REKLAMA
REKLAMA

jak schudnąć wrocław

06.02.2018 11:14 EwelinaBudzynska
ja byłam ostatnio we Wrocławiu i korzystałam z usług http://www.kacpernowicki.pl/ , akurat byłam tam dwa tygodnie i jestem bardzo zadowolona.
06.02.2018 15:17 #syf syf
to syf najgorszy jest, byłem nie polecam nikomu

21/925 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Dzień dobry, Kupię 3-pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego w spokojnej okolicy w lokalizacjach: Praga Południe, Ochota, początek Rembertowa, Bródno, Wola, Żoliborz, Bemowo. Mieszkanie do 300.000 PLN, może być do remontu. Warunkiem jest lokal na parterze z niewielkim ogródkiem. Współpracuję z Agencjami Nieruchomości jedynie przy płatności prowizji po stronie Sprzedającego. Proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy, bądź telefoniczny: +48 780 123 411. Jeżeli nie odbieram telefonu - proszę o sms, oddzwonię. Pozdrawiam, Claudia

Porady prawne
 Z chęcią i zaangażowaniem Kancelaria Prawna i Finansowa "PARTNERZY" znajdująca się w Gdańsku pomoże każdemu, kto znalazł się w sytuacji wymagającej znajomości prawa. Kancelarię reprezentują prawnicy odpowiedzialni za poszczególne dziedziny prawa, dlatego obszar naszej specjalizacji jest szeroki. * windykacje * odszkodowania * Fundusze UE * sprawy karne * prawo rodzinne *... Pozwolimy posłużyć się cytatem osoby, którą wsparliśmy: "Pisząc to ogłoszenie wyciągam pomocną dłoń do każdej osoby, która uległa wypadkowi. Sam przeżyłem to, czego nie powinienem przeżyć. Posiadam ogromne szczęście, że pomogły mi osoby o dobrym sercu. Mimo mojej ówczesnej niewiedzy nt. spraw powypadkowych, pomogli uzyskać mi należyte odszkodowanie. Nie mając na piedestale swojego wynagrodzenia 'postawili mnie na nogi'..." Pozwoliłem sobie zamieścić moją historię na portalu Kancelarii w postaci pamiętnika mojej mamy - kobiety, która powinna służyć przykładem silnej wiary!

Finanse
 - A! Pożyczka 24/7 dla każdego na raty bądź chwilówka z 3 metodami weryfikacji i 3 możliwymi wypłatami pieniędzy! Weryfikacja nawet w 15min. Odbiór: Gotówka na poczcie, Pieniądze w Banku, Przelew na konto. Pożyczka 24/7 dla każdego na raty bądź chwilówka bez ukrytych kosztów: www.get-money.pl/chwilowki

Poszukuję do wynajęcia
 Firma budowlana poszukuje do wynajęcia terenu w Warszawie i okolicach pod bazę sprzętowo-transportową o powierzchni do 10.000 m2 Tel. 602 176 786

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.