prawie takie same modele, które jedynie odrobinę różnią się od siebie.
22.01.2018 22:58 #julia8223
Też mam ten problem. Nie wiem dokładnie, na co się zdecydować, ponieważ wybór jest dość spory. Wiem tylko, że chciałabym kupić drzwi od firmy http://eurocolor.com.pl/bielsko-biala Mają super modele i mam kilka takich, które dodatkowo ozdobią moje wejście do domu.
REKLAMA
04.06.2018 09:20 #Erikk
Warto wybrać drzwi które charakteryzują się dobrą izolacją termiczną, akustyczną, porządnym zamkiem ryglowanym i jednocześnie ciekawym designem, ponieważ jest to duży wyznacznik jeżeli chcemy stawiać na nowoczesne aranżacje. Ja trochę czasu na to poświęciłem i ostatecznie wybór padł na model Thermo65 od Hormann. Przepiękne drzwi o nadzwyczaj dobrej izolacji, gdzie współczynnik przenikania ciepła UD wynosi nawet 0,87 W/(m2K) oraz dostępne są w kilku wersjach z przeszkleniami i barwieniem, także najlepiej będzie jak poznasz je już na stronie producenta i sprawdzisz już sam pełną specyfikację żeby się upewnić :)
02.07.2018 09:30 #Linas
ja drzwi wejściowe kupiłem w mar met na gorzykowskiej i tam mi doradzili gerdę. I jestem zadowolony z wyboru, bo drzwi są po prostu porządne, a przy tym cena była rozsądna.
02.07.2018 21:34 #wi76ta
ja kupowałam swoje drzw wejściowe w firmie www.gerde.pl z Wrocławia i jestem bardzo zadowolona!
03.07.2018 08:37 #syff reklamaa
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
09.07.2018 08:57 #adamm
Szybko udało się dostać drzwi zamawiane przez drzwihotelowe.pl. Akurat sprawa była dość pilna potrzebowałem osadzić skrzydła praktycznie na wczoraj i sobie poradzili, przyśpieszyli dostawę maksymalnie. Polecam, dobre podejście do klienta, są elastyczni, można się porozumieć.
11.07.2018 02:13 JacekKindyk
Jak klamki to tylko stalowe, na stronie https://techdrzwi.pl/akcesoria-do-drzwi są aktualnie bardzo korzystne promocje na akcesoria do drzwi.
11.07.2018 09:03 #syfffiasta reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..
28.08.2018 11:20 #Gra%u017Cka12
Wybierając drzwi zwróćcie uwagę na ich wypełnienie. stolarka otworowa to bardzo ważna rzecz.

210/3210 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Sprawy rodzinne - w tym zdrady, ustalenia pracownicze (kontrola zwolnień lekarskich), mobbing, sprawdzanie prawdziwości danych etc Sporządzanie pism procesowych gratis. Czujesz że Twój partner/partnerka Cię zdradza, ale wciąż nie masz dowodów? Chcesz ograniczyć prawa rodzicielskie/pozbawić władzy rodzicielskiej swojego nieodpowiedzialnego partnera, który szkodzi dobru małoletniego dziecka? Pracodawca od dłuższego czasu szykanuje Cię w pracy, podlegasz ciągłej krytyce co sprawia, że jesteś na skraju załamania nerwowego? Nie czekaj aż będzie za późno. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Napisz wiadomość na adres: detektyw.veritas@gmx.com, krótko opisz sytuację, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu kilku godzin.

Antyki
 Kupię wózki boczne do motocykli i inne części 505529328

Sprzedam
 Ładne, duże kryształy tanio sprzedam tel. 510-702-234

Nieruchomości
 Do sprzedania wiejski dom na Mazurach, okolica Mrągowa z działką 600 m2 i dodatkową działką 1200 m2 1 km od jeziora. W dobrym stanie. Cena 130000 .Polecam.Tel, Renia 504973471

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA