REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jak wyglądają początki na forex?

# barecki

16.08.2017 15:26

Jak w temacie. Nie mam jeszcze specjalnego doświadczenia, powiedzmy, że mam całkiem nieźle opanowaną teorię. Co powinienem jeszcze zarobić, co zaliczyć, żeby realnie móc zarabiać na forex? Czy są jakieś kluczowe kroki, które trzeba zaliczyć? Czy też każdy miał po prostu swoją ścieżkę?

# jakubb

17.08.2017 08:25

Jak w każdym temacie - zanim będziesz naprawdę dobry, musisz temu poświecić sporo czasu. Nic nie zrobi się z dnia na dzień. Najważniejsze, żebyś błędy popełniał na wersji demo platformy brokerskiej, a nie inwestując swoje pieniądze. Zacznij od easyMarkets. Masz tam w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz na start. Nie chodzi o demo, tylko funkcje/możliwości. Dają gwarantowany stoo loss, stałe spready, gwarantują, że nie zejdziesz do ujemnego salda. Na dokładkę masz dealCancellacion i brak poślizgów w cenach transakcyjnych. Musisz rozumieć działanie tego wszystkiego i wiedzieć, jak z tego korzystać. A inwestować radzę dopiero mając pewność swojej wiedzy.

# szmata szeptana

17.08.2017 09:21

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,

REKLAMA

# barecki

18.08.2017 16:51

Część funkcji, określeń rozumiem, a cześć nie.
Czy jest sens robić jakieś kursy, szkolenia z forexa? W sensie - czy nie będzie to tak, że wydam kasę do szkolenia, a one mnie ani trochę nie przygotują do inwestowania?

# jakubb

21.08.2017 08:54

Tylko te szkolenia, które masz od razu od easyMarkets. Wejdź na ich stronie do działu bazy wiedzy. Tam masz wszystkie materiały na temat działania samego systemu. Tam również masz podany plan kolejnych webinarów i tam właśnie możesz się na kolejne zapisać. Zazwyczaj one były co tydzień, ale czy teraz jest podobnie, to już sami musicie sprawdzić.

# szmata szeptana

21.08.2017 09:38

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

REKLAMA

# barecki

21.08.2017 16:36

OK, zapisałem się. Co jeszcze powinienem przerobić? Konto demo już założyłem, ale to nie spodziewam się, że od razu wszystko pojmę. Widzę, że faktycznie w bazie wiedzy jest wszystko opisane - łącznie ze screenami. A support telefoniczny realnie pomaga, czy to fikcja? Dzwoniłem dzisiaj - faktycznie odebrali i pomogli, a pewnie pytanie było mocno bzdurne...

# jakubb

22.08.2017 08:50

Ucz się i nie wpłacaj pieniędzy do momentu, kiedy będziesz miał wątpliwości. Jeśli nie jesteś pewny jakiejś funkcji, jakiegoś mechanizmu rynkowego, to odpuść. A zawsze najlepiej i najszybciej po prostu zadzwonić do brokera - przecież support ci odpowie. Tracenie na to czasu mija się z celem.

# zgred

22.08.2017 15:04

Jak wyglądają początki na forex?
1.tracisz
2.tracisz
3.tracisz
popełniasz sepuku

REKLAMA

# barecki

22.08.2017 16:44

Przedmówco - podejrzewam, że przez takich userów jak ty, później gada się takie bzdury na temat forexa. Ogólnie coraz bardziej przyzwyczajam się do tego, że w Polsce ludzie wszystkiego się boją i wszędzie widzę tylko straty. Później narzekanie, że jesteśmy biednym społeczeństwem. Nie wiem czy mi wyjdzie z forexem, na pewno się do inwestowania przygotuję, na pewno spróbuję, bez dużych sum, ale przynajmniej się dowiem, czy to jest temat dla mnie.

# gosc

23.08.2017 09:01

Przede wszystkim odradzam słuchanie innych - do inwestowania musisz się przygotować samodzielnie. Musisz poznać mechanizmy, funkcje, narzędzia, zasady. Nie kieruj się opiniami innych. Ci, którzy zazwyczaj tracili na forexie to osoby, które zaczynały inwestować bez żadnego przygotowania. Ktoś kto zna platformę brokerską, jej możliwości, wie jak to działa, ten sobie na pewno poradzi.

# gosc

23.08.2017 16:47

Forex wymaga czasu. Samo poznanie platformy easyMarkets jest wymagające. Może i platforma jest teoretycznie prosta w obsłudze, ale chyba nikt nie obraca swoimi pieniędzmi, dużymi pieniędzmi nie mając pewności co do tego, co aktualnie się robi. Każdą funkcję trzeba zrozumieć, znać jej możliwości, wiedzieć, kiedy ma sens jej zastosowanie. Ale w dalszym ciągu rozmawiamy o podstawach.

REKLAMA

# karolczak

24.08.2017 08:38

Moje początki były średnie, ale to mój błąd, bo zainwestowałem nawet bez tego okresu na wersji demo, od razu wpłaciłem kasę. Dopiero wtedy zacząłem słuchać innych i przeszedłem cały proces od zera - w sensie, pełną naukę, webinary, analizę pojęć, a przede wszystkim zacząłem na poważnie śledzić publikacje internetowe. Po prostu teraz jestem z forexem na ty, wiem co się dzieje każdego dnia, potrafię zareagować na zmiany. I właśnie o to chodziło.

# szmata szeptana

24.08.2017 09:00

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA