REKLAMA
REKLAMA

Jaką księgowość polecacie?

06.04.2016 11:18 #Eduer
Cześć! Jakie usługi księgowe łódź możecie polecić? Słyszałem opinie, że modna jest ostatnio księgowość online. Co sądzicie?
06.04.2016 11:19 #Eduer
Cześć! Jakie możecie polecić? Słyszałem opinie, że modna jest ostatnio księgowość online. Co sądzicie?
09.04.2016 09:22 #Doriana
Księgowość online to bardzo fajna opcja. Mnie na przykład bardzo zainteresowała oferta wfirma.pl https://wfirma.pl/kilometrowka-online . Można tutaj wystawiać faktury za pośrednictwem sieci, wykonywać wszelkie rozliczenia, przy czym w razie potrzeby zawsze możemy liczyć na pomoc fachowców w dziedzinie prawa pracy i podatków.https://wfirma.pl/kilometrowka-online
02.10.2016 20:48 kasia3535
No to może ja pomogę. Słyszeliście o biurze rachunkowym Rybczynscy pisze tu o biurze ze względu że uważam iż lepsze jest biuro niż księgowa zatrudniona na pełen etat. Rozchodzi sie tu o koszty które musimy ponosić zatrudniając księgową a tak jak mamy potrzebę rozliczeń np rocznych typu cit, pit umawiamy sie na spotkanie, i określamy czas do kiedy zadanie ma być wykonane.
04.11.2016 01:33 ewkaa
Dużo ciekawych artykułów na temat księgowości, prawa podatkowego, prawa gospodarczego, znajdziecie na stronie poradnikprzedsiebiorcy.pl. To portal dla przedsiębiorców, wszystkie artykuły pisane są przez ekspertów z branży, znajdziecie tam również bezpłatne kalkulatory z których można korzystać bez żadnych limitów.
02.02.2017 16:05 #MaciekJab
Księgowość wyłącznie online, owszem może i jest wygodna ale wydaje mi się, że to jednak rozwiązanie dla mniejszych przedsiębiorstw. W momencie gdy masz większą firmę, możliwość załatwienia spraw księgowych przez biuro czy to u Ciebie na miejscu czy w jakiś urzędach staje się koniecznością bo sam nie jesteś w stanie się wszystkim zająć.
Ja znalazłem w Warszawie na Mokotowie biuro WL-Accountancy które świadczy usługi, jak bym to określił "hybrydowe". Większość spraw załatwiam u nich zdalnie (mailem, telefonicznie) ale gdy mam taką potrzebę załatwiają za mnie sprawy "na mieście" przy okazji ceny tych usług nie są jakieś wygórowane więc jestem bardzo zadowolony :) Kontakt znajdziesz na ich stronie wl.accountancy.pl

Maciek
16.02.2017 06:08 #Czytelniczka
polecam biuro księgowe na Targówku nastawione na jakość nie na ilość klientów, prowadzone komputerowo, można przesyłać dokumenty email zarówno księgi przychodów i rozchodów jak i handlowe
tel 602507119, 226784941
28.07.2017 00:21 niewczas
Ja polecam biuro rachunkowe TAX SAFE w Warszawie na Floriańskiej. Od lat prowadzi mi rachunkowość online http://taxsafe.pl/. Zajmują się naprawdę wszystkim, co znacznie pomaga mi w prowadzeniu przedsiębiorstwa. A doświadczenie mają naprawdę ogromne.
08.08.2017 08:57 Herlins12
Ja mogę Ci polecić księgowość gorzów wielkopolski. Korzystam z ich usług już od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Pełen profesjonalizm.
08.08.2017 12:02 Moraldis
Ja mogę polecić księgowość dla firm poznań. Sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Mam dzięki nim sporo problemów z głowy. Myślę, że to rozwiązanie godne polecenia.

42/362 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie