REKLAMA
REKLAMA

Jaki tatuaż?

15.03.2016 08:22 #BooMan
Cześć! Pomóżcie mi proszę wybrać bajerancki tatuaż bo nie mogę się zdecydować :)
Myślę o tym robocie albo pająku -> dziarownia.pl. Fajna jest też ta szachownica. P.s czy znacie kogoż z Wawy godnego polecenia?
03.09.2016 13:10 urszula
Chyba pająk. Ale zanim wybierzesz się na zrobienie tatuażu to kop sobie krem Jest to krem znieczulający. Stosuje się go na ciało przed wykonaniem tatuażu. Bardzo dobrze niweluje odczuwanie bólu.
21.09.2016 13:43 #Rysiek
Mi się tatuaże nie podobają. Były fajne jak miały je jednostki. Teraz każdy ma tatuaż i stały się dla mnie czymś tak pospolitym, że aż szkoda na niego zdrowia :) Ja np. inwestuję w fajne koszulki z haftem. Sam projektuje wzór i drukuję go w firmie www.haftynadruki.pl. Koszulkę mogę zmieniać dowolnie. Tatuażu nie.
09.06.2017 13:37 #Helka
Najlepiej przejrzeć dotychczasowe prace wybranego tatuatora, żeby poznać jego styl. Najważniejsze jest to, aby mieć pomysł, osoba projektująca tatuaż ma za zadanie narysować to, co chcielibyśmy umieścić na swoim ciele. Mogę polecić studio Jahlove.pl mają siedzibę w centrum Warszawy przy ul. Wilczej 32, cieszą się dobrymi opiniami.
09.06.2017 15:15 #eeeee tam
jasne i syfa ci wszczepią pod skórę, ni epolecam
14.06.2017 11:42 gu-gusia
Wybór osoby, która zrobi tatuaż jest ważny. Nie może być to pierwsza lepsza osoba.
06.09.2017 17:21 Polia
Jeżeli wybieramy mądrze, to nie ma absolutnie powodów do obaw, doświadczeni tatuażyści korzystają z tuszy renomowanych firm. W Warszawie na pewno godnym zaufania studiem jest Asuka https://www.facebook.com/tattooasuka Zresztą, o szczegółach można poczytać na ich stronie, tam również można pooglądać wykonane tatuaże. Sama zastanawiam się nad wzorem, który by najlepiej do mnie pasował. Wiem, że w Asuka Studio projekt tatuażu jest wykonywany przez nich przy kliencie, więc jest możliwość ingerencji w niego. Świetny sposób, byśmy mieli wzór dopasowany idealnie pod siebie. Można również o szczegóły dopytywać mailowo studio@asuka-art.com.
wpis modyfikowany 1 raz, 06.09.2017 17:22 
06.09.2017 20:35 #Üjio
To syf, syfa dostaniesz i potem zdechniesz
15.09.2017 11:20 #karo
Ja mniej więcej powiedziałam, jaką mam wizję, w studiu wykonali dla mnie wzór, oczywiście uwzględniając miałam moje sugestie, mam piękny wzór kwiatowy na ramieniu. Dziare robilam w Jah Love Tattoo, dobre studio tatuażu, jedno z lepszych w Warszawie, byłam u nich też na makijażu permanentnym brwi, pełen profesjonalizm.
15.09.2017 11:39 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma

16/377 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 Sklep internetowy printer-chips.eu jest platformą specjalizującą się w dostarczeniu materiałów do regeneracji oraz produkcji materiałów eksploatacyjnych do drukarek. W ofercie printer-chips można znaleźć wysokojakościowe chipy zliczające marek Apex oraz Static Control, tonery w proszku oraz butelkowane tusze do napełniania oraz różnego rodzaju podzespoły, niezbędne do regeneracji. Dla stałych oraz hurtowych klientów istnieje możliwość darmowej wysyłki na terenie Polski oraz EU a także aż trzy poziomy cen dla klientów biznesowych. W ramach portalu działa także blog na stronach którego można znaleźć aktualne informacje z branży oraz rynku materiałów eksploatacyjnych. Dane kontaktowe: printer-chips.eu printer-chips@alc-print.pl 730059300

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Firma Archeion oferuje Państwu wynajem sal zlokalizowanych w ścisłym centrum Warszawy. Gwarantujemy miłą obsługę, szeroki wybór sal oraz niskie ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo sale różnej wielkości; rozpoczynając od salek małych - idealnych na spotkania biznesowe, coachingowe czy też kameralne warsztaty - po sale średniej i większej wielkości, które idealnie sprawdzą się na szkolenia czy konferencje. Oferujemy również sale komputerowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Standardowe wyposażanie sal: - ekran projekcyjny, - rzutnik multimedialny - flipchart W trakcie szkoleń oferujemy obsługę cateringową w formie przerwy/serwisu kawowego oraz obiadu, których ofertę mogą Państwo dowolnie rozszerzać. Firma Archeion istnieje na rynku polskim już 10 lat, co przekłada się na nasze spore doświadczenie w branży wynajmu sal. Pełną ofertę mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://warszawa.wynajemsal.com Telefon: 535 253 753

Finanse
 01. AAA. POŻYCZKI ONLINE: www.get-money.pl/chwilowki

Szukam pracy
 Szukam pracy do opieki nad dzieckiem lub osoba starszą,.Jestem na emeryturze, posiadam prawo jazdy kat B. TEL 793 866 932

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie