REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki program do kadr i płac?

14.04.2015 10:19 #Andrzej78
Hej. Jakich programów używacie do obsługi kadrowo płacowej? Korzystacie z outsourcingu czy zatrudniacie kilka osób w firmie do obsługi?
14.04.2015 10:33 #Andrzej78
Jeśli chodzi o obsługę kadrowo-płacową, to w naszej firmie korzystamy z systemu teta od unit4 polska.
14.04.2015 10:37 #Andrzej78
A Wy??
02.07.2015 12:46 #Miłosz
ja korzystam z Pakietu Przedsiębiorcy Kadry i Płace, przejrzysty i intuicyjny program.
Polecam wszystkim, którzy zaczynają przygodę z prowadzeniem własnej firmy oraz tym, którzy już sprawy kadrowe mają w jednym palcu :))
22.10.2015 13:47 Wiktor8
Ja od jakiegoś czasu przerzuciłem się na oprogramowanie w chmurze i nie żałuję. Korzystam z programu do kadr i płac wfirma i jest to duże ułatwienie. Wszystko samo się aktualizacje, a poza tym jest dostępny support, który pomaga w kwestiach formalnych. Polecam takie rozwiązanie, jest kilka firma z podobnymi programami, np. ifirma i inne.
REKLAMA
13.11.2015 13:35 #Joanna
Ja u siebie w firmie korzystam z Kadr i Płac Symfonii. Zobacz sobie chociażby w internecie jak prosto jego interfejs wygląda. Uwzględnia umowy, godziny przepracowane, urlopy... czyli tak na prawdę wszystko co najważniejsze do rozliczenia pracowników.
08.01.2016 10:10 #tunaktU
My w firmie korzystamy z tego programu kadry i płace i świetnie się u nas sprawdza ;)
20.04.2016 22:09 #damian
Do obsługi listy płac online możesz wykorzystać np. https://wfirma.pl/lista-plac-online na stronie programu masz podane wszystkie informacje łącznie z kosztami oraz funkcjami programu.
07.10.2019 13:53 #niko
Do kadr i płac mogę polecić program Aga Kadry i Płace dzięki niemu mam pełną dokumentację kadrową, naliczanie płac, czy generowanie i wysyłka e-Deklaracji
10.10.2019 12:46 #Danuss
Dzień dobry. A ja się chciałam dowiedzieć, czy znacie w naszej okolicy jakieś biura rachunkowe, które zajmują się też sprawami kadrowymi? Chodzi mi o ofertę w stylu kadry i płace wrocław - z takiej korzystałam przed przenosinami do stolicy. Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi.

8/1889 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Remonty, malowanie i mycie elewacji, dachów, kostki tel. 608-259-760

Działkę budowlaną sprzedam
 Nadarzyn sprzedam działkę budowlaną bezpośrednio. 191/37 Działka usytuowana w najlepszej lokalizacji Nadarzyna objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. 1,1 km od centrum Nadarzyna, do którego prowadzi nowo wybudowany chodnik. 1800 metrów do wjazdu na trasę S8 do Warszawy, w zacisznym miejscu obok Lasów Nadarzyńskich. cena 400 000 zł. do negocjacji. Kom.503 123 985

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Jesteśmy grupą wsparcia finansowego, która zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej liczby instrumentów bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są zatwierdzone w ciągu 24-48 godzin od pomyślnego zastosowania. Oferujemy pożyczki od minimalny zakres 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z przystępną stopą procentową 3% i pożyczką okres od 1 do 25 lat w celu spłaty pożyczki. Celem grupy Avant jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami. Napisz do nas przez: av_ant@outlook.com Wyślij do nas e-mail za pośrednictwem; avants.loan@gmail.com Whatsapp +1 (409) 2062954 pozdrowienia Grupa Avant

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Chcesz sprzedać Auto? Stare ? Nowe ? Zapewniamy: - Profesjonalne doradztwo - Płatność gotówką za auto - Uczciwą wycene - Miłą Obsługe - Bezpieczną transakcje ............................................. Masz pytania ? Wątpliwości ? ............................................. Zapraszamy do kontaktu: PRIV lub TEL 880-163-880 ............................................. Polub nasz Fanpage: https://www.facebook.com/AutoSkup880.163.880 ____________________________ **Jesteśmy od 1993r na Rynku!**

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Centrum Perfum Lanych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%