REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki rower wybrać?

22.10.2015 15:07 nebok
Uwielbiam jazdę na rowerze, chcę to robić częściej i w trudnych terenach, czy lepiej wybrać rower trekkingowy czy może jakieś rowery przełajowe na rowerzysta.pl ?
23.12.2015 15:55 #Dawid2
Według mnie trekingowy to najlepszy wybór. Sam mam jeden rower od galaxy i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Rower stosunkowo tani a z dobrym osprzętem.
23.12.2015 15:55 #Dawid\
Według mnie trekingowy to najlepszy wybór. Sam mam jeden rower od galaxy i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Rower stosunkowo tani a z dobrym osprzętem.
09.01.2016 00:14 #gleco
Trekkingowy będzie ok. Rowery Romet w tym przypadku bardzo dobrze się sprawdzą. Tutaj są dostępne: http://www.cyklotur.com
29.03.2016 10:06 #MarcinL
polecam zerknąc na www.bikershop.pl mają bardzo duży wybór świetnych rowerów :) i ogólnie akcesoriów
REKLAMA
14.05.2016 12:26 #mateusz44
Jeśli chodzi o trudne tereny to najlepszy będzie rower crossowy http://www.rowerzysta.pl/cross.html . Mają lekką ramę , do tego są wyposażone w amortyzatory które ułatwiają taką jazdę
22.05.2016 23:56 #hurti
W trudnych terenach to albo górski albo crossowy. W zależności jak "trudne" one są. Najlepiej będzie jak odwiedzisz sklep rowerowy, może być też internetowy https://www.centrumrowerowe.pl/ i zapytasz o to sprzedawcę. Fachowcy powinni tobie najlepiej pomóc
23.05.2016 15:19 KrakowskieSzafiarki.pl
Ja mam górski i sie sprawdza, jestem zadowolona.
28.07.2016 05:15 Migdou
Każdy ma własne upodobania. Ja kupiłam trekkingowy na electro.pl. Ale być może dla Ciebie lepszy będzie ten przełajowy...
17.08.2016 21:53 #Leon
Pooglądaj sobie na http://www.bikershop.pl/ oni maja bardzo dobry profesjonalny sprzęt :) to juz dobra jakośc i możesz szaleć
19.08.2016 10:13 gu-gusia
A to i ja z chęcią zerknę. Szukamy teraz nowych rowerów.
11.04.2017 18:04 #amelka33
Wybór roweru to nie taka prosta sprawa jak mogłaby się wydawać. Ja musiałam się poradzić kilku znajomych, którzy się na tym znają bym nie była rozczarowana. Finalnie zdecydowałam się na Rower Górski KROSS LEVEL L4, który znalazłam w dosyć dobrej cenie w sklepie www.domenasportowa.pl i musze przyznac, ze jestem bardzo zadowolona. Dobry zarowno do przejazdzek po lasach jak i samej jazdy po miescie :)
11.04.2017 21:44 dovvus
@Amelka - faktycznie fajny ten rower o którym piszesz, może się zdecyduje, ale.... kosztuje aż 2899zł, ja raczej szukam czegoś do 1600zł maksymalnie możesz coś polecić?
12.04.2017 09:05 PannaMaple
Też szukam nowego roweru... Tyko nie wiem, czy miejski, czy górski - jeżdżę głównie po Warszawie, więc chyba nie ma sensu kupować górskiego roweru?
13.04.2017 10:54 #b4fore
dovvus na domenasportowa.pl masz przecież rowery z różnego przedziału cenowego i możesz kupić nawet taki za 8.000zł, albo taki, który nie przekracza choćby tysiąca. Przeglądnąłem właśnie ich ofertę i tak jak PannaMaple słusznie zauważyła do jazdy po mieście nie potrzebny rower górski, a zwykłe rowery są znacznie tańsze. Na pewno coś dla siebie w tym sklepie znajdziecie :)
REKLAMA
12.05.2017 08:54 OnaOna
A ja uważam, że nawet rower górski w Warszawie się sprawdzi. Jak ktoś lubi jeździć to obojętnie na jakim rowerze byle było wygodnie :) Ja osobiście posiadam jeden i jeżdżę nim zarówno po ulicach naszego miasta jak i zabieram ze sobą na wycieczki w góry.
17.06.2017 22:01 Cleosssia
Jakbyś chciał taki porządny to super są rowery romet z Rowerzysta.pl my mamy w domu 2 i zadowoleni jesteśmy. Mam wrażenie że ostatnio coraz więcej osób się na rower przerzuca, ale to dobrze :) sport to zdrowie, a pogoda dopisuje to trzeba wykorzystać
28.07.2017 23:24 #karolinamaj
Ja niestety nie moglam sobie pozwolic teraz na zakup roweru, dlatego zdecydowalam sie na korzystanie z warszawskiej wypozyczalni rowerow. wydaje mi sie, ze jest to dobra opcja, gdy korzysta sie z rowera sporadycznie
31.07.2017 15:00 #marta1
Jeśli już uda na się wybrać konkretny rower, to warto sobie zerknąć tutaj http://www.bikeovo.pl. Są tam bowiem dostępne różnego rodzaju przyczepki rowerowe. Dzięki nim można transportować zakupy, dzieci czy zwierzęta. Bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie.
29.08.2017 12:12 #karmino
My jeździmy ostatnio z żoną na dłuższe wyprawy rowerowe takie po 50-70 km. Ostatnio stwierdziliśmy, że przydałaby nam się jakaś poręczna torba rowerowa, tak żeby wziąć ze sobą kilka rzeczy na taki wypad. Myślicie że z tego tutaj by się sprawdziło?
29.08.2017 13:03 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
14.05.2018 08:36 #Jnekiei42
No można chodzić po stacjonarnych sklepach, jednak ja wybrałem inne rozwiązanie. Postawiłem na sklepy internetowe ponieważ jest tam szerszy wybór i niższe ceny, ja akurat skorzystałem z https://iwobike.pl/ ale na internecie jest tego mnóstwo i można znaleźć na prawdę fajne rowery.
14.05.2018 12:40 #syf reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

704/3238 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy sprzedam
 Oferta kredytu: pilnie pomoc finansowa Jesteśmy dostępni, aby pomóc Ci rozwiązać twoje problemy. Abyś mógł mieć możliwość stawienia czoła problemom związanym z realizacją. zostaw wszystkie twoje prośby na nasz adres e-mail. Czy masz problemy finansowe? Czy masz problemy z spłatą swojego zadłużenia? Potrzebujesz dobrego adresu do złożenia wniosku o pożyczkę? Kwota obowiązuje: od 1000 do 10 000 000 EUR Maksymalny czas trwania: 35 lat Stopa procentowa: od 2 do 15% Kontakt: interfinance72@gmail.com Dziękuję za twoją próbę.

Dom sprzedam
 DOM na działce 9680m kw w tym wytyczone 2 działki budowlane i 1 działka rekreacyjna w odległości 300m od jeziora "Ciechomice" 16km od Płocka 16km od Gostynina. Możliwość oddzielenia w/w działek. .Jego położenie w samym centrum terenu rekreacji i wypoczynku z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej wzdłuż całej długości działki położonej 300 metrów od jeziora lasu i obiektu rehabilitacyjnego 12 Dębów . Możliwość kupna całości ew. sam budynek z działką. DOM i Budynek gospodarczy na ogrodzonej i zagospodarowanej działce ok.180 m kw Dom rok budowy 1994 Prąd 380V, wodociąg, kanalizacja, sieć telefoniczna 6 pokoi, 2 łazienki, 1 kuchnia Piwnica 1 garaż, 3 pomieszczenia, kotłownia Budynek gospodarczy pow.68m kw. 1garaż z kanałem, 1 pomieszczenie warsztat Dodatkowo na działce Plantacja Świerku i mały zarybiony Staw Posiadłość zlokalizowana w miejscowości Zaździerz 16km od Płocka teren rekreacyjny Możliwość zamiany na mieszkanie tel 722702066

Kursy, szkolenia
 Anglistka po pobycie W.Brytanii, ODKRYTA 40 zł/60 min, 603- 291-651

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy książki pocztówki medale odznaczenia szable bagnety orzełki ryngrafy tel. 601-336-063

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA