REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# qvertz

26.11.2018 19:27

I tu się kłania wieloletnia strachliwa postawa POwskich władz Warszawy, co do decyzji o ważnym znaczeniu dla stolicy Polski. Wystarczy wziąć mapę do ręki, by zauważyć, że z Nowodworów w kierunku Bemowa Jelonek i Dw. Zachodniego powinna iść linia metra. Żaden z włodarzy HGW nawet nie próbował w ten sposób odciążyć sieci transportowej w tym kierunku. A czas już najwyższy. Mieszkańcy Białołęki, Nowodworów, Bemowa, Jelonek często pracują w warszawskich mordorach. Są one w tej chwili zlokalizowane na Mokotowie, Służewiu, niedługo też w okolicy ul. Towarowej. IV linia Metra omijająca ścisłe centrum Warszawy staje się niezbędna. Ale pewnie dopiero za ćwierć wieku ją zbudują. Teraz nie ma piniędzy, jak mówił minister Jan Vincent.

# zjelonke

26.11.2018 20:38

A gdyby tak na Nowodwory docierało 11 , nawet za co 3 kurs dwójki...

# Realista

26.11.2018 23:25

A jakoś nie mówi się głośno o tym jakie korki tramwaj spowodował na wjeździe na most Północny z Myśliborskiej, oraz na zjeździe z mostu, a jest to spowodowane kretyńskim pomysłem pod tytułem, priorytet świateł dla tramwajów. I te statystki też jakieś z palca wyssane, bo było tego dużo więcej, a kolizji z samochodami to już była na pewno dużo więcej niż 9. (I na pewno każda z tych kolizji powodowała wstrzymanie ruchu tramwajów, więc już się liczby nie zgadzają). Ja widzę, że na siłę wciąż próbuje się nam wmówić jak to dobrze nam zrobiona dając na tramwaje zamiast... metra..

REKLAMA

 drugastrona

27.11.2018 11:07

Do wiadomości różnych malkontentów: nadeszła jesień, więc pojawiły się świeżutkie nasadzenia koło mnie na Myśliborskiej. Pewnie jest tego więcej na innych ulicach. To tak a propos "władze nie sadzom drzew, olaboga!!"

# Maciej

28.11.2018 07:36

A jakby tak zamiast metra na Tarchomin, to przenieść Tarchomin do Modlina? Czas dojazdu komunikacją zbiorową na Domaniewską czy Towarową jest przecież podobny.

 Do rzeczy

28.11.2018 10:23

drugastrona napisał 27.11.2018 11:07
Do wiadomości różnych malkontentów: nadeszła jesień, więc pojawiły się świeżutkie nasadzenia koło mnie na Myśliborskiej. Pewnie jest tego więcej na innych ulicach. To tak a propos "władze nie sadzom drzew, olaboga!!"
Panie ex radny. Na ten temat dyskutowaliśmy długo pod artykułem z 29 września ("Kiedyś zielono, dzisiaj betonowo (...)". Po co teraz te zaczepki? Czemu dalej chcesz Pan popisywać się tu ignorancją? Tym bardziej, że w tym przypadku nie na temat.

REKLAMA

 drugastrona

28.11.2018 12:07

Do rzeczy napisał 28.11.2018 10:23
Panie ex radny. Na ten temat dyskutowaliśmy długo pod artykułem z 29 września ("Kiedyś zielono, dzisiaj betonowo (...)". Po co teraz te zaczepki? Czemu dalej chcesz Pan popisywać się tu ignorancją? Tym bardziej, że w tym przypadku nie na temat.

Mylisz mnie z kimś. Nigdy nie byłem radnym. Po co zaczepki? Bo tamtego artykułu i komentarzy nikt już nie przeczyta, a jestem za tym, żeby informować. Informacja o tym, że właśnie nasadzono wiele drzew na Myśliborskiej to ignorancja? Ziomek, zmień sobie słownik języka polskiego, bo Cię okłamuje :D

 Do rzeczy

28.11.2018 12:16

drugastrona napisał 28.11.2018 12:07
Ziomek, zmień sobie słownik języka polskiego, bo Cię okłamuje :D
Umówmy się. Ja sobie zmienię słownik, bo okłamuje, a ty koleżko głowę. Pozdrawiam

# nowodworek

04.12.2018 07:20

#zjelonke napisał(a) 26.11.2018 20:38
A gdyby tak na Nowodwory docierało 11 , nawet za co 3 kurs dwójki...

Proponowalem wydluzenie 11 na nowodwory w ramach konsultacji spolecznych. Otrzymalem odpowiedz ze trasa 11 bylaby za dluga no i chyba tylko ja zglosilem taki pomysl.

REKLAMA

# XYZ

04.12.2018 16:25

drugastrona napisał 27.11.2018 11:07
Do wiadomości różnych malkontentów: nadeszła jesień, więc pojawiły się świeżutkie nasadzenia koło mnie na Myśliborskiej. Pewnie jest tego więcej na innych ulicach. To tak a propos "władze nie sadzom drzew, olaboga!!"

drugastrona napisał 27.11.2018 11:07
Do wiadomości różnych malkontentów: nadeszła jesień, więc pojawiły się świeżutkie nasadzenia koło mnie na Myśliborskiej. Pewnie jest tego więcej na innych ulicach. To tak a propos "władze nie sadzom drzew, olaboga!!"
Oszalałeś? Tam nasadzili ledwie ok. 10 drzew. Pijany byłeś i las zobaczyłeś?

 Do rzeczy

05.12.2018 12:45

Pewnie to kwestia zwykłej ignorancji człowieka. Szkoda gadać.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break