REKLAMA
REKLAMA

Jak w biznesie przebić się przez konkurencję?

10.10.2014 12:27 damian88
Warszawa ma bardzo duży potencjał biznesowy lecz, ze względu na liczbę osób mieszkających w stolicy. Z drugiej zaś strony jest to też przeszkoda dla małych firm, które nie mogą się przedrzeć ze swoją ofertą do klientów. Jeśli ktoś zaczyna biznes i nie wie co ma zrobić żeby go rozkręcić to obowiązkowo przeczytajcie artykuł pt. Wykorzystaj potencjał swojego miasta na www.sem7.pl
07.11.2017 12:12 Maczynsky
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otworzeniem sklepu internetowego z odzieżą i butami na bazie oferty z hurtowni internetowej. Sklep miałby oferować tańsze od sieciowych produkty. Chcę, żeby to było dodatkowe źródło dochodu w domu. Nie zamierzam konkurować ceną. Jaka reklama sklepu internetowego będzie dziś najskuteczniejsza? Gdzie szukać firmy, która zajmie się reklamą z budżetem na umiarkowanym poziomie?
wpis modyfikowany 2 razy, 07.11.2017 14:47 
15.05.2018 10:17 jjusti18
Oczywiście reklama ma duże znaczenie, ale też warto pamiętać o klientach- przecież jeden poleca drugiego. Także jeżeli nasze usługi będą zadowalające to inni polecą nas drugim. Warto więc pomyśleć nad rozwiązaniami, które przyspieszą nasze działanie, przykładowo nad elektronicznym obiegiem dokumentów http://www.primesoft.pl/, dzięki któremu przepływ informacji będzie o wiele efektywniejszy.
15.05.2018 10:33 #smata septana
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
REKLAMA
18.05.2018 13:25 blokinoks
Myślę, że warto zlecić pozycjonowanie strony odpowiednim osobom , aby przebić się przez konkurencje :) ja mogę polecić firmę http://e-prom-nowysacz.pl/ - sprawdź!
18.05.2018 13:57 #Wilhelm Von Klotz Paschke
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
18.05.2018 19:48 kolsoo
uwielbiam Toje komentarze, kisnę srogo :D
21.05.2018 09:27 #syffff reklamaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

40/3073 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Dwupokojowe 511-642-709

Antyki
 Kupię kryształy militaria srebra monety wszelkie starocie 502-510-493

Fauna i flora
 Pigwa gruszkowa Portugal silnie rosnąca obfite owocowanie, soczyste owoce drzewo owocowe. Pigwa Gruszkowa Portugal to silnie rosnące drzewo owocowe. Owocuje obficie, ale ma duże wymagania glebowe. Owoce mają żółtawo-pomarańczową skórkę, pokrytą szarym nalotem. Są one bardzo soczyste i przypominają kształtem grusze. Na plony możemy liczyć w połowie października. Produkt sprzedawany w pojemniku. Zapraszamy do zakupu pod adresem: https://www.zgarden.pl/drzewa-owocowe/pigwa- wielkoowocowa-/pigwa-gruszkowa-portugal-w-pojemniku-.html Kontakt: F.H.U zGarden Klaudia Zielińska ul. Bł. Edm. Bojanowskiego 1 39-310 Radomyśl Wielki Zadzwoń i zamów produkt: Pon. - Pt. 8:00-16:30

Poszukuję do wynajęcia
 Witam, jestem mama czteroletniego chłopca. Szukamy pilnie pokoju do wynajęcia w możliwie niskiej cenie, Warszawa i okolice. Prosze o kontakt. Pozdrawiam

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.