REKLAMA
REKLAMA

Jaka komoda do sypialni?

15.05.2015 09:09 zu_za
Witajcie,
jaka komoda Waszym zdaniem bardziej pasuje do salonu- duża czy mała? Czy jakaś z tego sklepu: http://www.forte.com.pl/pl pasowałaby do salonu czy raczej do sypialni?
19.05.2015 10:18 EwelinaBudzynska
W zależności od metrażu pokoi. Duże komody zabierają dużo miejsca. Dobrze sprawdzają się w przedpokojach i wnękach.
01.06.2015 12:49 vanessa26
Do sypialni polecam małą komodę, zwłaszcza jeśli masz dużą szafę w sypialni.
01.06.2015 12:50 vanessa26
W dodatku koło łóżka możesz postawić szafkę nocną, więc już wielka komoda nie ma za bardzo sensu. Jednak wszystko zależy od metrażu sypialni :)
03.10.2015 14:59 Mandlesz
Ja to prędzej mogę poradzić w kwestii pościeli - Pościel satynowa bawełniana 160 x 200. Komody nie mam w ogóle, wszystkie jest w zabudowie.
20.11.2015 15:30 #antia
Duża czy mała komoda - to zależy od tego ile masz miejsca w salonie i co chcesz w niej schować. Jeśli masz mały salon to dobrym rozwiązaniem są białe komody z połyskiem, z gładkimi frontami, które odbijają światło i optycznie powiększają wnętrze. Tu masz fajny art. z różnymi rodzajami komód Nowoczesne komody do salonu
25.11.2015 08:35 winona
Duża żeby sie pomieściło dużo
09.12.2015 15:26 OlafGruber
Ja jestem zwolennikiem stolików nocnych. Komoda pasuje do pokoju dziennego albo salonu.
09.03.2016 20:09 Justyna44
Moim zdaniem najlepsze komody można dostać na http://www.topeshop.pl/ są eleganckie i wcale nie drogie a cechują się wysoką jakością
wpis modyfikowany 1 raz, 10.03.2016 12:19 
30.08.2016 18:04 #Mig
Bardzo ciekawe i stylowe komody do sypialni można znaleźć na stronie https://mebleglamour.pl/69-komody ja jestem mega zadowolony.
30.08.2016 18:06 Glamur
Bardzo ciekawe i stylowe Komody do sypialni można znaleźć na stronie ja jestem mega zadowolony.
16.11.2016 07:55 #natasza80
Wszystko zależy też od upodobań i stylu w jakim mamy urządzone pomieszczenie, też teraz szukam ładnych i oryginalnych do naszego salonu. Mam co prawda na oku białe w Flori Meble, wyglądają bardzo oryginalnie zwłaszcza z tymi małymi witrynkami, które sa podświetlane ledowym światłem, które zmieniają kolory, to mnie zaintrygowało bo może wprowadzić niepowtarzalny klimat zwłaszcza wieczorem.
10.01.2017 11:23 #Olga F
Ja bardzo lubię klasykę i tak tez mam urządzoną sypialnię, w Meble Hot udało mi sir kupić wymarzone meble, z których do dziś jestem zadowolona. Maja naprawdę spory i ciekawy wybór, a jako producent zapewniają również niższe ceny. Jeśli chodzi o komodę to jest prosta i bardzo subtelna co tylko podkresla jej urok.
26.01.2017 13:06 #Pkolo
Skoro jesteśmy już przy sypialniach, to chciałbym spytać czy znacie może materace materasso? Słyszałem, że są bardzo wygodne ale wiecie jak to jest z opiniami. Co człowiek to inna :)
17.02.2017 19:10 beja ola
Mi udało się kupić w sklepie domizdrowie.pl ładną klasyczną komodę z podświetlanymi półkami, świetny efekt jest wieczorem. Całkiem spory mają wybór i muszę przyznać, że widać, że przykładają wielką wagę do jakości i wykończeń. Naprawdę jestem z niej zadowolona i mam jeszcze zamiar kupić u nich garderobę do przedpokoju.
19.04.2017 19:47 #maciek11
mi sie takie podobaja biurka z FORTE

http://www.forte.com.pl/biurka
20.06.2017 16:50 #AnkaP
Może warto pomyśleć o biurku regulowanym elektrycznie? Praca na stojąco jest idealnym przerywnikiem podczas wielogodzinnego przesiadywanie przy komputerze, warto zainteresować się takim rozwiązaniem i pozyskać więcej informacji na temat takich biurek jak np.elevogrande
22.06.2017 07:58 #Silik
Warto wybrać coś co komponuje się do całości. Jakiego koloru masz ściany? U nas na przykład mamy fototapety zamówione na https://uwalls.pl/ i idealnie pasują do naszego łóżka sosnowego.
22.06.2017 08:01 #Silik
Warto wybrać coś co komponuje się do całości. Jakiego koloru masz ściany? U nas na przykład mamy fototapety zamówione na https://uwalls.pl/ i idealnie pasują do naszego łóżka sosnowego.
22.06.2017 10:17 ptaszyca123
My myśleliśmy, że duza komoda się w naszym pokoju zwyczaj nie nie zmieści, ale na szczęście zapytaliśmy fachowca. Pan Robert Ciężkowski z firmy Lamix tak nam zaprojektował meble na wymiar, że ustawilismy wymarzoną komodę bez problemu :)
19.07.2017 16:37 #roma F
Przecież teraz jest tak duży wybór rozmiarów, że robienie na wymiar komody to chyba lekka przesada. Zobaczcie nawet do Jagodowego Kota ile oni mają wzorów i rozmiarów. My tam sobie bez żadnego problemu dobraliśmy sobie idealnie pasujące komody i dużo taniej nas to kosztowało.
20.07.2017 09:02 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
09.08.2017 15:03 #milka 310
owszem wybór jest i w tym cały problem, bo człowiek nie wie na co się zdecydować. Ja szukałam czegoś wyjątkowego i nietuzinkowego i faktycznie szybciej znalazłam w sieci niż w jakiejś sieciówce. Na domizdrowie.pl jest dość spory wybór i dosłownie o to mi właśnie chodziło, a przy tym już na pierwszy rzut oka widać, że to solidnie wykonany mebel. To jeden z bardziej udanych moich zakupów.

26/358 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie