REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jak latem ochłodzić dom?

11.04.2016 23:08 #mimibe
Idzie lato, robi się coraz cieplej. Czy macie jakieś domowe sposoby, aby w domu było chłodniej? Może klimatyzacja w domu, ktoś ma i może opisać swoje doświadczenie?
08.05.2016 18:15 #Marlonnnn
Klimatyzacja jest fajna moim zdaniem, o ile jest dobrze rozplanowana, dobrze zamontowana no i są odpwoeidnie klimatyzaory. U mnie w domu firma Chłód-Klim robiła montaż, mam klimatyzarory naścienne które maja w sobie coś takiego, że nie wysuszają skory i nie niszczą gardła, a działają mocniej jak jest więcej osob w pomieszczeniu. Zajrzyj soebi do nich to cie wyjasn ią wzysto.
09.05.2016 17:18 #tadek
Mają puszczać zimną wodę przez grzejniki, nie wiem czy w tym roku czy dopiero w przyszłym, w Legionowie temu m.in służyła modernizacja systemu
19.07.2016 15:46 #miklas72
Ja korzystam z klimatyzatora. W tamtym roku kupiłem go od firmy Klimatplus i jestem z niego bardzo zadowolony
13.10.2016 15:03 #Syrilica
Zdcydowanie dobrze dobraną i zamotnowaną klimatyzacją. Ja nie byłam do niej przekonana, ale rok temu po prostu nie mogliśmyw domu już wytrzymać. Firma YogiCo założyła nam klimatyzację, trwało to w całym domu kilka dni. Potem tylko instruktarz jak używać i używamy. Teraz jak było +30 to w domu mieliśmy 20 stopni i bardzo przyjemnie było. A zimą będziemy ewentualnie się dogrzewać.
26.01.2017 10:24 Polcia12
Dobrym rozwiązaniem będzie klimatyzacja. Kraków ma obiecująco wyglądającą firmę, która się tym zajmuje - http://heatec.com.pl.

111/1183 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Kupię płyty winylowe i szelakowe na gramofon lub patefon z różną muzyką. tel: 884933354

Finanse
 Szybka pożyczka od 500 zł do 25.000 zł - www.get-money.pl/chwilowki

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Firma Archeion oferuje Państwu wynajem sal zlokalizowanych w ścisłym centrum Warszawy. Gwarantujemy miłą obsługę, szeroki wybór sal oraz niskie ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo sale różnej wielkości; rozpoczynając od salek małych - idealnych na spotkania biznesowe, coachingowe czy też kameralne warsztaty - po sale średniej i większej wielkości, które idealnie sprawdzą się na szkolenia czy konferencje. Oferujemy również sale komputerowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Standardowe wyposażanie sal: - ekran projekcyjny, - rzutnik multimedialny - flipchart W trakcie szkoleń oferujemy obsługę cateringową w formie przerwy/serwisu kawowego oraz obiadu, których ofertę mogą Państwo dowolnie rozszerzać. Firma Archeion istnieje na rynku polskim już 10 lat, co przekłada się na nasze spore doświadczenie w branży wynajmu sal. Pełną ofertę mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://warszawa.wynajemsal.com Telefon: 535 253 753

Usługi transportowe
 Przeprowadzki 24h wywóz starych mebli z mieszkań piwnic 663-833-288

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie