REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ciekawe

01.10.2018 14:23

autorka od niedawna zrobiła się bardzo czynną i aktywną. Wcześniej ni widu i słychu. Ciekawe na jak długo po wyborach (oczywiście jak się Pani dostanie) starczy Pani tej aktywności, pomysłów i chęci...

 Biało-ruś

01.10.2018 15:54

Ten "ryneczek" to tragedia.
Godziny otwarcia nie są dla ludzi pracujących. W tym miejscu zaczynam się zastanawiać czy ten "kultowy ryneczek" jest dla ludzi (klientów)? Czy klienci dla "kultowego ryneczka"? Wydawało mi się, że to popyt reguluje godziny otwarcia a nie jakieś inne "instrumenty".
Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś zarabiać pieniądze to dostosowujesz się do popytu?
Czy sprzedajesz w godzinach 10-15? Bo tak ci pasuje? Ludzie o co tu chodzi? Czy na prawde ktoś starający się o głosy do Rady Dzielnicy musi lobbować za czyimś interesem? TRAGEDIA

# Anna Dragan-Babraj

01.10.2018 17:10

#ciekawe odpowiadając Panu/Pani w tym temacie działam od wielu miesięcy ale nie robiłam tego pod publiczkę, o tym może potwierdzić radna Warszawy z którą współpracuję oraz prezes i kupcy Ryneczku Poraje. Zapewniam, że jestem użytkownikiem-klientką Ryneczku i po obietnicach zarządu starego widać jakie są "pozytywne" zmiany. W tym zarządzie byli i są jeszcze sami kupcy. Także zachęcam do sprawdzenia interpelacji na poziomie miejskim. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy - nie poddam się w pomocy i walce o lepsze warunki. P.S. w Google można moją społeczność aktywność zobaczyć na dużo dłużej niż pół roku, rok, dwa, trzy i nawet 4 lata.

REKLAMA

# PomarańczowyM

01.10.2018 17:27

Na poziomie lokalnym nie wszystko jest takie jak mogło by się wydawać w kwestii ogólnych zasad rynku, czy marketingu. Trzeba wziąć pod uwagę np bezpieczeństwo. Jeśli są problemy np z oświetleniem, a teren jest miejski to najpierw trzeba starać się o to, a potem wydłużać godziny. Samo wydłużenie przez administratora nei rozwiąże kwesti niechęci do tego aby wejść i poczucia bezpieczeństwa kupców. Samych kupców nie musi być stać na taką inwestycję, bo na małych ryneczkach wychodzą na plus w skali roku, ale są lepsze i gorsze miesiące.

 Biało-ruś

01.10.2018 17:37

Czy do kompetencji Radnego czy przyszłego Radnego należy dbanie o prywatne firmy?
Przecież to są firmy... Proszę mi powiedzieć czy będzie Pani ratowała sklep z zabawkami z Galerii Północnej? Podobno ma problemy finansowe?
A on jest taki fajny i lubie w nim robić zakupy...
Bardzo dziwna inicjatywa.

# kaszanka

01.10.2018 21:41

Pani jest ze stajni palikota?
albo mąż, kojarzę to nazwisko
podobno mąż też startuje?

REKLAMA

# Wstrząs anafilaktyczny

02.10.2018 21:15

Dlaczego ta Pani tak spuchła?

# kluczowy_problem

03.10.2018 11:13

A ja sądziłem, że Tarchomin ma większe problemy niż kupcy na ryneczku, jadłodajnia czy tor wrotkarski....
Zaraz nie będzie można tu wjechać i wyjechać w godzinach szczytu (wąskie gardło przy ratuszu/galerii; czy też właśnie most), zabraknie jakiejkolwiek zieleni - zrobi się betonowo (deweloperzy robią co chcą), z roku na rok jest coraz gorzej. Ba! Jak tak dalej pójdzie to i samych kupców podkupi w końcu jakiś deweloper razem z tym całym ich ryneczkiem...Dzielnica staje się coraz mniej atrakcyjna. Przykro mi, Pani oferta nie jest atrakcyjna w obecnej postaci.

# lombol

06.10.2018 13:30

Ten ryneczek wygral ostatnio ranking na najdrozszy bazarek warzywny w calej Warszawie

REKLAMA

# Ristoff

08.10.2018 17:41

flaga łopocze jak wiatr wieje
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe