REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jak wybrać prezent i nie tylko.

08.01.2017 12:37 kmaksiu
Jeśli ktoś szuka prezentu, lub nie wie jak wybrać wyposażenie do domu, warto wejść na jak wybrać. Bez dwóch zdań każdy znajdzie artykuł dla siebie :)
13.01.2017 21:32 Magda Mol
Ja właśnie wybieram prezent dla przyjaciółki i szperam tu: https://www.moment.pl/ w poszukiwaniu konkretnego salonu kosmetycznego, gdzie chcę kupić bon upominkowy na jakieś zabiegi spa dla niej.
Fajnie poczytać na tym portalu opinie innych użytkowników czy zerknąć na cennik, zanim wybiorę coś idealnego.
03.02.2017 08:56 #wynoma
Ja podarowałam mojej koleżance specjalny długopis którym zdobi się potrawy
cinnibird.pl/cinnibird-white.html ; ja też mam taki i razem z moim dzieckiem,
malujemy postacie z bajek na różnych potrawach. Ogólnie bardzo fajna rzecz i przydatna.
03.02.2017 08:56 #monwi
Ja podarowałam mojej koleżance specjalny długopis którym zdobi się potrawy
cinnibird.pl/cinnibird-white.html ; ja też mam taki i razem z moim dzieckiem,
malujemy postacie z bajek na różnych potrawach. Ogólnie bardzo fajna rzecz i przydatna.
03.02.2017 10:07 #monwi
Według mnie zależy od zainteresowań! oraz no jakby nie patrzeć budżetu jaki mamy! fajna rzeczy gadżety sa tutaj,www.dystryktzero.pl jak mam jakieś urodziny zawsze coś fajnego znajduje a to z batmana albo ze star wars!
03.02.2017 10:07 #wianuszek
Według mnie zależy od zainteresowań! oraz no jakby nie patrzeć budżetu jaki mamy! fajna rzeczy gadżety sa tutaj,www.dystryktzero.pl jak mam jakieś urodziny zawsze coś fajnego znajduje a to z batmana albo ze star wars!
03.02.2017 13:27 #hajsh
Może podkładki pod gorącą herbatę? pewnym sklepem internetowym jest dla mnie
http://www.artisfera.pl/ podkladki-po...plet-p-31.html tutaj zamwaiałam
winietki na stół na wesle zawieszki na alkohol na pewno te zawieszki tez są fajne.
04.02.2017 14:08 #Lula88
Podkładki ? Ciekawy pomył :)Na pewno może to okazać się ciekawy pomysł na prezent. Mnie natomiast bardzo do gustu przypadły dodatki do wnętrz, dostępne w http://homlando.com/ Znajdziemy tam różne ciekawe propozycje i duży wybór wszelakich dodatków. Poza tym jest tam obecnie prowadzona promocja, w ramach której do końca marca dostawa jest gratis :)
07.02.2017 11:03 #widni
Może zestaw kosmetyków samochodowych?
1 total-care.pl/ product-pl -235-COCKPIT-300-ml-8- ZAPACHOW- PERFUMOWANYCH- ( o zapachu Hugo )
2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat -Opona-400 -ml-preparat-do-konserwacji-3. total-care.pl/product-pl-6-Preparat -Owad-400-ml- preparat-do-usuwania-i do tego ładnie to zapakować, i każdy kierowa sie ucieszy!
13.02.2017 14:07 #Kokoszka
Prezent na taką rocznicę musi być ekstrawagancki. Może byś tak kupił lustra do łazienki o nieco wyższym standardzie? Wg. mnie na prezent idealne.
15.02.2017 12:01 #Kammila0
Ja bym kupiła mężowi porządny zapas błonnika :) Zobacz dlaczego warto na stronie www.nasz-psycholog.pl. Ja sama stosuję i nie mam problemów z zaparciami.
17.02.2017 17:09 #lolka D
Nigdy nie mam problemów z zakupem prezentu. W takich momentach po prostu zaglądam do swojego ulubionego sklepu kuchnianawidelcu.pl, gdzie mogę kupic praktycznie wszystko. Ostatnim razem dla 5-letniej siostrzenicy trafiłam śliczne lunch box-y na drugie śniadanko do przedszkola, bardzo się ucieszyła bo są na nich postacie z jej ulubionej bajki. Prezent się spodobał, a ja zarobiłam kolejne punkty w programie lojalnościowym, które wykorzystam przy kolejnych zakupach.
17.02.2017 17:11 #martyka D
Nigdy nie mam problemów z zakupem prezentu. W takich momentach po prostu zaglądam do swojego ulubionego sklepu kuchnia na widelcul, gdzie mogę kupic praktycznie wszystko. Ostatnim razem dla 5-letniej siostrzenicy trafiłam śliczne lunch box-y na drugie śniadanko do przedszkola, bardzo się ucieszyła bo są na nich postacie z jej ulubionej bajki. Prezent się spodobał, a ja zarobiłam kolejne punkty w programie lojalnościowym, które wykorzystam przy kolejnych zakupach.
21.02.2017 15:42 #Marysia89
jeśli nie wiesz co, to warto wziąć coś o uniwersalnego, może portfel, spinkę, lub krawat, na galante znalazłam dział z prezentami, wybierasz kwotę a oni doradzają co i dla kogo, ułatwia życie
06.03.2017 12:23 #Carma
Według mnie kup książke, na inbook.pl sa bardzo dobre ceny książek! Oczywiscie wczesniej oragnij tematykę jakąś fajną!
06.03.2017 12:38 #lula
Dla mnie fajną opcją jest cinnibird.pl/cinnibird-white.html dostałam na prezent i bardzo mi sie podoba! fajny preznet dla kogoś kto lubi być w kuchni, kogoś kto lubi zdobić kawę, uczy się na baristę,
07.03.2017 08:16 #amara55
Pierwsza sprawa Jaki budżet? Może kup jej coś Może taki upominek w formie branoletek? -
artisfera.pl/bransoletki-c-21_20.html Są fajne ręcznie robione z japońskich koralików TOHO . Są na prawdę piękne i warte swojej ceny.
07.03.2017 08:41 #789
A może grę na konsolę? Chociaz moj facet lubi praktyczne prezenty kupiłam mu grę na konsolę Zastanaaiwłąm sie nad wyscigówką ale kupiłam - typową strzelankę na stronie konsoleigry. Mój facet był bardzo zadowolony. Sposób na relaks po cieżkim dniu w pracy.
07.03.2017 13:38 #8899
Ja swojemu chłopakowi kupiłam total-care.pl/cat-pl -5-Pielegnacja-wnetrza.html i zrobiłam zestaw kosmetyków do auta tata był dumny że pomyślałam od tej praktycznej strony ale sama na to nie wpadłam moj tata mi to podpowiedział inaczej myśla kobiety inaczej mężczyźni
14.03.2017 13:26 #wiktorrr
kwestia dla kogo prezent :) ja swojemu młodszemu bratu planuję kupić jakieś porządne słuchawki w teletorium, bo wiem, że marzy mu się coś takiego
29.03.2017 15:56 Lucjana
Ja przy wyborze prezentu dla kogoś kieruję się trzema zasadami. Po pierwsze ma to być coś co dana osoba potrzebuje lub tego nie ma a chciałaby. Po drugie sama nie kupiłaby sobie takiej rzeczy bo szkoda jej kasy lub ma 1000 innych wymówek. Po trzecie prezent musi ładnie wyglądać. Ostatnio przyjaciółce na urodziny kupiłam ispot.pl/etui-i-torby-dla-iphone039a a wiedziałam, że chce tylko zawsze jakoś coś innego było potrzebne. Najważniejsze, że się z tego prezentu ucieszyła.
30.03.2017 16:12 #kamila00
Prezent ma byc praktyczny - jak dla mnie, to w paradizzo można zrobić sobie najlepszy prezent
09.04.2017 10:23 #Polon787
Jeżeli jeszcze koś szuka czegoś ciekawego na prezent z elektroniki, dodatków czy akcesoria to warto zajrzeć http://www.lefant.pl/
09.04.2017 12:46 #OlivierG
Ja swojemu młodszemu bratu planuję kupić razem z rodzicami skuter elektryczny w Teletorium :)
11.04.2017 10:47 #456789
Wszystko zalezy od zainetresowań oraz od budżetu jaki przewidujemyna prezent.Bardzo lubie kupować prezenty. Moja partnerka jest molem książkowym - czyta bardzo duzo ksiażek, więc ja kupuje jej książki np. ostatnio kupiłem jej książkę Virgini Andrews w inbook.pl Była bardzo zadowolona
14.04.2017 07:25 #pola
Ja tez kieruję się taką zasadą co co dana osoba potrzebuje lub tego nie ma a chciałaby. Wydaje mi się, że to ważne. Oczywiście zależnie od gustu często kupuję jakąś grę, na konsoleigry.pl jest bardzo duży wybór! Bardzo jestem zadowolona z każdych zakupów tam!
14.04.2017 08:25 #prezes
Ja tez kieruję się taką zasadą co co dana osoba potrzebuje lub tego nie ma a chciałaby. to jest bardzo dobra zasada. Jeszcze ważniejsza co się w praktyce przyda tej osobie. np ja mojemu tacie kupiłam ciśnieniomierz ponieważ wiem, ze jest mu potrzebny i przyda mu się na codzień. o taki dokładnie http://haxe.pl/component/ssproducts /product/2719 -cisnieniomierz-naramienny.html#1-opis bardzo fajny!
18.04.2017 19:24 #maryska L
Też jestem za praktycznymi prezentami, ale zawsze zanim coś wybiorę wolę w delikatny sposób albo się podpytać, albo podpatruję. Mamie w tym roku na Dzień Matki znalazłam to, co na pewno się jej spodoba i przyda. Wiem, że chce sobie kupić takie metalowe, rustykalne pojemniki na cukier, kawę, wystarczyło tylko troche poszukać i prezent już zamówiłam na kuchnianawidelcu.pl , a dla siebie zamówiłam piękny taki trochę w babcinym stylu drewniany chlebak.
19.04.2017 10:13 #benia f
Takie podpatrzenie to dobry sposób na trafiony prezent. Ja również wiem co jej w tym roku podaruję. W świeta pokazywała mi na jagodowykot.pl fajne obrazy do kuchni z ich nowej kolekcji. Pomyślała, że kupię jej jeden, faktycznie są fajne takie nieszablonowe. Powiem, że samej mi się one spodobały i zastanawiam się również nad zakupem do swojej kuchni.
20.04.2017 12:14 gu-gusia
Moim zdaniem czasami lepiej dać po prostu bon do sklepu.
28.04.2017 09:03 AgaWronka
Przy dawaniu prezentu ważne jest to aby był on dostosowany do gustów osoby obdarowywanej :D

6/310 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie