REKLAMA
REKLAMA
?

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Skupuję udziały w nieruchomościach, domy, działki, mieszkania za gotówkę (Brwinów, Wołomin, Grodzisk Mazowiecki,Żelechów,Milanówek). Pomagam w dopełnieniu formalności związanych ze sprzedażą. Zapraszam do kontaktu: 792 401 501

Kupię samochód
 ## Nasza firma kupi zdecydowanie każdego Mercedesa z silnikiem diesla. Interesuje nas każdy mercedes (osobowy,dostawczy,ciężarowy). Skupujemy modele w124 w201(190) w210 207 208 210 307 308 310 407 408 410 212 312 412 316 SPRINTER KACZKA VARIO Z każdym silnikiem diesla (każda pojemność) Nie ma znaczenia stan techniczny pojazdu (ładne jak również uszkodzone,powypadkowe,skorodowane). Tel. 721-605-052

Finanse
 Dam Koszty - Płać mniej Zarabiaj więcej Oferujemy profesjonalne koszty VAT: - zaksięgowane w księgach rachunkowych, - ujęte w ewidencjach sprzedaży, rejestrach VAT - zgłoszone w deklaracjach VAT, CIT i sprawozdaniach finansowych Faktury VAT na wszystkich stawkach VAT Oferujemy faktury VAT Obsługujemy teren całego kraju - 7 dni w tygodniu. Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam vat , kupie vat , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat , dam faktury , dam koszty wat , kupie fakturę Zapraszamy do kontaktu : Tel.544-443-637

Nauka
 Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem? Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to możliwe. Nigdy nie myślałam, że będzie to moja przyszła pasja. Wszystko zaczęło się od momentu kiedy poznałam mojego męża:). Nie wiem jak ale namówił mnie na poprowadzenia pierwszej lekcji przez Skype. Tak na próbę. jolanta.niemiecki@interia.pl Zadzwoń: 790-701-508 Wyjedź na stronę: www.niemiecki-skype.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.