REKLAMA
REKLAMA

Jaka komoda do sypialni?

15.05.2015 09:09 zu_za
Witajcie,
jaka komoda Waszym zdaniem bardziej pasuje do salonu- duża czy mała? Czy jakaś z tego sklepu: http://www.forte.com.pl/pl pasowałaby do salonu czy raczej do sypialni?
19.05.2015 10:18 EwelinaBudzynska
W zależności od metrażu pokoi. Duże komody zabierają dużo miejsca. Dobrze sprawdzają się w przedpokojach i wnękach.
01.06.2015 12:49 vanessa26
Do sypialni polecam małą komodę, zwłaszcza jeśli masz dużą szafę w sypialni.
01.06.2015 12:50 vanessa26
W dodatku koło łóżka możesz postawić szafkę nocną, więc już wielka komoda nie ma za bardzo sensu. Jednak wszystko zależy od metrażu sypialni :)
03.10.2015 14:59 Mandlesz
Ja to prędzej mogę poradzić w kwestii pościeli - Pościel satynowa bawełniana 160 x 200. Komody nie mam w ogóle, wszystkie jest w zabudowie.
20.11.2015 15:30 #antia
Duża czy mała komoda - to zależy od tego ile masz miejsca w salonie i co chcesz w niej schować. Jeśli masz mały salon to dobrym rozwiązaniem są białe komody z połyskiem, z gładkimi frontami, które odbijają światło i optycznie powiększają wnętrze. Tu masz fajny art. z różnymi rodzajami komód Nowoczesne komody do salonu
25.11.2015 08:35 winona
Duża żeby sie pomieściło dużo
09.12.2015 15:26 OlafGruber
Ja jestem zwolennikiem stolików nocnych. Komoda pasuje do pokoju dziennego albo salonu.
09.03.2016 20:09 Justyna44
Moim zdaniem najlepsze komody można dostać na http://www.topeshop.pl/ są eleganckie i wcale nie drogie a cechują się wysoką jakością
wpis modyfikowany 1 raz, 10.03.2016 12:19 
30.08.2016 18:04 #Mig
Bardzo ciekawe i stylowe komody do sypialni można znaleźć na stronie https://mebleglamour.pl/69-komody ja jestem mega zadowolony.
30.08.2016 18:06 Glamur
Bardzo ciekawe i stylowe Komody do sypialni można znaleźć na stronie ja jestem mega zadowolony.
16.11.2016 07:55 #natasza80
Wszystko zależy też od upodobań i stylu w jakim mamy urządzone pomieszczenie, też teraz szukam ładnych i oryginalnych do naszego salonu. Mam co prawda na oku białe w Flori Meble, wyglądają bardzo oryginalnie zwłaszcza z tymi małymi witrynkami, które sa podświetlane ledowym światłem, które zmieniają kolory, to mnie zaintrygowało bo może wprowadzić niepowtarzalny klimat zwłaszcza wieczorem.
10.01.2017 11:23 #Olga F
Ja bardzo lubię klasykę i tak tez mam urządzoną sypialnię, w Meble Hot udało mi sir kupić wymarzone meble, z których do dziś jestem zadowolona. Maja naprawdę spory i ciekawy wybór, a jako producent zapewniają również niższe ceny. Jeśli chodzi o komodę to jest prosta i bardzo subtelna co tylko podkresla jej urok.
26.01.2017 13:06 #Pkolo
Skoro jesteśmy już przy sypialniach, to chciałbym spytać czy znacie może materace materasso? Słyszałem, że są bardzo wygodne ale wiecie jak to jest z opiniami. Co człowiek to inna :)
17.02.2017 19:10 beja ola
Mi udało się kupić w sklepie domizdrowie.pl ładną klasyczną komodę z podświetlanymi półkami, świetny efekt jest wieczorem. Całkiem spory mają wybór i muszę przyznać, że widać, że przykładają wielką wagę do jakości i wykończeń. Naprawdę jestem z niej zadowolona i mam jeszcze zamiar kupić u nich garderobę do przedpokoju.
19.04.2017 19:47 #maciek11
mi sie takie podobaja biurka z FORTE

http://www.forte.com.pl/biurka

71/320 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie