REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Jak latem ochłodzić dom?

# mimibe

11.04.2016 23:08

Idzie lato, robi się coraz cieplej. Czy macie jakieś domowe sposoby, aby w domu było chłodniej? Może klimatyzacja w domu, ktoś ma i może opisać swoje doświadczenie?

# Marlonnnn

08.05.2016 18:15

Klimatyzacja jest fajna moim zdaniem, o ile jest dobrze rozplanowana, dobrze zamontowana no i są odpwoeidnie klimatyzaory. U mnie w domu firma Chłód-Klim robiła montaż, mam klimatyzarory naścienne które maja w sobie coś takiego, że nie wysuszają skory i nie niszczą gardła, a działają mocniej jak jest więcej osob w pomieszczeniu. Zajrzyj soebi do nich to cie wyjasn ią wzysto.

# tadek

09.05.2016 17:18

Mają puszczać zimną wodę przez grzejniki, nie wiem czy w tym roku czy dopiero w przyszłym, w Legionowie temu m.in służyła modernizacja systemu

REKLAMA

# miklas72

19.07.2016 15:46

Ja korzystam z klimatyzatora. W tamtym roku kupiłem go od firmy Klimatplus i jestem z niego bardzo zadowolony

# Syrilica

13.10.2016 15:03

Zdcydowanie dobrze dobraną i zamotnowaną klimatyzacją. Ja nie byłam do niej przekonana, ale rok temu po prostu nie mogliśmyw domu już wytrzymać. Firma YogiCo założyła nam klimatyzację, trwało to w całym domu kilka dni. Potem tylko instruktarz jak używać i używamy. Teraz jak było +30 to w domu mieliśmy 20 stopni i bardzo przyjemnie było. A zimą będziemy ewentualnie się dogrzewać.

 Polcia12

26.01.2017 10:24

Dobrym rozwiązaniem będzie klimatyzacja. Kraków ma obiecująco wyglądającą firmę, która się tym zajmuje - http://heatec.com.pl.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe