REKLAMA
REKLAMA

Jakie drzwi wejściowe najlepsze ?

28.10.2016 15:56 #kielich
Jakie Drzwi Wejściowe wybrać w dzisiejszych czasach ? Czym się kierować przy wyborze ? Znajomy mi ostatnio polecał firmę Internorm w zakresie drzwi wejściowych, posiadają ciekawe nowoczesne drzwi w swojej ofercie. Pewne bezpieczeństwo przed włamaniem, nie do obejścia, nowoczesny design, niezłą ofertę mają!
10.11.2016 15:40 #handes
Ok, a tak przy okazji jakie do tego klamki wybrać? Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości? Popatrzcie na to http://www.klamki-drzwiowe.pl I co na najbardziej zwracać uwagę, żeby to było opłacalne?
16.11.2016 11:16 #BielunR
Najważniejsze w drzwiach moim zdaniem jest to były solidnie wykonane z dobrej jakości materiałów bo potem można mieć takie przygody jak moja znajoma, kupiła tanie drzwi ze sklepu budowlanego i teraz ma pretensje, że od wilgoci w łazience odkleja się cała okleina. Moim zdaniem warte uwagi w miarę przystępnej cenie są drzwi DRE, sama mam zakupiłam je półtorej roku temu i jestem zadowolona. Zakupu dokonałam w sklepie internetowym http://www.qmam.net/dre gdyż w moim regionie nie mogłam znaleźć w żadnym sklepie budowlanym koloru, który by mnie interesował
27.04.2017 18:46 #Pauli98
Sprawdź ich ofertę http://www.vidok.com/ moim zdaniem nie ma nic lepszego teraz na rynku w takiej cenie.
09.05.2017 10:21 #eliro
Wydaje mi się, że warto założyć drzwi antywłamaniowe tego typu http://www.traktdrzwi.pl/. Zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenia. Według mnie warto dopłacić i czuć się pewnie :)
28.07.2017 08:25 #EmilSpiewak
Zależy jeszcze na czym CI przede wszystkim zalezy, tym bardziej że powinny Ci się podobać. My swoje drzwi zewnetrzne kupiliśmy w firmie Domega. Zależało nam przede wszystkim na porządnym wykonaniu oraz dobrych właściwościach izolacji termicnzej. Wybór padł na dębowye drzwi, ktore wyróżniają się również designem, czyli Top Design Inox producenta Parmax. Ich ekipa monterska również jest bardzo profesjonalna i dokładna.
31.07.2017 17:01 #marta1
Moim zdaniem tutaj http://www.kapica.pl/ znajdziecie ofertę, która z pewnością spełni wasze oczekiwania. Po pierwsze takie drzwi powinny być wysokiej jakości, po drugie cena powinna być w miarę normalna, a po trzecie powinny świetnie się prezentować. To jest najważniejsze.
07.08.2017 14:26 #bavvass
Sporo drzwi w naszym obiekcie zamawialiśmy przez portal drzwihotelowe.pl. Miła obsługa, wiedzą jak doradzić w temacie wymiarów żeby potem skrzydeł nie trzeba było odsyłać i wymieniać. Wystarczyło jedno zamówienie, jedna dostawa i temat załatwiony. Drzwi mają o podwyższonych parametrach, lepiej chronią przed hałasem niż standardowe i dodatkowo kupowaliśmy też modele z atestem przeciwpożarowym.
09.08.2017 13:56 PannaMaple
Najlepsze są chyba drzwi z Gerdy. Warto sprawdzić tę markę.
31.08.2017 10:23 #warjaa
Dwa lata temu zacząłem zamawiać drzwi i okna w Darmex i póki co współpraca układa się fajnie, nie narzekam. Mam duże zapotrzebowanie zwłaszcza na ich drzwi aluminiowe, także tutaj rzeczywiście tych zamówień robię sporo, bo też szybko schodzą. Robią stolarkę o podwyższonej trwałości i izolacji. Teraz każdy chce, żeby drzwi poza tym, że dobrze wyglądają też żeby chroniły skutecznie przed stratami ciepła i ich modele takie są.
31.08.2017 18:06 #marek30
U siebie w domu mam okna i drzwi z http://http://www.vidok.com . Mają bardzo fajną ofertę i produkty dobrej jakości. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
01.09.2017 08:27 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..
04.09.2017 11:38 #ferta
Powinni coś dobrać w sklepie na drzwihotelowe.pl. Dla mnie znaleźli idealne drzwi do ośrodka noclegowego który prowadzę. Przerobiłem swój dom na kwatery prywatne i stąd potrzebowałem też odpowiednich, wygłuszających drzwi podobnych do tych co instalują w hotelach. Drzwi są solidne, mam nadzieję, że rzeczywiście trochę mi posłużą, choć na pewno w takim obiekcie jak mój to będą wystawione na intensywną eksploatację przez gości.
08.01.2018 12:11 MaksMan
Przy wyborze swoich drzwi kierowałem się głównie tym, by były one jak najbardziej solidne. Na szczęście udało mi się znaleźć firmę Atos z Lublina, gdzie kupiłem drzwi bardzo wysokiej jakości.
10.01.2018 09:57 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
11.01.2018 15:48 #Martika
Ja w domu i w poprzednim mieszkaniu musiałam w końcu wymienić drzwi wejściowe, bo stare nie nadawały się już do niczego... Do tej pory temat stolarki aluminiowej był mi obcy, ale przyszedł czas, żeby poznać i to. I w końcu do domu zamówiłam we Wrocławiu drzwi składające się z dwóch części i wymarzonym szkłem. Są one dość ciężkie, więc myślę, że dobrze będą pełnić swoją funkcję. Do tego wyglądają świetnie! W mieszkaniu niestety nie mogłam aż tak szaleć - tam wybrałam nieco lżejsze drzwi, ale też z aluminiowym wypełnieniem - jak mają tutaj http://www.grodex.pl. Myślę, że podobne modele można też znaleźć w sprawdzonych sklepach w innych miastach. Co do firmy, to moim zdaniem wiele z nich ma prawie takie same modele, które jedynie odrobinę różnią się od siebie.

84/2859 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 .Zlecę wykonanie termomodernizacji/elewacji 3 budynków w Biskupcu (kod 11-300) i Kobułtach, po około 600 m2 każdy. Dodatkowo: - położenie styropapy, papy , obróbki dekarskie - docieplenie fundamentów Szybkie płatności. tel. 733 93 93 93 email: w.dobrowolski@jl-bud.pl

Kursy, szkolenia
 Wolne miejsca! Nowe kierunki - Rekrutacja TRWA Nie zdążyłeś zapisać się do szkoły? Nie ma miejsc? U NAS wciąż masz szansę na darmową naukę! Zarezerwuj miejsce online ** www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online ** lub telefonicznie 605-490-067. Pamiętaj że u nas możesz podjąć naukę w każdym wieku! Całkowicie za DARMO! Administracja, BHP, Informatyka, Florysta, Trener Personalny... i wiele więcej! Sprawdź Naszą Ofertę i podejmij decyzję już dziś! Wolne miejsca czekają! Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( II piętro ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

Kupię samochód
 SKUP AUT WARSZAWA I OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY Tel 572-124-555 e-mail 24skup@wp.pl U W A G A PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl

Różne
 Remont Naprawa Regeneracja wozów paszowych paszowozu wóz paszowy Regenerujemy wały ślimakowe pionowe i poziome do paszowozów wszystkich marek. Możemy wykonać całkowicie nowe wały, lub odbudować wypracowane wytarte ślimaki na istniejącym rdzeniu. Posiadamy własny transport, możliwy odbiór wału od klienta i dostawa po zregenerowaniu, na terenie całego kraju. Szczegółowe informacje udzielamy telefonicznie bądź drogą mailową. tel.663 868 061 mail: bemar@vp.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.