REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jaka najtańsza zmywarka do zabudowy

# adrenk

25.01.2016 07:51

Cześć,
jaka markę, ewentualnie model zmywarki poleccie do zabudowy?
za i przeciw poproszę.
Pozdrawiam

# mille

25.01.2016 14:06

Ja mam u siebie zmywarke Indesit. Kupowałam w sklepie rtv Euro agd . Możesz sobie zajrzeć bo pół roku temu jak robiłam zakupy to modele zmywarek były tam najtaniej. Poza tym jeśli zależy Ci na cenie to w sklepie dają możliwość brania sprzętu na raty 0% tak wieć możesz sobie to na spokojnie spłacać w przyszłości. Ja wzięłam zmywarkę na 10 rat tak wiec praktycznie tego nie odczułam.
Zmywarka nie była droga a ma wiele programów oraz radzi sobie z wszystkimi zabrudzeniami.

# Nicc

17.06.2016 23:47

Popatrzcie sobie na zmywarkę Amica IN ZIM 668E. Duża pojemność, klasa energetyczna A+++, zmywanie strefowe i tak dalej.

REKLAMA

 bofajno

22.08.2016 22:57

Raczej Boscha. Nie dość że są solidne to i można znaleźć ceny przystępne, np. na electro.pl. Renoma firmy jest dla mnie bardzo istotna.

 Hominika

27.03.2017 10:20

Może zobacz po prostu ranking zmywarek pod zabudowę http://ceneo.pl ? Coś sobie tu znajdziesz.

# synerk

07.10.2017 14:29

Zobacz na taki poradnik i może to coś pomoże komputronik.pl /informacje/jaka-zmywarka-10-porad/

REKLAMA

 elabarbara

22.06.2018 08:30

Jest nas piątka w domu 2 dorosłych i 3 dzieci. Przy wyborze zmywarki kierowałam się tylko tym na ile najwięcej kompletów naczyń mieści zmywarka. Sprzęt AGD wybierałam zawsze taki na jaki mnie było stać. Dlatego z mężem po długiej dyskusji postanowiliśmy kupić zmywarkę Candy CDI 2DS523 . Moim założeniem było : skoro mam zmywarkę nie myje ręcznie.

# syf reklamaa

22.06.2018 13:56

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy