REKLAMA
REKLAMA

Jak to zaaranżować?

06.09.2017 14:42 #betol
Mam w pokoju duży zółty regał i białe sciany. jest brzydko, co będę mówić. Na razie mebli wyrzucić nie mogę ale pomaluje sciany. co mi radzicie? Pokoj jest dość duzy i jasny.
07.09.2017 14:39 #Ekspert Dekoral
Przy wyborze odpowiedniego koloru farby do ścian, szalenie istotnymi czynnikami jakim należy się kierować są: wielkość oraz oświetlenie pomieszczenia. Pokój jest dość duży i jasny? Masz więc duże pole do popisu! Możesz szaleć z kolorami, bez obaw, że uzyskasz zbyt ciężki efekt. usmiech.gif Żółty kolor jest dość newralgiczny i mało uniwersalny. Jakoś temu zaradzimy! usmiech.gif Jeśli nie masz możliwości przemalowania mebla na inny kolor (np. biały), to przygotowałam dla Ciebie kilka propozycji kolorystycznych: zieleń opuncji/ natchnienie, srebrzysta szarość/ szary platynowy, atramentowy fular/ koronkowa biel. Mam nadzieję, że Cię zainspirowałam. usmiech.gif Pozdrawiam, Ekspert Dekoral

11/548 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię działkę
 Kupię działkę Łomianki i okolice tel. 606-664-487

Lokal użytkowy sprzedam
 Sprzedam lokal 137 m2 na Mokotowie -okolice Domaniewskiej. obecnie funkcjonuje tam apteka. tel kontaktowy 501-642-989

Dom i ogród
 Producent Domków "Zylajek" oferuję nowy piętrowy domek 30m2 Domek ogrodowy na działkę o wymiarach 5/6m (30m kw) Wykonany z konstrukcji szkieletowej dzięki czemu domek jest bardziej stabilny z możliwością całości ocieplenia (za dopłatą.) Ściany i dach wykonane z deski o grubości 20mm, posiadamy również inne wzory i grubości desek. Dzwoń i pytaj. tel: 663757357 email: info@domki-zylajek.pl www.domki-zylajek.pl

Usługi stolarskie
 Produkcja i montaż różnego rodzaju OKIEN, DRZWI, Dystrybucja BRAM garażowych, wjazdowych oraz przemysłowych, AUTOMATYKA, ROLETY zewnętrzne i wewnętrzne, PRZĘSŁA ogrodzeniowe, ŻALUZJE, VERTICALE, PLISY - bezpłatna wycena. Zapraszam do współpracy 502 895 760

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie