REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki fotelik 9-25 kg?

26.03.2017 10:05 #Lona
Szukam fotelika 9-25 kg z możliwością regulacji oparcia cena nie więcej jak 600-700 zł bez ISOFIX'u
29.03.2017 00:08 #eli
w smyku w promocji widziałam babysafe boxer, ale nie wiem czy jeszcze jest taniej bo to było już jakiś czas temu i co ważne dla Ciebie można montować na pasy, ale jak będzie potrzeba to zamiast pasów istnieje możliwość montażu z systemem isofix
01.04.2017 01:37 #Silence
BabySafe Boxer to bardzo fajny fotelik, dopasowany do dziecka i z łatwością można zmienić kąt nachylenia oparcia :)
18.04.2017 00:25 #seba
Mam pytanie odnośnie zagłówka w tym foteliku jak on się przedstawia w porównaniu z rozmiarem zagłówka np. w foteliku Young Sport?
25.04.2017 00:37 #harryt
wydaje się, że jest mniejszy przynajmniej jak dwa foteliki stoją obok siebie zagłówek w young sporcie wydaje się dużo większy, czy to lepiej czy gorzej nie wiem, ale dopasowany zagłówek to ważna rzecz, bo główka wtedy nie lata na boki
25.04.2017 10:01 khalify80
Zgadzam się z @Silence - też mam fotelik BabySafe Boxer i jestem z niego równie zadowolona. Warto wydać pieniązki.
29.04.2017 00:19 #upsik
kupujac fotelik 9-25 zwracajcie uwage na to czy ma wkladke redukujaca i czy mozna odpowiednio mocno nachylac oparcie

1/1670 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie