REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jak to jest z deweloperem BMI?

24.11.2016 20:01 boss84
Trwa budowa osiedla Strumykowa 19 przez dewelopera BMI. Przyznam, że zastanawiam się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji min. ze względu na dość dobry dojazd do centrum (tramwaj - metro). Niestety są opinie ze BMI jako zarządca wypada bardzo słabo. Czy mieszkańcy osiedli już wybudowanych przez tego dewelopera mogą coś więcej napisać na ten temat. Jak wygląda sprawa jeżeli chodzi o jakość mieszkań i budynku? Czy deweloper buduje solidnie? Jak z wyciszeniem lokali? A może na forum są już przyszli mieszkańcy tego nowego osiedla i mogą coś więcej powiedzieć jak wyglądała sprawa z podpisywaniem umów deweloperskich itp. Za wszystkie informację będę bardzo wdzięczny.
24.11.2016 21:26 Obi_Wattel
Pytasz obcych ludzi na forum, w którym bloku kupić mieszkanie?
Poszukaj, co już napisano o nim, pojedź na osiedle, popytaj mieszkańców, zadzwoń do administratora.
Chyba, że pracujesz w BMI, to po prostu wykup reklamę.
24.11.2016 22:18 boss84
Źle mnie zrozumiałeś. W moim poście nie ma pytania w którym budynku mam kupić mieszkanie. Pracownikiem dewelopera też nie jestem. Na miejscu budowy byłem nie jeden raz. Z samym deweloperem rozmawiałem wielokrotnie. Co do opinii w internecie jakie znalazłem o BMI wynika, że jest kiepskim zarządcą nieruchomości ale są to też opinie z przed 10 lat więc wiele mogło się zmienić zarowno na lepsze jak i na gorsze. Mało jest informacji o inwestycji na Strumykowej dlatego pozwoliłem założyć wątek na tym forum licząc na to że może znajdą się osoby które mogą powiedzieć coś więcej. Co do pytania mieszkańców osiedli to w moim przekonaniu jest to trochę niezręcznie chodzenie po zamknietym osiedlu i zaczepianie ludzi :-) ale faktycznie warto się zastanowić nad taką metodą.
07.12.2016 18:06 prbeataw
a jak wygląda sprawa czynszu ? ile z m2 ? też czytałam na jakimś starym forum, że np. nie ma nigdy nadpłat itp. Wraz z mężem również zastanawiamy się nad kupnem mieszkania w 19, ceny z tego co wiem poszły w górę, bo w 19a płacili nawet o 1tys mniej za m2.
29.08.2017 11:43 kamil1
Lubie przestronne duże mieszkania z ładnym widokiem za oknem, nie lubie miec za oknem ruchliwej ulicy albo jakiejs fabryki dlatego najbardziej przypadly mi do gustu mieszkania na nowym osiedlu Miasteczko Wawer, mieszkania sa z widokiem na las, piekna okolica, spokojne osiedle

79/6400 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Ostatni dzwonek! Zapisz się Nova Centrum Edukacyjne Zaprasza do zapisania się: Gimnazjum,Liceum, Policealnej Szkoły Zawodowej Słuchaczu, na tych kierunkach otrzymasz legitymacje ! Prowadzimy także roczne szkoły! Zapraszamy:D

Kupię mieszkanie
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

2-pokojowe sprzedam
 Jasne,rozkładowe,ciche mieszkanie / 49,6m2, wys.2,75m / na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym /brak windy/. Lokal jest dwustronny. W skład wchodzą dwa pokoje,widna kuchnia,łazienka. Na podłodze dębowy parkiet, okna PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek z cegły z 1955 roku ogrodzony a wejście na teren wewnętrzny "patio"zabezpiecza brama /domofon/. Budynek ocieplony,po remoncie dachu. Klatka schodowa po remoncie-wymienione okna i drzwi wejściowe.W najbliższej okolicy przychodnia, szkoła,przedszkole.sklepy, dworzec PKP,PKS. Mieszkanie posiada odrębną własność KW. Mieszkanie do generalnego remontu. Cena do negocjacji. SPRZEDAŻ TYLKO BEZPOŚREDNIO!!!!

Nieruchomości
 Biuro nieruchomości CITIHAUS pomoże w sprzedaży obiektów komercyjnych: - obciążonych hipotecznie - z wypowiedzianym kredytem - przed licytacją komorniczą - kiedy kredyt przewyższa wartość nieruchomości Współpracujemy z bankami i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie