REKLAMA
REKLAMA

Jak powiększyć penisa

15.04.2016 10:57 #nimor
Pytanie na poważnie tak wiec proszę się tutaj nie nabijać. Zależy mi bardzo na opiniach o środkach powiększających penisa. Nigdy nie byłem dobrze obdarzony i to powoduje u mnie bardzo duże kompleksy. Zastanawiam sie nad powiększeniem ale jaki środek sobie kupić? Co może dać jakiś efekt a nie jest placebo? Z góry dzieki za polecenie.
15.04.2016 11:12 #romin
Żaden. Każdy lekarz Ci powie, że jedyna metoda to operacja. I nie zawsze efekty są takie, jakbyś chciał. Jakikolwiek środek paramedyczny jedyne co Ci wydłuży to wyciąg z konta w dziale "wydatki". Tak samo pompki, wydłużacze i inne duperele.
Więc sobie daruj spam i żyj z tym, co masz.
18.04.2016 07:51 #roberto29
A właśnie niekoniecznie. o operacji tutaj nie wspominaj bo mozesz sobie uszkodzić penisa tak ,ze nie będzie już stawał. Osobiście w życiu bym się na coś takiego nie zdecydował. Penilarge daje moim zdainem efekt bo sam przetestowałem.Z ciekawości głównie.Nie nastawiałem się na efekty , byłem bardziej sceptykiem ale po 3 miesiącach brania penis był większy o ponad 3 cm na długości i 2 na grubości tak wiec efekty są. Działanie polega na tym,żę zwiększa się napływ krwi do penisa, powiekszają się ciała jamiste i tym samym penis się powiększa.
19.04.2016 06:59 #piotrekb
Panowie, czy w tym wątku mowa jest konkretnie o tym środku link do penilarge.
A czy daje jakieś efekty uboczne? Ktoś coś zauważył niepokojącego u siebie?
19.04.2016 08:35 #roberto29
Efektów ubocznych przy tym nie ma bo jest to ziołowy środek tak wiec spokojnie mozesz to przyjmować niemniej trzeba brać regulrnie.Jak bierze się w kratkę to nie masz co liczyć na toze coś Ci urośnie. Ja nastawiałem sobie budzik i brałem codziennie o tej samej porze dnia. Nie zauwazyłem u siebie niczego niepokojącego.Może penis był bardziej pobudliwy ale to przechodzi po miesiącu ( częste erekcje i czasami w niespodziewanych sytuacjach0.
I tak.PIszę o tym środku.
20.04.2017 13:15 #Agata3444
A czy są jakieś skuteczne suplementy na powiększanie penisa? Tutaj http://intymnosc.pl/ znalazłam pompkę i różne tabletki, ale nie wiem które są dobre a które nie. Wy coś stosujecie? Jeśli tak, to co?

673/2315 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie