REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jak odzyskać odszkodowanie ?

23.02.2017 06:43 milka789
Witajcie. Jakiś czas temu byłam uczestnikiem wypadku drogowego. Odszkodowanie, które otrzymałam okazało się śmiesznie niskie i teraz poszukuje firmy, która mogłaby mi pomóc odzyskać to co mi się należy. Znajoma poleciła mi współpracę z http://cewik.pl/odkup-odszkodowan. Podobno odkupują odszkodowanie i w razie ewentualnych sporów sądowych z towarzystwem ubezpieczeniowym ja nie jestem w to angażowana. Słyszeliście coś na ten temat ?
28.02.2017 12:25 #kla8
Najlepiej to zwrócić się do EuCO. Mają ciekawą ofertę. Działają od lat i są naprawdę dobrzy w tym co robią. Nie da się ukryć, że mają wielu zadowolonych klientów.
06.04.2017 08:23 #PawełTr
Miałem podobną sytuację - też po wypadku nie chcieli wypłacić mi należnej kwoty, proponowali jakieś śmieszne sumy, ale ja się nie zgodziłem tylko poszedłem z tym do sądu. Zatrudniłem firmę Advoco, która specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań i reprezentowali mnie w sprawie. Wszystkie decyzje konsultowali, informowali mnie na bieżąco i wywalczyli odszkodowanie o wiele wyższe (kilka razy większa kwota) niż wcześniej mi oferowano + pieniądze na leczenie.
30.04.2017 10:44 #jola89
Jak jest problem z odszkodowaniem, to warto napisać do tego a.kita@euco.pl gościa. Jest naprawdę świetny. To namiar do agenta od odszkodowań z EuCO.
11.05.2017 08:17 Piper
z odszkodowaniami są zawsze same problemy więc lepiej poprosić o pomoc dobrego prawnika.
27.05.2017 22:42 #libra1
Widzę, że opinie o EuCO są bardzo dobre i to nie tylko w necie, ale również wśród moim znajomych. U prawnika płaci się z góry, a u nich z dołu.
02.06.2017 11:06 #Alfix
To jakaś masakra, że o coś, co się nam z urzędu należy trzeba jeszcze walczyć. Ale skoro walczyć, to już skutecznie. Dlatego zerknijcie na stronę tej kancelarii, bo oni specjalizują się właśnie w odzyskiwaniu odszkodowań i są w tym naprawdę dobrzy :)
07.06.2017 09:53 #Mylankowa
Na pewno trzeba się skontaktować z jakąś firmą. Ja znam http://auxilia.pl/poradnik/baza-wiedzy/ i wiem, że mają bardzo dobre podejście do człowieka. Prowadzili moją sprawę po wypadku w pracy i uzyskali dla mnie nie małe odszkodowanie. Jestem zadowolona z ich pracy.
21.06.2017 07:54 Piper
ja myślę, że w sytuacji kiedy procedura się podejrzanie przedłuża to należałoby się skonsultować z jakimś prawnikiem.
21.06.2017 10:28 #spam
spam, spam
23.07.2017 23:56 #izka88
Najlepsze jest EuCO. Poczytajcie sobie opinie o tej firmie.
07.10.2017 11:38 #ToJa
Ja natomiast mogę polecić Odszkodowanie za spam od https://spam.i-ty.pl - płacimy od sprawy 20zł i w razie wygranej dajemy firmie 40
% od uzyskanego odszkodowania.

Pozdrawiam.
ja@i-ty.pl
09.10.2017 09:20 #syfiassssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..-

66/512 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Montaż mebli Warszawa 505257652 zadzwoń Montaż mebli Warszawa 505257652 zadzwoń Kupiłeś nowe meble, ale nie radzisz sobie z ich montażem lub zwyczajnie nie masz na to czasu? Zwróć się do nas, a nowe meble już niebawem staną w Twoim domu, mieszkaniu bądź biurze. Specjalizujemy się w skręcaniu i montażu mebli wszelkiego rodzaju, niezależnie od ich gabarytów czy przeznaczenia. Z całym przekonaniem możemy zapewnić, że montaż mebli nie ma przed nami żadnych tajemnic, a potwierdzeniem tego są liczne usługi montażowe, które dotychczas zrealizowaliśmy i satysfakcja Klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać. montaż mebli . tel. 505257652

Kupię działkę
 Poszukuję działkę na sprzedaż w każdej części Warszawy. Mogą być udziały. Szybka decyzja. Tel: 602-261-029

Sprzedam samochód
 Skoda Octavia II Sedan Ambiente 1,6 75 KW Manual Przedni 1Z Pierwszy właściciel os prywatna. Polski salon Kolor Grafit Antracyt Nr VIN: TMBCA21Z682149712 OC do 28_V_2018 Przegląd do 22_VI_2018 Brak napraw po wypadkach/kolizjach drogowych. LPG Landi Renzo - w 2016 wymieniony Rid. LI02 AM ANTIVIB spalanie gazu 6,6-8 l/100 km W 2016 r. wymieniony: 1) rozrząd 2) pompa wody 3) odboje amortyzatorów tył 4) sprężyny przedniego zawieszenia Wersja Ambiente: m.in 1) przedni podłokietnik z chłodzonym schowkiem i naw na tylną kanapę 2) podłokietnik tylnej kanapy 3) zdalne sterowanie centralnego zamka (składany kluczyk x 2) 4) Climatic - klimatyzacja półautomatyczna z funkcją chłodzenia schowków 5) przednie reflektory przeciwmgielne 6) czujnik parkowania - tył (sygnał dźwiękowy i optyczny na wyświetlaczu radia 7) listwy boczne 8) autoalarm 9) immobilizer 10) el szyby i podgrzewane lusterka 11) inne wg specyfikacji zamówienia. Dodatkowo kpl opon na stalowych felgach zima / lato

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.