REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki polecacie catering dietetyczny?

29.06.2017 21:35 #patrycjaa233
Szukam porządnego cateringu dietetycznego, oczywiście z dowozem. Polecicie coś?
30.06.2017 14:13 #lowda
Szczerze, to nie polecam żadnego. Mój szef kombinował z tymi cateringami dietetycznymi, to przytył na nich z 5 kg. Już pomijając fakt, że wydał na ten cel sporo kasy. Chyba jednak lepiej jest gotować samemu ;)
30.06.2017 15:20 #milka049
przytyć to można, ale jak się ma źle dobraną kaloryczność, albo się podjada. ;) ja niestety gotować nie mam czasu, jeździć na zakupy też, i zdecydowałam się na catering, chociaż na początku też byłam nastawiona anty. zamawiam od niecałych 2 miesięcy z Diet4U i jestem zadowolona, bo jedzenie mają dobre, pudełka dostarczane są na czas. najadam się i nie podjadam między, i schudłam już trochę. ;)
29.07.2017 16:07 krzysio7
Mogę Ci polecić to, z czego sam korzystam, czyli http://catering-pozywny.pl/. Przeszedłem już przez naprawdę wiele firm i najsmaczniejsze jedzenie, oczywiście według mnie, mają właśnie tu :) zdrowo, pożywnie, ale też przepysznie! 5 dobrych posiłków w ciągu dnia to to, czego organizm bardzo potrzebuje.
06.09.2017 10:15 #Markkk
Happy Food http://www.happyfood.com.pl/ idealna sprawa i różnorodne diety. Też cenowo jest normalnie, więc dieta po prostu nie jest obciążeniem dla domowego budżetu. Samo jedzenie fajnie dobrane i po prostu smaczne.
REKLAMA
06.09.2017 10:55 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,./
02.10.2017 10:11 #GRAŻYYYYNAAA
Jeśli zależy Ci na dobrej cenie, szybkich dostawach i smacznych posiłkach, to polecam Dietę na zamówienie. Jestem w 7 miesiącu ciąży i naprawdę nie mam siły ani czasu na gotowanie, więc taki catering jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Oczywiście zdarza mi się podjadać inne rzeczy, jak to w ciąży, ale przynajmniej wiem, że 90% mojej diety jest zbiolansowane, a dodatkowo konsultowałam się za darmo z ich dietetykiem, więc wiem co mogę, a czego nie.
02.10.2017 10:23 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..
10.10.2017 19:54 marios
ja polecam sobie samemu przygotowywać dobre posiłki dietetyczne, np. poprzez diety z http://livediet24.com.
10.10.2017 20:30 #Ostradzi da
To najgorszy syf i ściema. nie polecam
12.10.2017 22:06 Jeich
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl
13.10.2017 08:32 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma .,
09.05.2018 09:32 #Mirella
Ja jestem od pewnego czasu na pudełkach i bardzo sobie chwalę. Zdecydowałam się przejść na takie rozwiązanie ze względu na to, że nie toleruję glutenu a ciężko mi było samej sobie selekcjonować jedzenie na gluten i bezgluten...:) Teraz robi to za mnie dietetyk. Ja zamawiam w Warszawie pudełka ze strony wygodnadieta.pl. Dobry kontakt, bardzo smaczne, zbilansowane posiłki.
09.05.2018 10:17 #syf reklamaaaaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. ..
09.05.2018 11:33 Kamilka1975
z diety trzeba wyrzucić przede wszystkim cukier, ale nie tylko ten w prostej postaci, ale wszystkie produkty zawierające cukier, które nawet nie podejrzewamy bardziej lub mniej oczywiste: owoce troszkę zmniejszyć ilość spożycia, ketchup, jakiekolwiek napoje odstawić - tylko woda, płatki śniadaniow, alkohol, białe pieczywo - wiadomo, surówki na stołówce mają dużo cukru, jogurt tylko naturalny (!) więc jak to odstawimy, to jeść można wszystko inne, ale nakladać zdrowe porcje, to cały cud dieta :D

i mała reklamka na koniec - polecam jeszcze do diety dodać sobie poranne 30 minutowe ćwiczenia - drabika gimnastyczna w domu zupełnie wystarczy w tym celu

drabinki gimnastyczne
drabinka gimnastyczna
https://malpiszon.pl
REKLAMA
09.05.2018 11:42 #syf reklamaaaaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. ...
29.05.2018 18:27 #maniol
Trudno coś polecić, bo jednak jest to też kwestia gustu i smaku. Mi np. bardzo odpowiada catering Przełom w odzywianiu. Uważam, że mają naprawde fajne pomysły, jedzenie jest dobrze doprawione, świeże i nigdy jeszcze się nie zawiodłem. Jeżeli odpowiadałyby Ci ceny to polecam spróbować. Można z tego cowiem zamówić zestaw testowy:)
30.05.2018 09:37 #ssyf reklama
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
30.05.2018 14:20 gu-gusia
Szkoda, że ten catering tyle kosztuje. Myślałam o tym...
30.05.2018 14:55 #ssyf reklamaa
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
08.06.2018 09:42 #Michał88
Ja ostatnio się zdecydowałem na catering dietetyczny. Nie mam czasu gotować a przez śmieciowe jedzenie trochę przytyłem nie ukrywam. Kolega mi polecił abym zapoznał się z ofertą wygodnadieta.pl i jestem zadowolony jak na razie z porcji oraz smaku potraw
08.06.2018 10:14 #anty spoamer
a cymbałki po wiela tera chodzom???
16.06.2018 09:31 #raczekola
ja jestem bardzo zadowolona z lunabox, mają bardzo smaczne jedzenie i każdego dnia dostaje sie urozmaicone posiłki
18.06.2018 16:10 #Iwona Czerwinska
Ja w Białymstoku też zdecydowałam się na catering dietetyczny. Znajoma poleciła mi Zdrowy Smak i już od miesiąca jadam z nimi. Smaczne, zróżnicowane potrawy codziennie pod drzwiami - w sumie czego chcieć więcej? Pomogło mi to w systematyczności i w końcu zaczęłam zdrowo jeść - a nie fast foody na okrągło. Póki co nie narzekam. Może jak w końcu nauczę się gotować to zrezygnuje, ale nie wiem kiedy to nastąpi.
19.06.2018 10:27 #syf reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..
19.06.2018 15:26 #Bartek123
Ja podobnie jak Michał88 również korzystam z cateringu wygodnadieta
19.06.2018 19:21 Karola12
Polecam fabrykę siły, dopasowują dietę do organizmu i takiej sylwetki jaką chcesz uzyskać. Oczywiście dieta to nie wszystko, jeśli nie będziesz ćwiczyć niewiele osiągniesz :p
27.06.2018 09:21 #Franioooo
Również chciałem polecić wygodną dietę korzystam od dwuch miesięcy i już widzę efekt w postaci 5 kg mniej na wadze
27.06.2018 09:26 #syff reklamaa
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

28.06.2018 12:55 #zuza88
Najlepszy catering dietetyczny to według mnie catering z firmy mniam mniam catering. Fajne dania, ciekawe, dobrze zrobione, smaczne ;). Zarówno ja jak i mój chłopak jesteśmy bardzo zadowoleni z usług ;)
28.06.2018 12:55 #zuza0808
Najlepszy catering dietetyczny to według mnie catering z firmy mniam mniam catering. Fajne dania, ciekawe, dobrze zrobione, smaczne ;). Zarówno ja jak i mój chłopak jesteśmy bardzo zadowoleni z usług ;)
09.07.2018 11:29 #anialipiec
mi bardzo smakuje jedzenie z lunabox, mam wersję wegetariańską :D
11.07.2018 09:14 #syfffiasta reklama
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona..
11.07.2018 13:28 #zbilansowany
mniam mniam catering według mnie wygrywa ;) dobre jedzonko, czasowe dostawy, nie mam im nic do zarzucenia są firmą rzetelną ;)
11.07.2018 15:02 #marcyynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma
02.08.2018 08:51 #Anka 1985
Ja korzystałam jakiś czas temu z http://dietaeco.pl/- Mogę śmiało polecić :) Przez wakacje trudno było by mi utrzymać taką dietę, po wakacjach trzeba będzie znowu zacząć :P
02.08.2018 08:52 #Anka1987
Ja korzystałam jakiś czas temu z http://dietaeco.pl/ - Mogę śmiało polecić :) Przez wakacje trudno było by mi utrzymać taką dietę, po wakacjach trzeba będzie znowu zacząć :P
02.08.2018 10:10 Robert964
Przerzuciłem się na pudełka odkąd dostałem awans w robocie (czytaj więcej godzin w firmie mniej w domu). Teraz po prostu rano odbieram zestaw 5 posiłków na cały dzień i tak wyszykowany jadę do firmy dopiero. Wygodne rozwiązanie, nie muszę się martwić o żarełko, wszystko jest dobrze zbilansowane, podliczone kalorycznie, także wiem co jem. Dietę zamawiałem przez stronę https://www.wygodnadieta.pl/
02.08.2018 16:52 #Urrsusser
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
16.08.2018 15:20 #Janek33
Duża ilość osób, sportowców korzysta z tego typu usług cateringu, najczęściej są to tzw. BOX'y. Czyli jedzenie w pojemnikach, które otwierasz, ew. podgrzewasz i jesz.
16.08.2018 20:51 martyna96
Każdemu z czystym sercem mogę polecić dobry Ośrodek Terapii Uzależnień SYMPTOM www.uzalezniony.pl lub www.terapia-leczenie.pl albo też fajną alternatywę dla kogoś kto woli nie wychodzić z domu : Terapia przez Skype http://www.terapiaprzezinternet.com

www.ukraina-pracownicy.pl
27.08.2018 10:52 klarusia
Ja też zamawiam catering dietetyczny do domu lub pracy, nie mam czasu na gotowanie, ze względów zdrowotnych muszę stosować szczególną dietę, którą w https://www.lightdiet.pl/ mam codziennie. Pełnowartościowe, smaczne i zdrowe dla organizmu posiłki są przygotowane przez profesjonalnych dietetyków, pakowane w jednorazowe, estetyczne i funkcjonalne opakowania.
30.08.2018 14:44 #Romeroos
Pol Trans catering jesli zalezy Ci na tym by smak byl pierwszorzedny. Kilka razy jadlem juz ich posilki i poki co ani razu sie nie zawiodlem .
01.10.2018 14:18 #Dagens
Najsmaczniejszy jest Pol - Trans Catering..wielu już próbowałem ale jedzenie od nich smakuje mi najbardziej.
03.10.2018 09:42 #EliXir
Przetestowany Catering Dietetyczny to http://healthypack.pl/ Dowożą mi jedzenie codziennie, na smak nie mogę narzekać kalorie wyliczone idealnie pode mnie. Polecam zapoznać się z ich ofertą.
03.10.2018 09:44 #EliXir
Przetestowany Catering Dietetyczny to Healthypack.pl - Dieta pudełkowa Dowożą mi jedzenie codziennie, na smak nie mogę narzekać kalorie wyliczone idealnie pode mnie. Polecam zapoznać się z ich ofertą.
03.10.2018 10:18 #bertusler
obrzydlistwo, zero smaku, a ceny kosmos, nie polecam nikomu
03.10.2018 10:57 #Barbara63
Witam. Mogę polecić Catering dietetyczny https://dietatopodstawa.pl/ poleciła mi go córka która sama korzystała z usług tej firmy . Nie spodziewałam się tak różnorodnych, dietetycznych posiłków które jednocześnie są bardzo smaczne. Chudnę, czuję się znacznie lepiej i mam więcej energii, polecam każdemu, kto jest zapracowany.
03.10.2018 10:59 #Barbara633
Witam. Mogę polecić Catering dietetyczny https://dietatopodstawa.pl/ poleciła mi go córka która sama korzystała z usług tej firmy . Nie spodziewałam się tak różnorodnych, dietetycznych posiłków które jednocześnie są bardzo smaczne. Chudnę, czuję się znacznie lepiej i mam więcej energii, polecam każdemu, kto jest zapracowany.
04.10.2018 10:48 #GoŚkaaa
Również polecam Catering dietetyczny DietaToPodstawa.pl najlepszy z jakiego korzystałam! Dania są przepyszne. Istna magia, absolutne wyczucie smaku. Podane estetycznie i kolorowo co potęguje apetyt. Dieta zawsze czeka o czasie pod drzwiami . Zostanę z nimi jak długo się da :)
04.10.2018 15:50 #gosiaczekkkk
a ja nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!! mało smaczny i koszmarnie drogi, kalorie źle wyliczone, tyję po nim straszliwie
10.10.2018 11:07 #GoŚkaaa
Wiesz myślę ze musiałaś pomylić firmy.. ja place za zestaw ok 38zl za dzień.. a to bardzo tanio w porównaniu z BodySzefem czy LightBoxem które kosztują po 50-60zl.. kupa moich znajomych była na diecie z Dietytopodstawa i wszyscy raczej są zadowoleni.. oni pomagają nawet w doborze kaloryczności.. może sama ją wybrałaś i masz za dużo jedzenia.. ja na Twoim miejscu po prostu zmniejszyłabym kaloryczność.. A jaką tańszą i lepsza firmę polecasz..? chętnie spróbuję.
11.10.2018 13:16 #Karolowyyy
Ja też korzystałem z cateringu DietaToPodstawa.pl i wszystko było ok. Dobre jedzenie , tanie i efekt był widoczny gołym okiem po miesiącu .

32/3238 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 Wieczór kawalerski/panieński - dom Jasminspa koło Ełku, możecie miło spędzić czas z odrobiną relaksu w saunie, jakuzzi, dobrej muzyce lub filmie na dużym ekranie. Dla osób które chcą potańczyć dom oferuje taką możliwość - światła dyskotekowe, sprzęt muzyczny jest do Państwa dyspozycji. Szukając wrażeń możecie wyruszyć w rozrywkową podróż do Ełku (liczne puby, dyskoteki, restauracje) - dom znajduje się jedynie około 2,5 km od centrum miasta z rozrywkami - koszt taksówki to około 15 zł. Jeśli szukacie adrenaliny w ten dzień również podeślemy ciekawe pomysły na prezent dla przyszłych nowożeńców. Popularne są u nas babskie wieczory z masażystka, kosmetyczką, świecach, kwiatach. Możemy zamówić tort o męskich lub damskich kształtach. Wyżywienie również można zamówić z dowozem do domu. Bogata oferta za rozsądna cenę - dodam że przygotowujemy drobne gadżety min. szale boa, kapelusze, balony. zapraszamy na stronę www.domnamazurachspa.pl W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji tel. 531440447

Kupię mieszkanie
 Dwupokojowe 511-642-709

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Informujemy, że posiadamy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 150 m2 przy ulicy Światowida 60b w Warszawie. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w biurze Spółdzielni przy ulicy Odrowąża 9, do dnia 30 listopada 2018 roku. Oferty powinny zawierać: 1. proponowany czynsz za 1 m2, 2. forma działalności i opis dotychczasowej działalności. Lokal dostępny od stycznia 2019 roku Dodatkowe informacje: sbm.imperium@vp.pl

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy książki pocztówki medale odznaczenia szable bagnety orzełki ryngrafy tel. 601-336-063

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA