REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaka najlepsza szkoła nauki jazdy w Warszawie?

08.06.2015 17:53 #aneta
Najlepiej w okolicach Mokotowa. Chciałabym aby można było chodzić na kurs w weekendy bo w tygodniu późno kończę pracę. Możecie coś ciekawego polecić?
13.06.2015 13:35 Tomi19
Witaj, jak nie chcesz marnować czasu to idź do Gazelki na Batorego (przy samym metrze Pola Mokotowskie). Ja właśnie miałem u nich kurs i udało mi się zdać za pierwszym razem więc jestem mega zadowolony. Kursy są w weekendy, jazdy do ustalenia, więc ogólnie spoko, zawsze można się dogadać. Są młodzi instruktorzy i nikt nie wydzierał się na mnie jak coś nie wyszło. Tutaj masz namiaru do nich http://gazelka.pl/.
16.06.2015 09:28 #aneta
Dzięki, nie znałam tej szkoły, a jest blisko mnie jak się okazuje :) A jak tam jest ze zdawaniem egzaminów, dużo osób oblewa?
17.06.2015 10:47 #sonic
Ja też się zastanawiam, bo w przyszlym miesiacu mam kasę od rodziców na prawko dostać. Koleżanka do nich chodzi i jest bardzo zadowolona. Chłopaki rzeczywiście są młodzi i podobno gada się z nimi jak z kumplami, nie jest sztywno i nudno. Ciężko się dodzwonić ale oddzwaniają. Powiedzieli mi,że mimo niskiej ceny nie ma obaw że część kursu będzie na Fabii, bo dwie Fabie, które mieli już sprzedali. I obiecali mi,że jak już zdam prawko to będę mógł się przejechać Mercedesem SLK, który jest reklamą firmy.
19.06.2015 10:50 Tomi19
Z mojej grupy z tych osób które znam za pierwszym razem oprócz mnie zadało jeszcze 4 na 7, pozostałe za drugim razem więc wynik całkiem przyzwoity. Tu też dużo zależy od stresu jaki jest na egzaminie, ale jak kurs masz w dobrej atmosferze i nie stresujesz się wsiadając do auta to powinno być dobrze!
23.06.2015 14:11 #margo903
Fajnie naukę jazdy prowadzą w szkole jazdy OES http://szkola-oes.pl/. Wykłady prowadzi p. Jacek - przystępnie i tak, że każdy zrozumie. Jazdy prowadzi chyba z 5 instruktorów i nie trzeba długo czekać żeby godziny wyjeździć. Jazdy są na Skodzie Fabi (przystosowanej do egzaminu i podstawianej na egzamin) i na Hyundaiu i20. Wiele osób potwierdza, że szkoła faktycznie uczy jeździć, a nie tylko przygotowuje do egzaminu. Siedzibę mają 20m. od metra Dworzec Wileński
24.06.2015 13:50 #kate20
OES to dobra szkoła, racja, że trochę trzeba poczekać na jazdy, ale na swojej stronie każdy kursant ma swoje konto, i za jego pośrednictwem może zapisać się na kurs i jazdy, więc nie trzeba dzwonić albo chodzić do biura, można to zrobić w każdej chwili w domu. Instruktorzy z tej szkoły uczą jeździć w każdych warunkach, ich wieloletnie doświadczenie jest wielkim plusem tej szkoły, dzięki temu swój egzamin zdałam za pierwszym podejściem.
Mogę z czystym sumieniem polecić ją dla warszawiaków i nie tylko!
29.06.2015 10:54 #mada
Jeździłam w OES - było świetnie! Jacek jest super, na początku się go trochę wystraszyłam bo jest bardzo dobrze zbudowany, ale jak zaczął opowiadać anegdotki o swoich dzieciaczkach od razu zmieniłam o nim zdanie. To facet do rany przyłóż a do tego świetny instruktor. Polecam ! A wy macie jakieś ulubione anegdotki o swoich instruktorach?
18.09.2015 09:25 #Wasia
#aneta napisał(a) 08.06.2015 17:53

Najlepiej w okolicach Mokotowa. Chciałabym aby można było chodzić na kurs w weekendy bo w tygodniu późno kończę pracę. Możecie coś ciekawego polecić?
Qmobil oferuje weekendowe kursy. Zgłoś się do nich:)
18.09.2015 10:41 #Miguel
Polecam inną formę szkolenia dla zapracowanych: e-learning. Ja tak robiłem w Q-Mobil. Mega dogodność dla tych, u których słabo z czasem. Mi taka forma nauki teorii odpowiadała. Jazdy miałem w panem Czarkiem. Bardzo sobie chwalę. Nie było załatwiania prywatnych spraw w czasie moich jazd-tylko nauka i konkrety.
22.09.2015 13:24 #wiktor89
W Q-Mobil robiłem kurs weekendowy. Teoria pt, sob, nd a później jazdy. Ze względu na ciężki grafik w pracy mogłem jeździć tylko w weekendy. Moim instruktorem był Kuba. Dużo się nauczyłem. Jazdy konkretne ale i na wesoło. Nie było ucinania czasu zajęć, jak w niektórych szkołach. Szkoła godna polecenia.
27.10.2015 15:07 #pati
Moim zdaniem najlepsze jest Q-Mobil, instruktorzy bardzo dobrzy, Cierpliwi:) Nauczyli mnie wszystkiego i zdałam za pierwszym podejściem.
28.10.2015 09:01 #Henia
Dla mnie najlepszą szkołą był Qmobil. Świetnie mnie przygotowali do egzaminu.
28.10.2015 09:44 #Julka
Jak szukasz dobrej szkoły jazdy, która prowadzi kursy weekendowe to polecam Qmobil :)
08.12.2015 10:47 #Keret
Potwierdzam powyższe wpisy. Wczoraj zdałem prawko a robiłem kurs w Qmobil. Pierwsze podejście zdane! Świetni instruktorzy!
08.12.2015 12:47 #blądi12
Mogę Ci polecić Q-Mobil, po kursie tam zdałam za pierwszym razem, a jakiegoś szczególnego talentu do prowadzenia samochodu nigdy nie wykazywałam.
18.02.2016 11:12 TERMLight
Ja miałem kontakt (to znaczy tak naprawdę znajomi bo ja zdawałem jeszcze w czasach PRLu) ze szkolą ELMOL z Wałbrzyskiej w Warszawie.
Podobno bardzo przyjaźni instruktorzy którzy nie traktują kobiet jak blondynki ale naprawdę chcą nauczyć swoich kursantów.
Skoro dziewczyny mówiły że spoko to nie może być kiepsko i podobno zdawalność dobra.
19.02.2016 17:58 #Alice
Jeśli ktoś szuka szkoły z Mokotowa to zdecydowanie Gazelka. Dzisiaj zdałam po 10 godzinach dodatkowych z Radkiem. W porównaniu do poprzedniej szkoły z rogu Radarowej to były dobrze wydane pieniądze.
10.03.2016 11:21 #katarina
Ja się uczyłam akurat w QMobil jeździć i bardzo dobrze wspominam, nie wiem, czy to ja miałam smykałkę do tego, czy po prostu instruktor był świetny, ale zdałam bez problemu.
10.03.2016 12:31 EwelinaBudzynska
Ja chodziłam do Sarbo! Uczą praktycznych rzeczy a nie tylko tego co musisz. Mnie nauczyli jak się poruszać autem po lodzie i ruszać z piskiem opon ;)
12.03.2016 19:45 #Jerek
Moi znajomi zdawali w qmobil.pl i są najlepsi. Zdali za 1/2 razem. Nie mieli dużo problemów bo mieli bardzo dobrych instruktorów.
12.03.2016 23:41 #Moniek
Hmm jak szukałem opinii na temat szkół jazdy to trafiłem na stronkę http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl/ można wybrać sprawdzone szkoły.
13.03.2016 13:41 #Klaus
Ja robiłem prawko w tunell.pl i bardzo sobie chwalę. Niska cena za kurs i mogłem dodatkowo zrobić u nich badania lekarskie. Polecam!
18.03.2016 17:13 #Pysia4
Tunell.pl to dobra szkoła nauki jazdy. Nawet można zrobić kurs weekendowo. Super. polecam!
22.03.2016 12:53 #Piotras
Sprawdzone i dobrze oceniane ośrodki nauki jazdy można spr tutaj http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl/ polecam
24.03.2016 18:04 #majaa
A ja to mam dwie lewe ręce do jazdy, ale zawsze chcialam jezdzic na motocyklu- stwierdzilam ze chocby nie wiem co, zdam prawko na kat.A. Nie wiem czy to kwestia szczescia, ale trafilam do szkoly jazdy OES na panią Agę- super osoba, bardzo szybko zalapalam z nia kontakt i uwielbialam z nia jazdy, bo potrafi przekazac wiedze, bez zbednego owijania w bawelne. Zdane- za pierwszym razem :D teraz sune swoim cudeńkiem po drogach jak szalona :D
01.04.2016 13:19 #maryjanek
Opinii jest tyle ilu kursantów, więc warto samemu sprawdzić różne oferty szkół prawo-jazdy.warszawa.pl
08.04.2016 19:40 #Jonka
Polecam szkółkę doszkalanie24.pl mają kursy weekendowe. Bardzo fajne jak ktoś ma rodzinę i pracę w ciągu dnia. W ogóle fajni instruktorzy. Nie drogo.
10.04.2016 00:04 #Maćko
Moim zdaniem zdecydowanie qmobil.pl mają najlepszych instruktorów. Egzamin z nimi zdany za pierwszym razem!
13.04.2016 22:58 #Wieniec
#maryjanek napisał(a) 01.04.2016 13:19

Opinii jest tyle ilu kursantów, więc warto samemu sprawdzić różne oferty szkół prawo-jazdy.warszawa.pl
Fajna stronka. Dobrze że ktoś w końcu zebrał sprawdzone szkoły jazdy w jeden portal i można opinie dodać. O wiele to ułatwi wybór szkoły.
14.04.2016 19:49 #Partyk
Ciekawa szkoła www.tunell.pl mają fajną ofertę względem kursów, weekendowe, e-lerningowe. Jazdy są naprawdę praktycznie, jeździsz po ulicy, instruktor dba o to aby zapoznać ze wszystkim i z trasami egzaminacyjnymi. Jak dla mnie szkoła jazdy jak szkoła. Ważne że instruktor uczył mnie i wyłapywał moje błędy dzięki czemu nauczyłam sie jeździć.
21.04.2016 14:29 #luna
OES polecam :) cena była spoko i pasowała mi miejscowka przy wileniaku :) trafiłam do p. Zbyszka i jestem zadowolona- potrafil nauczyć jazdy i był cierpliwy, chociaż normalnego człowieka pewnie nie raz wyprowadziłabym z równowagi :P zdałam na luzie ;)
28.04.2016 10:46 #lejko
Zobacz sobie różne oferty i sam się zastanów do której warto pójść, która Tobie odpowiada najbardziej. prawo-jazdy.warszawa.pl
28.04.2016 11:17 #Senior
Właśnie chciałam napisać o tej stronce http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl/ uważam że warto szukać właśnie po takich stronach, bo cenowo kursy są do siebie podobne, a na takich stronach są polecane i warte uwagi ośrodki. Po to właśnie ktoś to robi.
01.05.2016 16:25 #Genek
Dzięki za tę stronę http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl dzięki temu wybrałem szkołę Qmobil. Jak do tej pory wszystko idealnie. Bardzo sympatyczni i rzeczowi instruktorzy.
21.05.2016 22:45 #Janekk
Ja polecam http://superkierowca.waw.pl/
z nimi zdałem egzamin bez najmniejszych problemów. Jeździłem dużo po trasach egzaminacyjnych, ale nie zapominając o innych równie ważnych i dobrze uczących skrzyżowaniach. Bardzo sympatyczny instruktor, polecam naprawdę.
23.05.2016 23:09 #Natka
Najlepsze jazdy doszkalające prowadzą w www.doszkalanie24.pl wykupiłam u nich 5 godzin i były to najlepiej spędzone godziny za kółkiem.
25.05.2016 12:57 #Tośka
Sprawdź www.doszkalanie24.pl jak dla mnie bardzo dobrzy są. Brat robił prawko u nich i zdał za pierwszym. Teraz ja zaczęłam już część praktyczną, tzn, wyjechałam na ulicę i naprawdę świetnego instruktora mają.
31.05.2016 23:01 #Ganik
Ja szukając dobrej szkoły jazdy znalazłem stronkę http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl/ gdzie mają same dobre szkoły jazdy. Tak wybrałem Qmobil.pl. Jak dla mnie najlepsza szkoła. Świetni instruktorzy i dobra nauka do egzaminu. Nie miałem problemu ze zdaniem na prawko i teraz spokojnie jeżdżę.
11.06.2016 00:15 #Molik
Również bym polecił stronkę http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl/ mają najlepsze szkoły i ich opinie. Ja dzięki tej stronie wybrałem swoją szkołę i zdałem. Warto sięgnąć też po rankingi szkół.
13.06.2016 09:35 #omok
Warto sobie zrobić przed wyborem szkoły wstępne rozeznanie, dlatego polecam portal prawo-jazdy.warszawa.pl/
19.06.2016 17:51 #mandaryna
Zdecydowanie OES :) dobrze uczą i potrafią przekazac wiedzę.podczas jazd troche sie stresowalam, ale instruktor szybko rozluźnil atmosfere i bylo spoko ;)
01.07.2016 23:01 #Inga
Najlepsze szkoły są w tym spisie http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl/ korzystałam, czytałam opinie. Bardzo fajny serwis. Brawa dla twórcy.
04.07.2016 12:46 #goldra
Najlepiej polegać na jakichś portalach związanych z tematem choćby: http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl/
06.07.2016 23:34 #Marata
Polecam www.doszkalanie24.pl na dodatkowe godziny jakby komuś nie poszło. Dopiero podczas tych jazd doszkalających moje błędy zostały skorygowane. Świetny instruktor.
10.07.2016 22:21 #Tarasek
Ja od siebie polecam instruktora Pana Romana z Qmobil. Miałem z nim jazdy i to złoty człowiek. Bardzo spokojny, ani razu głosu nie podniósł jak popełniałem jakiś błąd. A uczy doskonale, egzamin zdałem za 1 to samo przez siebie mówi. www.qmobil.pl
12.07.2016 18:06 #Eryczek
Jak dla mnie Qmobil. Bardzo świetna szkoła. Najlepszy instruktor to Pan Roman. Polecam serdecznie. www.qmobil.pl
13.07.2016 22:37 #Kina
Ja szukałam poprzez stronę http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl/ naprawdę polecam świetna stronka z najlepszymi szkołami jazdy.
14.07.2016 20:46 #Kobietka_d
Ja i dwoje moich znajomych robiliśmy kurs w szkole Havranek. Znajomi robili dwa lata temu i radzą sobie świetnie bez mandatu i punktów. Ja jestem świeżo upieczonym kierowcą, ciekawe jak mi pójdzie jazda samochodem;) pozdrawiam i polecam Havranka i Instruktora Rafał Trawczyńskiego.

Świetna szkoła jazdy to Havranek Kobietka
22.08.2016 23:24 #Omar
Prawo jazdy zdałem za trzecim razem, ale zdałbym pewnie za pierwszym, gdybym w porę dowiedział się o Warszawska Jazda. Być może kogoś z Państwa zainteresuje oferta tego OSK, ja nie wiedziałem, że kurs na prawo jazdy może być aż tak miły i niestresujący.
19.09.2016 11:54 #Dagmara26
Ja tez szukam dobrej szkoły jazdy, także dzięki za podpowiedzi :) testów uczę się do nich też: https://www.portalnaukijazdy.pl/ więc myślę że będzie dobrze :)
04.10.2016 11:31 #Noelka
Jak dla mnie najlepsza szkoła to http://qmobil.pl/ - bardzo dobrze przygotowują do egzaminu, na zajęciach panuje sympatyczna atmosfera. Wysoka zdawalność - ja zdałam za pierwszym razem.
09.11.2016 21:20 Kbis
Kierując się opiniami z internetu kilka miesięcy temu wybrałam kurs w szkole Havranek. Ważne było to, że będę jeździła maksymalnie z dwoma instruktorami. Po doświadczeniach brata, który na kursie miał 7 instruktorów nie popełniłam tego samego błędu. Zajęcia teoretyczne ciekawe i na temat. Jazdy odbywały się punktualnie. Jeśli czegoś nie wiedziałam, zatrzymywaliśmy się i dokładnie instruktorzy tłumaczyli co i jak. Jeździłam z p. Marcinem i p. Rafałem. Mogę śmiało polecić tych instruktorów i szkołę Havranek. Egzamin zaliczony, prawo jazdy mam w kieszeni tzn w torebce:). Jeszcze dodam, że nie miałam kłopotów z umawianiem się na jazdy, bardzo miła pani Iza po drugiej stronie telefonu lub komputera:) polecam http://havranek.pl
13.11.2016 17:41 Leszek
Przyłącza się do pozytywnej opinii o szkole Havranek. Brałem u nich tylko dodatkowe jazdy. Instruktor bardzo wymagający ale konkretny i rzeczowy. Otrzymałem wiele nowych wiadomości, o których nikt mi nie mówił na kursie. Samochód zadbany, stan techniczny też dobry. polecam Marcin.
25.11.2016 22:37 #Wera
Jeśli chodzi o okolicę Mokotowa, to na Ursynowie siedzibę ma szkoła Moto Start. Ja u nich uczyłam się jeździć, ale w siedzibie przy centrum. Wszystko oki. Terminy szybkie, instruktorzy spoko więc polecam. Egzamin zdałam za pierwszym razem a to najlepszy dowód, że warto ;)
03.12.2016 13:24 Gabryś
Natomiast ja piękna Gabryś:) uczyłam się jeździć z instruktorem z qznia. Wykłady przeprowadzone bardzo ciekawie. Instruktor angażował wszystkich kursantów, było to bardzo fajne i ciekawe, nie było nudy. Nie było pitu pitu o głupotach. Tylko najważniejsze tematy a resztę sami musieliśmy przeczytać i się nauczyć. Obejrzeliśmy kilka ciekawych filmów dotyczących bezpiecznej jazdy z komentarzem instruktora. Jazdy odbywały się w przyjemnej atmosferze. Samochód Hyundai taki jak na egzaminie tylko kolor inny hehe. Po 43 godzinach egzamin zaliczony bez najmniejszych problemów.
08.12.2016 19:42 #Grzegorz
Również mogę jeździłem w Qzni. Fajni, życzliwi i sumienni instruktorzy. Dobrze tłumaczą dzięki czemu nauka dosyć szybko idzie do przodu.
16.12.2016 12:12 #Olaaa
Polecam wszystkim szkole Mila, zdalam egzamin na kat B. za pierwszym razem bez żadnych problemów. Instruktorzy świetnie uczą jeździć i przygotowują do konkretnych zadań egzaminacyjnych w dobrej atmosferze.
20.12.2016 15:19 #SkipKarol
Spośród warszawskich szkół jazdy sprawdziłam wiele, bo moja przygoda zaczęła się kilka lat temu jeszcze na Toyocie Yaris. Średnio raz na rok albo i rzadziej wracałam do projektu "prawo jazdy". Przewrobiłam jazdy z wieloma dobrymi i złymi instruktorami na trasach każdego z warszawskich wordów. Dzisiaj zrobiłam sobie fantastyczny prezent na święta zdając egzamin na Radarowej :D Można powiedzieć, że ojcami mojego sukcesu są Panowie Mariusz i Radek z Gazelki. Tak myślę, że chyba dopiero te kilka godzin z nimi nauczyło mnie jazdy. W końcu nie było to bezmyślne wykonywanie poleceń instruktora niczym tresowana małpka. Obaj panowie przywiązują dużą wagę do tego żeby kursant sam oceniał sytuację na drodze i podejmował decyzje. Pan Radek zadaje dużo pytań dzięki którym człowiek zaczyna myśleć, np. kto ma pierwszeństwo na skrzyżowaniu albo gdzie należy spojżeć i skąd spodziewać się "zagrożenia" podczas manewru. Do tego ciągłe parkowanie i kręcenie się po skrzyżowaniach. Szkoda, że nie trafiłam na Gazelkę kilka lat temu, byłoby o wiele mniej stresu i zmarnowanych pieniędzy.
14.02.2017 11:21 #Kajtekkk
Według mnie najlepszą szkołą nauki jazdy w stolicy jest LINIA. Chodziłem tam na prawo jazdy kategorii b i zdałem za pierwszym razem :)
18.04.2017 17:01 #Karollo
Potrzebuję zarobić prawojazdy kat. A. Ktoś poleci jakiegoś instruktora? Od razu mówię, że zależy mi bezpośrednio na instruktorze z polecenia bo ze szkołami to bywa różnie. Szkoła może być dobra na osobówki a jazda motocyklem to zupełnie coś innego. Najlepiej żeby ktoś robił już kurs u danego instruktora i mógł polecić. Z góry dziękuję.
19.04.2017 15:55 #Elko
Na pełne A robiłem w zeszłym roku u Patryka, tylko kolego udaj się najpierw do urzędu i sprawdź czy wydadzą Ci PKK. Jak nie masz 24 lat albo od dwóch lat A2 to nie możesz jeszcze robić pełnego A.
20.04.2017 15:48 #Karollo
Ja pyatm o instruktora, a nie o dobre rady na temat swojego wieku :) Mam odpowiednie lata, o to się nie martw. Z jakiej szkoły ten Patryk? W którym miejscu uczy? Ma ten sam motor co na egzaminie?
21.04.2017 21:52 #Elko
Patryk uczy na Polu Mokotowskim, na placu za Klubem Stodoła. Ma Yamahę z ABSem taka jak mają w WORDzie na Odlewniczej. Szkoły nie wiem, tam są różne szkoły. Zadzwoń i zapytaj 733214870

164/2154 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie