REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Jak sobie radzić z suchą cerą?

 OnaOna

08.08.2016 16:07

Cera sucha- niby nic takiego a jednak potrafi być bardzo uciążliwa :(Jakie kosmetyki do cery suchej są najlepsze?Tak żeby fajnie nawilżały i przywracały jej blask.

# daria37

08.08.2016 17:31

Spróbuj skorzystać z zabiegu mezoterapii, mnie bardzo nawilżył i zregenerował skórę :) Tutaj możesz więcej o nim poczytać http://klinikasfera.pl -> medycyna estetyczna -> mezoterapia. U mnie efekty były super, na pewno sobie jeszcze powtórzę :)

# Wiktoria90

05.02.2017 18:18

Mysle, ze powinnas sie zainteresowac kosmetykami naturalnymi. Dzialaja cuda! Wiem po sobie! Mi pomogly w walce z uciazliwym tradzikiem, moja mama chwali sobie serum przeciwzmarszczkowe ;) Zajrzyj do sklepu online Sekret Piekna - ja tam kupuje wszystkie kosmetyki do pielegnacji i je szczerze uwielbiam :)

REKLAMA

# emilia1

06.02.2017 10:22

ja przestałam stosować "na własną rękę" te wszystkie ulepszacze po tym, jak wyleczyłam trądzik przestająć używać tych wszystkich specyfików specjalnie na skórę trądzikową.. teraz mi wystarczy raz w tygodniu masaż twarzy w Paradizzo + zwykły krem nivea i kosmetyki kolorowe do suchej skóry i tyle.. serio działa!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy