REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaki porządny agregat do firmy budowlanej

# sisley

19.04.2016 10:05

WitamW ostatnim czasie głównie wypozyczaliśmy agregaty ale firma się rozrosła tak wiec chcielibyśmy kupić.Może ktos orientuje się w temacie? Jakiej firmy agregat możecie polecić?

# karmon

19.04.2016 10:34

Wszystko zależy od tego jaki ma być to agregat. O jakiej mocy i jakie urządzenia powinie zasilać. Myśle,że warto byłoby zainwestować w agregat 3-fazowy z uwagi na to,zę wiele urządzeń wymaga własnie takiego. Polecam na poczatku podliczyć sobie ile prądu Ci potrzeba i kupić agregat dwa razy mocniejszy . Będzie droższy ale nie będziesz musiał kupować nowego jeśli firma dalej będzie się rozwijała i trzeba będzie podłączyć jakieś inne urządzenia.
Dorze byłoby również skontaktować się z tą firmą:
http://eneria.pl/
Jest to największy dystrybutor agregatorów na Polskę.Doradzą Ci co wybrać.

# Konradf

17.08.2016 09:01

Ja mogę polecić ci agregaty firmy kruzer. Dobra marka mają miedziane uzwojenia nei powleczone miedzią jak u większości konkurencji. Jest całkiem trwały i nie ma przekłamanych parametrów!

REKLAMA

# Dawid2

16.09.2016 10:14

Kruzery to naprawdę dobre sprzęty. W peni zgadzam się z moim przedmówcą. Bierz kruzera a nie będziesz żałował!

# Misza

25.09.2016 23:14

myślę że to jest dobry sprzęt. porządnie wykonany, w miare ekonomiczny. przynajmniej w tej klasie cenowej jest godny polecenia!

# lito

01.01.2017 22:13

Na budowę dobre będą agregaty Hydro-Tor hydro-tor.pl Produkują, sprzedają, naprawiają, dobra polska marka.

REKLAMA

 miko273

05.12.2017 13:28

Najlepsze jakie mamy w swoim asortymencie, były kupowane u nich www.elektroinstal.poznan.pl . Zajrzyj na stronę, tam będziesz miał spis. Sprawdzają się rewelacyjnie w niemal każdej kryzysowej sytuacji. ;)

# reklama syfiaasta

05.12.2017 15:46

Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

# MydelkoFa

05.12.2017 16:13

Super agregat, coś co zakupie !
http://piekne-wlosy.com

REKLAMA

# syfiassssta reklama

06.12.2017 09:20

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Cison

17.01.2018 21:56

A co myślicie o takich agregatach http://budmar-mb.pl/pl/ Przeglądam właśnie ich ofertę, bo ktoś kiedyś mi polecił, ale niezbyt się znam, więc nie wiem, czy warto się zainteresować. Za wszelkie porady z góry dziękuję.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break