REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

01.10.2018 14:23 #ciekawe
autorka od niedawna zrobiła się bardzo czynną i aktywną. Wcześniej ni widu i słychu. Ciekawe na jak długo po wyborach (oczywiście jak się Pani dostanie) starczy Pani tej aktywności, pomysłów i chęci...
01.10.2018 15:54 Biało-ruś
Ten "ryneczek" to tragedia.
Godziny otwarcia nie są dla ludzi pracujących. W tym miejscu zaczynam się zastanawiać czy ten "kultowy ryneczek" jest dla ludzi (klientów)? Czy klienci dla "kultowego ryneczka"? Wydawało mi się, że to popyt reguluje godziny otwarcia a nie jakieś inne "instrumenty".
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś zarabiać pieniądze to dostosowujesz się do popytu?
Czy sprzedajesz w godzinach 10-15? Bo tak ci pasuje? Ludzie o co tu chodzi? Czy na prawde ktoś starający się o głosy do Rady Dzielnicy musi lobbować za czyimś interesem? TRAGEDIA
01.10.2018 17:10 #Anna Dragan-Babraj
#ciekawe odpowiadając Panu/Pani w tym temacie działam od wielu miesięcy ale nie robiłam tego pod publiczkę, o tym może potwierdzić radna Warszawy z którą współpracuję oraz prezes i kupcy Ryneczku Poraje. Zapewniam, że jestem użytkownikiem-klientką Ryneczku i po obietnicach zarządu starego widać jakie są "pozytywne" zmiany. W tym zarządzie byli i są jeszcze sami kupcy. Także zachęcam do sprawdzenia interpelacji na poziomie miejskim. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy - nie poddam się w pomocy i walce o lepsze warunki. P.S. w Google można moją społeczność aktywność zobaczyć na dużo dłużej niż pół roku, rok, dwa, trzy i nawet 4 lata.
01.10.2018 17:27 #PomarańczowyM
Na poziomie lokalnym nie wszystko jest takie jak mogło by się wydawać w kwestii ogólnych zasad rynku, czy marketingu. Trzeba wziąć pod uwagę np bezpieczeństwo. Jeśli są problemy np z oświetleniem, a teren jest miejski to najpierw trzeba starać się o to, a potem wydłużać godziny. Samo wydłużenie przez administratora nei rozwiąże kwesti niechęci do tego aby wejść i poczucia bezpieczeństwa kupców. Samych kupców nie musi być stać na taką inwestycję, bo na małych ryneczkach wychodzą na plus w skali roku, ale są lepsze i gorsze miesiące.
01.10.2018 17:37 Biało-ruś
Czy do kompetencji Radnego czy przyszłego Radnego należy dbanie o prywatne firmy?
Przecież to są firmy... Proszę mi powiedzieć czy będzie Pani ratowała sklep z zabawkami z Galerii Północnej? Podobno ma problemy finansowe?
A on jest taki fajny i lubie w nim robić zakupy...
Bardzo dziwna inicjatywa.
REKLAMA
01.10.2018 21:41 #kaszanka
Pani jest ze stajni palikota?
albo mąż, kojarzę to nazwisko
podobno mąż też startuje?
02.10.2018 21:15 #Wstrząs anafilaktyczny
Dlaczego ta Pani tak spuchła?
03.10.2018 11:13 #kluczowy_problem
A ja sądziłem, że Tarchomin ma większe problemy niż kupcy na ryneczku, jadłodajnia czy tor wrotkarski....
Zaraz nie będzie można tu wjechać i wyjechać w godzinach szczytu (wąskie gardło przy ratuszu/galerii; czy też właśnie most), zabraknie jakiejkolwiek zieleni - zrobi się betonowo (deweloperzy robią co chcą), z roku na rok jest coraz gorzej. Ba! Jak tak dalej pójdzie to i samych kupców podkupi w końcu jakiś deweloper razem z tym całym ich ryneczkiem...Dzielnica staje się coraz mniej atrakcyjna. Przykro mi, Pani oferta nie jest atrakcyjna w obecnej postaci.
06.10.2018 13:30 #lombol
Ten ryneczek wygral ostatnio ranking na najdrozszy bazarek warzywny w calej Warszawie
08.10.2018 17:41 #Ristoff
flaga łopocze jak wiatr wieje
REKLAMA

119/6784 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Transport/Przeprowadzki 500-349-713

Grunt sprzedam
 Działka rolna 9000m2, wieś Trębki Nowe, 40km od Warszawy, wodociąg w drodze, dojazd asfaltem. Cena 250 tys.zł tel.500585755

Nieruchomości poszukuję
 Kupię kawalerkę tel. 503-777-913

Działkę budowlaną sprzedam
 Oferta wypożyczenia 24h Oferuję pożyczki bez protokołu od 5 000 do 15 000 000 EUR przy rozsądnej stawce 2% dla wszystkich poważnych osób. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z: rosedupenn@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA