REKLAMA
REKLAMA

Jaki alkohol pijecie na imprezie?

16.09.2015 12:38 #Brajan
Co pijacie na imprezach, ze znajomymi???
20.09.2015 19:59 #zordon
Preferuję wódkę. Teraz pijemy Absolwenta, bo nam najbardziej podchodzi.
23.09.2015 18:25 #kirka
U mnie Absolwent smakowy, jeszcze nie dawno cytrynowy, teraz jabłko-mięta. Nie ma nic lepszego.
21.10.2015 15:08 manix
to zależy od imprezy i znajomych
29.10.2015 17:16 #tomus
Ja najczęsciej imprezuje w New Oraleans na Zgoda 11, mają bogaty wybor alkoholi dobrej jakości to w sumie degustuje rózne, czasami coś nowego ciekawego wpadnie więc warto sprobowac, a nie tak ze wiecznie to samo bo by się znudzilo :)
07.03.2016 08:14 #perwenc
Świetne efekty daje np. Pure Vodka. Tzn. to jest inny alkohol niż klasyczne wódki - chodzi przede wszystkim o smak, o jakość. To nie pali w gardło, ma taką samą moc, a mimo wszystko świetnie smakuje. I tutaj akurat odpada mit mówiący, że mocna wódka musi krzywić. Wcale nie musi - kwestia jakości alkoholu z jakim mamy do czynienia i różnice mogą być ogromne.
18.03.2016 13:27 Piper
Zazwyczaj piję jakiegoś prostego drinka typu wódka z colą. A jak nie to jakieś wino lub piwko. Nie mam jakieś swojego ulubionego alkoholu, nie jestem wybredna.
29.06.2016 09:02 #horesto
Alkohol piję kilka razy w tygodniu, ale najczęściej jest to Pepper Vodka jako towarzystwo do ciężkostrawnego jedzenia. Nie mówię o dużych ilościach - kieliszek czy dwa już robią dużą różnicę, zupełnie inaczej się czuję następnego dnia. Ale też moim zdaniem dla takiego efektu, ta pieprzówka musi być odpowiedniej jakości. A wcale nie wszystkie takie są.
21.07.2016 08:52 #memder
Piję raczej raz na jakiś czas, ale to głównie delikatne alkohole. Np. bardzo lubię wódkę ziołową - Herbal Vodka, najczęściej piję zimą, tak dla rozgrzania brzuszka. Wtedy czuję się o wiele lepiej. Nie mówię o piciu ogromnych ilości alkoholu, ale np. o 50 ml co kilka dni. Przyjemniej się robi ;-)
04.08.2016 13:35 Piper
ja głównie piwo ewentualnie wino. Wódki nie piję bo jest za ciężka i nawet jak wypije dwa drinki to na następny dzień po prostu umieram. Źle na mnie działa.
03.11.2016 08:38 #hodajs
Alkohol trzeba dobierać z głową, tak aby był odpowiedniej jakości. Nie rozumiem jaki sens ma picie wódki z mety, albo tych wódek z dolnej półki jakościowej - przecież to totalna masakra. Alkohol powinien być przede wszystkim solidny i wtedy będzie robił dużą różnicę. Porównajcie sobie smakowo Gutt Pure Vodka do innych wódek, szczególnie z dolnej półki jakościowej. Totalnie inny klimat?
30.11.2016 10:28 Beata7
Ja głownie jakies kolorowe drinki, chociaz ostatnio bylam na wieczorze panienskim gdzie byly drinki w parze od vaporti. Tzn alkohol, ktory sie wdycha. Mega fajna atrakcja na impreze, cos zupelnie nowego.
30.12.2016 19:01 #Madzilka
To zależy od imprezy. Generalnie lubię degustować alkohole (niewielkie ilości). Najczęściej dobre whisky albo wina na które trafiam. Ostatni zakup zrobiłam w http://sklepzwhisky.pl
24.01.2017 08:40 #polszak
Pepper Vodka. Nie wiem czy znacie - jest pierwsza klasa, właśnie pieprzówka. Na pewno zdecydowanie polecam pod ciężkie jedzenie, jako dodatek. Mieliśmy ją na swoim weselu - poszło wszystko, aż było głupio, bo ludzie pytali czy można jeszcze donieść. Niestety nie było co donieść...
17.02.2017 13:00 Piper
ja to głównie piwo albo wino, wódki w ogóle nie tykam ani innego ciężkiego alkoholu.

16/467 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Dodaj samodzielnie on-line

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Artykuł sponsorowany

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie