REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki termometr kupic?

27.11.2018 13:40 #111
Jakie termometr bezdotykowy dla dziecka polecacie? Chciała bym aby był jak najbardziej dokładny.
11.12.2018 10:35 #Lala56
Zobacz na allegro, masz pełno ciekawych ofert :)

ratanland.pl
19.12.2018 13:37 #zzxx
Witam serdecznie. Dużo osób polecało właśnie BabyTemp na różnych forach i stronach internetowych i działa bardzo okej. Dobry zakup zwłaszcza że spokojnie można sobie takim termometrem zmierzyć też ile stopni ma powietrze w pokoju albo zupka w misce. Jedno urządzenie a zastępuje tak naprawdę kilka różnych termometrów. Mogę polecić.
12.02.2019 13:48 #bnmm
Mam też BabyTemp ale gorączkę - na szczęście - to nim sprawdzam rzadko, za to non stop jest w użyciu jak usypiam dzieci i mierzę temp otoczenia w ich pokoju...najlepiej zasypiają przy 20 stopniach.
13.02.2019 12:22 LukashSavitsky
Mam zwykły termometr. Nie wiem nawet, jakim on jest. Najważniejsze, że to działa.
REKLAMA
23.05.2019 14:04 #majka11
Ładnie w Baby Temp działa ta podczerwień. Faktycznie termometr łapie z odległości, nie trzeba czujnikiem dotykać ciała.
24.05.2019 23:43 Pani Wiosna
Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

111/1199 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Oferujemy powazne i uczciwe oferty kredytowe od 10000 PLN dla osób, które potrzebuja pieniedzy na realizacje róznych projektów. Jestes odrzucony przez banki? Nie martw sie, mozemy Ci pomóc w nastepujacych obszarach: Pozyczka osobista, Finansowanie projektu, Kupno domu, Kredyt hipoteczny itp. Nasza stopa procentowa wynosi 2,8% rocznie; wiec ludzie, którzy maja problemy z finansowaniem przez kilka lat, maja mozliwosc podjecia ich bez problemu. Dla potrzebujacych odwiedz nasza strone internetowa, aby skontaktowac sie z nami bezposrednio: https://www.szybko-finanse.com/

Dam pracę
 Firma zatrudni pracowników do sprzątania osiedli na Białołęce, tel. 603-924-842

Oddam za darmo
 Oferta pożyczkowa Witaj panie i mistrzu Uczciwość i uczciwość to dwie rzeczy, których brakuje. Oferuję pożyczki poważnym osobom, które mogą mi zapłacić 3% rocznie. Moje warunki kredytowe są bardzo jasne i proste. Dziękujemy za skontaktowanie się ze mną, aby uzyskać więcej informacji PS: korema96@gmail.com

Kupię mieszkanie
 Pilnie kupię kawalerkę w warszawskich dzielnicach: Mokotów, Wola, Ochota, Bielany, Praga, Śródmieście, Żoliborz. Interesują mnie mieszkania zarówno po remoncie jak i w gorszym stanie technicznym. Lokale mogą być zadłużone, płatności dokonuję gotówką co ułatwia finalizację również problematycznej transakcji. Rozważę również zakup małego mieszkania dwupokojowego, o pow. max 40 mkw. Proszę o kontakt tylko zdecydowane osoby. Chcące sprzedać nieruchomość a nie rozeznać sie w oferowanych cenach. 607 333 807

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA