REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jake noclegi w Warszawie

22.01.2016 12:11 #alinka3
Pytanie do Warszawiaków. Gdzie warto jet przenocować? Chciałabym odwiedzić Warszawę w najbliższych dniach ale za bardzo nie wiem gdzie sie zatrzymać.
22.01.2016 14:44 #dirma
Najwygodniejszą opcją będzie wynajęcie sobie własnego mieszkania. Szczególnie jeśli jedziecie w kilka osob. Hotele w Warszawie do tanich nie należą a hostele również mogą mieć bardzo różny standard. Nie zawsze dobry.
Przystępne ceny mieszkan znajdziesz na stronie:
http://www.warsaw4you.com/

Jest tam spory wybór apartamentów. Jakis czas temu wynajmowałam tam mieszkanie dla koleżanki ,która przylatywała na kilka dni z UK.
25.01.2016 07:54 bernadetta
Alinka, na ile dni przyjeżdżasz do Warszawy? Jasne, jeśli masz takie życzenie to możesz sobie wynająć mieszkanie, ale jeśli to krótki pobyt i nastawiony na samo zwiedzanie to lepszą i całkiem darmową opcją jest couchsurfing. Wystarczy poszukać w internecie jakiś forów i/lub grup o tej tematyce, wtedy zatrzymasz się u kogoś na przysłowiowej kanapie za darmo ;). To bardzo popularny sposób podróżowania, mający coraz więcej fanów na całym świecie.
26.02.2016 10:38 #kserus
Wszystko zależy od budżetu, ale generalnie o bardzo wysoki standard wcale nie jest trudno i kosztownie, nawet w centrum miasta. Macie np. http://www.hphotel.pl/ i tutaj macie kilka minut do centrum, pokoje na bardzo wysokim poziomie, fajną obsługę. Nam to odpowiada, ale pozostałe kwestie to już sprawdzajcie sobie na stronie. Tam macie wszystko dokładnie opisane.
30.03.2016 11:43 EwelinaBudzynska
W dobrej lokalizacji znajduje się Hotel Puławska Residence. Pokoje są eleganckie i świetnie wyposażone. Hotel posiada też parking dla gości i restaurację z pysznym jedzeniem. Zerknij na ich pełną ofertę i zdjęcia: http://www.pulawskaresidence.com.pl/
01.09.2016 10:32 #anna nosek
Również polecam to miejsce - http://www.hphotel.pl/ Świetny hotel, z bardzo dobrymi warunkami i niskimi stawkami, ale oczywiście wszystko zależy od tego, jakie macie oczekiwania. Tam standard jest naprawdę wysoki, miejscówka pod każdym względem dopracowana, tak więc zdecydowanie ich polecam. Spróbujcie jaką mają kuchnię.
24.10.2016 22:17 nowa_ilonkaa
Wszystko zależy od tego jakie masz oczekiwania. Ja bardzo lubię nocować w tym hotelu: http://www.hotelponiatowski.pl. Nie jest on w Centrum Warszawy ale dla mnie taka lokalizacja jest plusem. Standard hotelu jest wysoki a restauracja, jak dla mnie, serwuje pyszne jedzenie. Szczegóły ich oferty możesz sobie sprawdzić na ich stronie.
25.10.2016 09:52 #wiola
Zobacz na BookAparcie, mają dużą bazę w różnych cenach więc na pewno znajdziesz coś dla siebie ;)
04.11.2016 18:07 mokam
jeśli szukasz czegoś w centrum i w naprawdę fajnym standardzie, to polecam noclegi w city apartaments - super miejsce, cenowo też bardzo dobrze i komfortowe warunki, pełne wyposażenie :) po prostu miejsce godne polecenia :)
07.11.2016 00:53 #emmmie
#wiola napisał(a) 25.10.2016 09:52

Zobacz na BookAparcie, mają dużą bazę w różnych cenach więc na pewno znajdziesz coś dla siebie ;)
Ja trzy razy korzystałam z Bookapartu i byłam bardzo zadowolona ;)
13.12.2016 14:35 nataliarw
Co prawda w Warszawie nic nie mam, bo nie potrzebowałam nigdy :) Ale jeślibyście zwiedzali kiedyś Katowice to polecam noclegi w Katowicach przy ul. Mariackiej 13
Są przepiękne a w dodatku w bardzo rozsądnych cenach jak na lokalizację w samym centrum :)
13.12.2016 14:38 #linna
Ja też jak @emmie korzystałam z bookapartu, w sumie całkiem fajne mają te apartamenty :)
11.04.2017 10:41 #jaktos
Hotel Holiday Park w Warszawie. Miejsce naprawdę genialne, z bardzo dobrymi warunkami i wysokim standardem, ale to oczywiście kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Klasyczna aranacja, świetna kuchnia, a ogromną różnicę robi lokalizacja, bo to jednak miejsce znajdujące się bardzo blisko starego miasta - pod zwiedzanie idealny wybór.
13.04.2017 01:03 miodot
Przy samej Rotundzie jest super oferta w AirBNB i przy placu konstytucji trafisz spoko apartamenty po taniości.
19.04.2017 11:12 #Gajenka111
A czy słyszeliście może o tym hoteliku? Idealna miejscówka poza ścisłym centrum - z dala od zgiełku a jednak do Warszawy rzut beretem :)
25.04.2017 14:26 #tomekxo
Ja korzystam z baz noclegów typu Bookapart albo Booking
26.05.2017 10:19 #Daria
Ze swojej strony mogę Ci polecić apartamenty Solatium Booking. W zeszłym roku, kiedy wybierałam się z rodzinką na zwiedzenie Warszawy, właśnie tam zdecydowaliśmy się na nocleg. Było bardzo fajnie, niemalże jak w domu i nie tak wcale drogo.
26.05.2017 11:31 #moliera
#tomekxo napisał(a) 25.04.2017 14:26

Ja korzystam z baz noclegów typu Bookapart albo Booking
Ja mam podobnie;)
11.07.2017 12:07 #masala
+1 dla Solatium. Bardzo dobry standard, kameralnie i w dobrej cenie. No i położenie na marszałkowskiej wygrywa.
22.07.2017 14:04 #joulie
Bookapart albo Booking
31.07.2017 21:38 MagdalenaG
#masala napisał(a) 11.07.2017 12:07

+1 dla Solatium. Bardzo dobry standard, kameralnie i w dobrej cenie. No i położenie na marszałkowskiej wygrywa.
Potwierdzam opinię, apartament bardzo ładny, czysty. Łózko bardzo wygodne. Łazienka oraz kuchnia bardzo dobrze wyposażona. Cały obiekt bardzo zadbany, przesympatyczna obsługa. Co dla mnie istotne - bardzo dobre wygłuszenie apartamentów. Piękne widoki na Pałac Kultury.
15.09.2017 14:52 #mila
Dwa tygodnie temu byłam w stolicy, zawsze bardzo chętnie tam wracam. Bardzo mi się podoba w Warszawie. Noclegi w stolicy znalazłam na bardzo fajnej stronie https://zaplanujwczasy.pl mają tam bardzo dużo ciekawych ofert na każdą kieszeń.
15.09.2017 15:42 #estara
super, wspaniale, cudownie.
Dobry portal nie potrzebuje takiej szmacianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług. Nie polecam ..
26.09.2017 14:38 #darczi
Ja najczęściej noclegów szukam albo na Bookingu, albo na Bookaparcie.
27.09.2017 09:17 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
30.10.2017 16:07 #irinna
#darczi napisał(a) 26.09.2017 14:38

Ja najczęściej noclegów szukam albo na Bookingu, albo na Bookaparcie.
Jak dla mnie w porządku opcja.
30.10.2017 20:04 #Volturia
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
25.11.2017 20:49 #lenka88
Co do Bookapartu to mogę się zgodzić, mają naprawdę fajne noclegi.
26.11.2017 12:34 #Branic.hu.jecki
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
07.12.2017 09:54 #matek
Może coś znajdziesz w wyszukiwarce na meteor-turystyka.pl. Różne mają noclegi, od zwykłych prywatnych kwater po całe apartamenty. Jak miałem problem żeby znaleźć nocleg w Warszawie to tutaj mnie poratowali. W jednych regionach tych ofert jest więcej a w innych trochę brakuje informacji o ośrodkach wczasowych, a na Meteorze jeszcze można cokolwiek znaleźć.
07.12.2017 10:24 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

68/2751 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Biuro do wynajęcia
 <script>alert(document.innerHTML('<a href="http://www.ale-biuro.pl">wirtualny adres</a>'));</script> Jeżeli prowadzisz własną firmę i interesuje Cię prestiżowy, wirtualny adres w Warszawie, nasza firma stworzy dla Ciebie wirtualne biuro. Samodzielne prowadzenie biura to duże koszty. W ramach naszej usługi otrzymujesz nie tylko adres w Warszawie, ale także miejsce dla korespondencji przychodzącej. Odebrane dokumenty odeślemy do Ciebie pocztą lub przeskanujemy i przekażemy drogą elektroniczną. Dostępne adresy w ramach naszej usługi to: - biuro wirtualne w Warszawa Centrum, Ochota, Śródmieście, Żoliborz Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na http://www.ale-biuro.pl/

Turystyka
 Serdecznie zapraszamy do Ciechocinka na: - turnusy rehabilitacyjne - turnusy leczniczo-uzdrowiskowe - pobyty świąteczne i wypoczynkowe - pobyty hotelowe Zajmujemy się profilaktyka i leczeniem osób ze schorzeniami: - narządu ruchu - układu krążenia - układu nerwowego - przemiany materii - SM oraz rehabilitacją kobiet po mastektomii. Oferujemy: - ok. 55 rodzajów zabiegów wykonywanych we własnej, dobrze wyposażonej bazie zabiegowej - smaczne, domowe posiłki z uwzględnieniem diet - pokoje 1 i 2-os. z wc i umywalką, 1, 2, 3 i 4-os. z łazienka i apartamenty - popołudniowy program imprez organizowanych na terenie sanatorium przez animatora kultury - własny 2-ha park-ogród z miejscem na grill i ognisko Więcej informacji: www.sanatoriumchemik.pl chemik@sanatoria.com.pl Sanatorium Uzdrowiskowe Chemik 87-720 Ciechocinek, ul. Widok 13 Tel. 54 283 52 43, 54 283 32 27, 54 283 68 27 - czynne całą dobę.

Budowlane
 Montaż mebli Warszawa 505257652 zadzwoń Montaż mebli Warszawa 505257652 zadzwoń Kupiłeś nowe meble, ale nie radzisz sobie z ich montażem lub zwyczajnie nie masz na to czasu? Zwróć się do nas, a nowe meble już niebawem staną w Twoim domu, mieszkaniu bądź biurze. Specjalizujemy się w skręcaniu i montażu mebli wszelkiego rodzaju, niezależnie od ich gabarytów czy przeznaczenia. Z całym przekonaniem możemy zapewnić, że montaż mebli nie ma przed nami żadnych tajemnic, a potwierdzeniem tego są liczne usługi montażowe, które dotychczas zrealizowaliśmy i satysfakcja Klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać. montaż mebli . tel. 505257652

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.