REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki alkohol pijecie na imprezie?

16.09.2015 12:38 #Brajan
Co pijacie na imprezach, ze znajomymi???
20.09.2015 19:59 #zordon
Preferuję wódkę. Teraz pijemy Absolwenta, bo nam najbardziej podchodzi.
23.09.2015 18:25 #kirka
U mnie Absolwent smakowy, jeszcze nie dawno cytrynowy, teraz jabłko-mięta. Nie ma nic lepszego.
21.10.2015 15:08 manix
to zależy od imprezy i znajomych
29.10.2015 17:16 #tomus
Ja najczęsciej imprezuje w New Oraleans na Zgoda 11, mają bogaty wybor alkoholi dobrej jakości to w sumie degustuje rózne, czasami coś nowego ciekawego wpadnie więc warto sprobowac, a nie tak ze wiecznie to samo bo by się znudzilo :)
07.03.2016 08:14 #perwenc
Świetne efekty daje np. Pure Vodka. Tzn. to jest inny alkohol niż klasyczne wódki - chodzi przede wszystkim o smak, o jakość. To nie pali w gardło, ma taką samą moc, a mimo wszystko świetnie smakuje. I tutaj akurat odpada mit mówiący, że mocna wódka musi krzywić. Wcale nie musi - kwestia jakości alkoholu z jakim mamy do czynienia i różnice mogą być ogromne.
18.03.2016 13:27 Piper
Zazwyczaj piję jakiegoś prostego drinka typu wódka z colą. A jak nie to jakieś wino lub piwko. Nie mam jakieś swojego ulubionego alkoholu, nie jestem wybredna.
29.06.2016 09:02 #horesto
Alkohol piję kilka razy w tygodniu, ale najczęściej jest to Pepper Vodka jako towarzystwo do ciężkostrawnego jedzenia. Nie mówię o dużych ilościach - kieliszek czy dwa już robią dużą różnicę, zupełnie inaczej się czuję następnego dnia. Ale też moim zdaniem dla takiego efektu, ta pieprzówka musi być odpowiedniej jakości. A wcale nie wszystkie takie są.
21.07.2016 08:52 #memder
Piję raczej raz na jakiś czas, ale to głównie delikatne alkohole. Np. bardzo lubię wódkę ziołową - Herbal Vodka, najczęściej piję zimą, tak dla rozgrzania brzuszka. Wtedy czuję się o wiele lepiej. Nie mówię o piciu ogromnych ilości alkoholu, ale np. o 50 ml co kilka dni. Przyjemniej się robi ;-)
04.08.2016 13:35 Piper
ja głównie piwo ewentualnie wino. Wódki nie piję bo jest za ciężka i nawet jak wypije dwa drinki to na następny dzień po prostu umieram. Źle na mnie działa.
03.11.2016 08:38 #hodajs
Alkohol trzeba dobierać z głową, tak aby był odpowiedniej jakości. Nie rozumiem jaki sens ma picie wódki z mety, albo tych wódek z dolnej półki jakościowej - przecież to totalna masakra. Alkohol powinien być przede wszystkim solidny i wtedy będzie robił dużą różnicę. Porównajcie sobie smakowo Gutt Pure Vodka do innych wódek, szczególnie z dolnej półki jakościowej. Totalnie inny klimat?
30.11.2016 10:28 Beata7
Ja głownie jakies kolorowe drinki, chociaz ostatnio bylam na wieczorze panienskim gdzie byly drinki w parze od vaporti. Tzn alkohol, ktory sie wdycha. Mega fajna atrakcja na impreze, cos zupelnie nowego.
30.12.2016 19:01 #Madzilka
To zależy od imprezy. Generalnie lubię degustować alkohole (niewielkie ilości). Najczęściej dobre whisky albo wina na które trafiam. Ostatni zakup zrobiłam w http://sklepzwhisky.pl
24.01.2017 08:40 #polszak
Pepper Vodka. Nie wiem czy znacie - jest pierwsza klasa, właśnie pieprzówka. Na pewno zdecydowanie polecam pod ciężkie jedzenie, jako dodatek. Mieliśmy ją na swoim weselu - poszło wszystko, aż było głupio, bo ludzie pytali czy można jeszcze donieść. Niestety nie było co donieść...
17.02.2017 13:00 Piper
ja to głównie piwo albo wino, wódki w ogóle nie tykam ani innego ciężkiego alkoholu.
17.03.2017 08:50 #choto
Wódkę, najczęściej jest to Gutt Pure Vodka. Kojarzycie? Delikatna, raczej górna półka. Od dawna wychodzę z założenia, ze nawet lepiej wypić czegoś mniej, aby tylko było odpowiedniej jakości. Najgorsze kiedy później człowiek na jakiejś imprezie musi się napić alkoholu, który odrzuca nawet samym zapachem. Łatwo jest się przyzwyczaić do dobrego ;-)
17.03.2017 09:14 #adrian
Gutt Pure Vodka - to alkohol słabej jakości, rozwalicie sobie żoładki. U nas na imprezkę kolo przyniósł własnie ten wynalazek i wszyscy haftowali aż po sufit.

18/470 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie