REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaka pralka?

21.08.2017 15:26 monika85
Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc :) Szukam dobrej i niedrogiej pralki - tak powiedzmy do 1500 złotych. Zależy mi przede wszystkim na programie do prania dziecięcych ubranek i jeszcze gdyby był system do oczyszczania ubrań z bakterii itp. Znalazłam takie pralki w ofercie Kernau - https://www.kernau.com/ Może ktoś z Was ma pralkę tej firmy i mógłby powiedzieć mi coś więcej na jej temat? Z góry dziękuję :)
21.08.2017 15:46 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
29.09.2017 18:19 #Rossss
Kurcze jak nie wiadomo co kupić i na co zwracać uwagę to zawsze warto zerknąc do poradników online jak ten na stronie Komputronika o pralkach
30.09.2017 10:49 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,.....
26.05.2018 15:29 #Annet
JAk ktoś chce jakąś większą pralkę to podrzucam model Amica TAW8143DCiBTO - pralka bardzo dobra i z wieloma funkcjami.
REKLAMA
28.05.2018 11:14 #syfff reklamaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
28.08.2018 22:42 #Jakub
Zamiast słuchać takich rekomendacji lepiej sprawdzić jakiś ranking pralek i poczytać sobie opinie użytkowników w sklepach internetowych
29.08.2018 23:34 #gość_portalu
Sprawdzić ranking pralek? To jest dopiero reklama i sponsoring mający nie wiele wspólnego z rzeczywistością ( nie mówie, że zawsze). Ja tam akurat jestem zwolennikiem tego co polskie, więc po co kupować zagraniczne pralki są krajowe są równie dobre?
14.09.2018 23:57 #mczay
Jeśli zależy Ci na jakiejś porządnej pralce, zdecyduj się na pralkę Bianca, firmy Candy. Mam ją od kilku miesięcy i jestem nią zachwycony. Nie ma zbędnych przycisków, steruje się nią głosem lub przy pomocy aplikacji mobilnej, dzięki czemu nie mam żadnych problemów z obsługą pralki, a zazwyczaj miałem.
24.11.2018 18:30 #Pytacz
MOże mi ktoś cos napisać o pralkach o zwięksoznej pojemności jak AMica DAW8143DSiBTO? Jak to sie sprawuje?
30.11.2018 14:50 #Zomus
Sprawdź sobie to czy tu sa wymienne łozyska bębnów i bierz:)
07.12.2018 09:09 #niko65
A słyszeliście o pralkach firmy Smeg?? To w Polsce raczej mniej znana firma, a mają naprawdę dobry sprzęt za rozsądną cenę. Polecam zajrzeć na stronę: iguanasklep.pl/smeg/pralnictwo oferują oni szeroki asortyment tej firmy :) Niedawno sam kupiłem u nich taką pralkę i świetnie się spisuje, jest pojemna, elektrooszczędna i cicha :) Pierze bardzo dobrze i ma specjalistyczne programy. Poza tym można ją zamówić do zabudowy z przednimi drzwiczkami, wtedy wygląda cudnie i bez obaw możecie zamontować ją w kuchni w widocznym miejscu :)
21.12.2018 14:26 #bazus
O tych to szczerze pierwsze słysze...natomiast o Amice słyszałem bo sam mam:D
05.01.2019 23:28 #Prowda
Amica chyba jest dosyć popularna jeśli idzie o pralki głównie przez możliwość wymiany tych łożysk
12.01.2019 23:08 #Hann
popularna bo zdecywoana większość z ich modeli ma możliwość wymieniania w razie co tych nieszczęsnych łożysk
REKLAMA
29.01.2019 20:43 #DawidP
A jaki konkretnie model pralek Amici jest z wymiennymi łożyskami bębna? Bo ja tego nie mogę znaleźć w opisach?
17.05.2019 20:07 #DOra
Zobacz czy taka TAWN8123LCB 8-kilogramowa nie ma czasami
24.05.2019 20:09 #Wiosna
Zwycięstwo #Wiosny w wyborach to łatwiejszy dostęp do pigułek dzień po. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
26.06.2019 15:25 #Ania 1
Sprawdź tutaj https://rankingmania.pl/ranking-pralek/ - możesz zmierzyć dużo czynników. Taki zakup to wcale nie łatwa sprawa:)
16.08.2019 18:00 #pytaczek
I Jak te pralki Amici wypadają w rankingach?
23.08.2019 23:52 #Zerr
Jak patrzę to całkiem nieźle. Cenowo są chyba stosunkowo konkurencyjne + pod katem funkcji.
24.08.2019 23:51 #Ciekawe
A na przykład czym różnią się pralki Amici od innych pod kątem funkcji?
07.09.2019 17:26 #Uuuuuaa
Kazdy producent ma swoje patenty i Amica tez pewnie ma. trzeba by sie przyjrzec np silnikom

159/3815 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 Każdy! 513-606-666

Grunt sprzedam
 Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody Olchowiec nad Jeziorem Solińskim ( numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono ) Działki położone nad Zalewem Solińskim, 50 m od wody, w miejscowości Olchowiec w gminie Czarna w województwie podkarpackim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Chrewt 6, przeznaczone są na cele usług turystycznych i rekreacyjnych oraz zabudowy letniskowej. Działki wyróżnia doskonałe położenie, przepiękne widoki i bliski dostęp do wody ( 50 m ), co gwarantuje idealny odpoczynek na działce. Cena - 205 zł/ m2 Kontakt: biuro@mikrotech.com.pl 601068415

Zdrowie i Uroda
 Gorąco polecamy nowo otwarty salon Beautyroom na ulicy Burakowskiej 16 koło Arkadii manicure pedicure zabiegi twarzy botox depilacja laserowa przemiła atmosfera duży wybór lakierów strona: http://beautyroomburakowska.pl możliwość rezerwacji przez FB https://www.facebook.com/beautyroomburakowska tel:792-888-298

Poszukuję do wynajęcia
 Dwie kobiety 40+ poszukują dwóch osobnych pokoi do wynajęcia w przystępnej cenie

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Centrum Perfum Lanych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%