REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

01.10.2015 17:01 #imka3
Pół roku temu remontowaliśmy kuchnię. Pomalowaliśmy ściany, wymieniliśmy płytki na podłodze, a przy okazji chcieliśmy też wymienić meble. Z przyczyn finansowych musieliśmy zrezygnować z tego pomysłu. Zdecydowaliśmy się na zakup oklein z http://www.fototapetka.eu/ i na oklejenie starych mebli. O dziwo meble wyglądają jak nowe- znajomi pytają gdzie udało nam się kupić tak ciekawy wzór ;)
12.10.2015 14:03 #tru87
Bardzo ciekawa taka pracownia. Tworzenie mebli z duszą wymaga na pewno wielu prac i wysiłku. ukryte terapie Podziwiam takie osoby, które całkowicie angażują się w wykonywaną przez siebie pracę.
15.10.2015 16:05 #aria
Myślę, że nie zadecydowałabym się na oklejanie starych mebli. Za niewielkie pieniądze można kupić nowe meble w i cieszyć się nimi długie lata.
17.10.2015 10:02 #Tooor
Potwierdzam.... np. w Agata Meble są czasem takie promocje, że nie warto w nic innego inwestować ale kto co lubi przecież ;)
20.10.2015 11:21 #Marekk
No właśnie tak jak zostało napisane w niektórych salonach meblowych można kupić dobrej jakości meble w naprawdę przystępnych cenach...
21.10.2015 16:00 #bella
ja np lubię badzo kupować meble w agata meble, mają duży wybó, dobre ceny bo zawsze są jakieś promocje więc warto tam zaglądać.
21.10.2015 16:46 #Gośćiu
Na ich stronie internetowej właśnie widać jakie aranżacje mają :) jak dla mnie rewelacje, połączenie kolorów a i cenowo świetnie stoja w porównaniu do innych salonów
22.10.2015 19:27 #martalinka
Ja tez lubię AM, mają meble różnych producentów, różne style i półki cenowe, więc jest w czym wybierać, a nie jak u niektórych, wszystko na jedno kopyto.
22.10.2015 19:28 #martalinka
Ja tez lubię agatę, mają meble różnych producentów, różne style i półki cenowe, więc jest w czym wybierać, a nie jak u niektórych, wszystko na jedno kopyto.
04.11.2015 15:08 #abro
Pani wlaścicielka wyciągnęła najpierw kasy w Instytucie ile sie dało, a teraz udaje wielką artystke. Robiłaby to dalej, gdyby nie jedna profesorka, której Madzi nie udało się okręcić wokół swego żydowskiego palca.
09.11.2015 14:34 MebleSlupsk
Meble na wymiar to nie mały wydatek, dlatego warto zapoznać się z opiniami klientów, przed rozpoczęciem współpracy ze stolarzem. Polecamy serwis SuperStolarz.pl
16.11.2015 11:38 #joannaanna
Można samemu ozdobić meble naklejkami, ja kupowałam tutaj http://artpasaz.pl w dziale naklejki na meble.
27.11.2015 17:33 #wolik
Nie każdy potrzebuje mebli z duszą... My wolimy zwyczajne meble. Właśnie szukamy mebli do domu. Mamy kilka sztuk na oku: http://www.urokdrewna.pl/ Chcemy zmienić nasze wnętrze i stworzyć coś fajnego w domu.
11.04.2016 12:54 #LIDKA
Ja meble mam można powiedzieć standardowe, za to ściany fajnie ozdobione takimi wzorami http://alarte.pl/blog/drzewo-fototapeta/
02.05.2016 16:55 #agaludka
Jeśli chodzi o Agatę to można załapać się jeszcze na kupony rabatowe, ja sobie fajną pościel kupiłam i kryształowy kinkiet.
27.08.2016 18:14 #Kati
Chyba nie o to chodzi, żeby kupić następny zestaw szablonowych mebli, ale stworzyć coś własnego z "duszą". Ale wiadomo do tego trzeba też chęci;)
21.02.2017 18:13 #amka
Jakie meble polecacie do salonu fryzjerskiego? Czy taka stylizacja- wyposazenie-salonu-fryzjerskiego.pl będzie odpowiednia?

22/1135 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie