REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

jak urządzić małe mieszkanie?

08.05.2017 19:54 #koma
szukam pomysłu na małe mieszkanie. jak oglądam te rozwiązania "specjalistów" to mnie coś trafia, bo sa tak ułożone że ładnie wyglądają ale zupełnie nie do życia (mieszkanie bez szafy??). macie jakieś zprawdzone rozwiązanie może?
11.05.2017 11:01 Lucjana
Ja tam jestem za jedną wielka szafą typu komandor i to z lustrem. Lustro powiększa optycznie pomieszczenie. Tam da się zmieścić większość rzeczy. Do tego Kilka mniejszych komód w salonie nawet nie klika jedna w zupełności wystarczy. Bardzo podobają mi się listwy gzymsowe w których można umieścić oświetlenie są one dostępne na https://www.melagu.pl/sztukateria. Dalej myślę, że utrzymanie mieszkania w jasnych barwach sprawi, że będzie ono wyglądało na większe. Pomysły mażesz jeszcze zaczerpnąć z wnętrz ikea bo tam są prezentowane aranżacje do małych pomieszczeń.
13.05.2017 20:04 #klaudia37
Mnie się wydaje, że w przypadku małego mieszkania warto zaangażować do pomocy architekta wnętrz. Sama kupiłam małe mieszkanie, jeszcze się buduje, ale na pewno będę urządzać z architektem, bo taka osoba wie, jak wykorzystać każdy metr kw Twojej przestrzeni w funkcjonalny sposób. Znajomym urządzał ten architekt Krzysztof Ziółkowski, patrząc na jego realizacje (portfolio jest na stronie http://www.krzysztof-ziolkowski.pl), to wydaje mi się, że się zna na rzeczy, mieszkanie znajomych też zaprojektował w naprawdę świetny sposób :)
15.05.2017 13:31 #maja K
Wiesz co dobrze jest poszukać inspiracji w sieci, przecież jest tyle różnych stron o urządzaniu wnętrz. My np w ten sposób umeblowaliśmy naszą sypialnie. Trzeba tylko zwrócić uwagę, skąd pochodzą meble, to dobry sposób, bo wiadomo, że te akurat będą dobre. Nam tak udało się trafic do Meble Hot i jak sie okazało to poroducent między innymi materacy, więc pomoc w doborze mieliśmy zapewnioną, a powiem, że są naprawdę dobrymi fachowcami, spimy jak dzieciątka, tak nam genialnie dobrali.
15.05.2017 13:44 #karolina 906
Juz nie przesadzajcie z tymi architektami, którzy liczą sobie niezłą kasę za takie usługi, a i faktycznie czasem jak coś wymyślą to człowiek nie bardzo wie, co to w ogóle ma być. Zgadzam się, że w sieci jest tego cała masa i można samemu zrobić naprawdę dobrą aranżacje. U nas np salon jest urzadzony w nowoczesnym stylu, a pomysł wzięliśmy z gdmmeblecom tak sie nam spodobały ich te stoły ze szklanymi blatami, że nawet nie szukaliśmy zbytnio czegoś innego. Wyszło świetnie i każdemu się podoba.
REKLAMA
30.06.2017 04:50 #Milika
Małe mieszkania są trudne do urządzania, sprawdźcie sobie wykończenie pod klucz warszawa ceny, taka usługa nie jest zbyt droga, a z pomocą specjalisty na pewno uzyskamy dużo lepszy efekt końcowy, niż jakbyśmy mieli aranżować przestrzeń na własną rękę. Jak macie odpowiedni budżet, to warto zdecydować się na taką współpracę i to bez dwóch zdań.
30.06.2017 10:57 PannaMaple
Sporo ciekawych rozwiązań do małych mieszkań ma Ikea. Ja bym się z nimi zapoznała.
11.07.2017 16:16 #janija
Warto jest obejrzeć meble modułowe w Agacie, bo można coś ciekawego z nich dobrać do małego mieszkania, czy pokoju. A propozycji jest tutaj naprawdę bardzo dużo. na każdą w sumie kieszeń
18.07.2017 13:50 stryke
Myślę, że małe mieszkanie mogą optycznie powiększyć lustra i odpowiednio dobrane oświetlenie. Ja zdecydowam się na żarówki led
wpis modyfikowany 1 raz, 18.07.2017 13:51 
26.07.2017 11:15 krelma
Ja dopiero dwa miesiące wprowadziłem się do nowego mieszkania we Wrocławiu, na "Promenadach wrocławskich" - http://promenadywroclawskie.pl/, więc poniekąd jestem w temacie. Chciałem od razu mieszkanie deweloperskie, żeby móc je zaaranżować po swojemu. Mieszkanie jest niespecjalnie duże, więc chciałem zyskać w nim jak najwięcej przestrzeni i dlatego zdecydowałem się na styl minimalistyczny. Białe ściany, do tego trochę brązowych mebli i można zyskać jasne wnętrza, w których czuję się istotnie, jak u siebie.
28.02.2019 10:16 #Bakkaa
Odnośnie do pytania o armaturę łazienkową to ja polecam jak najbardziej inwestowanie w taką ktora po pierwsze będzie funkcjonalna a po drugie ozdobi przestrzeń. To ważne szczególnie w przypadku małych łazienek bo taka jednak bardziej rzuca się w oczy. Polecam bardzo chromowane, bo jednak odbijają światło i optycznie powiększają przestrzeń, ale nie mniej fajnie tez wyglądają kolorowe. Generalnie super to się sprawdza. Ja mam od nich https://www.jaquar.pl/ fajna półka cenowa mega ozdobione pomieszczenia
28.02.2019 10:17 #Bakkaa
Odnośnie do pytania o armaturę łazienkową to ja polecam jak najbardziej inwestowanie w taką ktora po pierwsze będzie funkcjonalna a po drugie ozdobi przestrzeń. To ważne szczególnie w przypadku małych łazienek bo taka jednak bardziej rzuca się w oczy. Polecam bardzo chromowane, bo jednak odbijają światło i optycznie powiększają przestrzeń, ale nie mniej fajnie tez wyglądają kolorowe. Generalnie super to się sprawdza. Ja mam od nich https://www.jaquar.pl/ fajna półka cenowa mega ozdobione pomieszczenia
REKLAMA
06.03.2019 07:24 gynia
Moje mieszkanie też nie jest zbyt dużych rozmiarów i podczas urządzania przekonałam się, że przede wszystkim trzeba zastosować odpowiednie rozwiązania, aby było ono wyposażone we wszystkie niezbędne elementy, ale przy tym, wizualnie jeszcze go nie pomniejszały. Jednym z takich rozwiązań jest m.in. zabudowanie zmywarki. Wcale nie musimy rezygnować z tak pomocnego urządzenia, wystarczy umieścić ją w jednej z kuchennych szafek. O takiej opcji dowiedziałam się z ciekawej strony, na której przedstawiono ranking zmywarek, ale także wiele przydatnych porad i wskazówek czym kierować się podczas zakupu.
06.03.2019 09:49 ZiziKam
Bardzo ciekawe aranżacje na każde pomieszczenie znajdziesz na mirjan24. Ostatio widziałam u nich pomysły na salon w bloku, mały pokój na poddaszu i taką boską nowoczesną kuchnię. Osobiście skorzystałam z inspiracji na pokój dla rodzeństwa z meblami oszczędzającymi przestrzeń - mały metraż wymusił pewne rozwiązania.
19.06.2019 13:04 #Olga777
Sporo w sieci stron gdzie można dowiedzieć się jak wykończyć mieszkanie np. tutaj http://mojnowyapartament.blogspot.com mają ciekawe porady.
19.06.2019 16:17 #MartaT
To prawda, sieć to istna kopalnia i bardzo szybko można znaleźć świetny pomysł dla siebie. Ja już drugiego dnia trafiłam na scandicsofa.pl i ich blog, gdzie porad i pomysłów jest co niemiara. Wieczór poświęciłam na czytanie jak się okazało świetnej lektury, która pomocna może być nawet dla takiego laika jak ja. Wszystkiego się dowiedziałam i jeszcze meble u nich kupiłam. Polecam, warto.
20.06.2019 17:47 #nikola d
Tego bym akurat nie powiedział, że aż tak szybko. Niestety mi sie trochę zeszło na tym szukaniu ale jak sie jest wytrwałym to w końcu znajdzie sie to czego się szuka. Mi udało się dopiero gdzieś po dwóch tygodniach na slf24.pl, gdzie praktycznie przy każdym meblu sa jakieś interesujące aranżacje. Dzięki nim poszło już jak po maśle, a przy okazji wybrałam sobie część mebli u nich i muszę powiedzieć, że nie żałuję tego.
12.07.2019 12:01 #karold
Jeżeli to jest małe mieszkanie to warto według mnie założyć sufitowe oprawki które znajdziesz tutaj
15.07.2019 08:25 lizawietta
Chociaż urządzenie małego mieszkania może wydawać się nie lada problemem, to istnieją pewne sposoby na jego optyczne powiększenie. Wcale nie trzeba inwestować wielu pieniędzy na remont, wystarczą pewne metody aranżacyjne i właściwe wyposażenie. O tego typu trikach dowiedziałam się przypadkiem z https://www.arte24.pl . Jednym z pomysłów, o których czytałam, to połączenie kuchni z salonem. Będziemy mieć wtedy większą przestrzeń do wykorzystania. Fajnym rozwiązaniem są też meble z połyskiem o jednolitej kolorystyce, które będą odbijały światło. Przy małych pomieszczeniach należy pamiętać, aby wystrój ograniczyć do minimum, nie wprowadzać zbyt dużo elementów dekoracyjnych, aby nie zagracić pomieszczeń.
06.08.2019 12:04 #Matematyk
Podstawą w urządzeniu mieszkania są funkcjonalne, trwałe a przy tym eleganckie meble. Jeśli takowych szukacie, zapoznajcie się koniecznie z takimi propozycjami mebli...waryjskich. Na pewno warto w nie zainwestować i cieszyć się dobrym sprzętem, przez lata.
22.08.2019 12:28 #ola d
Muszę zajrzeć w takim razie na ten blog do scandicsofa.pl, skoro piszesz, że jest tam taka ogromna ilość wskazówek to i ja może coś dla siebie znajdę. Wiem, że musi być funkcjonalne, wiem, że nie mogę go sobie zagracić, jednak jak to wszystko pogodzić i jakie wybrać meble oraz dodatki z tym akurat mam ogromny problem.
09.09.2019 13:37 #Izarog
ja właśnie też kombinuję :)
ale tak daleko jeszcze nie jestem :D
narazie jestem na etapie gniazdka SIMON
zamawiania :P

153/3816 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Oferta pozyczek pomiedzy powazna i uczciwa osoba Zapewniamy pieniadze pozyczki od 6000 £ do 45.000.000 euro do wszystkich ludzi w stanie splacic mnie z oprocentowaniem w wysokosci 2% Mozesz splacic od 1 do 35 lat w zaleznosci od kwoty pozyczki. - Pozyczka Finansowanie - Gotowy Nieruchomosci - Pozyczka Hipoteczna - Konsolidacja zadluzenia - Refinansowanie - Pozyczki Prywatne - Kredyty komercyjne - Studenci Gotowe Utkniesz lub zakazac bankowi. Jesli jestes naprawde potrzebujesz, Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną bezpośrednio na mój adres e-mail: raimobrun00@gmail.com PS: Ja tylko pożyczam uczciwym ludziom

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Działkę budowlaną sprzedam
 Nadarzyn sprzedam działkę budowlaną bezpośrednio. 191/37 Działka usytuowana w najlepszej lokalizacji Nadarzyna objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. 1,1 km od centrum Nadarzyna, do którego prowadzi nowo wybudowany chodnik. 1800 metrów do wjazdu na trasę S8 do Warszawy, w zacisznym miejscu obok Lasów Nadarzyńskich. cena 400 000 zł. do negocjacji. Kom.503 123 985

Dom i ogród
 Obrazy z Napisami, Nowoczesne A4, DUŻO WZORÓW Oferuję obrazy z napisami i nie tylko, mojego projektu. Nowe wzory co kilka dni. Na PREZENT, URODZINY, IMIENINY, PODZIĘKOWANIA I INNE OKAZJE. OBRAZ Z NAPISEM A4 - 21-30 CM . Nowoczesne wzornictwo, pasujące do nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrz. Obraz wydrukowany na wysokiej jakości papierze - 250 gr. MATOWY SPRZEDAŻ NA ALLEGRO, ZOBACZ INNE WZORY! https://allegro.pl/uzytkownik/myone1 myone200882@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%