REKLAMA
REKLAMA

Jaki samochód dla rodziny?

16.06.2016 10:53 olgaa884
Jaki samochód możecie polecić dla kilkuosobowej rodziny? - przede wszystkim musi być bezpieczny, funkcjonalny i komfortowy, oraz ekonomiczny.
20.06.2016 10:44 hektorr89
Jakiś minivan będzie chyba najlepszym wyborem. Sprawdź sobie Opla Zafira Tourer i Citroena C4 Picasso.
21.06.2016 10:47 hhalina90
Koniecznie jakiś minivan - to najlepsze auta dla rodzin, szczególnie dla większych (5+) lub z małymi dziećmi. Wspomniany powyżej Opel Zafira Tourer powinien się nadać - w środku mieści się nawet 7 osób. U dealera Opla tutaj http://www.autozoliborz.pl można go obejrzeć i umówić się na jazdę próbną.
21.06.2016 15:16 #Kornelia
Kombi jakiś najlepiej z dużym bagażnikiem. Na pewno musi być to jakieś sprawdzone auto. Zajrzyj do wyszukiwarki otosfera.pl Na pewno zainteresuje Cię jakiś samochód :)
08.07.2016 11:58 czyzyk
Polecam Lexusa RX, bo sam mam tego SUVa. Wybierz się do salonu na Puławskiej, tam Ci opowiedzą o wszystkich parametrach. Pamiętam, że mi mówili, że w testach pod względem bezpieczeństwa Euro NCAP, RX dostał 5 gwiazdek, czyli maksymalną ilość. Nie wspomnę już o tym, jak się dobrze prowadzi :D
12.07.2016 08:41 wwojtek84
Wszystko zależy ile jesteście w stanie przeznaczyć na jego zakup oraz utrzymanie. Z rodzinnych samochodów na pewno wybierałbym wśród wanów :)
26.07.2016 10:03 kaska2909
Samochód dla rodziny musi być odpowiednio duży, także szukałbym jakiegoś minivana, a najlepiej kombi. Dobre opnie słyszałam o Oplu Meriva (to minivan) i Renault Talisman Grandtour (to z kolei kombi) - sprawdź te dwa modele. Myślę, że najlepiej wziąć jakiś kilkuletni używany - takie auta są często w bardzo dobrym stanie, w odróżnieniu od starszych modeli. Pamiętaj, aby sprawdzić samochód przed zakupem, zacznij od jego historii (można ją sprawdzić np. na http://www.autobaza.pl), ale najważniejsze jest zrobienie przeglądu w jakieś stacji diagnostycznej.
26.07.2016 13:22 kaktoz86
to wszystko zależy od budżetu
25.08.2016 13:16 hektorr89
Najczęściej dla rodzin polecane są kombi i minivany, ale świetnie nadają się też SUVy - są równie wygodne i przestronne. Mi najbardziej podoba się z SUVów Opel Mokka. W salonie Opla Auto Żoliborz widziałem go ostatnio w promocji na http://www.autozoliborz.pl
25.01.2017 11:40 vega195
W przypadku samochodu dla rodziny ważne jest, aby był on bezpieczny, musi mieć też odpowiednio dużo miejsca wewnątrz, także w bagażniku - dla mniejszej rodziny proponuję jakiegoś 5-osobowego minivana, a dla większej 7-osobowe kombi. Ważne są też odpowiednie akcesoria, podstawa to foteliki, przydatne są też organizery i torby bagażowe, te ostatnie zwłaszcza w podróżach - na http://www.torbysamochodowe.pl mają torby dedykowane, takie na wymiar, dopasowane pod konkretne auta.
07.02.2017 12:44 #Leosia19
A ja wpadłam w pułapkę :( Zrobiłam prawo jazdy i najchętniej kupiłabym jakikolwiek samochód, ale... boję się jeździć. Wcale nie czuję, że po zdanym egzaminie cokolwiek umiem :( Boję się, że jadąc bez instruktora zaraz coś się niedobrego stanie, gdzieś zawadzę, coś przytrę, albo, co gorsza zrobię komuś krzywdę. Co zrobić, aby przemóc się jednak i nie zmarnować czasu i pieniędzy poświęconych na prawko?
09.02.2017 09:49 #Arek819
#Leosia19 napisał(a) 07.02.2017 12:44

A ja wpadłam w pułapkę :( Zrobiłam prawo jazdy i najchętniej kupiłabym jakikolwiek samochód, ale... boję się jeździć. Wcale nie czuję, że po zdanym egzaminie cokolwiek umiem :( Boję się, że jadąc bez instruktora zaraz coś się niedobrego stanie, gdzieś zawadzę, coś przytrę, albo, co gorsza zrobię komuś krzywdę. Co zrobić, aby przemóc się jednak i nie zmarnować czasu i pieniędzy poświęconych na prawko?
Moim zdaniem taka opcja nie brzmi źle. Zainwestuj w umiejętności, a poczujesz się pewniej ;)
25.02.2017 11:13 #raf40
Jeśli ktoś szuka fajnego samochodu, to ja bym stawiał na jakąś nową Hondę, zwłaszcza z rozbudowanymi systemami zabezpieczeń. I żeby miejsca było wystarczająco :) Nic tylko wybrać dobry salon Honda, np. aso Matraszek w Markach, i podpytać o szczegóły :)
27.02.2017 00:18 #Marcoxxxx
A może SEAT ALHAMBRA? Pojemny rodzinny samochód, masz 7 miejsc do złożenia w rożnych konfiguracjach, funkcjonalny i naprawdę duży wewnątrz. Jestem po jeżdzie próbnej i powiem że pod mega wrażeniem jestem. Umów sie na jazde, warto sie nim przejechać i obejrzeć od środka, Masz namiar na salon gdzie szybko mi jazde testową umówili i auto fachowo zaprezentowali autokometa.seat-auto.pl
27.02.2017 00:19 #Marcoxxxx
A może SEAT ALHAMBRA? Pojemny rodzinny samochód, masz 7 miejsc do złożenia w rożnych konfiguracjach, funkcjonalny i naprawdę duży wewnątrz. Jestem po jeździe próbnej i powiem że pod mega wrażeniem jestem. Umów się na jazdę, warto się nim przejechać i obejrzeć od środka, Masz namiar na salon gdzie szybko mi jazdę testową umówili i auto fachowo zaprezentowali autokometa.seat-auto.pl
27.02.2017 13:37 klaussspol
Moim zdaniem jeśli chcemy kupić dobry i niedrogi samochód dla rodziny to auta poleasingowe warszawa to idealna opcja. Sam jeśli bym kupował teraz samochód to skorzystałbym z tej oferty, bo to są praktycznie nowe samochody za niewielkie pieniądze!
28.02.2017 23:52 #waldi3333
Ja bym brał BMW marka nie do zdarcia , w Bawarii http://www.bmw-bawariamotors.pl/ ogladałem ostatnio super uzywane w dobrych cenach
19.03.2017 17:18 #Kaczek77
A ja bym zastanowił się nad czymś większym może Honda HR-V wygodne auto, przestronne na dłuższe wyjazdy idealne. Możesz też udać się do HondaPlaza o poradę może akurat pomogą Ci w odpowiednim wyborze ;)
19.03.2017 22:54 #ptitla
Widzę ciekawe propozycje samochodów dla rodziny, w Warszawie rzeczywiście z tym salonie Honda Plaza mają niezłe ceny samochodów !
-----
click to view source
23.03.2017 17:07 #wielgosz
Dla dużej rodziny nam doradzili w Bawaria Moors BMW nz Czerniakowskiej właśnie BMW Tourer. Super bryka. A jak szukasz czegoś używanego też mają w ofercie
28.03.2017 13:01 Lucjana
Ja uważam, że dobrym i bezpiecznym autem jest http://daa.pl/58d oczywiście nie jest skierowany do większej rodziny niż 5 osobowa, ale i tak warto w niego zainwestować. Daje nie tylko radość kierowcy, ale przede wszystkim komfort jazdy dla wszystkich w tym dzieci.
31.03.2017 18:24 #lolita
Ja polecałabym Ci zajrzeć do Bawaria Motors. Maja tam spory wybór samochodów zarówno nowych jak i używanych. Do tego świetna obsługa i możliwość wzięcia samochodu w leasing. Myślę, że znajdziesz tam odpowiednią ofertę dla siebie :)
06.04.2017 17:38 #Iza78
Nowa Octavia jest fajna :) Jak ktoś jeszcze nie widział to można zapoznać się z nią tutaj skoda-auto.pl. Fajne rodzinne, pojemne autko i nie pali dużo :) Super i do miasta i na dłuższe trasy :)
22.05.2017 14:01 #MareckiGrak
Przede wszystkim szukałbym auta niezawodnego w każdej sytuacji i tutaj myslę SUV byłby bardzo fajna opcja. Natomiast jeżeli chodzi o markę to tutaj Honda moim zdaniem jest najlepszych typem, świetny silnik, dobrze trzyma się drogi i też nie do zajechania. Jeżeli chodzi o nowe i strasze autka to tutaj nie ma problemu bo w HondaPlaza tak na prawde niezadbanego auta nie znajdziesz, a do tego masz juz wszystko wcześniej sprawdzone
31.05.2017 03:06 #hankok
ja mam BMW Touringa i uważam że super się sprawdza, pojemne auto, bezpieczne, dobrze się prowadzi. Dla nas idealny. Kupiłem go w naszym warszawskim Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej, zaufany dealer jak dla mnie. Serwis ich także polecić moge . Ciężko dziś o dobrego mechanika a tam tacy są
06.06.2017 07:58 #dawidd
Samochód dla rodziny owszem powinien być niezawodny ale też duży, bo musi nim podróżować wygodnie kilka osób. Ja mam opla zafirę z instalacją lpg, dzięki temu nie wydaję dużo na paliwo a auto śmiga bez zarzutu. Jeśli zdecydujecie się też założyć w swoim samochodzie zestaw Optima nowej generacji nie ma obaw że straci ono na dynamice.
26.06.2017 10:22 #Teresa Mazur
Widziałam że ciekawe opcje ma https://anndora.mazda-dealer.pl/modele Co raz więcej nowych Mazd zauważam na ulicy. My z mężem także zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem.
26.06.2017 13:10 PannaMaple
A Kia Sportage? Moim zdaniem to świetna propozycja auta rodzinnego.
26.07.2017 20:52 #Jacek_FR
Na Twoim miejscu odwiedziłbym dealera Bawarię Motors w Jankach oferujących modele mini (te, nie są takie mini jak mogłoby się wydawać :-P). Sam, mam MINI COOPER 7 EDITION (pięciodrzwiowy) i sprawdza się idealnie zarówno w krótszych, jak i dłuższych podróżach.
27.07.2017 18:30 #twopo
Ostatnio widziałem że w Honda Plaza mają mega oferty, nawet do 20% zniżki na najnowsze modele, ale także używane Hondy. Sami zajrzyjcie na ofertę honda jazz warszawa rewelacyjne auto które kupił u nich mój brat. Jechałem i muszę powiedzieć że klasa i w dodatku ta zniżka, drugiej takiej oferty za taki samochód w Polsce nie znajdziecie !
31.07.2017 22:22 #diego
w Bawaria Motors BMW na Czerniakowskiej maja w ofercie tez auta używane, czemu więc nie coś tej marki? Dla mnie BMW to najlepsze auta
07.08.2017 08:16 #MonikaKuzdak
W kwocie do 50tys to możesz kupić taką Mazdę http://noweuzywane.eu/lista/mazda-cx-7/ auto pięknie wygląda i na zewnątrz i w środku ma fajne wykończenie a i komfort jazdy jest dobry.
07.08.2017 09:26 liszka
Najlepiej byłoby poszukać w serwisach ogłoszeniowych motoryzacyjnych, gdzie można znaleźć duży wybór samochodów różnych marek i rodzajów. Może tu byłoby dobrze poszukać www.sprzedajemy.pl/warszawa/motoryzacja gdzie znajdują się oferty właśnie z terenów Warszawy.
10.08.2017 12:07 Franka29
Ja bym polecała jakieś BMW. Są to niezawodne samochody, a takie są potrzebne szczególnie rodzinie. Gdy wyjeżdzacie np. na jakaś dłuższa trasę to liczy się własnie to i wygoda użytkowania, a Bawaria Motors BMW robią bardzo porządne samochody. Zobaczcie ich fajne wakacyjne oferty w salonach

167/2452 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie