REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jak odnowić włosy po farbowaniu

03.10.2015 16:25 #Dorotka13
Może znacie jakieś extra patenty na odnowienie włosów niszczonych farbowaniem?
03.10.2015 19:29 #Dorotka13
Patentów pewnie nie brak, ważne tylko czy są skuteczna. tak więc mogę Ci powiedzieć, że jest taki patent stosowany przez profesjonalistów, który daje efekt natychmiastowy. Nazywa się olaplex. Używają go fryzjerzy z PJ na Emilii Plater 9/11.
18.11.2015 10:36 patinka
Przede wszystkim zmiana produktów do stylizacji i pielęgnacji na bardziej profesjonalne. Osobiście polecam z firmy wella szampony odzywki i maski, które dogłębnie zregenerują pasma :) Super działa keratynowy szampon Wella SP Luxe Oil Keratin Protect oraz Wella Color Recharge Cool Blonde. Z pewnością w ich ofercie znajdziesz coś dla siebie.
15.12.2015 23:53 #helena218
Najlepszym patentem na zniszczone włosy według mnie jest skrzyp polny. Kupuję go w sklepie http://www.naturala.pl/ i widzę poprawę. Włosy stały się mocniejsze i nabrały blasku
21.12.2015 22:24 ktooosiek
Może po prostu zacząć od zmiany farby? Są już na rynku farby bez amoniaku, które przy koloryzacji nie niszczą tak włosów jak te posiadające go. Ważne, żeby po farbowaniu używać szamponów i odżywek dedykowanych włosom farbowanym. Niekoniecznie takich z Biedry ;)
Mnie bardzo służy Garnier, zresztą takiej farby też używam.
Do tego warto odbudowywać włosy od środka - skrzyp, drożdże piwne, chmiel, poprawią ich kondycję.
Raz w tygodniu maseczka na całe włosy, kupna bądź domowa.
Ja się do tego stosuję i pomimo tego, że się farbuje, włosy mam w dobrej kondycji.
31.12.2015 10:54 Mandlesz
Wiele mogą zdziałać maski z Vichy. Zajrzyj na tę stronę http://www.vichy.pl To firma z naprawdę profesjonalnymi kosmetykami.
08.01.2016 05:52 #Bambula
Zniszczone włosy o ile nie są całkiem popalone, należy poddać profesjonalnej regeneracji. Na portalu http://lavito.pl znajdziesz najlepsze zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne z opiniami klientek i możliwości uzyskania od Lavito.pl sporych zniżek.
08.01.2016 14:19 bofajno
Łap: http://lorealprofessionnel.pl/ Na stroni L'oreala na pewno znajdziesz sporo profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji. Swoją drogą musiałaś używać naprawdę kiepskich farb, skoro zniszczyły Ci włosy... Ja nie miałam takiego problemu...
08.01.2016 20:58 #tereskal
W salonie MarcoAldany zrobią wszystko, by Twoje włosy wyglądały zdrowo. W ofercie mają co najmniej kilka zabiegów http://www.marcoaldany.pl/uslugi/ , które idealnie odbudowują, wzmacniają i nadają basku nawet najbardziej zniszczonym włosom. Już przy pierwszej wizycie. Sama byłam na Romera, choć i w BlueCity jest salon.
12.01.2016 08:57 #kinia83
Nie wiedziałam, że jest też na Romera salon. Ale to fajnie - zawsze jakiś wybór. A we wtorki promocję na koloryzację mają w Blue City, to i na Romera pewnie też -20%. Najgorsze co można to obciążyć włosy kolejną chemią bez konsultacji ze specjalistą.
14.01.2016 12:05 #goska333
Widzę, że nie tylko ja należe do grona zadowolonych klientek salonu marco aldany, ale nie ma sie czemu dziwic, bo to co robia z wlosami... cudo :) Dlugo mialam problem z tym, zeby znalezc odpowiedniego fryzjera, potem stalam przed lustrem i rozpaczalam nad nieudana fryzura. Z marco aldany nigdy nie wyszlam niezadowolona. :)
15.01.2016 09:25 #kinia83
hehe wiem coś o tym. Sama raz poszłam na podcięcie końcówek i wyszłam bez 309 cm, bo pani fryzjerka "równała"... Masakra... Do Marco Aldany mam zaufanie i teraz jeśli fryzjer to tylko tam.
19.01.2016 22:31 #wiolka32
kinia, 309? to dlugie te wlosy mialas hahaa :) no ja o marco aldany slyszalam, dwie znajome sie tam obcinają, jedna regularnie, raz na miesiac-dwa nawet, druga sporadycznie, ja sie moze skusze na jakis zabieg regeneracyjny bo jednak wlosy są w slabej kondycji i trzeba cos z tym zrobic
20.01.2016 21:07 wiktoriaW3
Ja po farbowaniu chodziłam przede wszystkim za maski odbudowujące.
Moja pani fryzjerka (nie jest ona z Wawy, więc nazwa salonu nieistotna ;)) ma saunę ayala. Super sprawa. Robi mi 15 minutową saunę, potem nakłada dobrej jakości preparat, po tygodniu powtórka i włoski są ooooolśniewająco piękne :)

Taka sauna otwiera pory we włosach, przez co wszystkie kosmetyki wchłaniają się szybciej, lepiej i docierają do głębi włosa. "Klasyczne" nakładanie maski nigdy nie da takiego efektu, bo działa bardziej powierzchniowo.
25.01.2016 01:02 rafaknap
spróbuj koniecznie jakieś maseczki na włosy - to chyba najlepsze co jesteś w stanie wymyślić a zarazem nie kosztuje to fortunę - rzuć okiem tutaj na specjalne mydła www.rossmann.pl/produkty/mydła,5656 to zobaczysz, że jest trochę wyboru i można spokojnie dobrać coś na każdą kieszeń.

z uwagi na to, jak włosy rosną, nie ma innej metody. Tabletki itp pomogą tylko na nowe włosy, a przecież chodzi o pielęgnację tego co już masz na twarzy!
25.01.2016 07:49 bernadetta
Od ilu lat farbujesz włosy? Może warto wydłużyć przerwy między kolejnymi farbowaniami? Czy rozjaśniasz włosy? Włosy najbardziej niszczą się przy rozjaśnianiu lub gdy korzystamy ze słabej jakości farb. Wpływ na wygląd naszych włosów ma również to w jaki sposób się odżywiamy oraz to czy w Twoim układzie hormonalnym wszystko gra. Warto zadbać o każdy z tych szczegółów. A czy stosujesz szampon przeznaczony dla włosów po farbowaniu?
23.02.2016 23:36 gruppa
Stosuj po prostu szampony i odzywki do włosów farbowanych. One mają odpowiednie składniki do pielęgnacji i odżywienia włosów zniszczonych po koloryzacji http://www.garnier.pl/
12.04.2016 18:23 #justynkal
Zajrzyj na stronę sklepu www.sklep.silog.pl. Znajdziesz tam wiele profesjonalnych produktów do włosów. Warto zainwestować w produkty typowo fryzjerskie - moim zdaniem są o wiele lepsze od tych drogeryjnych.
13.04.2016 10:17 #rikitiki
Nakładaj sobie jakiś olej, na przykład olej kokosowy albo olejek arganowy tak powiedzmy raz na 1-2 tygodnie. U mnie się super sprawdziło właśnie na przesuszone, zniszczone i osłabione włosy.
05.09.2016 02:44 #wojsa
Trzeba używać naprawdę dobrych kosmetyków do włosów. To jest podstawa. Warto zainwestować w szampon i maskę Perfect.ME by JF Malcolm. Taki zestaw jest rewelacyjny. Nie jest to wielki wydatek, a dzięki stosowaniu można mieć piękne włosy. Tutaj http://www.jestesdoskonala.pl można sobie o nich poczytać. W Naturze przy zakupie takiego zestawu można wziąć udział w konkursie i wygrać wartościowe nagrody.
18.10.2016 14:19 Piotrowska
Włosy po farbowaniu prawie zawsze są wysuszone, więc najlepiej stosować olejki, one najszybciej je nawilżą. Osobiście polecam ten olejek: http://olejek-makadamia.pl/, mi bardzo służy. Moje włosy są teraz pełne blasku :)
05.12.2016 09:33 nataliarw
W kwestii porostu włosów to polecam również przeczytać ten artykuł, który podejmuje tematykę wypadania włosów.
24.06.2017 22:00 #kinia
@wojsa ma rację o włosy trzeba dbać, bo jak zaczną wypadać to wtedy dopiero robi się ciążko... uwierzcie bo przerabiłam to po ciązy. Miałam tak osłabione cebulki, że dosłownie nic na nie nie działało ani maseczki ani kremy ani kuracje... raz zamówiłam olej do włosów z ekobieca.pl o działaniu wzmacniającym. Olej skłąda się wyłącznie z naturalnych składników kolendry, rozmarynu i kminku, które nawilżają i odżywiają włosy, wzmacniają cebulki i skórę głowy. Efekt był szokujący, bo po dwóch tygodniach regularnego stosowania rzeczywiście skóra głowy chyba odżyła :) miałam wrażenie że włosy dosłownie zaczynają rosnąć, odzyskały powoli blask i formę sprzed ciąży. Polecam spróbowac z kosmetykami z tej drogerii, bo są na bazie naturalnych składników, które na pewno nie zaszkodzą, a jedynie pomogą
05.07.2017 14:55 KamilaWiatr
Włosy farbowane na pewno są bardzo wysuszone, dlatego warto wg mnie zadbać na pewno o porządne nawilżenie, tylko takie, które nie obciąży znowu włosów. Nooo i trzeba je delikatnie na pewno traktować, chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi i przed kosmetykami z silnie działającymi składnikami.
12.10.2017 10:20 #wrzosiec
Ja niestety musiałam obciąć swoje włosy bo za dużo farbowałam. Teraz myślę poważnie o ich przedłużeniu, bo nie czuję się zbyt dobrze z takimi krótkimi. Znalazłam sklep z doczepianymi włosami: https://cameron-hair.pl/. Jak myślicie, na jakie włosy najlepiej się zdecydować?
12.10.2017 10:20 #marcynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma

66/2558 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 AA Auto każde kupię osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353-990

Kursy, szkolenia
 Darmowe Liceum w Legionowie! Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie propozycję - Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! U Nas zdobędziesz maturę bez dodatkowych opłat i ukrytych kar! Otrzymasz pakiet unikalnych zniżek i dostęp do wyjątkowych projektów jakie realizujemy! Dołącz do Nas jeszcze dziś! Rezerwuj miejsce online: ** www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online ** ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a (wejście obok banku BPH ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy medale odznaki odznaczenia szable bagnety ryngrafy orzełki mundury siodła lance itp za gotówkę tel 504017418

Usługi inne
 Naprawa maszyn do szycia dojazd gratis 508-081-808

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie