REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki polecacie catering dietetyczny?

29.06.2017 21:35 #patrycjaa233
Szukam porządnego cateringu dietetycznego, oczywiście z dowozem. Polecicie coś?
30.06.2017 14:13 #lowda
Szczerze, to nie polecam żadnego. Mój szef kombinował z tymi cateringami dietetycznymi, to przytył na nich z 5 kg. Już pomijając fakt, że wydał na ten cel sporo kasy. Chyba jednak lepiej jest gotować samemu ;)
30.06.2017 15:20 #milka049
przytyć to można, ale jak się ma źle dobraną kaloryczność, albo się podjada. ;) ja niestety gotować nie mam czasu, jeździć na zakupy też, i zdecydowałam się na catering, chociaż na początku też byłam nastawiona anty. zamawiam od niecałych 2 miesięcy z Diet4U i jestem zadowolona, bo jedzenie mają dobre, pudełka dostarczane są na czas. najadam się i nie podjadam między, i schudłam już trochę. ;)
29.07.2017 16:07 krzysio7
Mogę Ci polecić to, z czego sam korzystam, czyli http://catering-pozywny.pl/. Przeszedłem już przez naprawdę wiele firm i najsmaczniejsze jedzenie, oczywiście według mnie, mają właśnie tu :) zdrowo, pożywnie, ale też przepysznie! 5 dobrych posiłków w ciągu dnia to to, czego organizm bardzo potrzebuje.
06.09.2017 10:15 #Markkk
Happy Food http://www.happyfood.com.pl/ idealna sprawa i różnorodne diety. Też cenowo jest normalnie, więc dieta po prostu nie jest obciążeniem dla domowego budżetu. Samo jedzenie fajnie dobrane i po prostu smaczne.
06.09.2017 10:55 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,./
02.10.2017 10:11 #GRAŻYYYYNAAA
Jeśli zależy Ci na dobrej cenie, szybkich dostawach i smacznych posiłkach, to polecam Dietę na zamówienie. Jestem w 7 miesiącu ciąży i naprawdę nie mam siły ani czasu na gotowanie, więc taki catering jest dla mnie idealnym rozwiązaniem. Oczywiście zdarza mi się podjadać inne rzeczy, jak to w ciąży, ale przynajmniej wiem, że 90% mojej diety jest zbiolansowane, a dodatkowo konsultowałam się za darmo z ich dietetykiem, więc wiem co mogę, a czego nie.
02.10.2017 10:23 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..
10.10.2017 19:54 marios
ja polecam sobie samemu przygotowywać dobre posiłki dietetyczne, np. poprzez diety z http://livediet24.com.
10.10.2017 20:30 #Ostradzi da
To najgorszy syf i ściema. nie polecam
12.10.2017 22:06 Jeich
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl
13.10.2017 08:32 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma .,

51/2558 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Belki rustykalne NA WYMIAR imitacja drewna oraz elastyczna deska elewacyjna PlasterTynk Plastmaker producent imitacji drewna Na wymiar poleca i wykonuje belki rustykalne drewnopodobne oraz elastyczne okładziny elewacyjne Odwiedz nasza stronę wpisując słowo PLASTMAKER Tel 44 786 15 99 www.plastmaker.pl

Kupię części
 Nowe Fiat 125 + PRL 513-606-666

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 SKUP AUT WARSZAWA INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY TEL 507 333 555 WIĘCEJ O NAS NA NASZEJ STRONIE www.odkupimy-kazde-auto.waw.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

Nieruchomości
 ZAMIENIĘ BEZPOŚREDNIO DWA WŁASNOŚCIOWE MIESZKANIA NA STARYM ŻOLIBORZU (50 M2 I 30 M2) NA SEGMENT, DOM LUB JEDNO DUŻE MIESZKANIE OK. 100 M2. TEL. 608-535-535.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie