REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# lideksynubeka

17.10.2018 19:35

Nosz karwa Dąbrowski buduje metro!!!!Może kosmodrom,albo elektrownie atomową(jak jego partyjny koleżka za 100 koła miesięcznie) Ja pitolę. Co najgorsze, trochę mieszkańców Bemowa skusi się na takie pajacowanie

# MariaM

18.10.2018 09:04

Trudno się nie zgodzić, że Bemowo ma władze, których nikt nie wybrał i które paraliżowały życie dzielnicy. "Afera" trafiła do sądu i przestała być aferą, zasądzono odszkodowania, ale mimo to wybrane przez mieszkańców władze nie zostały przywrócone. "Popis" bezczelności i lekceważenia woli mieszkańców.

# lideksynubeka

18.10.2018 14:17

Ja się Mańka będę upierał,że Bemowo ma władze,które wybrali mieszkańcy. Gruby i jego kamaryla wygrali wybory,ale nie zdobyli 50% mandatów w radzie,co by ich uprawniało do samodzielnego rządzenia
Większość w radzie zdobyły pozostałe ugrupowania,które zawiązały koalicję.
Tym się Mańka demokracja od dyktatury różni,że w demokracji to większość ma głos.

REKLAMA

# DonMichau

18.10.2018 14:53

#lideksynubeka napisał(a) 18.10.2018 14:17
Tym się Mańka demokracja od dyktatury różni,że w demokracji to większość ma głos.

Chodzi o to że po wyborach właśnie mieli 14 mandatów na 25, czyli zdecydowaną większość i HGW blokowała wszystkie możliwe ruchy, nie dała im pełnomocnictw, przysłała swoich pełnomocników, którzy utrudniali życie Burmistrzowi. Potem na chwilę PO PIS i BWS zawiązały koalicję (Dąbrowski nie mając większości dał się normalnie odwołąć, nie blokował sesji), ale po ok. roku BWS szybko z niej wystąpi ł i przystąpił do Dąbrowskiego. Od ponad roku Dabrowski i BWS znowu ma 14 radnych ale przewodniczacy Cackowski celowo nie zwołuje sesji albo ogłasza 3 miesięczne przerwy tuż po rozpoczęciu sesji, bo boi się odwołania swojego i pisowskiego burmistrza.
I w ten sposób demokracja przegrywa z przepisami, bo Przewodniczący Rady z Pisu wykorzystując prawo do przerw nie pozwala Radnym na odbycie jakiejkolwiek sesji.
Mam nadzieję że po wyborach PO PIS pójdzie w PISdu...

# lideksynubeka

18.10.2018 20:21

Mam nadzieję,że po wyborach Gruby ze swoimi cfel....i z list wyborczych pójdą w .... do normalnej pracy.
I nie pisz złego słowa na PO,bo to wasz koalicjant i po wejściu z nimi w koalicję,fraza o upartyjnieniu samorządu nagle zniknie z dyskursu politycznego Bemowa.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA