REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jak zbudować swojej firmie autorytet w Internecie

# Samanta

30.09.2015 23:48

Zastanawiam się jak zbudować autorytet swojej firmie usługowej w Internecie. czy możecie coś poradzić?

# Sajeczka

01.10.2015 23:49

Autorytet buduje się poprzez profesjonalny kontent odpowiadający na pytania internautów. Wysoka wartość umieszczanych w Internecie treści buduje ten autorytet. reszta to narzędzia rozpowszechniające tą treść. W takiej sytuacji będzie bardzo ważne, żeby nie powierzać pisania tekstów przypadkowym osobom.Warto poszukać takiej Agencji jak http://inb-digital.pl// Ta agencja ma oprogramowanie INB Cloud, które stanowi "wirtualną redakcję". Jego funkcje to:
- uproszczenie procesu akceptacji treści pomiędzy autorem, agencją a klientem
- zarządzanie publikacjami dzięki kalendarzowi publikacji
- bierna optymalizacja wszystkich publikacji do wyszukiwania zgodnie z wytycznymi google
- podpowiadanie "o czym pisać" na podstawie inteligentnego mechanizmu proponowania tematów publikacji
- zarządzanie wszystkimi profilami social media z jednej platformy
- zagregowany pomiar efektywności publikowanych treści
Poza tym maja własna bazę artykułów i redaktorów tekstów - prawdziwych dziennikarzy.

# kiw811

04.04.2018 12:56

najlepiej jest skorzystać z usług specjalistów. ja mogę polecić firmę www.s88.pl, wykonują dla mnie wiele rzeczy, np. pozyskiwanie leadów sprzedażowych

REKLAMA

# Uguru Nganh Songh

04.04.2018 14:51

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe