REKLAMA
REKLAMA

Jaki ciśnieniomierz naramienny?

14.04.2017 08:40 #prezes1
Muszę kupić ciśnieniomierz Najbardziej podpasował mi ten http://haxe.pl/component/ssproducts/ product/2719-cisnieniomierz -naramienny.html#1-opis Co o nim myślicie? Ktoś używał może? zna się na tym wszystkim?
24.04.2017 10:48 #arej
Urządzeń do pomiaru ciśnienia jest teraz jak ryb w oceanie. Ja używam Simple Sanity. Po pierwsze to polska firma a jakoś tak mam że lubię kupować polskie rzeczy
25.04.2017 10:57 #Darekkk
Żona zamawiała pod koniec zimy automat do sprawdzania ciśnienia i jest to Geratherm Active Control. Dobry sprzęt, sprawdza się nam. Raczej profilaktycznie sobie ciśnienie mierzymy niż mielibyśmy na coś poważnego chorować. Wyniki podaje zgodnie z wytycznymi WHO, ma testy kliniczne, także mam nadzieję, że faktycznie te wartości co mi wyświetla są zgodne z prawdą ;)
09.05.2017 11:00 #mis
Diagnosis ma bardzo dobre ciśnieniomierze i dostępne w niemal każdej aptece, więc na prawdę super! Sprawdza się u mnie podnad rok już. Duży wyświetlacz i dokładny pomiar robią!
30.05.2017 09:44 #kar
Można sobie szybko sprawdzić ciśnienie aparatem naramiennym Simple Sanity. Dość krótko go mam bo od marca ale działa póki co świetnie. Szybki i dokładny, czyli ma wszystko co powinien mieć dobry automat w dzisiejszych czasach. Mój poprzedni sprzęt to się potrafił bardzo długo namyślać nim wyświetlił wynik.
07.08.2017 17:05 #zosia
Posiadam od niedawna ciśnieniomierz naramienny semfio firmy Mesmed (polska firma). Jest bardzo dokładny, ma duży czytelny wyświetlacz i wszystkie podstawowe funkcje + wiele innych (wykrywanie arytmii na przykład). Fajne w nim jest też to że łaczy się z bezpłatną aplikacją i tam mogę przechowywać wszystkie pomiary i robić całe mnóstwo innych rzeczy. Polecam.

29/358 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie