REKLAMA
REKLAMA

Jaki ciśnieniomierz

04.04.2017 07:45 #asjSOIJios
Kupuję i nie wiem co wybrac! polećie cos
04.04.2017 07:49 #pysz0
słuchaj, ja mam taki fajny aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis, poleciła mi go pani z apteki i jestem
bardzo zadowolona bo ma fajny duży wyświetlacz i daje dokładne pomiary.
04.04.2017 08:24 #trash
spam, spam, spam
14.04.2017 08:42 #inna55
O taki jest super w pełni automatyczny, ciśnieniomierz naramienny http://haxe.pl/component/ssproducts /product/2719-cisnieniomierz-naramienny .html#1-opis jest on naramienny, wykrywa arytmie! Moja mama używa od kilku miesięcy i jest zadowolona
14.04.2017 09:21 Piper
myślę, że w każdym sklepie medyczny znajdziesz odpowiedni ciśnieniomierz.
20.04.2017 11:48 #jolka
Dobrze sobie radzę z pomiarem na automacie Simple od Sanity. To mój drugi aparat w życiu. Ten na pewno jest już nowszej generacji, bo też mi mierzy dużo szybciej i na razie nie widziałam żeby jakoś fałszował wynik, wszystko się zgadza. Wyświetlacz całkiem dużych rozmiarów, mam wskaźnik zużycia baterii to się mega przydaje.

147/359 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie