REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jak w biznesie przebić się przez konkurencję?

 damian88

10.10.2014 12:27

Warszawa ma bardzo duży potencjał biznesowy lecz, ze względu na liczbę osób mieszkających w stolicy. Z drugiej zaś strony jest to też przeszkoda dla małych firm, które nie mogą się przedrzeć ze swoją ofertą do klientów. Jeśli ktoś zaczyna biznes i nie wie co ma zrobić żeby go rozkręcić to obowiązkowo przeczytajcie artykuł pt. Wykorzystaj potencjał swojego miasta na www.sem7.pl

 Maczynsky

07.11.2017 12:12, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 07.11.2017 14:47

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otworzeniem sklepu internetowego z odzieżą i butami na bazie oferty z hurtowni internetowej. Sklep miałby oferować tańsze od sieciowych produkty. Chcę, żeby to było dodatkowe źródło dochodu w domu. Nie zamierzam konkurować ceną. Jaka reklama sklepu internetowego będzie dziś najskuteczniejsza? Gdzie szukać firmy, która zajmie się reklamą z budżetem na umiarkowanym poziomie?

 jjusti18

15.05.2018 10:17

Oczywiście reklama ma duże znaczenie, ale też warto pamiętać o klientach- przecież jeden poleca drugiego. Także jeżeli nasze usługi będą zadowalające to inni polecą nas drugim. Warto więc pomyśleć nad rozwiązaniami, które przyspieszą nasze działanie, przykładowo nad elektronicznym obiegiem dokumentów http://www.primesoft.pl/, dzięki któremu przepływ informacji będzie o wiele efektywniejszy.

REKLAMA

# smata septana

15.05.2018 10:33

Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

 blokinoks

18.05.2018 13:25

Myślę, że warto zlecić pozycjonowanie strony odpowiednim osobom , aby przebić się przez konkurencje :) ja mogę polecić firmę http://e-prom-nowysacz.pl/ - sprawdź!

# Wilhelm Von Klotz Paschke

18.05.2018 13:57

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

REKLAMA

 kolsoo

18.05.2018 19:48

uwielbiam Toje komentarze, kisnę srogo :D

# syffff reklamaaa

21.05.2018 09:27

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe