REKLAMA
REKLAMA

Jak wybrać prezent i nie tylko.

08.01.2017 12:37 kmaksiu
Jeśli ktoś szuka prezentu, lub nie wie jak wybrać wyposażenie do domu, warto wejść na jak wybrać. Bez dwóch zdań każdy znajdzie artykuł dla siebie :)
13.01.2017 21:32 Magda Mol
Ja właśnie wybieram prezent dla przyjaciółki i szperam tu: https://www.moment.pl/ w poszukiwaniu konkretnego salonu kosmetycznego, gdzie chcę kupić bon upominkowy na jakieś zabiegi spa dla niej.
Fajnie poczytać na tym portalu opinie innych użytkowników czy zerknąć na cennik, zanim wybiorę coś idealnego.
03.02.2017 08:56 #wynoma
Ja podarowałam mojej koleżance specjalny długopis którym zdobi się potrawy
cinnibird.pl/cinnibird-white.html ; ja też mam taki i razem z moim dzieckiem,
malujemy postacie z bajek na różnych potrawach. Ogólnie bardzo fajna rzecz i przydatna.
03.02.2017 08:56 #monwi
Ja podarowałam mojej koleżance specjalny długopis którym zdobi się potrawy
cinnibird.pl/cinnibird-white.html ; ja też mam taki i razem z moim dzieckiem,
malujemy postacie z bajek na różnych potrawach. Ogólnie bardzo fajna rzecz i przydatna.
03.02.2017 10:07 #monwi
Według mnie zależy od zainteresowań! oraz no jakby nie patrzeć budżetu jaki mamy! fajna rzeczy gadżety sa tutaj,www.dystryktzero.pl jak mam jakieś urodziny zawsze coś fajnego znajduje a to z batmana albo ze star wars!
03.02.2017 10:07 #wianuszek
Według mnie zależy od zainteresowań! oraz no jakby nie patrzeć budżetu jaki mamy! fajna rzeczy gadżety sa tutaj,www.dystryktzero.pl jak mam jakieś urodziny zawsze coś fajnego znajduje a to z batmana albo ze star wars!
03.02.2017 13:27 #hajsh
Może podkładki pod gorącą herbatę? pewnym sklepem internetowym jest dla mnie
http://www.artisfera.pl/ podkladki-po...plet-p-31.html tutaj zamwaiałam
winietki na stół na wesle zawieszki na alkohol na pewno te zawieszki tez są fajne.
04.02.2017 14:08 #Lula88
Podkładki ? Ciekawy pomył :)Na pewno może to okazać się ciekawy pomysł na prezent. Mnie natomiast bardzo do gustu przypadły dodatki do wnętrz, dostępne w http://homlando.com/ Znajdziemy tam różne ciekawe propozycje i duży wybór wszelakich dodatków. Poza tym jest tam obecnie prowadzona promocja, w ramach której do końca marca dostawa jest gratis :)
07.02.2017 11:03 #widni
Może zestaw kosmetyków samochodowych?
1 total-care.pl/ product-pl -235-COCKPIT-300-ml-8- ZAPACHOW- PERFUMOWANYCH- ( o zapachu Hugo )
2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat -Opona-400 -ml-preparat-do-konserwacji-3. total-care.pl/product-pl-6-Preparat -Owad-400-ml- preparat-do-usuwania-i do tego ładnie to zapakować, i każdy kierowa sie ucieszy!
13.02.2017 14:07 #Kokoszka
Prezent na taką rocznicę musi być ekstrawagancki. Może byś tak kupił lustra do łazienki o nieco wyższym standardzie? Wg. mnie na prezent idealne.
15.02.2017 12:01 #Kammila0
Ja bym kupiła mężowi porządny zapas błonnika :) Zobacz dlaczego warto na stronie www.nasz-psycholog.pl. Ja sama stosuję i nie mam problemów z zaparciami.
17.02.2017 17:09 #lolka D
Nigdy nie mam problemów z zakupem prezentu. W takich momentach po prostu zaglądam do swojego ulubionego sklepu kuchnianawidelcu.pl, gdzie mogę kupic praktycznie wszystko. Ostatnim razem dla 5-letniej siostrzenicy trafiłam śliczne lunch box-y na drugie śniadanko do przedszkola, bardzo się ucieszyła bo są na nich postacie z jej ulubionej bajki. Prezent się spodobał, a ja zarobiłam kolejne punkty w programie lojalnościowym, które wykorzystam przy kolejnych zakupach.
17.02.2017 17:11 #martyka D
Nigdy nie mam problemów z zakupem prezentu. W takich momentach po prostu zaglądam do swojego ulubionego sklepu kuchnia na widelcul, gdzie mogę kupic praktycznie wszystko. Ostatnim razem dla 5-letniej siostrzenicy trafiłam śliczne lunch box-y na drugie śniadanko do przedszkola, bardzo się ucieszyła bo są na nich postacie z jej ulubionej bajki. Prezent się spodobał, a ja zarobiłam kolejne punkty w programie lojalnościowym, które wykorzystam przy kolejnych zakupach.

12/283 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Dodaj samodzielnie on-line

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Czytaj także

Artykuł sponsorowany

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie