REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki fotelik samochodowy dla niemowlaka?

25.11.2015 00:41 #Jareky
Mam problem z wyborem fotelika dla niemowlaka do 13 kg ale może też być do 18 lub 25 jeśli mnie przekonacie, byłam w jednym sklepie to w zasadzie pan nie za wiele mi pomógł tylko wprowadził większe wątpliwości na co zwracać uwagę?
01.12.2015 17:12 #lollipop
Czy pasuje do samochodu to przede wszystkim, fotelików jest masa między 0-13 a 0-18 jest zasadnicza różnica w tym sensie, że jak często chcesz dziecko wysadzać z samochodu razem z nosidełkiem to wygodniej ci będzie z fotelikiem 0-13, wyjmujesz kołyskę i przenosisz następnie bezpiecznie odpinając/zapinając dziecko w foteliku.
28.12.2015 14:19 #Dzyka
Co powiecie na babysafe westie do 18kg montowany przodem i później tyłem do kierunku jazdy?
29.12.2015 21:24 #Asia
My Mamy taki fotelik jesteśmy bardzo zadowoleni. :) Warto zwrócić uwagę na materiał, dziecko w ogóle się w nim nie poci a to było dla nas bardzo ważne, do tego łatwo się go czyści bo maluch niestety czyścioszkiem nie jest. Montujesz na bazę masz w komplecie także stopę do stabilizacji ogólnie fotelik na piątkę. ;)
30.12.2015 14:13 #Dzyka
Kupowałaś może w Warszawie? Gdzie w sklepach znajdę go do obejrzenia?
REKLAMA
30.01.2016 16:51 #Asia
Myślę, że w sklepie Tosia będzie. ;)
29.03.2016 11:10 #misiolinka
Mnie ostatnio wpadł w oko fotelik Baby jogger city go, to nowość od firmy baby jogger i wygląda bardzo zachęcająco. Czytałam już kilka bardzo dobrych opini, poza tym jest bardzo dobrze zabezpieczony, może ktoś go ma i może mi coś jeszcze powiedzieć ?:)
22.11.2016 12:14 #Elajza
A oglądałas foteliki od firmy Concord? Oni maja bardzo dobre, my kupilśmy własnie od 0 do 13 kilo od nich taki od nazwie Air Safe. Jest leciutki - 2,9 kilo a bardzo dobrze wypada w testach bezpieczeństwa. a jego ogólna ocena ADAC to 4 :) I jest też w komplecie taka wkładka zapewniająca noworodkowi prawidłowe podparcie bioder i miednicy
01.07.2017 14:21 #MilankaMama
Ja kupiłam wózek 2w1 do tego wzięłam fotelik z tej samej firmy - adamex. Fotelik można wpiąć do wózka, muszę przyznać, że to duże udogodnienie. Oni mają dobre jakościowo rzeczy do tego w przystępnych cenach. Jakby ktoś kompletował wyprawkę to polecam wózek vicco oraz fotelik Carlo.
06.10.2017 20:32 #basiak
Patrzcie tu do Graco https://www.pbkm.pl/fotelik Akcja Fotelik...jak sie podpisze umowę z Bankiem Komórek Macierzystych na zabezpieczenie krwi pępowinowej za 1 zł kupimy swietny foteli Graco Snugfix z baza Isofix albo sam. No rerwelacja
09.10.2017 09:44 #syfiassssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..-
26.03.2018 15:00 #Kamil Brownicki
Masz problem z wyborem fotelika? Zapraszam do grupy poświęconej fotelikom obrotowym , w której eksperci z branży z chęcią udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Po prostu dołącz i zadaj pytanie, które cie nurtuje. Grupa na Facebooku "Foteliki obrotowe Pytania / Opinie"
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
09.10.2018 15:10 #ChudzinkaTuzTuz
Możesz spokojnie zainwestować w fotelik Jasper, https://lionelo.com/shop/jasper/. Polecam, bo znam markę z Poznania. Jeden z najlepiej zaprojektowanych fotelików samochodowych, jakie widziałem do tej pory. Nie będę pisać o bezpieczeństwie, bo certyfikacja jest pełna. Najlepsza moim zdaniem funkcja to odpinanie dziecka po naciśnięciu przycisku. Super wygodna sprawa, nie trzeba bawić się z pasami, co w poprzednim foteliku właśnie miałem. Strasznie wkurzające, jak coś się zaplątało. A tutaj nic takiego się nie zdarza po prostu.
25.10.2018 20:03 #aneta55
Koniecznie zajrzyj na tą stronę sklepkubus.pl/
Ja tutaj też znalazłam fotelik i wózek dla mojego dziecka. Jestem bardzo zadowolona.
REKLAMA
29.10.2018 20:36 #mamita87
Ja polecam maxi-cosi tobi, kupiłam na https://dzidziusiowakraina.pl/, zdecydowanie polecam - funkcjonalny, wygodny, a najważniejsze, że bezpieczny dla mojego syna :)
13.11.2018 09:40 #mirek443
Polecam zajrzeć tutaj foteliki samochodowe wysokiej jakości marki. Wszystko w ofercie sklepu techsat24 z wieloma promocjami przed świątecznymi !
25.11.2018 19:03 #ewelina222
Tutaj mysle ze wybór jest naprawde prosty- bo z polecenia sklepkubus.pl/wozki-2w1/
Czyli to wózek który jest w 100% sprawdzony i polecam.
26.11.2018 15:37 #gocha33
Bardzo fajne są foteliki Coletto, my mamy taki i sprawdza się super :) A kupowaliśmy w sklepie https://dzidziusiowakraina.pl/, zdecydowanie polecam - oferta bardzo atrakcyjna, zarówno pod kątem asortymentu, jak i cen.
10.12.2018 14:29 #matyldzietek30
my z mężem fotelik kupiliśmy w sklepie Foteliki Warszawa bo nie dość, że mają tam rozsądne ceny to jak się jeszcze okazało jakość i wykonanie jest świetne, nie pomijając przy tym tego, że obsługa tego sklepu pomogła nam wybrać odpowiedni fotelik i jeszcze poinstruowała jak go zamontować w aucie
24.01.2019 23:21 #ewwwwa
A czy ktoś moze ma fotelik umieszczony tyłem do kierunku jazdy? zastanawiamy sie nad obrotowym i nie wiem czy to jednak dobre rozwiazanie....

285/3456 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Biuro do wynajęcia
 dzień dobry Potrzebujesz zasobów, aby stworzyć własny biznes, dom, firmę, kupić samochód, kupić motocykl, więcej osobistych potrzeb Mamy pożyczki konsumenckie, kredyty lub proste pożyczki dla wszystkich (zwłaszcza dla przybranych, biznesmenów, pracowników itp.). Oferujemy również kredyty hipoteczne i kredyty komercyjne. Pożyczki prywatne w kwocie od 70 000 do 970 000 PLN. Inne rodzaje pożyczek: od 100 000 do 200 000 PLN W przypadku pytań, prosimy o kontakt z wszystkimi potrzebami finansowymi. Nasza instytucja finansowa z usługą 24/24 godzin. Email: davispasicalloanlender@gmail.com imię i nazwisko wnioskodawcy ----------------------- kraj ------------- -------------- status -------------------- adres -------------- ------------ numer telefonu ----------------------- potrzebna kwota pożyczki ---------- --------------- wiek -------------------- Trwanie ------------- --------- stan cywilny----------------------------

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Witam, jestem Olek i pracuję dla firmy pożyczkowej, która oferuje do 10 milionów euro wszystkim, w tym Chorwacji, Serbii, Zurychowi, Austrii, BiH, Słowenii, Łotwie, Litwie, Bułgarii, Europie i wielu innych. zgłoś się teraz na adres credit_org@hotmail.com

Lokal użytkowy sprzedam
 Pilna i niezawodna oferta kredytowa Jesteśmy stowarzyszeniem inwestorów prywatnych. Oferujemy kredyty indywidualne lub komercyjne o wartości od 10 000 do 50 000 000 euro na poziomie 2% z maksymalnym okresem spłaty 25 lat. Skontaktuj się z nami przez e-mail: kimdescamper@gmail.com

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Do wynajęcia dwupoziomowy lokal biurowy 70 m2 na Jelonkach przy ul. Sterniczej. Cena najmu 3000 + opłaty licznikowe. Adela 733-003-305

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Sezonowa wyprzedaż w DUKA do -70% na wybrane produkty
REKLAMA