REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# amores_perros

28.10.2014 15:17

żyłoby się lepiej gdyby Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Dąbrowskiego przestał nam mieszać i wchodzić nam na siłę do skrzynek pocztowych ze swoimi materiałami, od których treści zbiera się na konwulsje. dosyć dosyć dosyć! nie życzę sobie aby określano to mianem publikacji mieszkańców dzielnicy Bemowo, bo ja z tym nic wspólnego mieć nie chcę a ostatnie Bemowo News+ stanowiące reklamę kandydatów Komitetu w wyborach samorządowych jest już szczytem bezczelności!

# podatnik

29.10.2014 09:44

Dlaczego na skrzyżowaniu przy ratuszu od ponad tygodnia nie są prowadzone roboty? Dlaczego ta garstka robotników przeszła w inne miejsce? Dlaczego roboty nie są jednocześnie prowadzone na całym odcinku? Dlaczego roboty nie zostaną zakończone przed zimą? Proszę o info w którym kwartale 2015 roku planujecie zakończenie budowy. Proszę o opublikowanie danych urzędników odpowiedzialnych za nieprawidłowe przeprowadzenie inwestycji celem ich ukarania dyscyplinarnego i finansowego.

# jelonnek

31.10.2014 13:38

#amores_perros napisał(a) 28.10.2014 15:17
żyłoby się lepiej gdyby Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Dąbrowskiego przestał nam mieszać i wchodzić nam na siłę do skrzynek pocztowych ze swoimi materiałami, od których treści zbiera się na konwulsje. dosyć dosyć dosyć! nie życzę sobie aby określano to mianem publikacji mieszkańców dzielnicy Bemowo, bo ja z tym nic wspólnego mieć nie chcę a ostatnie Bemowo News+ stanowiące reklamę kandydatów Komitetu w wyborach samorządowych jest już szczytem bezczelności!
PROSTA SPRAWA:
Ewentualnie, jesli w ogole zamierzasz glosowac, oddajesz swoj glos na tych, ktorzy nie zasmiecaja i nie niszcza srodowiska produkujac i rozrzucajac gdzie popadnie lawinę bzdurnych ulotek, ktorych i tak 99,9% nie czyta.

REKLAMA

# Mirra

01.11.2014 19:48

najlepiej oddać władzę obcym z Ursynowa lub Zielonki, dopiero będą super rządzić dzielnicą
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA